>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż & Pattaya, 07-13.02.2011

Status
Zamknięty.
F 24

fbv

Użytkownik
Kwale do Paryża

Zanevska - Cohen-Aloro 2 @1,66 Bet365 ✅

&#39;&#39;Jedynka&#39;&#39; na hali rozegrała do tej pory tylko 20 meczy, rywalka 123 poza tym jest po prostu lepsza. Nie wiem skąd ten kurs
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dokić - Jurikova @ 1.44 8/10 ✅ 62 61
Przy okrojonym składzie na ten turniej Dokić może powalczyć o wejście do MD i może tam przychylność losu da jej też słabszą rywalkę, bo sam skład na kwalifikacje tez jest bardzo biedny.
Dla Jurikovej jest to chyba jej pierwsze kwalifikacje do większego turnieju i nie sądzę by jej kunszt nagle eksplodował właśnie teraz, tutaj z Dokić i na hc na który gra rzadko.
 
F 24

fbv

Użytkownik
Lertcheewakarn - Craybas 2 @1,97 Pinnacle ✅

Ile??? Craybas ją ograła w październiku 2010 roku również na hardzie na którym radzi sobie najlepiej i zdecydowanie przewyższa tajke. Jedyny mankament jest taki, że jest to gra przeciwko gospodyni tego turnieju. Ja jednak po takim kursie chyba spróbuje. Poza tym kurs i tak spadł z pierwotnego 2,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 26

krzysgd

Użytkownik
Moją uwagę przykuły tradycyjnie deble pań.

I tak w Pattaya &quot;uznane firmy&quot; tak z olbrzymim doświadczeniem jak i nie bez sucesów czyli Sun/Zheng trafiają na niezbyt znane w Europie Indonezyjkę Basuki i Tajkę Wongteanchai. Tak więc zdecydowamie:
Sun/Zheng v Basuki/Wongteanchai 2:0 w Bet365 1,61 ✅ 6-3 6-3

Natomiast w Paryżu spotkanie Grandin/Uhlirowa kontra Dushevina/Makarova.
Spodziewam się wyrównanego meczu ze wskazaniem na Afrykanerkę z Czeszką, które nie zwykły odpadać w I rundach. Ćwierćwinał tegorocznego AO ma swoją wagę. Rosjanki padły tam w I rundzie z duetem Kleybanova/Medina, gdzie obie panie wielką formą w tym roku &quot;nie grzeszą&quot;. Gram tutaj:
Grandin/Uhlirowa v Dushevina/Makarova 1 w Betsafe 2,24 ⛔ 5-7 5-7

I jeszcze dla relaksu delikatnie singielek z Pattaya. Nie potrafiąca ostatnio utrzymać koncentracji na 2 pełne sety Kirilenko spotyka się z Brianti. Liczę, Włoszka nie odpuści i obejrzymy over 20,5 gema.
Brianti - Kirilenko over 20,5 w Bet365 1,90 ✅ 6-0 4-6 6-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Benesova - Barrois
1
1.35
bet-at-home

Po Fed Capie wracamy do rozgrywek WTA. Mój ulubiony turniej w Paryżu został przesunięty w kalendarzu co mnie bardzo cieszy ! Bardzo fajna salka, swietni i żywiołowi kibice i fajne tenisowe klimaty. Rok temu miał super transmisje Eurosport ! W tym roku nie wiem ? Czeszka zaczęła łapac wiatr w żagle. Jej wyniki są całkiem przyzwoite. Całkiem fajnie to wygląda. Do swoich płaskich i mocnych uderzeń dołączyła głowe i myślenie ! co mnie bardzo cieszy. Może pójdzie tropem swojej koleżanki Kvety , która przeżywa rozkwit swojego tenisa ( super gra na AO i w Fed - gdzie zmiażdzyła Cebulę i &quot;Wieszaka&quot;) Niemka jest w jej zasięgu. Barrois jest dla mnie dużo gorszą zawodniczką, a atuty tenisowe są po stronie czeszki ! Mecz około 15.


---


7:5 4:6 4:6⛔
 
F 24

fbv

Użytkownik
Kanepi-Sevastova 1 @1,83 StanJames ✅

Kanepi zdecydowanie lepszy bilans na hali, ogólnie jest lepszą zawodniczką. Przede wszystkim gra w turniejach lepszej klasy niż rywalka. Biorąc to wszystko pod uwagę to kurs jaki proponują buki jest dobrym kąskiem.
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Hantuchova - Nara / Nara +1,5 seta @ 2.00 Pinnacle ⛔⛔⛔⛔

Tak jak pisalem w poprzednich tematach , Hantuchova po kontuzji stopy nic nie gra , Nara jest w formie i powinna ukuc seta
@edit
Juz nie ruszam kobiet ..
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Mattek-Sands B. - Suarez Navarro C.
1
1.35
bet at home

Mecz jak najbardziej do grania. Wnikliwie przeglądałem wyniki obu pań z ostatnich miesięcy. Amerykanka idzie cały czas w górę. W rankingu jest coraz wyżej. Z najlepszymi toczy pojedynki jak z równym sobie. Oglądałem ją na Pucharze Hoppana i na Fed CApie z Clajsters - konstatacja krótka : jest waleczna, jest forma ! Hiszpanka cały czas na swoim poziomie, czyli &quot;statusquo&quot; , bez błysku dostała lanie z Kanepi pare dni temu. Amerykanka raczej na plus ! Andre@ Betani czasami gra takie mecze że głowa mała, dziwie się czemu zajmuje tak odległe miejsce w turze?

@ Oglądałem mecz Oudin z Ducheviną - co za jazda, wynik zmieniał się w zależności od humoru obu pań, po prostu &quot;wariacka huśtawka &quot; ! Kursy na live szalały, kolega pisał powyżej , że &quot;kobiet nie rusza? - niedaleko pada jabłko od jabłoni - przykład : drugiego seta wygrywa Petschner do zera, trzeciego przegrywa do jednego - to panów tez &quot;już nie ruszysz&quot; ? Irytuje mnie takie gadanie że WTA jest nie do grania, a co jest do grania ? Absyrdalne gadanie - albo wygrywasz albo przegrywasz ! , a Arsenal był do grania 0-4=4-4, Bayern wygrywa 2-0 i przegrywa 3-2, moze to było do grania?!

@ Oglądałem też 1 seta Manasjevei z Kvetą i jestem pod wrazeniem młodej rosjanki, gra swietny tenis, jest regularna, waleczna - będzie coś z tej mąki, na Kvete jeszcze to za mało, ale naprawdę dziewczyna ma coś w sobie. Super walczy o każdą piłke a jej tenis jest lepszy niż zajmowane miejsce w turze.


---


2:0✅gładziutko, amerykanka zasługuje na top20, niech odpusci te debelki i na serio zajmie się singlem !


Andre@
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Mattek-Sands Bethanie - Suarez Navarro Carla DW: 0-2 5.8
Według buków faworytką amerykanka i chyba słusznie ja natomiast widze tuttaj niespodzianke i zwycięstwo hiszpanki. Po 1 Carla swietnie gra w hali czego nie można powiedziec o Bethanie , generalnie amerykanie czy do zawodniczki czy zawodnicy nie graja zbyt dobrze w hali , preferują twarrde korty otwarte najlepiej w USA. Do tego dochodzi lewa ręka Suarez i ogólnie niewygodny styl gry dla przeciwniczek, amerykanka będzie miała problemy.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Mattek-Sands B. - Suarez Navarro C.
1
1.35
bet at home

Mecz jak najbardziej do grania. Wnikliwie przeglądałem wyniki obu pań z ostatnich miesięcy. Amerykanka idzie cały czas w górę. W rankingu jest coraz wyżej. Z najlepszymi toczy pojedynki jak z równym sobie. Oglądałem ją na Pucharze Hoppana i na Fed CApie z Clajsters - konstatacja krótka : jest waleczna, jest forma ! Hiszpanka cały czas na swoim poziomie, czyli &quot;statusquo&quot; , bez błysku dostała lanie z Kanepi pare dni temu. Amerykanka raczej na plus ! Andre@ Betani czasami gra takie mecze że głowa mała, dziwie się czemu zajmuje tak odległe miejsce w turze?
Zgadzam się co do typu, tylko kurs jest trochę za niski, jakby było z 1.5 to brałbym chętniej. Widziałem Mattek - Sands w meczu Fed Cup z Wickmayer i tam zaprezentowała się całkiem nieźle, szczególnie w II secie, sprawiając sporo problemów Belgijce. Co do Hiszpanki to jej gra na hardzie jakoś nigdy nie zapadła mi w pamięci.

Oglądałem mecz Oudin z Ducheviną - co za jazda, wynik zmieniał się w zależności od humoru obu pań, po prostu &quot;wariacka huśtawka &quot; ! Kursy na live szalały, kolega pisał powyżej , że &quot;kobiet nie rusza? - niedaleko pada jabłko od jabłoni - przykład : drugiego seta wygrywa Petschner do zera, trzeciego przegrywa do jednego - to panów tez &quot;już nie ruszysz&quot; ? Irytuje mnie takie gadanie że WTA jest nie do grania, a co jest do grania ? Absyrdalne gadanie - albo wygrywasz albo przegrywasz ! , a Arsenal był do grania 0-4=4-4, Bayern wygrywa 2-0 i przegrywa 3-2, moze to było do grania?
Też to widziałem ???? , ale jakoś mnie takie sytuacje już nie dziwią, choć przyznam, że czasem bawią. Ja bardzo lubię wówczas grać na live, bo można ciekawe kursy złapać, a sytuacja zmienia się bardzo szybko.
Co do Petschnera, to II set mniejsza koncentracja i brak zaangażowania w grę Holendra sprawił, że taki był wynik seta. III set to już koncentracja de Bakkera, bardzo dobry mocny serwis, przynoszący dużo punktów i zdecydowanie lepsza gra i zasłużona wygrana. Gdyby Holender nie odpuścił II partii to skończyłoby się 2:0. Najlepiej oglądać takie spotkania i widzieć, co wpływa na wynik w meczu, jak wygląda gra i potem wyłapać najwyższy kurs.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kim Clijsters - Kristina Barrois(+7.5) 2 @1,66 ⛔ :cool:


Czekałem, czekałem i się doczekałem. Spodziewałem się handi +6.5, które i tak wydawało mi się przesadą. A tu 7,5 ???? naprawdę przesada. Kristina to ciekawa zawodniczka, świetne warunki fizyczne a co za tym idzie - dobry serwis. Zwłaszcza pierwszy. Oglądałem spotkanie Niemki od połowy 2 seta z Benesova w 1r. Przede wszystkim forhend. Ale potrafi też zwolnić, zagrać slajsa. Martwią trochę zbyt częste błędy z bekhendu, mimo że jest on bardzo efektowny(jak w sumie większość single-handed bh) to jednak nie jest zbyt efektywny. Ogólnie jednak wrażenie pozostawiła bardzo dobre, widać że lubi grać w hali, ma do tego warunki, gra agresywnie. Kim po Fed Cup, wątpie aby rozbiła tutaj rywalkę. Wystarczy ugrać 5 gemów, to naprawdę nie wiele, zważywszy że Krystyna prezentuję się całkem poprawnie.

Dominika Cibulkova - Melanie Oudin 1 @1,45 ✅

Odę słabiutka, od dłuższego czasu. Stare porzekadło głosi , że - podobnie jak Tanasugarn w Tajlandii - Melanie nie osiągnie nic poza granicami swojego kraju. Szarpana gra, straszne przestoje. Dziś męczarnie z tragiczną Dusheviną aka zabójczy forhend. Cibulkova regularna, gra mądry tenis i nie widzę jakichkolwiek szans na choćby ugranie seta przez Amerykankę.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Zakopalova @2,5 + Sharapova @2

Janina kontuzjowana. Dziś wygrała 2-0 z Vesnina , no ale Rosjanka zagrała fatalnie. Była zupełnie świadoma tego, że Wickmayer ma duży kłopot z prawą nogą. Przykładowo trwa wymiana, Elena dostaje krótszą piłkę i zagrywa ładny skrót do którego Belgijka nawet nie startuje - ok. Za parę piłek analogiczna sytuacja, Janina praktycznie rozkłada już ręce a Elena skubana postanawia zagrać crossa bekhendowego pod jakimś strasznym kątem, no i oczywiście siatka. Reasumując zagrała po prostu jak pusta blondi, bez pomysłu. Na nieszczęście Wickmayer, jutro rywalka bardzo mądra, regularna i co najważniejsze - w formie. Klara naprawdę fajna zawodniczka, lubi grać w hali. Pamiętam znakomite spotkanie z Na Li w ub. sezonie. Spotkanie pograłem w Bet24 gdzie krecz = porażka ponieważ prawdopodobne że kulawa Belgijka nie dogra spotkania do końca. Musi nastawić się na dłuższe wymiany. Perełeczka, no.

Kursy na Maryśkę rosnąąą i trzeba łapać. Wiadomo , forma nie taka jak by oczekiwała, sporo błędów no ale żeby nie była faworytką z Mattek? W AO Bethanie pokazała już klasę. Ja do niej przekonania nigdy nie miałem, niby wyniki osiąga dobre ale często też miewa wachania nastrojów. Przytoczę tutaj h2h , 5-0 Szarapowa. Straciła tylko 1 seta, i to na mączce. Poza tym wyniki 6-0 6-3 6-0 6-0(:cool:) 6-1 6-1 6-0 6-3. No miazga. Widać gołym okiem że styl Mattek odpowiada Maryśce i po takim kursie to po prostu valuuuuuue.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kimiko Date-Krum - Daniela Hantuhova
1
1.75
bet at home

Czekałem na ten mecz. Kurs mnie bardzo zadowala. Kimiko jest regularniejsza, ma więcej cierpliwości. Jak dla mnie po jej stronie są też większe umiejętności tenisowe. Nie tak dawno oglądałem jej mecz z Radwańską. W trzecim prowadziła 4-1 i po przerwie taktyczno-medycznej polki posypała się i ostatecznie przegrała. Sam byłem w szoku że japonka nie wykorzystała takiej przewagi. Takie rzeczy się zdarzają. Hantuhova przegrała sromotnie 2 mecze w Bratysławie na Fed Capie. Nawet kontuzjowana Safarova dała radę słowaczce. (Dokic niespodzianka-win z Luci w Paryżu). Head to head po stronie japonki. Podsumowując : mam przed oczami Kimiko i Daniele i stanowczo biorąc pod uwagę regularność, umiejętności, mentalnośc, waleczność to stawiam zdecydowanie na japonke. Andre@


---


6:7 3:6⛔
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kursy na Sharapovą Rosną bo jest chora! Nie trenowała od kilku dni i wogle nie wiadomo czy wyjdzie na kort a jak wyjdzie to wiadomo w jakims stanie... Granie na Rosjankę to głupota.
 
babe 17

babe

Użytkownik
Kursy na Sharapovą Rosną bo jest chora! Nie trenowała od kilku dni i wogle nie wiadomo czy wyjdzie na kort a jak wyjdzie to wiadomo w jakims stanie... Granie na Rosjankę to głupota.
Dokładnie...
A do autora, ogarniaj temat i nie pisz takich głupot.

Ja polecam dzisiaj Kanepi która w przebijance z Arvidsson nie powinna mieć problemów.
K. Kanepi -4.5 @ 1.870 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 28

mitch

Użytkownik
Ale ja z typem na Zakpolovą muszę się zgodzić! Widze tutaj duży value.
Oglądałem kiedyś czeszkę podczas turnieju w Kopenhadze (również indoor hard) i grała naprawde fajnie (przegrała dopiero w finale z Wozniacki).
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Dokić świetnie zagrała ! Zaskoczeniem jest ,,jednonoga&#39;&#39;, która juz drugi mecz wygrała ????
No nie wiem... Przede wszystkim Nadia zagrała słabo i w każdym jej uderzeniu było widać narastającą frustrację. Sorry, ale dziś kort był dla niej za szybki. Gdyby miała jakieś 5-10 kg mniej pod sukienką mecz wyglądałby inaczej. Do większości piłek spóźniona, wolna... Dobrze że w drugim secie naciupała tych asów, przez co statystykę lekko poprawiła. Poza serwisem w drugim secie dzisiaj ZERO. Dokic zagrała poprawnie, wykorzystując słabości rywalki i to dziś wystarczyło. Gdyby doszło do 3go seta Australijka uległaby Rosjance. Spokojnie można grać przeciwko Dokić w next round...
Na miłość boską, czy tak wygląda osoba która ma biegać po korcie gazem przez ponad 2 h? Każda szybka niska piłka od Dokić ją kończyła...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kim Clijsters - Jelena Dokic ✅
Typ: Kim Clijsters -6 gemów (dwudrogowo); @2,400
PinnacleSports

Zacznę od najważniejszego aspektu tego spotkania: jeśli Clijsters wygra ten mecz, to w najbliższy poniedziałek zostanie liderką rankingu WTA. Zatem mobilizacja u Belgijki będzie ogromna. Kim w poprzednim meczu z Barrois trochę przespała początek (zaczęło się od 0:4), ale to było oczywistą oczywistością, że ogarnie ten mecz. Im dalej w las, tym Niemka bardziej puchła, a 3. set był już kompletnie jednostronny (skończyło się na 4:6 6:2 6:0). Tą trzysetówką bym się kompletnie nie przejmował, bo Clijsters już nas przyzwyczaiła, że różnie zaczyna mecze, ale za to w trakcie spotkania zwykle opanowuje sytuację (mocno parafrazując pewne powiedzenie: nie ważne jak Kim Clijsters zaczyna, ważne jak kończy :)). Myślę jednak, że w spotkaniu z Dokic, Kim narzuci od początku swój rytm i będzie bardzo skoncentrowana (wiążę się to oczywiście z tym numerem 1 po ewentualnym zwycięstwie). Jeśli chodzi o Dokic, to widziałem dużymi fragmentami jej spotkanie z Petrovą i Jelena mi zaimponowała. To ona jako pierwsza serwowała w obu setach, ani razu nie dała się złamać (Rosjanka miała tylko dwie szanse na przełamanie) i cały czas trzymała pod presją wynikową swoją przeciwniczkę. Dokic bardzo dobrze serwowała (10 asów, a także dobre procentowo statystyki serwisowe), kilka razy nawet zaryzykowała mocniejsze drugie podanie (co prawda 5 DF-ów, ale przy 10 asach jest na plusie :)), zatem widać, że ma zaufanie do swojego serwisu. Ostatecznie 6:4 7:6. W pierwszej rundzie także cenna wygrana nad groźną w hali Safarovą. Wcześniej jeszcze trzy wygrane w kwalach. Zatem można śmiało stwierdzić, że Jelena to rewelacja tego turnieju. Na pewno marzy jej się powrót na miejsca rankingowe, jakie zajmowała przed kilkoma laty. Po turnieju w Paryżu zapewne nastąpi jakiś skok w rankingu. Myślę, ze mecz z Clijsters będzie dla niej nagrodą za kawał niezłego tenisa, jaki pokazała w Paryżu. Gdyby Belgijka nie grała w tym spotkaniu o ten numer jeden, to Dokic mogłaby po cichu (ale bardzo cichu ;-)) liczyć na jakąś niespodziankę (może wygrany set). Jednak w zaistniałej sytuacji to po prostu musi być jednostronny mecz. Myślę, że Kim od początku przyciśnie swoją rywalkę i odniesie pewne zwycięstwo. Linia handi trochę wysoka, ale za to kurs bardzo przyjemny. Uważam, że ten typ ma szansę powodzenia.
 
babe 17

babe

Użytkownik
Kim Clijsters - Jelena Dokic
Typ: Kim Clijsters -6 gemów (dwudrogowo); @2,400
PinnacleSports


Zacznę od najważniejszego aspektu tego spotkania: jeśli Clijsters wygra ten mecz, to w najbliższy poniedziałek zostanie liderką rankingu WTA. Zatem mobilizacja u Belgijki będzie ogromna. Kim w poprzednim meczu z Barrois trochę przespała początek (zaczęło się od 0:4), ale to było oczywistą oczywistością, że ogarnie ten mecz. Im dalej w las, tym Niemka bardziej puchła, a 3. set był już kompletnie jednostronny (skończyło się na 4:6 6:2 6:0). Tą trzysetówką bym się kompletnie nie przejmował, bo Clijsters już nas przyzwyczaiła, że różnie zaczyna mecze, ale za to w trakcie spotkania zwykle opanowuje sytuację (mocno parafrazując pewne powiedzenie: nie ważne jak Kim Clijsters zaczyna, ważne jak kończy :)). Myślę jednak, że w spotkaniu z Dokic, Kim narzuci od początku swój rytm i będzie bardzo skoncentrowana (wiążę się to oczywiście z tym numerem 1 po ewentualnym zwycięstwie). Jeśli chodzi o Dokic, to widziałem dużymi fragmentami jej spotkanie z Petrovą i Jelena mi zaimponowała. To ona jako pierwsza serwowała w obu setach, ani razu nie dała się złamać (Rosjanka miała tylko dwie szanse na przełamanie) i cały czas trzymała pod presją wynikową swoją przeciwniczkę. Dokic bardzo dobrze serwowała (10 asów, a także dobre procentowo statystyki serwisowe), kilka razy nawet zaryzykowała mocniejsze drugie podanie (co prawda 5 DF-ów, ale przy 10 asach jest na plusie :)), zatem widać, że ma zaufanie do swojego serwisu. Ostatecznie 6:4 7:6. W pierwszej rundzie także cenna wygrana nad groźną w hali Safarovą. Wcześniej jeszcze trzy wygrane w kwalach. Zatem można śmiało stwierdzić, że Jelena to rewelacja tego turnieju. Na pewno marzy jej się powrót na miejsca rankingowe, jakie zajmowała przed kilkoma laty. Po turnieju w Paryżu zapewne nastąpi jakiś skok w rankingu. Myślę, ze mecz z Clijsters będzie dla niej nagrodą za kawał niezłego tenisa, jaki pokazała w Paryżu. Gdyby Belgijka nie grała w tym spotkaniu o ten numer jeden, to Dokic mogłaby po cichu (ale bardzo cichu ;-)) liczyć na jakąś niespodziankę (może wygrany set). Jednak w zaistniałej sytuacji to po prostu musi być jednostronny mecz. Myślę, że Kim od początku przyciśnie swoją rywalkę i odniesie pewne zwycięstwo. Linia handi trochę wysoka, ale za to kurs bardzo przyjemny. Uważam, że ten typ ma szansę powodzenia.
Nie podoba mi się ten handi. Nie za względu na dobrą czy złą grę którejś z tych zwodniczek, ale na ostatnio nieprzewidywalność Kim. Można pisać długie analizy a i tak nie widomo jak zachowa się Belgijka. Dodatkowo gra z chwiejną psychicznie Dokić. Ta pewność Clijsters o której pisałeś powoduje to, że robi bardzo dużo błędów bo i tak wie że wygra. Dla mnie -6 to za dużo, chyba że Dokić zagra fatalnie.

Ja gram +5,5 na Peng ze Zvonarevą. ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom