>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - RG 2010 23.05.-05.06.

Status
Zamknięty.
T 10

tosiek

Użytkownik
Zgadzam się z Roxanne. Koncentracja będzie miała tu duże znaczenie. Choć muszę przyznać, że osobiście nie przepadam za Franchescą. W zeszłym roku źle wypadła na RG. To bardzo emocjonalna, waleczna tenisistka. I jej impulsywność wcale nie musi odbić się negatywnie na dzisiejszym meczu. Nie jest faworytką, ale biorąc pod uwagę obecną dyspozycję Caroline - może sprawić niespodziankę.
 
uub 0

uub

Użytkownik
A jak jest z DW ? jak obstawiłem np 2-1 na Dementievą a Petrova skreczuje ?
Przy dokładnym wyniku dostajesz zwrot, czy to jest bukmacher naziemny czy internetowy, w większości z nich za DW, podobnie jak za over/under gemowy zostanie zaliczony zwrot, ale chyba nie ten dział na takie pytanie, więc nie róbmy off&#39;topu.
Co do Włoszki Schavione, świetna gra przy siatce, na pewno doświadczenie z debla się przydało, szkoda że u Caroline nie było widać podobnej pewności w grze bo kilka razy mając prostą piłkę w górze posłała voley w out, ta kontuzja kostki raczej nie miała wpływu na mecz a jedynie dobra dyspozycja dnia oraz turnieju Włoszki. Regularność, świetna gra przy siatce, dobry placing serwisu, a przede wszystkim wyżej wspomniana powtarzalność przyczyniły się do takiego wyniku. Jeżeli dzisiaj przejdzie chimeryczna Petrova to moim zdaniem w meczu z Włoszką nie ma czego szukać.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Serena Williams - Samantha Stosur ✅
Typ: 2
Kurs: 3.13
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jutro na Roland Garros zostana rozegrane kolejne mecze cwiecrfinalowe.Mozna byc pewnym ze bedzie rownie ciekawie jak dzis.Mnie zainteresowalo spotkanie pomiedzy Amerykanka Serena Williams a Australijka Samantha Stosur.Ciezko tutaj wskazac zdecydowanej faworytki poniewaz graja ze soba tenisistki ktore sa w bardzo dobrej dyspozycji.Serena utrzymuje sie od wielu lat na topie natomiast Samantha od poprzedniego sezonu prezentuje wysmienita forma i zaczela pukac do drzwi tych najlepszych tenisistek.Forma Australijki wybuchla wlasnie rok temu gdzie w tym turnieju zanotowala polfinal.Teraz gra jeszcze lepiej jest pewna swojej gry ,gra widowiskowo i z niesamowitym spokojem i skutecznoscia przy siatce.Gra mocno ma bardzo dobry forhand.Pokonala ostatnio Justine Henin a wiec Wielka Mistrzynie kortow Paryskich.Serenia niemiala takich trudnych przeszkod na stwojej drodze do cwiercfinalu bo nawet przegrywajac z Pavluchenkova seta do 1 nie byla zagrozona widmem porazki.W pozostalych meczach z Voegle,Georges i Peer zwyciestwo Amerykance przyszlo z latwoscia.Australijka oprocz meczu z Henin w pozostalych meczach nie miala wiekszych problemow.Obie tenisistki bardzo dobrze serwuja ale Serena nie jest w zyciowej formie w przeciwienstwie do Stosur dlatego mysle ze mecz moze byc wyrownany po ktorym Australijka bedzie sie cieszyla ze zwyciestwa.Serena nigdy nie odnosila najwiekszych sukcesow na kortach ziemnych i prawdopodobnie szczyt formy osiagnie na swoj ukochany Wimbledon.Mysle ze Stosur tez bedzie tam grozna a poki co stawiam ze w jutrzejszym meczu Samantha pokona swoja rywalke.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Serenka - Samantha
Typ: Stosur
Kurs:3,00
Buk: Bet365
Zdecydowanie na Australijkę. Cały sezon na ziemi świetny. Porażki tylko z Henin i V.Williams. Bardzo dobry serwis. Zeszłoroczny półfinał nie był przypadkiem. Serena gra niezły tenis i pewnie po cichu liczy na Klasycznegp Wielkiego Szlema (bo Wimbledon ogarnie na luzie, tego jestem pewien), ale na paryskim clayu będzie ciężko. Jeśli Stosur nie &quot;zesra się w majtki&quot; (wiadomo, że psycha w tenisie najważniejsza) i zagra tak jak z Henin, to powinna ten mecz wygrać.

Demencja - Franczeska
Typ: Demi
kurs: 1,66
Buk: Bet365
Brzydulka turniej życia, ale półfinał to będzie wszystko. Stawiam na Demi głównie ze względu na doświadczenie w tak później fazie turniej GS. Schiavone - bardzo dobra gra z Kirilenko i Wozniacki. Demencja - trochę fuksiarska drabinka, ale trzeba przyznać, że gra coraz lepiej i wierzę, że optymalna forma przyjdzie na półfinał i na finał.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Jankovic J. v Shvedova Y. 2:0 ⛔
Typ: Przynajmniej 1 wygrany set - Shvedova Y.
Kurs: 2,00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Jutro w ćwierćfinale kobiecego Rolland Garros zmierzą się Jankovic oraz Shvedova. Niepokoi mnie troche dyspozycja Serbki, po statach widać że ostatni mecz był niby łatwo wygrany, no ale właśnie &#39;niby&#39;. Hantuchova nie wytrzymała presji i w pewnym momencie była żyjącą fabryką UE, Jelena była jak najbardziej do ogrania, jednakże dyzpozycja dnia Hentu była fatalna. Shvedova całkiem dobrze radzi sobie w tym turnieju, odprawiła naszą przebijaczkę Agnieszkę &#39;Rydwan&#39; Radwańską, później Kleybanovą oraz Groth, która szczęśliwie dzięki korzystnej drabince doszła do 3 rundy. Pod uwagę warto wziąć także fakt, a mianowicie mecz Jankovic z Kanepi, w pewnym momencie gra Serbki wyglądała fatalnie, 1 set wygrany spowodowany był tym iż to Kanepi źle weszła w mecz, później ze strony Jeleny pojawiały się conajmniej dziwnie słabe zagrania, tak jakby sama do końca nie wiedziała co ma zagrac. Dyspozycja turnieju jak dla mnie przemawia za tym iż to Shvedova ugra conajmniej seta, jest również ciekawa statystyka h2h 1-2 na niekorzyść mojej faworytki, ale... w każdym z tych przegranych meczy ugrała seta, a jej wygrany mecz to właśnie mecz wielkoszlemowy z US Open, a więc nanawierzchni na której Jankovic jest moim zdaniem lepsza. Shvedova ma patent na Serbkę, nie wiem czy dzisiaj to wygra ale powinna przynajmniej ugrać seta, a jeśli przejdzie do półfinału nie będzie to dla mnie żadną niespodzianką, poprostu gra Janko nie wygląda zbyt obiecująco i trzeba to wykorzystać, byle Yaroslava nie spaliła się psychicznie.
 
K 0

kompi

Użytkownik
Franczeska vs Demientieva to moj mecz nr 1. Niestety nie miałem okazji ogladac ich meczów a gdy spojrzalem na kurs to sie zdziwiłem bo Demi dla mnie murowana faworytka.
Jak sie obie spisywały do tej pory?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Elena Dementieva - Francesca Schiavone
Typ: 1
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jutro na korcie Phillipe Chatriera zostana rozegrane polfinalowe mecze pan.W jednym znich Wloszka Francesca Schiavone zmierzy sie z Rosjanka Elena Dementieva.Zaskakujace jest to ze panie rozegraly miedzy soba 10 meczy H2H 6-4 dla Dementievy ale wszystkie spotkania graly na nawierzchniach innych niz clay!Wiec Ciezko tutaj wskazac faworyta dlatego iz Dementieva jest lepsza tenisistka ale jest w slabszej dyspozycji.Rosjanka miala takie szczescie ze niemiala zbyt trudnej drabinki przez co dostala duza szanse na zagranie w finale i wywalczenie sobie 1 Wielkoszlemowego tytulu w karierze.Wczesniej miala 3 szanse na Szlema jednak przegrywala w finalach.Dementieva nie blyszczala forma ale jutro bedzie miala mecz owielka stawke dlatego jej nastawienie bedzie napewno inne i dyspozycja dnia moze byc duzo wyzsza (jak sie dobrze wyspi). Dla Francesci polfinal to i tak zyciowy sukces i moze byc troche zmeczona turniejem.Dementievaj bardzo zalezy na wywalczenie tutaj jak najlepszego wyniku i widac ze z meczu na mecz gra coraz lepiej i jutro powinno byc dobrze.Kurs zacheca aby grac Rosjanke bo mimo iz jest mlodsza to napewno bardziej doswiadczona jesli chodzi o turnieje Wielkoszlemowe.Po takim kursie napewno zarezykuje na Dementieva.Schiavone osiagnela juz zyciowy sukces i napewno nie bedzie miala sie czym smucic gdy przegra.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Generalnie argumenty, że ktoś był finalistą, a ktoś zalicza życiowy run też z pewnością mają pewien sens. Jak spojrzysz w statystyki, to z pewnością na tym etapie w tego typu turniejach częściej przechodzą bardziej utytułowani i obyci z wygrywaniem na najwyższym poziomie zawodnicy.
A tak na serio, ostatnio mam mało czasu na mecze, więc nie widziałem Franceski akurat w tym turnieju ani razu, ale jestem zdania, że jeśli gdzieś ma być value, to zdecydowanie w tym momencie na Dementievę. Widzę, że wielu z Was bardziej przekonuje gra Włoszki, ale to Rosjanka powinna być według mnie faworytką. Ale nie oglądałem spotkań, więc nie stawiam.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Samantha - Jelenka
Typ: Stosur
Kurs: 1,61
Buk: Bet365
Jak dla mnie Stosur wygra ten turniej. Po tym co pokazała w meczach z dwoma najlepszymi tenisistkami ostatnich kilku lat (Henin i S.Williams) to zwycięstwo jej się należy. Przede wszystkim świetny serwis i niezła psycha. Zeszłoroczny półfinał nie był przypadkiem. Jankovic gra swój dobry tenis, ale rywalki miała takie sobie, a i tak się dzisiaj troszkę męczyła w każdym z setów z przeciętną Szwedową. Takie przestoje nie przejdą w meczu z Australijką. Stosur wygra ten mecz i oczywiście potem zwycięży także w finale.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Ja oglądałem obydwa mecze, zarówno Dementievą jak i Schiavone, pani blondynka z Rosji w pierwszym secie praktycznie nie istniała, masa błędów przy swoim serwisie jak już ktoś zauważył. Nie ulega też wątpliwości fakt że w dużej mierze pomogła jej kontuzja Petrovej która dograła mecz do końca ale 2 ostatnie sety grała z poteżnym bandażem na udzie i nie mogła biegać do piłek, a gdy to już robiła sprawiało jej to ogromny ból. Jeżeli ktoś nie oglądał meczu a sugeruje się suchymi statystykami to w ogóle nie pozostawiam komentarza.. Francesca zagrała bardzo dobry mecz gdzie górę wzieły przede wszystkim doświadczenia z gry deblowej, bo przy siatce wygrywała w zasadzie wszystko, wiadomo Caroline świetną deblistką nie jest, w ogóle ma małe pojęcie o grze deblowej i sprytnie zostało to wykorzystane przez Włoszkę grającą skrótami ale i nie tylko, pokazała całkiem ciekawy arsenał zagrań i momentami dominowała nawet w wymianach, doświadczenie na tym etapie turnieju ma fakt, nie można tego negować, ale Schiavone nie jest przecież juniorką, otwiera się dla mniej życiowa szansa bo w tym wieku już raczej się nie powtórzy, a tenis w tej chwili gra bardzo dobry, do tego świetny serwis, z którym Caroline miała dość problemów, Włoszka nawet wytrzymywała mocne wymiany z głębi kortu co jest domeną Woźniackiej i nie moge powiedziec o jej grze niczego złego, dyspozycja turnieju przemawia za Włoszką, Deme fartem wślizgnęła się do półfinału, bo na jej miejscu powinna być Petrova, ale kontuzja uniemożliwiła jej dalszą grę w sumie, bo na tym etapie nie da się wygrać stojąc w miejscu z niemożliwością zrobienia więcej niż 2-3 kroków do pilki, na chwile obecną to Schiavone gra mądrzejszy i przede wszystkim lepszy tenis i jeżeli obie zagrają na tym samym poziomie co w QF to nie mam wątpliwości że ta mniej piękna wejdzie do finału.
Schiavone F. v Dementieva E. - 1 @1.87 Gamebookers ✅ 7-6, RETIREMENT
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Sporo racji z tym co piszesz. Fakty sa takie, ze Rosjanka powinna juz przegrac z Wozniak ale jak grala Kanadyjka to wszyscy widzieli. Potem trafila na kontuzjowana Petrova a sama tez ma jakies problemy ze zdrowiem. Po prostu nie grala z kim tu odpaść, kiedy Nadia w 1 secie byla w miare zdrowa to ją zlała. Schiavona jest w doskonalej formie ale dla mnie ten RG to zwykla ruletka i żadna racjonalna analiza tu nic nie da. Faworytka jest Włoszka, to ona wygrywa wymiany, gra swietny tenis, atakuje, kiedy trzeba to zwalnia itd. Lena niczym w Paryzu nie zachwyca chociaz trzeba przyznac, ze bardzo ambitnie walczy. Zdrowa Lena jest zdecydowanie lepsza od Tranny w formie ale jaki jest stan zdrowia Rosjanki to ja nie wiem. Teoretycznie to Schiavone powinna wygrac ale na tym RG nie sprawdzila sie chyba ani 1 racjonalna analiza wiec smialo mozna rzucic moneta. Raczej Francesca.

Stosur z JJ to jeszcze wieksza loteria. Jelena zawiodla w finale w Rzymie, forma po stronie Australijki, raczej Sammy ale nie gram tego meczu.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jak dla mnie ciekawe jest to, ze Jelena na tym RG ma okropne problemu z utrzymaniem serwisu a mimo to ciagle idzie dalej... W meczu z Bondarenko czy nawet ostatnim, lamana byla bezproblemu ale takze sama odlamac potrafila...
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Schiavone - Dementieva 1 ✅
kurs: 1,87
Stosur - Jankovic 1 ✅
kurs: 1,67
Schiavone - Dementieva 1 ✅
Stosur - Jankovic 1 ✅
kurs: 3,10
Takie coś na dzisiaj. Włoszka pokazała, że jej osiągnięcia w tym turnieju to nie kwestia przypadku. Po drodze do półfinału ograła Wożniacką, Kirilenko oraz Li. Gra dobrze i pewnie, popełnia mało błędów. Mógłbym jeszcze pisać, że to pewnie jej jedna z ostanich szans na wygranie czegoś wielkiego, bo swoje lata przecież ma, ale w takim meczu nikt nie wychodzi aby przegrać. Rosjanka w tej fazie turnieju jest dzięki arcyłatwej drabince. Martic, Wozniak, Scheepers to mimo wszystko nie są zawodniczki na jej poziomie. Medina Garrigues w drugiej rundzie jako jedyna mogła jej choć trochę zagrozić. W półfinale jest dzięki kontuzji Petrovej. Jej sezon na kortach ziemnych mało udany, ogrywały ją takie zawodniczki jak Pironkova, Dulgheru czy Ivanovic.
Co do drugiego meczu daruje sobie dłuższą analizę na temat aktualnej formy obu zawodniczek, bo każdy zainteresowany ją zna lub może zajrzeć do statystyk. Jankovic wczoraj wygrała dzięki temu że gdy została przełamana szybko odrabiała stratę. Dzisiaj jej się to nie uda. Stosur dysponuje fantastycznym serwisem o czym już zdążyły się przekonać wszystkie jej dotychczasowe przeciwniczki z Sereną Williams włącznie. Bardzo trudno ją przełamać i nie wydaje mi się aby Jankovic uczyniła to więcej niż dwa razy (o ile w ogóle). Moim zdaniem będzie tutaj 2:0.
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Popieram typy wyżej. Stosur gra świetny tenis. Przede wszystkim szybki ,który się każdemu podoba. Gdyby ktoś mi powiedział przed turniejem ze Jankovic dojdzie tak wysoko nie uwierzyl bym, oczywiscie Stosur to tez ogromna niespodzianka, lecz wygrywając z takimi zawodniczkami jak Henin i Williams nie powinna mieć problemów z Jankovic.
Drugi typ...mecz bedzie wyrównany ale 70%-30% dla Włoszki. Gram to w naziemnym poniewaz licze ze jak Elena przegra 1 seta to skreczuje poniewaz juz w meczu z Petrova brała Medicala. Mówicie ze dla Eleny to wielka szansa a dla Włoszki nie ?? ???? Każdy chce wygrać i walczy. A w tym turnieju lepiej wygląda Włoszka i kurs na nia jest naprawdę przystępny ;) Ewentualnie over w tym meczu bo gdy nawet bedzie ten krecz to zwrot. Elenka dzisiaj odpada ???? Finał NIESPODZIANKA Stosur-Schiavone
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Co do Stosur to sie zgodze. Australijka powinna ograć Jankovic dosyc pewnie. Jednak widze, ze idzie masowka na Schiavone, a Jelena jest zawodniczka o niebo lepsza. Moze ostatnie turnieje tego nie pokazuja, ale Wielki Szlem to zupełnie inna bajka. Dementieva gdy trzeba potrafi sie sprezyc. Nie mozna sie sugerowac slaba gra z nisko notowanymi rywalkami bo ciezko jest sie zmobiliowac w 100% w takich spotkaniach. Według mnie Rosjanka pokaze dzis na korcie, iz posiada znacznie wiecej atutow po swojej stronie, aby zagrac w finale RG. A kurs w okolicach 2 to lekka przesada.
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Co do Stosur to sie zgodze. Australijka powinna ograć Jankovic dosyc pewnie. Jednak widze, ze idzie masowka na Schiavone, a Jelena jest zawodniczka o niebo lepsza. Moze ostatnie turnieje tego nie pokazuja, ale Wielki Szlem to zupełnie inna bajka. Dementieva gdy trzeba potrafi sie sprezyc. Nie mozna sie sugerowac slaba gra z nisko notowanymi rywalkami bo ciezko jest sie zmobiliowac w 100% w takich meczach. Według mnie Rosjanka pokaze dzis na korcie, iz posiada znacznie wiecej atutow po swojej stronie, aby zagrac w finale RG. A kurs w okolicach 2 to lekka przesada.
Po pierwsze Elena a nie Jelena ???? Bo Jelena to Jankovic. A po drugie wymień te atutu Rosjanki ? Bo ja nie znajdę żadnego po za motywacją ale Włoszka też bedzie zmotywowana. Elena bez formy!! Zero serwisu...widziałes ją w ogole w tym turnieju? Jak dla mnie powinna przedwczoraj odpaść...I mówie z góry że jej nogi nie są już w stanie grać...całe w bandażach:p
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Elena Dementieva - Francesca Schiavone (More Bets - Set Betting) (14:00)
Typ: Dementieva, Elena 2-1
Kurs: 4.20
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj w Paryżu odbędą się półfinały (dość niespodziewane) Roland Garrosa u pań w pierwszym zobaczymy Włoszkę Francescę Schiavone i Rosjankę Elenę Dementievę. Schiavone w Paryżu gra turniej życia jedynie w pierwszej rundzie z Kulikova miała jakieś problemy (przegrała seta) a tak w dwu setowych meczach pokonała Ferguson, Li, Kirilenko i Wozniacki. Elena Dementieva natomiast swoją grą nie zachwyca często nie potrafi utrzymać serwisu przegrywa sety a mimo to jest w półfinale. I właśnie to sprawia, że postanowiłem zagrać na zwycięstwo Rosjanki, bo uważam, że jeżeli miałaby przegrać to przegrała by wcześniej czy to z Aleksandrą Wozniak czy z inną zawodniczką. Tak się jednak nie stało dlatego według mnie jest faworytką do zwycięstwa w tym półfinale.
Osobiście proponuje zagrać tutaj dokładny wynik 2-1 dla Dementievej. Włoszka na pewno łatwo skóry nie sprzeda i będzie walczyła do końca, Rosjanka również wyczuje swoją szansę gry w finale dlatego uważam, że mecz zakończy się po trzech setach.
Co ciekawe obie grały ze sobą już 9 razy (lepszy bilans ma Rosjanka 6-3) ale nigdy nie grały ze sobą na kortach ziemnych. W ostatnich trzech spotkaniach górą była Rosjanka, ostatni raz grali ze sobą w 2010 w Sydney wygrała Elena 62 75.
Tak jak już wspomniałem mecz powinien być wyrównany stąd mój typ na trzy sety. Zwycięży jednak Elena która jest bardziej doświadczona na tym poziomie rozgrywek zawodniczą i wie jak takie ważne spotkania rozstrzygać na swoją korzyść . Co pokazała zresztą i w meczu z Wozniak i w ćwierćfinale z Petrovą. Mój typ to 2-1 w setach dla Dementievej.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Stosur - Jankovic typ 2
Ja dzisiaj typuje na Jelene, oczywiście Stosur wymiata, ale ja pamiętam mnóstwo turniejów w których jakaś zawodniczka ogrywała gwiazdy żeby później odpaść z teoretycznie gorszą rywalką(nie biore tu pod uwagę formy obu zawodniczek), więc dzisiaj wszyscy typujecie na Stosur u ja gram na Janković, która nie jest bez szans.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Co ciekawe obie grały ze sobą już 9 razy (lepszy bilans ma Rosjanka 6-3) ale nigdy nie grały ze sobą na kortach ziemnych. W ostatnich trzech spotkaniach górą była Rosjanka, ostatni raz grali ze sobą w 2010 w Sydney wygrała Elena 62 75.
Dementieva pokonała Schiavone na clay&#39;u w 2005 roku w Fed Cup 4-6 7-6 6-0
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Dla mnie to dziś zwycięża Janka i wygraną zadedykuję swojej obecnej na tym półfinale mamie ???? Sądzę iż Samantha jest troszkę zmęczona po wczorajszej 3-setówce.. Janka miała krótszą drogę do półfinału.. i oczywiście kurs większy na Janko więc można próbować grać na Serbke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom