>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Monterrey, Charleston - 03.04-09.04.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Monterrey, Mexico
Data rozgrywania: 03.04.2017 - 09.04.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://abiertognpseguros.com/
Lista startowa: http://abiertognpseguros.com/torneo
Drabinka: http://abiertognpseguros.com/torneo/draws
Plan gier: http://abiertognpseguros.com/torneo/horarios
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/wta-monterrey/


Miejsce: Charleston, USA
Data rozgrywania: 03.04.2017 - 09.04.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $710,900
Oficjalna strona turnieju: http://www.volvocaropen.com/
Lista Startowa: http://www.volvocaropen.com/players/field/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/wta-charleston/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Duan - Rodionova 1 2.30 Pinnacle
Ja nie wiem skąd takie kursy, coś mi tutaj nie pasuje. Oczywiście Chinka zawodniczka preferująca grę na twardych nawierzchniach, typowo ofensywna zawodniczka. Tutaj niby mączka, ale jak pokazały już poprzednie turnieje, w Charleston mamy niesamowicie szybki clay, co bardziej skłania mnie do postawienia na Duan, która w tym sezonie gra na swoim poziomie i potrafi zaskoczyć. Rodionova bardzo rzadko grywa zawody singlowe, głównie widzimy ją w turnieju deblowym, nigdy, jeśli dobrze pamiętam, nie potrafiła zajść wysoko grając w pojedynkę, obecnie siódma setka rankingu. Nie wiem, może te kwalifikacje dały do myślenia bukmacherom, bo pokonała zawodniczkę 134 w rankingu, ale dla mnie nie jest to wyznacznik dobrej formy Rodionovej, bo dzisiaj się okażę co ona potrafi na korcie w starcie z Duan, i aż takie faworyzowanie jej jest nie na miejscu, zwłaszcza, że Chinka to już półka wyżej od rywalek z kwali, oraz jej obecna forma pozwala myśleć o zwycięstwie z Australijką, mimo, iż na clayu nie grywała za dużo, ale przypomnę, jest to bardzo szybka mączka. Taki kurs trzeba brać z pocałowaniem.
Odnośnie Tig bym uważał, jedna jaskółka wiosny nie czyni, Rumunka dobrze pograła w Miami, ale to by było na tyle. Vekic też przyzwoite spotkania i porażki tylko z wyżej notowanymi rywalkami. Mecz 50/50, możliwe 3 sety i over gemowy.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Chinka w swojej CAŁEJ karierze zagrała dwa spotkania na mączce - nie wygrała ani jednego. Porażka z Rodionovą była jej trzecim meczem na mączce w karierze.
ej no synku, ale bez takich nadużyć.
to że flashscore tak pokazuje to nie znaczy, że tak jest.
Są turnieje niższych rang jak ITF ????
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Nie jesteś moim ojcem żeby mówić do mnie synku, to raz. A dwa - ja mówię o meczach oficjalnych, a takich do tego meczu miała rozegranych DWA. A to, że z kumpelą się umówiła to mnie nie interesuje.
PS jeśli ktoś w tym dziale pożytkuje się flashscorem to powinien stąd wyjść.
Synek to że ktoś w tym dziale robi z kogoś inwalidę bo nawierzchnia się zmienia, a z kogoś boga z tego samego powodu to powinien stąd wyjść
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wszyscy najmądrzejsi po spotkaniu. Nawet mi się nie chce komentować tych waszych wypocin. Nie weszło, trudno, trzeba dalej szukać fajnych kursów. Mączka w Stanach jest nawet szybsza od niektórych nawierzchni typu hard i kto oglądał ten widział.

Wszystko spoko, ale co ma piernik do wiatraka? Kurs na Rodionovą to była promocja dnia. Chinka w swojej CAŁEJ karierze zagrała dwa spotkania na mączce - nie wygrała ani jednego. Porażka z Rodionovą była jej trzecim meczem na mączce w karierze.

Żałuje, że piszę teraz ale wcześniej tego komentarza nie widziałem.
Promocja dnia na zawodniczke, która w singlu gra sporadycznie.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
ah te forum..
malo typow , duzo zaczepek..
Lecimy..
Beck vs Wozniacki
Beck 5.5 bet365

Wozniacki mega turniej w Miami, sama mowila ze jest wyczerpana.. Dzis Beck po drugiej stronie siatki. Umiejetnosci Karo ma wieksze ale wydaje mi sie ze dzis sobie to spotkanie nie tyle,ze odpusci ale nie pokaze swoich mozliwosci. Zmeczona , nie bedzie sie znow spinac. Beck 1 runda znakomita, gladkie 2:0 z Chirico , choc to na mnie wrazenia nie robi. Natomiast to ze KAro zmeczona Miami tak , po takim kursie ide w Annike Beck gruuubo .
0:2 .. fantazja poniosła, do kitu typ.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wszyscy najmądrzejsi po spotkaniu. Nawet mi się nie chce komentować tych waszych wypocin. Nie weszło, trudno, trzeba dalej szukać fajnych kursów. Mączka w Stanach jest nawet szybsza od niektórych nawierzchni typu hard i kto oglądał ten widział.



Promocja dnia na zawodniczke, która w singlu gra sporadycznie.....
Z Ta Duan przesadziles.. Ten zoltek gral padake.. nawet nie wie jak grac przy siatce .. zero mozgu plus zero techniki Rodionova ja zniszcyla technicznie i psychicznie , Duan zero ambicji, Rodionova jak sie spiela to miazgaaaaa .. Duan do czarnej listy za wyglad kitajca, za gre bez techniki, za drewniane poruszanie sie po korcie i za brak ambicji i za beztalencie tenisowe ..
 
L 388

lelit

Użytkownik
Wlasciwie na wielu innych i to zacnych forach &quot;eksperci&quot; typowali chinke ze wzgledu na &quot;value&quot;. Ogladajac mecz szybko mozna bylo stwierdzic, ze jest ona bez pojecia.
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Beck raczej nie jest w stanie zagrozić Woźniackiej, moim zdaniem jest zbyt słaba fizycznie, sama regularność nie wystarczy. Inna sprawa, że handicap +6,5 1,79 na Pinbecie wydaje się warty spróbowania w kontekście zmęczenia Karoliny.
Zastanawiam się nad wczorajszą rewelacją Fanni Stollar kurs 3,65 z Ostapenko kusi
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kromacheva/Stojanovic-Irigoyen/Kania 2-0
Irigoyen/Kania 1.69 1xbet
⛔
Spóźniłem się, bo jeszcze jakiś czas temu dało się złapać nawet 1.76. No nic, kurs bliski 1.7 także uznaję za godny uwagi. Paula z Marią rok temu tutaj półfinał, wtedy też nieźle pokazały się w Acapulco, więc meksykański hard im leży. W tym roku zagrały tylko jeden wspólny turniej, ale to głównie ze względu na to, że Polka deklarowała chęć poprawy swojego rankingu deblowego i skupiała się na jakichś ITFach. Tutaj Paula wraca do współpracy z Argentynką, w pierwszej rundzie dosyć pewnie ograły McHale oraz Bouchard. Wiadomo, że Kanadyjka jest cieniem siebie, ale dalej ma inklinacje do gry podwójnej. Mocna gra i dążenie do zdobywania winnerów. Spodziewałem się po nich więcej ze względu na McHale, która pokazywała się między liniami deblowymi z bardzo dobrej strony. Wyszło jak wyszło, ale dzięki temu doceniam występ pary argentyńsko-polskiej. Klasyczne zestawienie lewa-prawa zdaje tutaj egzamin i Kania z Irigoyen mają niezły bilans wspólnych występów. Tutaj trafiają na Khromachevą i Stojanovic, które grają ze sobą pierwszy turniej i w 1R trafiły na jakiegoś ogórkowego debla, z którym nie miały raczej prawa przegrać. Nie są to etatowe deblistki, nie przykładają do tego takiej uwagi, jak jej kolejne przeciwniczki. Zdecydowana większość meczów w ITFach, więc na razie brakuje im ogrania i doświadczenia. Faworytki mają za sobą już więcej takich spotkań, dobrze prezentowały się na tych kortach, więc myślę, że przy takim kursie warto pójść w ich stronę.
 
adik1992 416,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sevastova - Jabeur ✅✅✅
DW 2:0@1,9
Tutaj idę zdecydowanie w Sevastovą gdyż jest wszechstronniejszą tenisistką co potwierdza jej pozycja w rankingu. Tunezyjki w tym turnieju już nie powinno byc gdyby nasza Magda miała potrafiła zachować chłodną głowę. Sevastova w dobrej dyspozycji w meczu z Petković i pewna wygrana 2:0. Dziś oczekuję na powtórkę bo nie widzę argumentów którymi mogłaby jej Ons zagrozić. Atutem Jabeur może być fakt, że będzie to dla niej 5 spotkanie na tych kortach bo grała kwalifikację jednak tak doświadczona zawodniczka jaką jest Łotyszka nie powinna mieć z tym problemu. Wiadomo że granie kobiecego tenisa niesie za sobą spore ryzyko a tym bardzie na dokładny wynik jednak w tym przypadku jestem dobrej myśli.
Do tego dorzucam Kasatkina - Gavrilova over 20,5 @1,75✅✅✅. Zapowiada się długie spotkanie, żadna łatwo nie odpuści. Widziałem wczoraj spotkanie Puig - Kasatkina i to nie jakaś rewelacyjna gra Rosjanki tylko słaba dyspozycja Moniki zaowocowała wynikiem w pierwszym secie. Można się w tym meczu spodziewać dużej ilości przełamań a linia jest stosunkowo niska.
Kursy z STS
Ostatnia propozycja to już turniej w Monterrey i mecz Babos - Pavluchenkova.
Tutaj stawiam na Węgierkę i polecam ją zagrać póki kurs zachęcający bo zapewne poleci do jutra w dół. W STS @2,21, w UNIBET @2,45. Rosjanka bardzo słao wyglądała w meczu z Mattek w Miami. W Meksyku też nie prezentuje się za specjalnie dobrze. Mimo dwóch wygranych po 2:0 musiała sie dość sporo napocić zwłaszcza w meczu z Ahn gdzie wygrała w stosunku 7:6 6:4. Babos w dobrej formie. Wygrany turniej u siebie w Budapeszcie, następnie porażka w drugiej rundzie w IW z triumfatorką Vesniną 1:2, kolejno porażka z Parmentier która ostatnio złapała formę. W meksyku dwie łatwe wygrane. Nie przegrała jeszcze swojego serwisu co na poziomie WTA jest nie lada sukcesem bez względu kto jest po drugiej stronie siatki. Dla mnie faworytką tego spotkania jest Timea 60:40.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Sevastova-Siegemund 2 @1.69
Siegemund to tez tenisistka, ktorej duzo lepsze wyniki przyszly w tym pozniejszym wieku. Siegemund miala bardzo dobra 1-sza czesc ubieglego roku. 3 runda AO, cwiercfinal w Charlston, final w Stuttgarcie, a latem wygrala swoj pierwsyz turniej rangi w karierze w szwedzkim Bastad. Teraz ten rok nie zaczal sie obiecujaco, ale chyba jest teraz na seozn ceglany wieksza mobilizacja, tym bardzije, ze teraz wlasnie zaczyna sie ten okres, gdzie gra,y w Charlston i za chwile w Stuttgarcie. Dwa bardzo trudne mecze w postaci przyslowiowych horrorow Siegemund z Tsurenko oraz Venus Williams, wygrane w dramtycznych okolicznosciach i to pokonanie takich rywalek bardzo Niemce pomoglo, bo wczorja juz Safarova mial niewiel do powiedzenia. Korty w Charlston pasuja agresywnie grajacej Niemce i w tym roku uwazam, ze Niemka moze pojsc w Charlston jeszcze krok dalej niz w tamtym sezonie. W moim mniemaniu jest faworytka tego meczu. Sevastova sowje mecze wygrala na razie w stosunku 2:0, ale dla przykladu wczoraj meczu z Jabeur, to Jabeur przy serwisie Sevastovej miala plke na 6-2, a mimo to Jabeur przegrala seta. W drugim scenariusz dosc podobno i raczej Jabeur do tie-break byla blizej wygranej. Tunezyjka pogrzebal mecz w decydujacych momentach, Siegemund tego nie zrobi, stad typuej w strone Niemki.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Panowie to co robiła przed chwilą Ostapenko należy nagrodzić brawami.
Wspaniały mecz, gdzie nawet na sekundę nie zwolniła ręki i gonila Karolinę po korcie jak chciała.
Ostapenko w meczu z Woźniaka dała niezły popis.

Ciekaw jestem jakie kursy wystawia na pojedynek z Lucic.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kasatkina vs Siegemund Kasatkina 1.5 bet-at-home
Dzis zagramy na faworytke. Rok temu byla tu Kasatkina w cwiercfinale, przegrywajac ze Stephens. Ten turniej wyglada w jej wykonaniu solidnie, ogranie Puig po ladnym meczu iGavrilova. wczoraj miazga z Begu.Siegemund tez w koncu sie odbila, ogranie Venus czy Tsurenko robi wrazenie . Dzis jednak wg mnie ma o wiele bardziej trudna zawodniczke do pokonania, Kasatkina gra fenomenalnie, ma lepszy BH wg mnie i dzis slajsy czy skracanie gry przez skroty moze nie wystarczyc. Do tego H2H 2:0 Kasatkina, co pokazuje, ze lezy rosjance gra niemki. Bedzie to ciekawy mecz, zaciety z obu stron, jednakze ja stawiam na Kasatkine, z racji tego, ze solidniej wyglada w tym turnieju i jej gra wg mnie jest lepsza.
2:1 Kasatkina.
Garcia vs Pavlyuczenkova Garcia 2.5 bet-at-home
Dwie zawodniczki z mojej czarnej listy, jednakze jak mialbym stawiac zwyciezce to Garcia. Turniej zle zaczela, ale z coraz to koeljnym meczem jej tenis wygladal i wyglada lepiej. W H2H 2:0 Rosjanka, jednakze ile razy glowa zawodzila. Do tego poruszanie sie po korcie rosjanki tez nie za dobre, czasami wyglada zbyt wolno. Garcia jak zagra tak jak z Konta, gdzie pokazala, ze glowe ma silna powinna znalezc sie w finale. Rosjanka jest w tym turniej bardziej nierowna a po drugiej stronie siatki ma zawodniczke, ktora rowniez mocno grac potrafi. Kurs warty pogrania bo Garcia moze to wziac nawet w dwu setach.
2:0 Pavlyuczenkova .. Szampon Dx2 zwracam honor.. Krolowa Monterrey hmm dx2.
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Kromacheva/Stojanovic-Irigoyen/Kania
Irigoyen/Kania 1.69 1xbet

Spóźniłem się, bo jeszcze jakiś czas temu dało się złapać nawet 1.76. No nic, kurs bliski 1.7 także uznaję za godny uwagi. Paula z Marią rok temu tutaj półfinał, wtedy też nieźle pokazały się w Acapulco, więc meksykański hard im leży. W tym roku zagrały tylko jeden wspólny turniej, ale to głównie ze względu na to, że Polka deklarowała chęć poprawy swojego rankingu deblowego i skupiała się na jakichś ITFach. Tutaj Paula wraca do współpracy z Argentynką, w pierwszej rundzie dosyć pewnie ograły McHale oraz Bouchard. Wiadomo, że Kanadyjka jest cieniem siebie, ale dalej ma inklinacje do gry podwójnej. Mocna gra i dążenie do zdobywania winnerów. Spodziewałem się po nich więcej ze względu na McHale, która pokazywała się między liniami deblowymi z bardzo dobrej strony. Wyszło jak wyszło, ale dzięki temu doceniam występ pary argentyńsko-polskiej. Klasyczne zestawienie lewa-prawa zdaje tutaj egzamin i Kania z Irigoyen mają niezły bilans wspólnych występów. Tutaj trafiają na Khromachevą i Stojanovic, które grają ze sobą pierwszy turniej i w 1R trafiły na jakiegoś ogórkowego debla, z którym nie miały raczej prawa przegrać. Nie są to etatowe deblistki, nie przykładają do tego takiej uwagi, jak jej kolejne przeciwniczki. Zdecydowana większość meczów w ITFach, więc na razie brakuje im ogrania i doświadczenia. Faworytki mają za sobą już więcej takich spotkań, dobrze prezentowały się na tych kortach, więc myślę, że przy takim kursie warto pójść w ich stronę.
Dzisiaj Paula gra kwalifikacje w Bogocie. Ciekawe czy specjalnie wczoraj nie puściły tego meczu.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Rok temu byla tu Kasatkina w finale, przegrywajac ze Stephens.
Rok temu w finale grala Stephens z Vesnina.
Rosjanka jest w tym turniej bardziej nierowna a po drugiej stronie siatki ma zawodniczke, ktora rowniez mocno grac potrafi.
Moze natomaist warto by wspomiec, ze Pavlyuchenkova wygrala turniej w Monterrey 3 razy (w sezonie 2010, 2011 i 2013) i nazywana byla krolowa Monterrey. Trudno cokolwiek tutaj wyrokowac, bo nie ogladam turnieju w Monterrey, jednakze teoretycznie typy przeciwko Pavlyuchenkovej, gdy jest ona juz na etapie polfinalu, mijaja sie z celem moim zdaniem.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Rok temu w finale grala Stephens z Vesnina.

Moze natomaist warto by wspomiec, ze Pavlyuchenkova wygrala turniej w Monterrey 3 razy (w sezonie 2010, 2011 i 2013) i nazywana byla krolowa Monterrey. Trudno cokolwiek tutaj wyrokowac, bo nie ogladam turnieju w Monterrey, jednakze teoretycznie typy przeciwko Pavlyuchenkovej, gdy jest ona juz na etapie polfinalu, mijaja sie z celem moim zdaniem.
W cwiercfinale odpadla Kasatkina, sorki za pomylke. Jednakze w tamtym meczu bylo sporo walki i w tym turnieju Kasatkina wyglada lepiej od Siegemund w mojej opinii.
Co do Pavlyuczenkovej.. Krolowa Monterrey.. dawne lata.. No coz nadchodzi nowa krolowa ;)
 
adik1992 416,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja natomiast ide zdecydowanie w stronę Siegemund. Forma poszła zdecydowanie do góry. O ile w pierwszym meczu z Tsurenko wyglądała średnia a całe spotkanie było dość patologiczne ze względu na grę obu zawodniczek o tyle kolejne mecze zagrała już zdecydowanie lepiej. W spotkaniu z Williams pokazała charakter broniąc dwie piłki meczowe, zwłaszcza ta pierwsza wybroniona w genialny sposób. To soptkanie odblokowało ją mentalnie i kolejne mecze wygrała bardzo pewnie. Ograła Safarovą i Sevastovą po 2:0, nie dając rywalką cienia szansy na wygraną. Niemka dobrze czuje się na ceglę co pokazał poprzedni rok i m.in. finał w Stuttgarcie czy wygrany turniej w Bastad. Co do Kasatkiny to widziałem ją w meczu z Puig i wyglądała dobrze. Starała sie trzymać piłke w korcie i to wystarczyło zwłaszcza w pierwszym secie wygranym do zera. Portorykanka grała w nim tragicznie zwłaszcza na serwisie. Później gdy zaczęła trafiać to Rosjanka nie wiedziała za bardzo co się dzieję. Kolejno wygrana z Gavrilovą po trzech setach. W meczu tym było dużo przełamań i mecz stał na słabym poziomie. Meczu z Begu nie widziałem, jednak wynik pokazuję że wygrała go dość pewnie. Głównymi atutami które upatruje w grze Niemki to solidny serwis i mocniejsze kończące uderzenie. Przy siatce radzi sobie też bardzo dobrze i to powinno na awans do finału.
Siegemund @2,11 STS
+1,5 seta @1,47 lub +5,5 gema 1,4 do dubla
DW 2:0 @3,4
Proponuję od siebie jeszcze debel Hradecka/Siniakowa. @1,55 STS typ głównie przeciwko Ostapienko która wcześniej zagra mecz o finał i moga tam byc nawet trzy sety więc dochodzi zmęczenie plus Czeska para bardziej doświadczona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom