>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Nottingham, Hertogenbosh 8.06.2015-14.06.2015

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Miejsce: Hertogenbosh, Holandia
Data rozgrywania: 8.06.2015-14.06.2015
Nawierzchnia: Trawa
Kategoria: International
Pula Nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.topshelfopen.nl/en/
Lista startowa: http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=885706
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:

Miejsce: Nottingham, Anglia
Data rozgrywania: 8.06.2015-14.06.2015
Nawierzchnia: Trawa
Kategoria: International
Pula Nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.lta.org.uk/major-events/aegon-open-nottingham/
Lista startowa: http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=885722
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Rozpoczynamy kwalifikacje do turnieju w Nottingham!

Goncalves 2,60 Unibet✅

Brazylijka w tym sezonie rozpoczyna przygode na trawie. Po rozgrzewce z grozna na tej nawierzchni Tamirą Paszek, przyjdzie jej zagrac z weteranką z Grecji: Eleni Danilidou. Co więksi fani tenisa może kojarzą Greczynkę, teraz jednak Danilidou gra jedynie turnieje ITF i to ze słabym skutkiem.

Jednak wiek i archaiczny styl gry nie pozwala Greczynce przebić się przez młodą gwardię i co tydzień jest tego jawna weryfikacja.

Goncalves ma solidny jak na ten poziom rozgrywek sezon. Wygrywała już w tym sezonie z Pereirą, która postraszyła Makarovą na RG. Co prawda trawa to inny Świat, ale z kim rozpocząć wygrywanie jak nie z Danilidou, która w tenisa na najwyższym poziomie na pewno już nie gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Mestach A.S. - Hlavackova A. 1 @ 1,96 MarathonBet ⛔ 3 set 5*-4-&gt;5-5*, a potem 40-0* na 6*-5 by w TB 2-7. ???? ???? ????

Kursy już powoli spadają i podejrzewam, że do jutra na Belgijkę będzie coś w okolicach ~1,80 u większości buków. Czemu zdecydowałem się na ten typ? Głównie z powodu Hlavackovej. Czeszka skończyła swój 3 setowy pojedynek grubo po południu. Nie twierdzę, że debel jest takim samym wysiłkiem jak singiel, ale swoje na French Open Andrea rozegrała. Podróż z Francji do Holandii do rzut beretem, więc nie ma co gadać, że to ciężka sprawa. Problem polega na nagłej zmianie nawierzchni z wolnej na bardzo szybką. Mestach na trawie rozegrała już trochę meczy w tym sezonie i jest ograna na ten nawierzchni, a Hlavackova wchodzi dosłownie z marszu. Podejrzewam, że sama nie sądziła, że dojdzie tak daleko w RG. Mecz w Holandii może być rozgrzewką przed turniejem na trawie w Ilkley, gdzie wystartuje w kwalifikacjach. Jeśli chodzi o aspekt sportowy to Belgijka jakiś wybitnych wyników w Japonii nie zrobiła, ale na pewno czuje dobrze tą nawierzchnie. Dobrze operuje slajsem i voleyem, sporo gry kątowej, ale nie ma bardzo silnego kończącego uderzenia. Hlavackova mimo słabych warunków fizycznych nieźle serwuje i gra FH, przy siatce z racji gry w debla radzi sobie dobrze. W innych okolicznościach na pewno bym tego meczu nie ruszył. Jednakże patrząc aspekt poza sportowy zaryzykuje dobry kurs na Mestach.

Buyukakcay C. - Govortsova O. 2 @ 1,22 ✅ 2-6 1-6

Martic P. - Haddad Maia B. 1 @ 1,33 ⛔ 2-6 6-1 3-6 Klasyczna Petra Martic. ????

Gajdosova J. - Eguchi M. 1 @ 1,25 ✅ 6-1 6-4

AKO: 2,03 @ Bet365 ⛔

Postanowiłem zagrać jeszcze takiego trebla na kwalifikację w Nottingham. Nie będę się zbytnio rozwodzić na temat tych typów, więc krótko i na temat. Każda z tych pań ma rywalkę słabszą od siebie. W przypadku Martic jej przeciwniczka z trawą nie ma zbytnio nic wspólnego. Młodziutka Haddad Maia zdecydowanie lepiej radzi sobie na mączce, gdzie nie potrzeba dużej siły. Petra za długo nie pograła w Eastbourne, ale obycie z grass&#39;em już ma. Siła serwisu i FH powinna zrobić swoje.
Podobnie jest z Govortsovą, która w tym sezonie mozolnie stara się odbudować stracony ranking. Nie jest to tenisitka, która wyleciała sroce spod ogona, bo była już w okolicach 30 miejsca w rankingu. Na trawie w przeszłości grała już z niezłymi rezultatami. Nie można tego powiedzieć o Turczynce, która ostatnio przegrała z Boserup, a wynik 6-4 6-4 trochę zamazuje rzeczywisty przebieg spotkania. Lepszą tenisistką jest na pewno Olga i powinna to dzisiaj potwierdzić grając agresywnie i ofensywnie.
Gajdosova w końcu będzie mogła zapunktować w rankingu. Cegła to na pewno nie jest jej nawierzchnią i ten okres był dla Niej sporą męczarnią. FH i serwis to atuty takie same jak u poprzednich tenisistek. Rozstawiona z 1, więc trzeba przynajmniej wskoczyć do finału kwalifikacji, aby liczyć na zwolnienie się miejsca w MD. Eguchi nic specjalnego nie wygrała w tym roku i nawet w turnieju na trawie w Japonii odpadła szybko w 2 rundzie. Siła uderzeń Jarmili powinna zrobić swoje w tym meczu.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Po tym jak koledzy z działu żużel polecili mi piękny typ na Polskę po 1,10 trzeba odrabiać straty.

Vekic 1,36 Bet365⛔ Not this time...

Donna gra z Ukrainką Beygelzimer. Jest to zawodniczka, która już raczej odcina kupony, niż na poważnie wierzy w awanse do głównych drabinek. Ponadto woli mączkę niż szybszą trawę, przeciwnie niż Donna, która na trawie czuje się najlepiej. Dziś ograła Cepelovą, jej gra jest idealna na trawę. 2 lata temu wygrała turniej w Birmingham mając 16 lat! Jutro pora awansować do turnieju głównego w Nottingham.

Kudryavtceva 1,36 Bet365

Dyżurny typ wielu w tym sezonie - gra przeciwko 44-letniej Date-Krumm. Dziś Japonka wygrała, bo dostała rodaczkę, która w tym sezonie nie wygrała meczu na tym poziomie. Jutro koniec taryfy ulgowej dla 44-latki. Naprzeciw pogromczyni Marii Sharapovej z Wimbledonu 2008 w 2R - Alla Kudryavtceva.
Ponadto Rosjanka tydzień temu finał w ITF na trawie i tu wygrany łatwo mecz. Zawodniczki, które przegrywają z Date-Krumm powinny być wpisywane na specjalną listę chwały, bo to naprawdę wielka sztuka, z kimś takim przegrywać. Jutro Rosjanka do tej listy nie dołączy.
 
M 0

maciejos92

Użytkownik
Tomljanovic @1.66 bet365
Chorwatka grająca z Australijskim paszportem jest zawodniczką o mocniejszym forehandzie niż jej rywalka Davis. Amerykanka jest bez formy, poza durnym przebijaniem nie pokazuje niczego wielkiego. Tomljanovic mocniejszy serwis który potrafi utrzymać oraz mocne returny. Kurs fajny. idealny do dubla
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Falconi - Giorgi
Giorgi =&gt; 1,44
✅✅✅ 5:7 2:6

Tu faworytka jest jedna, a jest nią moja ulubiona Kamilka. Z Rolanda odpadła szybko R64 z mocna Hiszpanką Muguruzą. Irina natomiast przegrała gładko z Niemka Goerges.
Obie Pani w czasie swojej dotychczasowej kariery omijały trawe - Camila 11 rozegranych meczy w głównym turze, Irina - 14 meczy w Challengerach.
Cóż tu więcej pisać - siła uderzenia, agresywność po stronie Włośzki, która powinna ograć przebijaczke, która cała swoją kariere ogrywa się w turniejach niższej rangi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Dzisiaj będzie krótko i na temat, bo nie mam za bardzo czasu.
Vandeweghe C. - Mitu A. 1 @ 1,36 Bet365 ✅ 7-6 6-1
Szybka piłka. Coco przespała okres na cegle, bo na tak wolnej nawierzchni zwyczajnie nie potrafi grać. Jej serwis i FH tracą walory, a długie przebijanie nie jest na rękę. Rok temu w Holandii wygrała ten turniej i nie sądzę, aby w 1 rundzie odpadła z Mitu. Rumunka zagrała świetnie na RG, ale tam jej warunki i styl mogły przynieść korzyści. Przebijanie balonów i czasem zaatakowanie z dobrej pozycji oraz czekanie na błąd rywalki sprawdziło się dość dobrze. Tutaj nie będzie miała takiej okazji, bo każdy wolniejszy serwis czy zagranie w pół kortu na środek będzie atakowane ze sporą siłą. Amerykanka ma argumenty do gry na trawie i powinna je wykorzystać z taką przeciwniczką.
Erakovic M. - Witthoeft C. 1 @ 1,57 Bet365 ✅ 6-4 7-6
Praktycznie tak sama sytuacja jak wyżej. Marina na mączce nic nie pograła i raczej czekała na sezon na trawie, aby pozbierać trochę punktów, bo ranking dość słaby. Atomowy serwis i taki sam FH robią różnicę na trawie, co do tego nie ma dyskusji. Erakovic gdy jest zdrowa powinna spokojnie sobie radzić właśnie z takimi przeciwniczkami. Przy własnym serwisie raczej nie będzie dużo tracić punktów, bo ciężko returnować takie bomby. Owszem, Carina na returnie radzi sobie zdecydowanie lepiej niż przy własnym serwisie, który jest raczej słaby. Ale gdy piłka po serwisie Nowo Zelandki trafi w kort to zazwyczaj jest pozamiatane. Niemka na trawie ma rozegrane może kilka meczy w całej karierze, a jej styl niezbyt pasuje do szybkiej nawierzchni. Serwisem nie powinna zrobić krzywdy swojej przeciwniczce i będzie miała problem z jego utrzymaniem. Spodziewam się, że Marina przyszykowała dobrą formę na turnieje trawiaste i zapunktuje w tej części sezonu.
Riske A. - Zheng S. 1 @ 1,32 Unibet ✅ 6-3 6-4
Oglądajcie dzisiaj ten mecz, zobaczycie wielką zawodniczkę SS &#39;&#39;Goat&#39;&#39; Zheng. ???? Oczywiście robię sobie jaja z Chinki, ale sporo ludzi ma podobne zdanie jak ja co do tej zawodniczki. Ranking zatankowany pod korek turniejami w Azji dał jej 65 miejsce w rankingu. Ale przecież ranking nie kłamie! Ja uważam inaczej. Jej styl gry jest po prostu katorgą dla oczu. Nudne przebijanie, 80% piłek to moonballe na wysokość 2,5-3 metrów pod końcową linię. Warunków fizycznych też zbytnio nie ma, serwisem nie zaszkodzi, technicznie radzi sobie przyzwoicie. Na trawie raczej to nie przejdzie, szczególnie z zawodniczką usposobioną ofensywnie. Riske póki co w tym sezonie gra słabiutko. Nie ma porównania do poprzedniego sezonu. Jednak na trawie w przeszłości notowała dobre wyniki. Jej styl to agresywna gra z dobrym BH, przyzwoitym serwisem i dużą liczbą zagrań kątowych. Pamiętam m.in. jej mecz na Wimbledonie z Ulką, gdzie odprawiła Polkę w 3 setach po bardzo dobrej grze. W Nottingham dostaje rywalkę, która raczej nie ma argumentów na takiej nawierzchni, a samym przebijaniem krzywdy nie powinna zrobić Amerykance.
Nara K. - Flipkens K. 2 @ 1,45 Expekt ⛔ 1-6 7-6 6-4 4 piłki meczowe na 2-0, a potem jeszcze 3 BP na 4*-3 w 3 secie. ???? Komentarz zbędny.
Nie ukrywam, że na trawie gra Flipkens bardzo mi się podoba. Serwuje dość silnie, czasem z kick&#39;em lub wyrzuca rywalkę. BH to głównie cięty slajs, z FH korzysta, gdy czuję, że ma pozycje do skończenia akcji lub chce przyśpieszyć. Bardzo dobrze radzi sobie z wszelkimi sztuczkami technicznymi typu voley przy siatce czy skróty. W Hertogenbosh notowała już w poprzednich latach finał i 2 razy 1/2 finału. W tym sezonie nie gra za dobrze, ale na trawie potrafi kręcić dobre rezultaty, mimo, że jest to zawodniczka dość kapryśna. Kurumi na takiej nawierzchni w swojej karierze nie grała za dużo i również dobrych wyników nie zrobiła. Nie ma tak dobrych warunków fizycznych jak jej rywalka. Bazuje głównie na wybieganiu i dobrym poruszaniu się, szukaniu kątów z BH i FH oraz czasem jakimś skrócie. Liczę mocno, że Kirsten zagra w końcu dobry turniej i pokażę ładny dla oka tenis, bo predyspozycję do skutecznej gry na tej nawierzchni na pewno ma spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Kania - Kurdyavtseva
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

Analiza: Mecz zaraz wiec nie ma czasu na dluga analize. H2H 1:0 dla Polki w maju wygrała z przeciwniczka na Roland Garros 2:0 wiec czemu nie teraz? Tak wiem inna nawierzchnia itd. Ale oprocz tego ze jej przeciwnika poprzedniego turnieju w Eastbourne doszła do 5 rundy to nic nie znaczy. Wczesniej przegrywała wszystkie mecze! Wczesniej wygrała swoj dopiero 07 stycznia! To jednak daje do myslenia mimo to ze Eastbourne mogla potraktowac jako dobra rozgrzewke i bukmacherzy moze tego sie zlekneli. Kania 130 A przeciwniczka 118. Mimo tego ze Kania nie ma jakis duzych sukcesow to mimo to wierze ze wygra z kims kto przegrywal mecz za meczem oprocz Eastbourne w dodatku Kania pokonala ja 2 tygodnie temu i mysle ze zasluzyla sobie Polka na wejscie do glownego turnieju.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Nottingham (Wielka Brytania), trawiasta



Lepchenko V. (USA) - Niculescu M. (Rou)

Typ. Lepchenko 2.11 Pinnacle ⛔

Na wstępie dodam, że obydwie raczej nie przepadają za nawierzchnią trawiastą, a w szczególności Rumunka, która przeważnie omija trawę dalekim łukiem, a jak gra to notuje na prawdę fatalne wyniki. Więc pytanie moje skąd takie kursy? Czy ja o czymś nie wiem? Czy Amerykanka przyjechała do Anglii podziębiona, z kontuzją lub czymś innym? Bukmacherzy pewnie wiedzą swoje, ale ja widząc taki kurs nie zawaham się zagrać w kierunku Lepchenko. Niculescu ponadto, że nie przepada za trawą, ogólnie ten sezon ma bardzo mizerny, słaba gra, wyniki, no może z wyjątkiem wygranego ostatnio turnieju, ale to ranga ITF, gdzie gra druga setka rankingu i to było na mączce. Grając z Rumunką trzeba być zawodniczką bardzo cierpliwą, bo jej gra oparta jest głównie na przebijaniu i co warto zauważyć gra te dziwne szlajsy forehandowe, które niektóre zawodniczki potrafią wyprowadzić z równowagi, ale większość zawodniczek już nauczyło się z tym radzić i w tym roku Niculescu w większości spotkań schodzi z kortu pokonana. Moim zdaniem Lepchenko nie powinna mieć jutro kłopotu z takimi zagraniami rywalki, jest zazwyczaj zawodniczką ogarniętą, główka pracuje jak należy, preferuje szybkie nawierzchnie, może bliższy jest jej hard, ale na trawie też sobie poradzi i swoimi mocnymi zagraniami powinna wykończyć Niculescu. Na prawdę nie wiem skąd takie kursy, jak ktoś wie o jakiś dolegliwościach Varvary to proszę pisać. Wydaję mi się, że skoro zdecydowała się na udział w turnieju, to jest wszystko w porządku, i trzeba również pamiętać, że to nadal zawodniczka z top50 i wiele razy pokazywała, że potrafi walczyć z najlepszymi. Rumunka jutro raczej zejdzie z kortu p oraz kolejny pokonana, i przypomnę na koniec, tak ze statystyk, że ostatni swój mecz na trawie wygrała w 2012 roku, więc coś jest na rzeczy, a forma z tego roku raczej nie napawa optymizmem.​
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Typu nie neguje, również uważam że Lepchenko ma spore szanse w tym spotkaniu,oglądałem Niculescu kilka razy w tym sezonie jaka ona patologie bpotrafi grać to głowa mala.Jedna ważna rzecz od kiedy Varvara Lepchenko należy do zrównoważonych i opanowanych tenisistek jak dla mnie to jest top 5 najbardziej niezrownowazonych tenisistek w turze ona może zawsze i wszędzie przegrać przez ból mózgu...Niculescu jest zadziorna, sprytna i tymi slajsami szajssmi może Amerykanke wyprowadzić z równowagi,Lepchenko przed Wimbledon napewno nie będzie sobie flakow wyprowac aby wygrać za wszelką cenę
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A co powiecie tym razem o meczu A.Radwanskiej z Kudryavtseva . Rosjanka juz gra bodaj 8 czy 9 mecz na grasie w tym roku Badz co badz pokonala nasza polke Kanie i w tych meczach raz tylko przegrala z mlodziutka 19 latka Kontieva. Fakt meczyla sie z Date krumm 44 letnia japonka ale nawet w obecnej formie Isia z nia by pewnie nie wygrala. To bedzie pierwszy pojedynek polki na trawie a nasza polska gwiazda pokazala ze potrafi przegrac z teoretycznie gorszymi rywalkami od siebie. Ja tu daje duze szanse rosjance patrzac jak Aga ostatnimi czasy w h.. leci i gra na pol gwizdka. Kurs 6.0 na wygrana jej przeciwniczki :cool:
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
No Blagam chyba nie sadzicie ze Aga bedzie teraz wszystko przegrywac? Podobno Aga trawe traktuje w tym sezonie bardzo powaznie hehe no tak jakie ma wjscie na hardzie jej nie idzie na ziemi takze to teraz moze na grassie odbuduje swoja forme,Nie szukalbym w tym spotkaniu niespodzianki za wszelka cene,Rosjanka jest bardzo przecietna,Kania wczoraj pokazala ze jeszcze dlugo nie bedzie sie liczyc w swiecie tenisa o ile w ogule sie bedzie liczyc z takim zaangazowaniem jakie posiada i jej miejsce jest poza pierwsza setka..Aga jak to Aga turniej mniejszej rangi teorytycznie nie ma z kim przegrac ale ma gloda na najmniejsze wygrane nawet zwyciestwo w takim malym turnieju i nie mam mowy o odpuszcaniu.W poznej fazie turnieju moze trafic na silnie bijace i dobrze serwujace Hantuchova,Hradecka,Lucic Baroni,Riske, moze Delleaqua,Wickamyer a tu moga byc problemy
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Radwanska A. - Kudryavtseva A.
2 @5.50 Bet365

Ja od dłuższego czasu naprawdę nie jestem w stanie nawet grosza zaryzykować na Isię. Większe prawdopodobieństwo wygranej jest stawianie na każdą jej przeciwniczkę. Agnieszka jeszcze w tym roku nie grała na trawie i sądzę, że to spotkanie będzie traktować jako mini trening przed Wimbledonem, który zbliża się wielkimi krokami. Sądzę, że będzie oszczędzać się na właśnie ten turniej. Rosjanka ma już za sobą sporo spotkań na trawie - z powodzeniem. Co prawda żadne spotkanie nie było z taką przeciwniczką jak Agnieszka, ale myślę, że zagra na wysokich obrotach widząc chimeryczność naszej rodaczki. Ałła na pewno nie odda z łatwością tego meczu. P.S. Kursy na Agnieszkę już idą w górę. Nie będę zdziwiony jeśli naprawdę opyka ją Agnieszka do zera, a z następną rywalką dwie klasy słabszej kategorii przegra w ten sam sposób. Obecnie Polski skład przechodzi znaczny kryzys. Ołówek coś tam jeszcze ugrywa, Agnieszka to już naprawdę rzut monetą, a Jurek to już ostatnio naprawdę pokazał się z Mayer&#39;em jako furiat nieobliczalny (i nie mówię tutaj o pozytywnej stronie - ciągle wulgi leciały, złości na kort i siebie). Ale wracając do tematu to Agnieszka jest naprawdę w trudnej sytuacji co do dzisiejszego spotkania, zagrać na fulla i wygrać plus ryzykować jakąś kontuzję przed Wimbledonem, czy zagrać na spokojnie i dać rywalce możliwość wygrania. To naprawdę rzut monetą - z większą szansą dla Rosjanki. Moim zdaniem po takim kursie warto naprawdę zaryzykować. Polecam i pozdrawiam!

P.S. Polecam bacznie obserwować to spotkanie - ja będę.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Michaella Krajicek - Camila Giorgi 2 1.378 Pinnacle ✅
Spotkanie reprezentantki gospodarzy Michaelli Krajicek, którą w tym roku oglądać można było w kwalifikacjach do Brisbane, ITF-ie w Dijonie, kwalifikacjach do Pragi i Bundeslidze kobiet. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę słabo, bo sama Krajicek wygląda słabo i trzeba to wykorzystać w becie na Giorgi. Camila ostatnio rozgrywa słabsze zawody ale dostaje rywalkę idealną do przełamania, bo jest to zwyczajnie dość niski level. Oglądałem poczynania Krajicek w ostatnim meczu gdzie wygrała z młodą Dodin, która w kluczowych momentach po prostu nie wytrzymywała ciśnienia i robiła straszliwie głupie błędy, DF-y pod rząd i innego rodzaju gafy. Giorgi to naprawdę dziewczyna, która potrafi grać i jeśli siedzą jej piłki w korcie to nie ma zwyczajnie co zbierać. Dodatkowo posiada bardzo dobry rekord na trawie 22/10, Krajicek 26/21. Według spostrzeżeń z ostatniego spotkania Michaelli nie wyobrażam sobie jej dzisiejszej wygranej z zawodniczką pokroju Giorgi, która nieustannie zmaga się z o wiele wyżej notowanymi rywalkami od jej dzisiejszej oponentki.

Magda Linette - Lauren Davis 2 1.52 Pinnacle ✅
Nie idę w stronę patriotyzmu, bo według mnie nie ma za bardzo ku temu większych przesłanek. Wygrana z Hantuchovą, która znajduje się w naprawdę słabej formie nie robi na mnie większego wrażenia, bo jutro dostanie przede wszystkim bardzo głodną zwycięstw, a przede wszystkim ambitną Amerykankę Lauren Davis, która dosłownie wyszarpała wygraną z faworyzowaną Tomljanovic. Oglądałem spotkanie Lauren i muszę przyznać, że zrobiła na mnie wrażenie tym, że po prostu bardzo chciała wygrać i nie poddawała się nawet w ciężkich sytuacjach, gdy rywalka miała zapewnione już prawie zwycięstwo albo serwowała po mecz. Magda Linette rozegrała do tej pory tylko 8 spotkań na trawie z czego tylko 3 zdołała wygrać. Jest to zawodniczka, która wygrywa swoje spotkania w ITF-ach, często występuje w kwalifikacjach do większych turniejów i ewentualnie zdobywa tam pierwsze rundy. Davis w tym roku bez błysku ale mimo wszystko rywalki zupełnie innego kalibru. Po przejściu z nawierzchni typu clay, która jej nie leży powinna zwyczajnie od nowa poprawiać swój rekord w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Michaella Krajicek - Camila Giorgi @ 3.40 ⛔ mecz na styku
Ja tu w przeciwienstwie od kaina widze ogromne value w typie na Krajicek. Zgoda co do tego, ze jak Giorgi ma swoj dzien i trafia to nie ma czego z rywalek zbierac, nawet z tych najlepszych, sam uwielbiam patrzec na tenis Wloszki, ale jak czesto on gra na tym najlepszym poziomie? No wlasnie z ta regularnoscia jest jeszcze spory problem. Co do Krajicek to jak ktos przytacza jakies slabsze wyniki z tego sezonu to jest dla mnie taki objaw ignorancji i braku znajomosci zawodniczki. Fakt, aktualnie jest na 400 miejscu w rankingu, ale to glownie przez kontuzje i inne problemy, ktore ja nekaja przez ostatnie lata.i wiekszym skoncentrowaniu sie na deblu w ostatnim czasie, ale byla ona przeciez nawet na 31 miejscu w rankingu singlistek. Zawodniczka o dobrym serwisie i volleyu, lubi grac na trawie, gra u siebie. W poprzedniej rundzie fenomenalny mecz z Dodin. Krajicek zaserwowala 16 asow, 68% trafienia 1 podaniem, 74% pilek wygranych po 1 serwisie, dala sie polamac tylko raz. Dodin grala niezle, wywierala presje na Holenderce, grajac swoj bezkompromisowy tenis, wszystko albo nic, wspomagany atomowym serwisem. Ale Krajicek wygrala ten mecz swoja konsekwencja i spokojem na korcie. To jest juz doswiadczona zawodniczka i wyszla na kort z perfekcyjnym planem i od poczatku do konca wiedziala co ma robic i bylo widac olbrzymia motywacje i zaangazowanie. Oczywiscie Giorgi to wyzsza polka niz Dodin, ale scenariusz spotkania moze byc podobny, Krajicek ma swoje atuty, aby trzymac rowny wynik, a w decydujacych momentach Wloszka jak to ma zwyczaju moze peknac, i doswiadczenie Krajicek wezmie gore, bo po tym jaka pewnosc siebie pokaza w poprzedniej rundzie i jak bardzo jest zmotywowana na ten turniej, o jej dobra i rowna gre w ogole sie nie martwie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Magda Linette - Lauren Davis
Typ: Davis @ 1,44
Stawka: 3/10
Bet365

Jak dla mnie w tym meczu faworytka jest jedna i jest nią oczywiście Amerykanka, dla której tak naprawdę teraz zaczyna się prawdziwy sezon, jeśli chodzi o jej styl gry po kontuzji. Na pewno spora motywacja i chęć, co było widać we wczorajszym meczu, gdzie dwukrotnie wyciągała sety z beznadziejnej sytuacji, a w konsekwencji mecz. Tenisistka nieustępliwa, potrafiąca grać bardzo dobrze i dla Magdy może okazać się przeszkodą nie do obejścia.
Polka wczoraj wymęczyła zwycięstwo nad Hantuchovą i niewątpliwie jest to dla niej spory sukces, jednak trzeba powiedzieć sobie wprost, że Daniela formą nie grzeszy, a ten mecz stał na naprawdę niskim poziomie. Znacznie niższym niż pojedynek Davis z Tomljanović, więc nie sądzę, by Magda mogła grać jeszcze lepiej. Słabe podanie, duża niepewność i brak postawienia kropki nad &quot;i&quot; to zbyt dużo negatywnych rzeczy, by walczyć skutecznie z Amerykanką.
Biorąc pod uwagę aspekty czysto sportowe, jak i te psychicznie, gdzie młode zawodniczki po pokonaniu bardziej utytułowanych na drugi dzień odpadają, to dość pewne jest zwycięstwo Amerykanki. Trzeba jednak wziąć poprawkę, że to Panie i nie można szaleć ze stawką. Typ do dubla czy do ako jak najbardziej.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Radwanska A. - Davis L. 1 (-5,5 gema) @ 1,85 MarathonBet ✅ 6-2 6-2
Isia Pysia wygra WTA Nottingham @ 1,90 Bet365 ⛔ Bez komentarza... Dodam tylko, że kurs na wygranie WTA Nottingham przez Radwańską spadł do 1,55 w Betsafe, ale dalej jest do zagrania. Value na pewno mniejsze, bo na wygraną z Niculescu jest 1,12, więc w finale musieliby dać 1,35, aby bardziej się to opłacało.
Sam sobie się dziwię, że podaje typy na Agnieszkę. Prawda jest taka, że po burzy zawsze wychodzi słońce i tak powinno być w przypadku Agi i turniejów na trawie. Po beznadziejnym początku sezonu, a potem jeszcze gorszych turniejach na mączce Polka zaczyna grać na swojej ulubionej nawierzchni. Bez problemów odprawiła bezmyślną Kudravtsevą i McHale. Obie poległy ze swoim ofensywnym tenisem w starciu z technicznym tenisem Isi. Nie oszukujmy się, nie były to też rywalki najwyższych lotów i pewne wygrane nie mogły zdziwić. W obu tych meczach serwis na poziomie &gt;70% i kilka asów zaserwowanych, sporo piłek wygranych winnerami. Davis na dobrą sprawę nie powinno tu być, bo Magda pokazała kompletny brak myślenia i chyba faktycznie obsrała się na myśl o meczu ze swoją rodaczką, bo inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć. Linette miała bodajże 8 piłek meczowych i prowadziła w 2 secie 5*-2. Identyczna sytuacja była w meczu z Hantuchovą, ale ta niestety nie wykorzystała tego faktu. Davis ze swoimi miernymi warunkami fizycznymi ślizga się niemiłosiernie w tym turnieju. Tomljanovic podarowała jej zwycięstwo w 1 rundzie, potem wcześniej wspomniana Magda. Do 3 razy sztuka? Zdecydowanie tak. Serwis Amerykanki krzywdy nie robi, a 2 podanie to wręcz zaproszenie do ataku, albo oddanie punktu poprzez DF, których nazbierała sporo. Nie chce gloryfikować Radwańskiej, ale Lauren nie ma argumentów, które byłyby skuteczne. Przebijanie i kątowe piłki nie zrobią na Polce wrażenia, bo w tym aspekcie jest po prostu dużo lepsza. Zdecydowanie widzę tu pewną wygraną Polki. Dodatkowo Aga powinna ten turniej wygrać, jako przetarcie przed kolejnymi dwoma turniejami na trawie i przed Wimbledonem. Rywalek za bardzo tu nie ma. Kto może jej zagrozić? W następnej rundzie Niculescu/Konta, gdzie Rumunka powinna wylecieć z Govortsovą, która miała chyba z 5-6 MP, a Konta gra agresywnie, ale i niezbyt regularnie. W finale moim zdaniem może zagrać z Riske, która powinna ograć Wickmayer, bo Belgijka w 2 secie z Jovanovski oddychała rękawami i ledwo co skończyła mecz w 2 setach. Vickery/ Konjuh? Amerykanka to kolejna zawodniczka, która w tym tygodniu obroniła po kilka MP i wygrzebała się z bagna. Diyas się obsrała, że może wygrać 2-0 i nie wykorzystała 6 MP. Konjuh w Nottingham gra przyzwoicie, ale w finale z Radwańską miałaby średnie szanse. Kurs 1,90 na wygraną Agi wygląda przyzwoicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Giorgi C. - Bertens K. 2 (+1,5 seta) @ 1,55 Unibet ⛔ 6-2 6-4
Giorgi C. - Bertens K. 2 @ 2,56 MarathonBet ⛔
Po zobaczeniu meczy Giorgi i Bertens nie mam zamiaru powierzyć swoich pieniędzy Włoszce. Jarka miała w TB 3 MP, w tym 2 przy własnym serwisie i oczywiście je spartoliła. Kolejny mecz w tym tygodniu, gdzie zawodniczka lepsza przegrywa swój mecz w tak idiotycznych okolicznościach. Camila popełniła TYLKO 23 podwójne błędy serwisowe. No tak, przecież grała 3 sety to mogło się ich tyle nazbierać. Prawda jest taka, że zagrała naprawdę słabo. Serwis dno, mnóstwo błędów. Jak wchodził 1 serwis to wszystko było fajnie, ale gdy trzeba było zaserwować 2 podaniem to wygrywała może z 1/3 piłek. Nie będę już wspominał, że długich wymian było jak na lekarstwo, bo obie panie piłki w korcie nie potrafią po prostu utrzymać.
Bertens zaskoczyła mnie naprawdę pozytywnie. Z Coco, która ma atomowy serwis i FH poradziła sobie bez problemów. Wystarczyło, że zagrywała piłki pod samą linię, a Amerykanka nie potrafiła się zbytnio do nich ustawić i wszystko wyrzucała. Sporo gry kątowej, serwis dobrze siedział, skróty, umiejętne zwalnianie i przyspieszanie gry oraz tylko 6 DF, co jak na Nią to wynik dobry. Jeśli będzie grać coś takiego, jak w poprzednim meczu to Giorgi na pewno nie będzie to pasowało. Trzymanie piłki w korcie to chyba największy argument przeciwko takiej Brainless Ballbasher&#39;ce jak Camila. Wątpię, aby poprawiła diametralnie swoją dyspozycję serwisową w następnym spotkaniu, więc darmowe punkty na pewno będzie rozdawać. ~1,50 w meczu, gdzie szanse są według mnie 50-50, może 60-40 to lekka pomyłka. Zaufam Holenderce, którą widziałem w meczach z Pavlyuchenkovą i Vandeveghe. W obu tych meczach zaprezentowała się bardzo dobrze, a Giorgi gra bardzo podobny tenis do jej poprzednich rywalek.
Bencic B. - Jankovic J. 2 @ 1,77 1xbet ⛔ 6-3 6-3 Oj Jelena, Jelena...????
Pocahontas wygra WTA Hertogenbosh @ 3,50 Bet365 ⛔
Bencic to kolejny konus, którego nie powinniśmy oglądać w 1/2 finału turnieju na trawie. Mecz z Mladenovic był klasycznym patologicznym pojedynkiem kobiecego tenisa. Kto oglądał ten wie o czym mówię. 1 set przegrany na własne życzenie przez Krystynę. Potem w 2 Bencic przegrywa, gdzie miała MP, a dzieła patologii dopina Francuzka, która nie wykorzystuje 3 MP przy własnym serwisie, gdzie w całym meczu potrafiła zaserwować 16 asów. Ciężko oglądało mi się ten mecz. Szwajcarka gra podobnie jak Lauren Davis, bo obie nie mają warunków fizycznych do gry siłowej, więc muszą nadrabiać dobieganiem do każdej piłki i wybieganiem każdego punktu. Przebijać na pewno potrafi, kątami również, ale nie ma siły, żeby kończyć piłki w taki sposób, jaki robi to Jankovic.
Jelene widziałem w Den Bosh i wygląda na zdrową. Poziom fochów nie odbiega zbytnio od normalnego w jej przypadku. Gra dobrze, pewnie trzyma serwis, na returnie też gra agresywnie i nie zwalnia ręki, a co najważniejsze dobrze wchodzą FH. Na French Open nie zaszalała, ale znając jej podejście to jeśli doszła już do 1/2 finału takiego turnieju to podejrzewam, że będzie chciała wygrać w Holandii. Tym bardziej, że do Birmingham się nie wybiera, podobnie z resztą jak do Eastbourne. Zdecydowanie bardziej przekonuje mnie JJ niż płaczliwa Bencic, która nie panowała wczoraj nad emocjami.
Dodatkowo gram na zwycięstwo Serbki w całym turnieju. Kurs 3,50 jest taki sam jak na Bencic i sporo wyższy niż na Giorgi. Zakładając, że Jelena wygra z Bencic to aby łączny kurs na wygrane w jej obu meczach miałby być wyższy niż to 3,50, to w finale oddsmakerzy musieliby dać coś w okolicach 2,0. Taki kurs na Jelene w finale z Giorgi/Bertens jest po prostu moim zdaniem nierealny. Widzę tu spore value, bo Jelena jest spokojnie w stanie wygrać z Belindą i w finale z kolejną rywalką.
Radwanska A. - Niculescu M. 1 (-4,5 gema) @ 1,50 1xbet
Radwanska A. - Niculescu M. 1 (-5,5 gema) @ 1,75 1xbet

Konsekwentnie na Agnieszkę, w co trochę ciężko mi uwierzyć. Gra Polki w meczu z Davis na pewno mogła się podobać. Swoje rywalki w Nottingham Aga goli dość łatwo i nie wychodzą nawet z 4 gemów w meczu. Bardzo dobrze siedzi serwis, co w przypadku Agnieszki może być dziwne, ale po 1 i 2 serwisie wygrywa naprawdę ogrom piłek. Nie popełnia praktycznie niewymuszonych błędów, dobrze trzyma piłkę w korcie, dropshopy wchodzą, crossy również, może jakaś forma w końcu przyjdzie. O Niculescu nie chce mi się zbyt dużo pisać, bo naprawdę nie wiem co odnośnie takiej zawodniczki można więcej dodać. Cięty slajs z FH, słaby serwis, technicznie nieźle. Konta naprawdę miała mega szansę, żeby wygrać to spotkanie, ale tego nie wykorzystała. Rumunka nie ma siłowych argumentów, aby wygrać z Agnieszką. Polka na pewno nie przestraszy się przebijania takich balonów. Sądzę, że zmęczenie w przypadku Moni może się w końcu pojawić, bo w ciągu ostatnich 2 tygodni zagrała naprawdę dużo meczy. Handicapy, które gram wybrane są dość asekuracyjnie, ale przy tym co pokazały obie zawodniczki są jak najbardziej do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Giorgi C. - Bertens K.@ 1.70✅
Typowanie WTA na podstawie jednego meczu i wyciaganie z niego jakies daleko idacych wnioskow to jest absurd totalny, bym powiedzial absurd nad absurdy. A co do meczu, to gralem w tym turnieju raz przeciwko Giorgi, ale nie dlatego, ze jest slaba, tylko dlatego, ze czesto ma wachania formy, a kurs na nia byl smieszy. Ale tutaj trafia na najslabsza rywalke w calym turnieju a kurs mamy na nia najwyzszy z dotychczasowych spotkan i zamierzam to wykorzystac. Giorgi jest o pare klas lepsza od Bertens i co do tego nie ma zadnych watpliwosci. Forma u Wloszki calkiem,,calkiem, to znaczy poczatek sezonu na hardzie i hali byl dosc udany, potem na clayu byl mocny przestoj, choc przegrywala raczej z niezlymi rywalkami i teraz zaczynamy gre na trawie od 3 wygranych. Pokonala tu niezla Falconi, rewelacyjna, Krajicek i wracajaca do wysokiej formy Shvedova. Mozna przyczepic sie do zbyt duzej liczby DFow Wloszki, ale jak nie wplywa to na wynik meczu to nie ma co z tego robic tragedii. Giorgi to jest mocna psychicznie dziewczyna, to znaczy potrafi wpasc w dolek i seryjnie wyrzucac, ale w kazdym momencie meczu gra tak samo, nie czuje zadnej presji wyniku, nie ma znaczenia czy to 1 pilka w meczu czy matchball, ona z taka sama pewnosxia wykona swoje zagranie i w tym turnieju widac u niej ta duza pewnosc siebie i nawet jak cos nie wychodzi, to nie zalamuje sie, ale wie ze za chwile moze wyjsc na prosta i robi to w kazdym meczu. A teraz trafia na zdecydowanie najlatwiejsza przeciwniczke. Bertens to jest tragedia. W tym sezonie forma katastrofalna, porazka za porazka. Z trawa nie ma nic wspolnego, do tego roku miala wygrany na tej nawierzchni jeden mecz, w przeciwienstwie do Giorgi ktorej ta nawierzchnia pasuje idealnie. Tutaj Bertens niby 3 zwyciestwa ale to rywalki te mecze przegrywaly a nie Bertens wygrywala. Pavluchenkova i vandevegle to wspolnie chyba za 100ue w krotkich meczach.zrobily. rzadko sa tak rewelacyjne kursy na Giorgi z tak slaba eywalka i zamierzam z tego skorzystac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom