>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Montreal, 07-13.08.2012

Status
Zamknięty.
oeb 257

oeb

Użytkownik
Varvara Lepchenko vs Caroline Wozniacki
Typ: 1 @3.25 [Bet365]
⛔
Nie wydaje mi się, żeby Karolina była aż taką faworytką w tym spotkaniu. Tak naprawdę nie wiadomo na co ją stać. W #2 rundzie dostała na rozgrzewkę Kiki Bertens i wygrała, dając się jednak dziewczynie z Niderlandów dwa razy przełamać. Varvara formę ma, bo w Montrealu odprawiła już finalistkę z Waszyngtonu (Pavlyuchenkovą) i triumfatorkę z Carlsbadu (Cibulkovą), więc czemu nie miałaby wyeliminować byłej numer jeden? Która na dodatek ostatnio przegrywała z Paszek, McHale czy Kanepi. A Lepchenko na pewno gorsza od wyżej wymienionych nie jest. I ćwiartka IO Woźniackiej też może być myląca, bo reprezentantkę gospodarzy Anne Keothavong musiała ogrywać na trzy sety, następnie wygrała z Wickmayer i Hantuchovą (które wiadomo jak się zaprezentowały w Montrealu), by na koniec dostać oklep od Sereny. Patrząc w statystyki jakiś tam serwis Lepchenko ma, jak dostaję okazję do przełamania to wykorzystuje je. A Karolina na pewno takie okazje Amerykance podaruje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Myslę, że Karolina ma złe czasy za sobą. Szok po spadku minął, jedynka utracona. Perturbacje z trenerami to już przeszłość. Nawet z tym golfistą dalej mocno kręci. Zapewne pierwsze amory ma już za sobą. U Karoliny widzę spore postępy. Wtopa z Syreną jest nie na miejscu, bowiem amerykanka jest poza zasięgiem kazdej panny z WTA.
Lepchenko jest do pokonania, trzeba się uzbroić w cierpliwość i oddać amerykance każdą piłkę, gra na wyniszczenie. Kurs 1.35 na Karoline smiechu warte. Pewnie wzrosnie do poziomu rzędu 2.00. Mecz będzie długi, morderczy, o każdą piłkę. Obie panny prezentują obecie podobny poziom. Zobaczymy jaka będzie dyspozycja dnia i nastawienie. Amerykanka często lubi wylewać wochy na korcie jak jej nie idzie. Twarde korty zawsze służyły dunce. Po paru gemach mozna będzie się przekonać co w trawie piszczy. Stawianie pieniędzy przed meczem w tym wypadku to ruletka i szaleństwo. Chyba że ktoś gra za 1 pln, to już inna sytuacja, kto gra za 100 pln ...to odradzam, sam jestem ciekawy spotkania???



Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thma 43

thma

Użytkownik
Ja dodam 3 grosze, przeczytałem dokładnie 2 opinie. Pierwsza jest taka jakby, czysta statystyka z kim wygrała a z kim nie..., druga jest bardziej profesjonalna. Ja bym tego meczu nie ruszał. Ja Lepchenko bym nazwał taką Williams..., tylko mniej trafia, częściej się wkurza. Ona wygrywa lub przegrywa piłki, gra siłowy tenis. 1,35, to zbyt mało by coś ugrać i grać w miarę bezpiecznie. Każdemu kto chcę zarobić odradzam tego meczu, albo przeczekanie gdy kursy będą w miarę rosnąć. A z drugiej strony, zamierzam ten mecz obejrzeć bo szykuje się bardzo ciekawie.
Ciężkie są dziś mecze w WTA.
ERRANI - LI - Chinka ma gorszę chwilę za sobą, jeszcze 2 tyg temu nie wahałbym się stawiać na Errani, ale chyba to nie jest nawierzchnia ani jednej ani drugiej...
KERBER - VINCI - tu na Włoszkę która nie oddała gema Ivanovic kurs 4,00-5,00.
Ma ktoś jakieś przemyślenia? Do meczów sporo czasu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
KERBER - VINCI - tu na Włoszkę która nie oddała gema Ivanovic kurs 4,00-5,00.

Ma ktoś jakieś przemyślenia? Do meczów sporo czasu ????
Ja zostawilbym ten mecz w spokoju, wiadomo, ze to WTA. Wczoraj zagrala niezle, dzis moze psuc wszystkie. Kerber blysk w tym sezonie, nieraz siadnie jej psycha jak w finale eaatbourne z paszek. Wedlug mmnir tu jest przewaga zdecydowana na andzi, ale czas pokaze..
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
To i ja się wypowiem, bo bacznie śledzę turniej w Kanadzie.
Scheepers - Radwańska
Powinno skończyć się 2-0 dla Polki, chociaż po Krakowiance można się wszystkiego spodziewać. Scheepers gra słabo, widziałem jej mecz z Dubois i miałem ochotę TV wyłączyć. Potem Pennetta poddała mecz i tak południowoafrykańska tenisistka znalazła się w 3 rundzie. Kurs na 2-0 dla Radwańskiej zdecydowanie za niski żeby próbować.

Errani - Li

Osobiście pograłem @2,54 ⛔ w pinnacle na Errani. Moim zdaniem jest value, sprawa zwycięstwa w tym meczu jest otwarta. Teoretycznie Li jest lepszą zawodniczką, ale miewa często przestoje w grze i jak ma zły dzień to potrafi robić masę UE. W każdym bądź razie warto zainwestować w ambitną Włoszkę.
Kerber - Vinci
Vinci w szczytowej formie, imponuje &quot;rowerek&quot; z Ivanovic, ale moim zdaniem niemiecka solidność wystarczy na techniczny tenis Włoszki. Widzę, że kursy już nawet ponad 5,0. Może i jest małe value, ale ja odpuszczam.
Paszek - Suarez-Navarro
Sąsiadki jeśli chodzi o ranking, Paszek (nr 43) a Suarez-Navarro (nr 44). Tamira od kilku miesięcy pokazuje, że trzeba się z nią liczyć. Kilka naprawdę dobrych meczy, szczególnie w Eastbourne, gdzie wygrała cały turniej nie będąc faworytką w żadnym spotkaniu! Ma potencjał, jest mocna psychicznie, dla mnie kandydatka przynajmniej do TOP 20. Gdyby na jej zwycięstwo dziś było chociaż 1,5 to bym zagrał. Suarez-Navarro to specjalistka od cegły, udało się z Sabiną, dziś raczej out. Do taśmy można dodać po około @1,45. ✅
Lepchenko - Wozniacki
Zdecydowanie najciekawsze spotkanie dziś. Siłowo-ofensywny tenis kontra siłowo-defensywny styl gry. Uważam, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Dunka, jednak nie przyjdzie jej to łatwo. Osobiście delikatnie pograłem 2-1 dla Karoliny po 4,0 ✅ w bwin (tak na czuja xD). Powoli robi się mała masówka na Lepchenko, która po pierwszych dwóch spotkaniach pozostawiła dobre wrażenie. Karo lubi takie mecze i myślę, że da rade.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Co do Roberty to dla mnie to jest fantastyczna dziewczyna i tenisistka o bajecznej technice. Jej tenis zawsze dla mnie to uczta. Wspaniały wolej, cudowny slajs, bajeczny drop-szoty. Umie przytrzymać piłke z głębi, potrafi ukąsić winersem jak trzeba. Jedynym jej mankamentem jest jak trafi na dziewczyne która gra siłowo i umie sobie poradzić z jej slajsem. W turze takich dziewczyn jest mnóstwo. Jedną z nich jest Andzi. Dlaczego...

dlatego...że slajs grany przez Roberte idzie na naturalną stronę forhendovą Niemki. Niemka go odkręca i robi to doskonale. Odkręca slajsa i potrafi z niego zagrać kątowo albo go zaatakować.

Roberta przegrywała 1-5 z Yanką, która miała olbrzymie problemy własnie z tym slajsem. Ostatecznie przegrała 7-5 ?! ale o belgijce nie mówmy, lepiej milczeć na temat tej dziewczynie o psychice dziewczynki z lalką barbi...ogromne umiejętności ale w głowie pusto i smieszno...

Z Anką, Vinci poradziła sobie doskonale. Serbka, pokazała antytenis, postawa niegodna tej klasy zawodniczki, wstyd...szkoda mi tego jej trnera, chłopina chce dobrze ale trudno dotrzeć do zródła tej &quot;celebrytki&quot;...

1.20 to oczywiscie smieszno i straszno, jezeli wskoczy na 1.50~~1.60 sam zagram, Andzi lubi tez strzelić focha i przegrać z niczego gema...myslę że mocniejszy tenis wygra, Andzi gdy ma dzień potrafi kazdą piłke oddać na drugą stronę, Vinici nie wytrzyma i będzie pomału gasła...


Andre@


@ duzo fajnych i merytorycznych analiz dzisiaj,oby tak dalej, zachęcajcie wszystkich do pisania !!!
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem
Radwańska - Scheppers under 18,5 gema po 1,80 ✅✅✅✅✅
Sądzę że Aga już przywykła do twardych kortów i strefy czasowej. Pierwszy mecz był trudny, ale dziś powinno być łatwiej. Ogólnie boję się wyniku 6-4 6-3 ale reprezentantka RPA jest w słabej formie więc licze że aga wygra wysoko jednego seta minimum.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Z turnieju wycofała się najpierw Sharapova, a dzisiaj Azarenka. Dobrze, że nie grałem na tą drugą. ????
Kursy na te typy, co postawiłem, czyli Radwańską i Wozniacki, spadły kolejno z 7 na 3,75 i z 28,73 na 8 (Pinnacle). Agnieszka stała się główną faworytką buków zaraz po Kvitovej. Bardzo ciekawie to wygląda.
Mam nadzieję, że Isia nie zaprzepaści swojej szansy. Scheepers, Errani/Li i Safarova/Kerber/Vinci są jak najbardziej do pyknięcia i mamy finał.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Sorry za post pod postem.
Tamira Paszek - Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 3,85 (BetFair)
Wynik: ⛔ 0-2
Petra męczyła się z Pervak i na dobrą sprawę mogła przegrać w dwóch setach. Potem wygrała 6-1 6-1 z Bartoli, która zagrała fatalnie (pomagała błedami, słaby serwis i jeszcze gorszy return), to był niezły mecz w jej wykonaniu z perspektywy całego sezonu, ale czy go powtórzy w spotkaniu z Tamirą - zobaczymy. Osobiście mam wątpliwości. Nierówna forma w tym roku, a samymi przebłyskami trudno wygrać cały turniej. Paszek całkiem pewnie trzyma podanie, w fajnym stylu pokonała Goerges i Suarez Navarro (Azarenka oddała mecz przy 3-3 w pierwszym secie, to też był dość obiecujący stan, nawet jakby tak nie nastąpiło). Na dobrą sprawę to są dwie nieobliczalne zawodniczki, nie można żadnej do końca ufać, a kurs na Austriaczkę może się podobać.
P.S.
i po Radwańskiej...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Montreal, WTA

T. Paszek - J. Goerges - 2
(1,42) ⛔
S. Halep - M. L. De Brito - 1
(1,50)✅ M.Barthel - T. Babos -1 (1,44)✅ P. Kvitova - K. Pervak - powyżej 18,5 gemów (1,72)✅
V. Azarenka - T. Paszek
- 2:0 (1,36) ZWROT A. Wozniak - J. Jankovic - 1 (2.00)✅ A. Radwańska - M. Barthel +5,5 gemów M. Barthel (1,83) ✅
Ch. McHale - A. Woźniak - 2
(1,72) ✅ Ch. Scheepers - A. Radwańska - 0:2 (1,33) ✅
---------------------------------------------------
P. Kvitova - T. Paszek - 1 (1,32)✅
Pinnacle Sports Mecz się jeszcze nie zaczął więc pozwolę sobie wydziobać parę zdań na temat ewentualnego przebiegu spotkania.
Petra jak gra każdy kto na nią już kiedyś postawił monetę ten wie. Bo musiał na pewno nie raz przegrać. Kursy jak zwykle na Kvitovą masowo spadają a potem się okaże w trakcie meczu że kurs na Czeszkę będzie wyższy niż na Niemkę. Czy to możliwe? Tak. Tamira rozgrywa dobry turniej. Co prawda gra z obciachami ale co tam. Julia Georges zagrała dno. Azarenka skreczowała więc nie wiadomo czy kolano to faktycznie kontuzja czy tylko wymówka. Potem była Hiszpanka która w ogóle sobie na hardzie nie radzi.. Więc jak gra naprawdę dobrze Paszek ciężko powiedzieć. Przyznam się bez bicia nie widziałem żadnego jej spotkania w tym turnieju. Widziałem za to Petry Kvtiovej która ma przebłyski swojej dawnej gry. Szczególnie widoczny ten przebłysk był podczas meczu z K. Pervak w trzecim secie w którym rozniosła rywalkę. Od tego momentu tenis Kvtiovej jest na wysokim poziomie. M. Bartoli mogła tylko piłkę holować wzrokiem. Rzeczywiście Frnacuzka też nie jest w dobrej dyspozycji jednak śmiem twierdzić że w lepszej niż J. Goerges a nawet Hiszpanka Navarro. Jeżeli Kvtiova zagra to co zagrała w trzecim secie z Pervak lub to co zagrała z M. Bartoli. Paszek będzie miała pecha. Jeżeli jednak Petra znowu zacznie myśleć o cheesburgerach i nie trafiać w kort sytuacja się skomplikuje. Jednak patrząc na obecną chwilę to Czeszka jest faworytką i tak powinno być.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Petra Kvitova - Caroline Wozniacki
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Betfair
H2H 3:3, z czego zwycięstwa Kvitovej to raz na trawie, gdzie jest definitywnie lepsza i dwa na kortach twardych - jedno w 2011 roku, kiedy była w dużo wyższej formie niż teraz (i w ogóle swojej życiowej, jej najlepszy sezon, którego prawdopodobnie nie powtórzy) i jedno na początku tego roku w Australii po długim meczu zakończonym wynikiem 7-6 3-6 6-4. Pozostałe 3 mecze, w 2009 i 2010 roku, gdy jeszcze Petra była &quot;nikim&quot;, Caroline wygrywała w dwóch setach, czy to na ziemi czy na hardzie.
Wozniacki widać, że próbuje poprawić swój styl gry, starać się częściej kończyć. Nadal tych winnerów jest bardzo mało, ale nie popełnia też wielu niewymuszonych błędów, co przecież dawniej się sprawdzało (nie zapominajmy, że jakoś była tym numerem 1 rankingu i to nie krótko). Bycie &quot;ścianą&quot; potrafi być denerwujące dla przeciwniczek. Kvitova zarówno może to wykorzystać i pogonić równo Dunkę po korcie, a co za tym idzie, prawdopodobnie wygrać to spotkanie, a może też sama się wykończyć, bo jest mniej, powiedzmy, stabilna. Także wiemy, czego możemy się spodziewać po Caro, pytanie brzmi jak dobrze zagra Czeszka, a na pewno musi zagrać kolejny udany mecz, żeby to wygrać. Liczę na zacięty przebieg gry, podobnie jak to było 7 miesięcy temu, więc ten kurs to value.
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Ogladalem wczoraj mecz z Lepchenko. Wozniacki brala medicala i miala noge w plastrach. Narzekala do trenera ze ja boli. Wydawalo mi sie ze nie byla w 100% sprawna. Jezeli tak jak piszesz bedzie ja ganiala po korcie to ja po prostu zniszczy.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik

T. Paszek - J. Goerges - 2
(1,42) ⛔
S. Halep - M. L. De Brito - 1
(1,50)✅ M.Barthel - T. Babos -1 (1,44)✅ P. Kvitova - K. Pervak - powyżej 18,5 gemów (1,72)✅
V. Azarenka - T. Paszek
- 2:0 (1,36) ZWROT A. Wozniak - J. Jankovic - 1 (2.00)✅ A. Radwańska - M. Barthel +5,5 gemów M. Barthel (1,83) ✅
Ch. McHale - A. Woźniak - 2
(1,72) ✅ Ch. Scheepers - A. Radwańska - 0:2 (1,33) ✅
P. Kvitova - T. Paszek - 1 (1,32) ✅
-------------------------------------------------------
C. Wozniacki - P. Kvitova - 2 (1,45)✅
Pinnacle Sports
Karolina wczoraj trzeba przyznać rozgrywała ciekawie piłkę na korcie. Miałem wrażenie nawet że skończył się schemat Dunki. Karolina jednak nadal popełnia śmieszne błędy i serwis jest dość prosty. Silny return aż się prosi przy serwowaniu Karoliny Wozniackiej. P. Kvitova pokonała z łatwością T. Paszek a to potwierdza że Petra zaczyna wracać na dobre tory. Powtarzam po raz kolejny że jeżeli Kvitova zacznie grać na swoim poziomie nikt jej w tym turnieju nie zatrzyma. I tak powinno być również w tym meczu. Czeszka gra co raz równiej. Nie jest to może idealny tenis ale na Wozniacka powinno wystarczyć która gra po prostu poprawnie aby zatrzymać Kvitova trzeba liczyć albo na jej wahania nastroju co raczej odrzucam ponieważ Czeszka motywuje się podwójnie grając z dobrymi rywalkami i patrząc na aktualną grę Petry nie powinno się nic takiego wydarzyć, albo Karolina musiałaby zatrzymać bomby Petry które zazwyczaj wędrują blisko krawędzi kortu. Karolina gra natomiast dużo piłek przez środek czyhając przede wszystkim na błędy rywalek. Nie sądzę aby taka taktyka podziała z P. Kvitova. Szykuje się pokaz siłowego tenisa kobiecego ze wskazaniem na dobry humor Petry.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
oeb 257

oeb

Użytkownik
Petra Kvitova vs Na Li
Typ: 1 @1.57 [Bet365] ✅
Miał być czeski finał, jednak Lucie Safarova przy stanie 5/1 w trzecim secie została odłączona od zasilania i przegrała sześć kolejnych gemów. Chinka widząc co się dzieje z rywalką podkręciła koncentrację i wyciągnęła rękę po zwycięstwo. W finale przyjdzie jej się mierzyć z Kvitovą, czyli lepszą wersją rywalki którą odprawiła w półfinale. Bo jak się przyjrzeć to Czeszki grają podobnie - mocny mierzony serwis, który ma za zadanie wymusić błąd na returnie, który pozwoli ustawić wymianę pod petardę z FH. U Lucie ten element funkcjonował bardzo dobrze gdzieś tak do siódmego gema decydującego seta. Potem coś się zacięło i przestało funkcjonować. Kvitova jest nierówna, to fakt, miewa przestoje, ale wydaje mi się, że będąc na miejscu swojej rodaczki takiej szansy by z rąk nie wypuściła. Zazwyczaj to ona wydobywa się z otchłani niebytu wygrywając wydawałoby się przegrane sety, a nie na odwrót. Jak poczuje krew to dobija rywalkę, rzadko kiedy rzuca jej koło ratunkowe. Patrzyłem wczoraj na grę Chinki i myślę, że powalczyć z Petrą jak najbardziej jest w stanie. Przede wszystkim Chinka trzyma swój serwis - w trzech ostatnich meczach w Montrealu każdej z rywalek dała po trzy szanse na breaka. Lucie wykorzystała wszystkie, Isia żadnej, a Errani jedną. Nie oszukujmy się - jeśli Chinka da Petrze okazje jej statystyka będzie raczej bliższa tej Lucie, niż naszej Agi czy Włoszki. Ale myślę, że Kvitova Chince również kilka okazji podaruje, a ta powinna jedną, dwie wykorzystać. Obie są doświadczone, obie wiedzą po co wychodzą na kort i obie będą chciały wygrać, bo stawką jest duża ilość punktów i dolarów. Typuję zacięty mecz, może nawet trzysetowy, ze wskazaniem na Petrę Kvitovą.
Wynik: 7/5 2/6 6/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Patrzyłem wczoraj na grę Chinki i myślę, że powalczyć z Petrą jak najbardziej jest w stanie. Przede wszystkim Chinka trzyma swój serwis
Z tym niestety nie moge sie zgodzić. Ja wczoraj ten mecz oglądałem i chinki nie powinno tu być w tym meczu ale Safarova dała jej prezent. Czy coś funkcjonowało u chinki poprawnie - odpowiedz brzmi nie. Serwis cieniutki podwójne błędy ale sama gra wiele do życzenia pozostawia mnóstwo prostych błędów. Owszem to co napisałeś że Kvitova gra nie równo jak najbardziej prawda potrafi wtopić wygrany mecz ale dzisiaj pociśnie z chinką
 
digic 8

digic

Użytkownik
Z tym niestety nie moge sie zgodzić. Ja wczoraj ten mecz oglądałem i chinki nie powinno tu być w tym meczu ale Safarova dała jej prezent. Czy coś funkcjonowało u chinki poprawnie - odpowiedz brzmi nie. Serwis cieniutki podwójne błędy ale sama gra wiele do życzenia pozostawia mnóstwo prostych błędów. Owszem to co napisałeś że Kvitova gra nie równo jak najbardziej prawda potrafi wtopić wygrany mecz ale dzisiaj pociśnie z chinką
Również się pod tym podpisuję. Oglądałem ten mecz. Grałem na Li po 3.20 i weszło jakimś cudem z dużą pomocą Safarovej. O ile pierwszy serwis wchodził to jeszcze coś z tego było. Drugi to porażka, tylko 36% (8/22) punktów po drugim serwisie. Jeśli Kvitova nie będzie popełniać głupich błędów, jak w pierwszym secie z Karoliną, to spokojnie jest w stanie wygrać w 2 setach z Chinką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom