>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami - 21.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
Panowie rzucił mi sie w oczy pojedynek Mattek Sands - Svitolina. Oglądał ktoś może pierwszy set? Svitolina przegrała seta 7-5 ale kusi mnie na nią pograć troche grubiej po kursie 1.90. Co myślicie, ogarnie to?
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Halep-N.Osaka 1 @1.52 &lt; siedzi&gt;
Mimo wszystko stawiam na Halep, bo licze na jej dobra gre. Wiadmo, ze Rumunka ma problemy ze zdrowiem praktycznie co sezon ostatnio, ale ona na pewno planowala wrocic mocniej w tym duecie. W Indian Wells nie nagral sie Halep zbyt wiele, pokonala Vekic i przegrala w nastepnej rundzie z Mladenovic 3-6 3-6, ale wcale nie uwazam, aby Halep zagrala tam zle. Mladenovic w ostatnich tygodniach wybora forma to raz, ale tam najwiekszym problemem Halep w meczy byly niewykorzystane szanse, bo Rumunka w meczu jezeli pamietam miala okolo 20 szans na przelamainie, a wykorzystala bodajze tylko 2 czy 3. Tyle ze uwazam, ze jak na powrot to 3 runda w Indian Wells to nie byla tragedia, biorac pod uwage klase rywalki, z ktora przegrala i sadze, ze teraz moze byc dla Halep juz tylko lepiej. Naomi Osaka, czyli japonska tenisistka, kotra nie zna nawet japonskiego jezyka i ktora reprezentuje typowy tenis boom-boom, gdzie ma ma wiele finezji. Halep jest doswiadczona zawodniczka o znakomitej technice oraz jednym z najlepszych returnow w grze i juz niejedna rywalke z taka tenisem w karierze ogrywala, a Osaka to caly czas mloda zawodniczka z malym doswiadczeniem jednak w porownaniu do Halep, wiec bardziej w tym meczu licze na Halep, ze z czasem Osaka zacznie popelniac tych bledow cora zwiecej i wiecej. Lubie tenis Halep, to zawodniczka ktora grala w finale szlema, wyrgywala turneije ranki WTA Premier Mandatory czy Premier 5. Zawsze bede twierdzic, ze kursy w graniach 1.5 na Halep, nawet jezeli jest ona po krotkim rozbracie z tenisem, sa do probowania. Takze sadze, dobry ciekawy mecz na otwarcie pierszej sejki w Miami.

Jeszcze slowko o Agnieszce Radwanskiej, bo coraz wiecej krytykow i to nawet w mediach. Z jedenj strony nawet to rozumiem, bo polska tenisistka od poczatku sezonu gra zle, tylk oten seozn dla Agi bedzie moim zdaniem duzo bardzie podobny do tego w 2015 roku.
Przeciez tam Polak przez pierwsze pol roku grala totalna tragedie, a wyniki byly chyba nawet gorsze niz teraz i juz kazdy zarzucal jej, ze nie potrafi grac. A pozniej przyszedl nagle polfinal Wimbledonu, znakomite jak zwykle turniej w pekinie i Tokio, a skonczylo sie wygranymi mistrorzostwami WTA w Singapurze i najbardziej prestizowym turniejem w karierze Polki.
W tym sezonie sadze, ze moze byc podobnie i start bedzie od Wimbledonu i na to sie przygotowuje.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Konta vs Sasnovich (Sasnovich +5.5) kurs 1.90 BET365. ✅
To będzie pierwszy mecz Konty w tym turnieju więc wierzę że będzie potrzebować chwili żeby się oswoić z kortem, a przyjdzie jej się dziś zmierzć z Białorusinką, która jest w formie i może troszkę namieszać. Sasnovich potrafiła ostatnimi czasy wygrywać ze znaczniej wyżej notowanymi rywalkami (Pliskova, Bertens, Cornet) i wierzę że Brytyjka także nie będzie miała łatwego zadania.

Navarro vs Georges 2 @ 1.53 Bet365. ✅
Dorzucam jeszcze typ na Niemkę. Carla nie dość że jest zawodniczką która odnajduje się głównie na mączce to jeszcze do tego ostatnio boryka się z kontuzjami i zgarnia bęcki od większości. Będę mocno zdziwiony jeśli, solidnie grająca Niemka, nie da rady w tym pojedynku wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Halep-N.Osaka 1 @1.52

Mimo wszystko stawiam na Halep, bo licze na jej dobra gre. Wiadmo, ze Rumunka ma problemy ze zdrowiem praktycznie co sezon ostatnio, ale ona na pewno planowala wrocic mocniej w tym duecie. W Indian Wells nie nagral sie Halep zbyt wiele, pokonala Vekic i przegrala w nastepnej rundzie z Mladenovic 3-6 3-6, ale wcale nie uwazam, aby Halep zagrala tam zle. Mladenovic w ostatnich tygodniach wybora forma to raz, ale tam najwiekszym problemem Halep w meczy byly niewykorzystane szanse, bo Rumunka w meczu jezeli pamietam miala okolo 20 szans na przelamainie, a wykorzystala bodajze tylko 2 czy 3. Tyle ze uwazam, ze jak na powrot to 3 runda w Indian Wells to nie byla tragedia, biorac pod uwage klase rywalki, z ktora przegrala i sadze, ze teraz moze byc dla Halep juz tylko lepiej. Naomi Osaka, czyli japonska tenisistka, kotra nie zna nawet japonskiego jezyka i ktora reprezentuje typowy tenis boom-boom, gdzie ma ma wiele finezji. Halep jest doswiadczona zawodniczka o znakomitej technice oraz jednym z najlepszych returnow w grze i juz niejedna rywalke z taka tenisem w karierze ogrywala, a Osaka to caly czas mloda zawodniczka z malym doswiadczeniem jednak w porownaniu do Halep, wiec bardziej w tym meczu licze na Halep, ze z czasem Osaka zacznie popelniac tych bledow cora zwiecej i wiecej. Lubie tenis Halep, to zawodniczka ktora grala w finale szlema, wyrgywala turneije ranki WTA Premier Mandatory czy Premier 5. Zawsze bede twierdzic, ze kursy w graniach 1.5 na Halep, nawet jezeli jest ona po krotkim rozbracie z tenisem, sa do probowania. Takze sadze, dobry ciekawy mecz na otwarcie pierszej sejki w Miami.
No błagam Cię. Jakie znaczenie ma to, że grała w finale Szlema i wygrywała turnieje rangi WTA Premier? Osaka bez doświadczenia? Okej, zgoda. Sęk w tym, że rok temu na FO tego doświadczenia miała jeszcze mniej, a sprawiła niemałe problemy Simonie. A warto wspomnieć, że dziś spotykają się na nawierzchni bardziej odpowiadającej Naomi, niż clay. Od FO 2016 zaliczyła 3R USO (przegrany z Keys istotnie przez brak doświadczenia i, cóż, kupę w majtach. Pamiętam, bo miałem pograną Keys live), finał w Tokio, gdzie pokonała chociażby Svitolinę i Cibulkovą. Warto też dodać, że w tamtym roku Osaka pograła w Miami do 3 rundy, więc spoko wynik jak na 18-latkę.

Halep ma problemy z kontuzjami, w tym roku przegrywała z Siniakovą, Rogers czy Vikhlyantsevą - na dziś oceniam, że Osaka jest lepsza od każdej z nich. Kurs wystawiony nawet dobrze, no, może mogli dać 1,6~; ale na pewno nie współmierny do ryzyka, bo mogą być duże problemy.
 
arass1 202,8K

arass1

Użytkownik
Oglądał ktoś nocny mecz Muguruzy z McHale? Skąd taki wynik w pierwszym secie? Hiszpanka grała aż taka padake?
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
No błagam Cię. Jakie znaczenie ma to, że grała w finale Szlema i wygrywała turnieje rangi WTA Premier? Osaka bez doświadczenia? Okej, zgoda. Sęk w tym, że rok temu na FO tego doświadczenia miała jeszcze mniej, a sprawiła niemałe problemy Simonie. A warto wspomnieć, że dziś spotykają się na nawierzchni bardziej odpowiadającej Naomi, niż clay. Od FO 2016 zaliczyła 3R USO (przegrany z Keys istotnie przez brak doświadczenia i, cóż, kupę w majtach. Pamiętam, bo miałem pograną Keys live), finał w Tokio, gdzie pokonała chociażby Svitolinę i Cibulkovą. Warto też dodać, że w tamtym roku Osaka pograła w Miami do 3 rundy, więc spoko wynik jak na 18-latkę.
Halep ma problemy z kontuzjami, w tym roku przegrywała z Siniakovą, Rogers czy Vikhlyantsevą - na dziś oceniam, że Osaka jest lepsza od każdej z nich. Kurs wystawiony nawet dobrze, no, może mogli dać 1,6~; ale na pewno nie współmierny do ryzyka, bo mogą być duże problemy.
Zgadzam się z Andersonem tutaj, aktualnie 1,44 Simona bez sensu do grania.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
@arass1
W pierwszym secie Muguruza popełniła masę niewymuszonych błędów, często wyrzucała piłkę poza kort lub uderzała w siatkę. W dodatku McHale grała bardzo dobrze w defensywie, i agresywnie w ofensywie - miała kilka ładnych kończących uderzeń nagrodzonych oklaskami. Amerykanka wyglądała lepiej w każdym elemencie, nie tylko ze względu słabej gry Hiszpanki.
W drugim secie (znów) szybkie przełamanie i była to typowa gra podirytowanej tenisistki - albo w końcu zacznie grać lepiej (co miało miejsce w trzecim gemie) albo set skończy się szybkim 60.
Wydaje mi się, że gdyby nie deszcz, który spadł, McHale miałaby swoje szanse na kolejne przełamanie, trzymając przy tym swój serwis i ostatecznie wygrałaby ten mecz 0-2. Nie wiem jak będzie wyglądać ten mecz dzisiaj - to co widziałem wczoraj było wypadkową dyspozycji dnia - McHale, grająca nadspodziewanie dobrze i Muguruza, grająca beznadziejnie.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Agnieszke? Warto iść w handicap + 1,5 seta Lucic-Baroni?
Ogladalem troche pierwszego seta

Radwanska praktycznie bez pierwszego serwisu byla Chinka returnowala nawet nawet bylo przebijanie i Chinka jak juz troche wyrzucila Radwanska i chciala zakonczyc to aut albo siatka wiec zabraklo szczescia a wiemy Lucic Baroni potrafi wygrac z Radwanska bo pokazala to Australian Open ;)
Ja bym puszczal na Lucic Baroni ????
 
adik1992 415,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dziś propozycja ode mnie:
Pavluchenkova - Mattek Sands ⛔
typ:1 @1,32
Rosjanka ostatnimi czasy gra dobry tenis, widać że jest w formie a jej wyniki to odzwierciedlają. W Miami w pierwszej rundzie wygrana ze Svedovą, mimo porażki w pierwszym secie po tb później oddała Jarce tylko 2 gemy, w IW doszła do 1/4 finału gdzie przegrała z Kuzntesovą, wcześniej pokonując Kontaveit, Strycovą po 2:0 i Cibulkova 2:1 wiec były to solidne rywalki. Z kolei Amerykanka w IW porażka z Kristiną Pliskovą - ugrywając zaledwie 3 gemy. W Miami wygrana z Siniakovą 2:1 po patologicznym meczu. Miałem nieprzyjemność oglądać to spotkanie i w pierwszych dwóch setach łamały się na przemian i równie o zwycięstwie w tym meczu mógł zadecydowac rzut monetą. Następnie wygrana ze Svitoliną, jednak wyglądało na niedyspozycje Ukrainki w tym meczu. Nie widzę argumentów którymi Mattek może zagrozić tak grającej Rosjance.
Tomljanović - Safarova ✅
Safarova wygra 2:0 @1,6
Ajla wrca po kontuzji do rozgrywek. Grała ostatnio w Acapulco gdzie przegrała w swoim drugim spotkaniu, kreczując po przegranym pierwszym secie. Następnie w IW porażka z Julią Georges w dwóch setach. W Miami zwycięstwo z Magdą Linette oraz Vesniną która po zwycięstwie w IW dość ulgowo potraktowała mecz w Miami. Safarova jest bardziej regularna i w lepszej dyspozycji o czym świadcza jej wyniki, 1/2 w Tajwanie, finał w Budapeszcie, 3R IW i porażka z V.Williams. Tutaj pewne wygrane mecze z Wickmayer oraz Gavrilovą, zwłaszcza wynik tego drugiego może robic wrażenie. Czeszka bije może tak samo mocno co Chorwatka ale jest bardziej regularna i precyzyjna w uderzeniach dodatkowo bardzo dobrze trzyma serwis i to zagwarantuje jej wygraną dwóch setach.
Do tego dokładam Lucic-Baroni +5,5 gema @1,4 ✅
Agnieszka gra słabo, nie ma żadnych argumentów w meczach z mocno bijącymi rywalkami, co pokazała w meczu choćby z Peng czy Mirianą w AO.
Cepelova +1,5 seta - Strycova @1,62
Jana gra bardzo dobry turniej, przebijała się przez kwalifikację które przeszła bez straty seta, w turnieju głównym również szybkie 2:0 z Petković oraz 2:1 z Coco. Myśle że ugranie seta jest w jej zasięgu z chimerycznie grającą Czeszką.
Putintseva +6,5 gema - Pliskova @1,42
Julia na pewno nie jest tak słaba jak wskazują kursy w tym meczu, jest w końcu 32 w rankingu. Z turniejem IW pożegnała się dość szybko bo przegrała w pierwszej rundzie z Parmentier która ostatnio gra bardzo dobrze, w Miami wygrana z Withoeft w dwóch setach. Handi dośc sporę myslę że nawet bez specjalnej pomocy Czeszki powinna je pokryć.
Kursy z STS.
AKO:6,80
Można jeszcze dorzucić z siatki Perugia WIN✅ z Trentino po 1,57.
 
R 19

rdr

Użytkownik
Witam ja dzis polecam zagrac przeciwko Isi. Kurs 4.0, ze Lucic Baroni wygra 2-0 wyglada zachecajaco. Jest ona mocno bijaca zawodniczka, dosc wysoka lecz na swoj wzrost poruszajaca sie inteligentnie po korcie. Bylo juz to widac w meczu na AO gdzie ograla Agnieszke 2-0. Czemu nie powtorka z rozrywki? Jak wiemy Isia nie lubi mocno bijacych zawodniczek, ktore maja silny beckhand i nim rozprowadzaja Agnieszke do biegania i koncza winnerem punkty. Ja to pogralem za 20 funciorow i mam nadzieje ze dzis wieczorem odbiore 100 ????
 
M 23

mambak

Użytkownik
Isiunia, bidulinka nie jest w stanie przebić dwóch piłek z rzędu na drugą stronę.
Polecam granie na przełamanie jej każdego serwisu...w sensie(wprowadzenia piłki do gry)...można zbić majątek.
..........................................................DNO.....................................................................
 
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Spotkanie: Williams - Tig ⛔ no wstyd mi. W pierwszym Tig jeszcze walczyła, było 2-1 z przełamaniem. Potem koncert Venus
Typy 2 ; dokładny wynik 0-2
Kursy: 4.45 , 8.95

Ja dzisiaj za niewielkie pieniądze spróbuję tak zaryzykować. Rumunka osiąga niezłe wyniki ostatnio, a Venus to nie jest skała i liczę na jej słabszą dyspozycje. Kurs na Tig poszedł już o ponad 0,5 w dół więc może być coś na rzeczy w tym typie. W razie czego handi 5.5 jaki proponują buki wydaje się dość bezpieczny. We wczorajszym meczu Williams siadł a rywalka ( Haddad Maia ) była w rankingu jeszcze niżej. Udało jej się nawet przełamać Venus w pierwszym secie, który swoją drogą był bardzo wyrównany,bo Brazylijka mogła tam nawet wyjść na 5-5
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Konta vs Parmentier (Parmentier + 4.5) @ 2.00 ⛔ Co za gwałt w 2 secie. W szoku, byłem przekonany że Parmentier, po tym co widziałem, stać było na więcej w tym meczu.

Dzisiaj znowu gram przeciwko Brytyjce. Oglądałem jej mecz z Sasnovich i stwierdzam że ona jest mocno niestabilna emocjonalnie. Gdyby Białorusinka nie grała takiej padaki i nie popełniała miliona podwójnych to mogła Konte pojechać. No cóż nie udało się Białorusince ;) ale może się uda Francuzce. Wierzę że nie narobi w majtki jak Sasnovich i utrzyma swój dotychczasowy poziom, który jest fenomenalny. Oglądałem jej mecz z Kerber i trzeba powiedzieć że psim swędem Kerber wygrała. Potem totalna dominacja nad Dodin i Babos (ta druga w tym sezonie ma bardzo dobre wyniki). Obie Panie mają podobny styl gry więc to może być długi pojedynek. Coś czuję że to może być przełomowy rok dla Francuzkiej tenisistki i jeszcze o niej usłyszymy. Kobitka ma 31 lat i jak chce coś &quot;jeszcze&quot; osiągnąć to pora działać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Coś czuję że to może być przełomowy rok dla Francuzkiej tenisistki i jeszcze o niej usłyszymy. Kobitka ma 31 lat i jak chce coś osiągnąć to pora działać.
Ta Francuzka to w swojej karierze wygral dwa turnieje WTA, grala w 4 rundzie French Open, byla numerem 40 na swiecie i wielokrtonie reprezentowala Francje w Pucharze Federacji, tylko to bylo jeszcze przed 2010 rokiem. Przelomowy rok, to ona ma daaaawno za soba.
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Sasnovich to Białorusinka . Nie znacie zawodników/zawodniczek a piszecie analizy, nigdy nie zrozumiem tego zjawiska .
 
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
Konta vs Parmentier (Parmentier + 4.5) @ 2.00
Dzisiaj znowu gram przeciwko Brytyjce. Oglądałem jej mecz z Sasnovich i stwierdzam że ona jest mocno niestabilna emocjonalnie. Gdyby Białorusinka nie grała takiej padaki i nie popełniała miliona podwójnych to mogła Konte pojechać. No cóż nie udało się Białorusince ;) ale może się uda Francuzce. Wierzę że nie narobi w majtki jak Sasnovich i utrzyma swój dotychczasowy poziom, który jest fenomenalny. Oglądałem jej mecz z Kerber i trzeba powiedzieć że psim swędem Kerber wygrała. Potem totalna dominacja nad Dodin i Babos (ta druga w tym sezonie ma bardzo dobre wyniki). Obie Panie mają podobny styl gry więc to może być długi pojedynek. Coś czuję że to może być przełomowy rok dla Francuzkiej tenisistki i jeszcze o niej usłyszymy. Kobitka ma 31 lat i jak chce coś &quot;jeszcze&quot; osiągnąć to pora działać.
Też gram Parmentier +1,5 set po 2,10. Od meczu z Kerber ide w jej strone i narazie na ✅
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Ta Francuzka to w swojej karierze wygral dwa turnieje WTA, grala w 4 rundzie French Open, byla numerem 40 na swiecie i wielokrtonie reprezentowala Francje w Pucharze Federacji, tylko to bylo jeszcze przed 2010 rokiem. Przelomowy rok, to ona ma daaaawno za soba.
Hahaha nawet nie wiedziałem że miała takie sukcesy w przeszłości. Sorry za braki w mojej wiedzy. Odkąd trochę się interesuje tenisem (jakieś 3-4 lata) to niewiele o niej słyszałem. Może sezon życia jeszcze przed nią :]
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Garbine Muguruza - Caroline Wozniacki 19:00
Garbine Muguruza wygra seta iforBet 1.55 zwrot
Ten głownie opieram nie na aktualnej formie zawodniczek bo w przypadku Garbine nie możemy o niej mówić lecz na bilansie bezpośrednich starć który moim zdaniem w kobiecym tenisie odrywa duża rolę a tu w 4 meczach z Wozniacki Muguruza zawsze zdobywała jednego seta ogrywajac przy tym 3 na na 4 Caroline. Bilans setów to 7:3 dla Garbine. Myślę że naprawdę warto spróbować ???? Gorąco polecam :cool:

06.07.15 WIM Wozniacki C. (Den) Muguruza B. G. (Esp) 0 : 2
20.09.14 TOK Muguruza B. G. (Esp) Wozniacki C. (Den) 1 : 2
18.01.14 AO Muguruza B. G. (Esp) Wozniacki C. (Den) 2 : 1
23.03.13 MIA Wozniacki C. (Den) Muguruza B. G. (Esp) 0 : 2

Lucie Safarova - Dominika Cibulkova 17:00
Lucie Safarova - Dominika Cibulkova 2 iForbet 1.75 ⛔

Nie lubie grać przeciwko świetnym deblistkom które do tego są lub też były świetnymi singlistkami, lecz liczę tu na walecznośc, zaciętość i grę do końca Dominiki To tenisistka ktora moim zdaniem nigdy nie odpuszcza co w połaczeniu z sympatią jaka ją darze... po prostu musiałem postawić;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom