>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rome 09.05-15.05.2011

Status
Zamknięty.
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Rano cos wiecej napisze, ale jutro widzę to tak:
Kleybanova @2,00 WilliamHill⛔⛔⛔
Peer nie błyszczała wczoraj z Jovanovski.Sporo błędów po obu stronach.Po takim kursie warto zagrać na mocnobijacąi solidna na clayu Alisę;)
Ivanovic @1,55 Pinnacle⛔⛔⛔
Ana jest zdecydowanie lepsza zawodniczka i mimo wahań formy powina pokonac dzisiaj Wickmayer.Dobry mecz z Petrovą gdzie przy stanie 6:0,3:0 Rosjanka skreczowała.Wickmayer ograła nie bez problemów Kerber i chyba na tym zakończy swoje wystepy w Rzymie.
Medina G. @1,73 Unibet✅✅✅
Dominguez L.(+5,5g) @ 1,83 Pinnacle⛔⛔⛔
Safarova(+4g) @1,70 Pinnacle⛔⛔⛔
Lucie ograła ostatnio Jankovic w Madrycie.Jej gra wyglądała naprawdę fajnie.Tutaj Jankovic ma szanse na rewanż, ale nie powinna zmieść Safarovej.3 sety znów prawdopodobne i zabezpieczam sie handi.
Powodzenia.
Kaszana ????
Zdążyłem obejrzeć tylko Ivanovic i znowu koncert w pierwszym secie, a potem tragedia.Nic Ana nie pracuje nad serwisem i to jest aż nadto widoczne.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
to co Pany, na dzisiaj będzie Hercog i Gajdosova z lepszych kursów ;&gt;
i jedna i druga wygrywały swoje mecze nie będąc faworytkami i obie powygrywały 2-0
myślę że kursy z deczka zawyżone i w jakimś systemie warto spróbować
 
P 11

polo87

Użytkownik
Myślę że na obie przychodzi czas w tej rundzie ???? Więc ja gram odwrotnie, na Stosur oraz Na Li.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Co do Hercog to tak, sądzę, że powinna tu odpaść. Wygrała z petkovic z dwóch powodów - pierwsze zmęczenie Petki po wygranym turnieju, a drugie to to, że Petkovic straciła dwa swoje główne atuty po turnieju w Madrycie: pierwszy, serwis ( tu już jest normalna nawierzchnia ) drugi: poruszanie się. Petkovic bardzo bardzo wolno porusza się po korcie. nawierzchnia, jaka była w Madrycie utrudniała zawodniczkom poruszanie się, ślizganie, etc. ( kilka prób wyglądało naprawde niebezpiecznie, zwłaszcza po zbytnim nawodnieniu ) i wyrównało szanse pomiędzy nimi a petkovic;)
Stosur jest dużo lepszą zawodniczką i powinna spokojnie to wygrać.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
No to może poprzecie typ na Arn G. która gra dzisiaj z Vesniną. Rosjanka pokonała wczoraj Radwańską największy niewypał na świecie. Szczerze to dziwię się skąd ona się wzięła z pierwszej dziesiątce rankingu, przegrywanie z rywalkami takiego pokroju to wstyd, a jak ma kontuzje to po co się pcha na turniej.
@ ah spadła już na 11 miejsce ????
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
No to może poprzecie typ na Arn G. która gra dzisiaj z Vesniną. Rosjanka pokonała wczoraj Radwańską największy niewypał na świecie. Szczerze to dziwię się skąd ona się wzięła z pierwszej dziesiątce rankingu, przegrywanie z rywalkami takiego pokroju to wstyd, a jak ma kontuzje to po co się pcha na turniej.
@ ah spadła już na 11 miejsce ????
Mecz z Radwańską, był o tyle ciekawy, że obie Panie miały problemy zdrowotne;) Aga coś z barkiem, Vesnina brała medicala, chyba po pierwszym secie. Aga przegrałą ten mecz, tym razem wyjątkowo nie przez swoją głowę ???? tylko dlatego, że był bardziej kontuzjowana od rywalki;) Osobiście nie ruszam tego meczu, Vesnina, gdyby była zdrowa, moim zdaniem by to wygrała, ale w wypadku gdy rzekomo ma kontuzję, a diabli wiedzą jak poważna ona jest, to ciężko ocenić jak to się skończy;)
a co myslicie o sharapovej i cheli ?
Na Sharapovą sam dziś stawiam. Pokazała trochę ładnego tenisa z Makarovą, a Peer w mojej opinii ma dalej rozregulowaną formę. Ogólnie Shara ma duże wyższe umiejętności, a to dla Niej ostatni turniej żeby się podreperować przed RG, więc powinna powalczyć.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Hantuchova – Schiavone 1 2,63 (betfred) – 4/10j
Hantuchova w dobrej formie, widać, że jest bardzo zmobilizowana w tym turnieju. Kocha Rzym, chce tutaj zajść jak najdalej i jeżeli będzie grać tak konsekwentnie jak w meczu z Oprandi to Schiavone powinna ograć.
Wracając jeszcze do poprzedniego meczu Danieli, Oprandi to ciężka rywalka: waleczna, nieprzewidywalna i łamiąca na korcie wszystkie stereotypy. Mimo to Słowaczka cały czas kontrolowała mecz i wygrała 2-0.
Schiavone niby obecnie mistrzyni kortów ziemnych i gra u siebie, ale trzeba podkreślić, że jest daleko od formy z roku ubiegłego. Jej tenis także nie jest wygodny dla rywalek, ale Hantuchova swoją „mocną” grą powinna przejąć inicjatywę na korcie.
Jeżeli Daniela nie będzie robić „głupich” błędów i pokaże swój obecnie najlepszy tenis to o wynik jestem spokojny. Kurs 2,63 jest nieporozumieniem i ja go biorę w ciemno!
Kupon AKO 1,94 (betsafe) – 8/10j
Wozniacki – Wickmayer 1 1,22
Wozniacki po 2 porażkach z Goerges ma coś do udowodnienia, za wszelką cenę będzie chciała wygrać ten turniej. Nawierzchnia jak najbardziej jej odpowiada.
Wickmayer już wczoraj powinna pożegnać się z zawodami, ale nie mam pojęcia co stało się z Ivanovic w 2 i 3 secie. Tak czy inaczej nie widzę innej opcji jak wygrana Dunki w tym spotkaniu.
Azarenka – Pavlyuchenkova 1 1,27
Azarenka gdyby nie była tak poddatna na kontuzje to moim zdaniem była by liderkom WTA. Jeżeli jest w formie to naprawdę ciężko ją powstrzymać.
Pavlyuchenkova to bardzo solidna zawodniczka, jednak ona nie potrafi wygrywać z tymi najlepszymi. Dziś wątpię, aby poradziła sobie z świetnie dysponowaną Białorusinką.

Jankovic – Medina Garrigues 1 1,25
Jankovic w mega formie, wczoraj oglądałem jej mecz z Safarovą i grała jak profesorka. Do tego jak zawsze świetnie przygotowana fizycznie, jeżeli utrzyma tą formę do RG to będzie tam jedną z faworytek.
Medina także bardzo przyzwoita na mączce, szkoda, że trafiła już w 1/8 finału na Serbkę, bo ma w tym spotkaniu marne szanse, a swoją grą zasługuję na więcej niż tylko 3 runda.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hantuchova – Schiavone 1,45
Trochę mały kurs jak na moje oko no ale i tak biorę ???? Widziałem Daniele w meczu 2 r, był to typowy mecz WTA, Daniela miała ogromną przewagę pozniej w kilka minut dała sobie odebrać bez większej walki kilka gemów pod rząd, pełno BP itp. Drugi set to kontuzja Włoszki i Hantuchova miała już prostą drogę do wygranej. Schiavone jeszcze kilka tygodni temu była w dużym dołku, ale z turnieju na turniej meczu na mecz gra zdecydowanie lepiej! Gra u siebie i to jest przełomowy turniej dla niej przed RG musi bronic przecież tytułu z Paryża, tutaj półfinał inaczej będzie to porażka dla popularnej Frani. Lubie grać przeciwko Danieli, Ona potrafi przegrywać sama ze sobą nie ważne czy po drugiej stronie ma 4 rakiete czy 400, w jej karierze pełno dziwnych wyników nie wyjaśnionych wyników. Nie osiąga nic wiecej niż 2 czy 3 runda dzisiaj kort centralny, przeciwko sobie gorąca publika i po prostu lepsza zawodniczka jaką jest Schiavone.
6:3,2:6,5:7✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wozniacki C. - Wickmayer Y. 1,25✅
Wiki mogła przegrać już wczoraj w meczu z Aną przez niemal dwa sety grała słabo masa błedów, no ale zdołała się ogarnąc i wygrać TB w drugim secie, w trzecim już grała swój tenis i na Ane to spokojnie wystarczyło. Dzisiaj zupełnie inna bajka, liderka która ostatnio zaliczyła kilka porażek. Dwa razy z Georges i wczęsniej z Petkovic, na pewno troszkę pod formą jest Carolina, no ale nadal aby ją pokonać trzeba grać na 100% mozliwości a nawet wtedy moim zdaniem Belgijka nie ma większych szans. Belgijka wczoraj grała z dość sporym opatrunkiem pod kolanem, tutaj dwa ciężkie trzy setowe mecze na pewno ma to znaczenie...
Azarenka V. - Pavlyuchenkova A. 1,25✅

Strasznie zawiodłem się na Rosjance podczas ostatniego meczy w Madrcie gdzie przegrała bez większej walki z Geroges, no ale pozniej tutaj dwa łatwe mecze ze słabymi rywalkami. Teraz Anastasia gra z zawodniczką na pewno nie słabszą niż Niemka i przewiduje podobne widowisko czyli mecz do jednej bramki, kurs naprawdę niski 1,25 no ale Azarenka jest naprawdę w gazie, ciężko ją powstrzymać. Zniszczyła tutaj Errani oddajac jej zaledwie trzy gemy. Niech tylko Victoria będzie zdrowa nic jej się na korcie nie przydarzy to spokojnie wygra ten pojedynek...

Dubel 1,52 8/10✅ BAH. Na pewno mozna znaleść większe kursy w innych firmach.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wozniacki-Wickmayer 2@3,5
Ja gram konsekwentnie przeciw Wozniackiej gdy spotyka się z agresywnie grającą i dobrze biegającą zawodniczką. No może Belgijka wczoraj nie zachwyciła w meczu z Aną,ale wygrała. A Wozniacka ostatnio dużo piłek psuje,jeśli tylko jest pod jakąś presją-wymięka. No i może już myślami jest w Paryżu. Oczywiście bardziej doszukuję się tu niespodzianki niż gram na lepszą zawodniczkę. Ale kurs ciekawy ????
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Na jutrzejsze mecze dobrym typem wydaje mi sie Jankovic.Jelena jest w dobre formie, dzisiaj pewny mecz z Mediną G..Drugi set moze nie napawać optymizmen bo Serbka zupełnie się rozregulowała.Troszkę narzekała na wiatr i może to dlatego.
Karolina gra jakos tak od niechcenia.Przynajmniej takie jest moje wrażenie.Dzisiaj z Wickmayer pewnie wygrała pierwszego seta, ale juz w drugim jak Belgijka ochłonęła i zaczęła grać bardziej agresywnie to Dunka miała problemy.
Sporo moze zależeć jutro od dyspozycji dnia, ale bardziej skłaniam sie ku Jankovic.
Jankovic @3,04 Pinnacle⛔⛔⛔
Inne typy tak na sucho:
Na Li - Arn✅✅✅
Stosur - Schiavone✅✅✅
Sharapova - Azarenka(krecz)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Pewny mecz Jakovic? Widać, że nie ogladałes wiec nie wiem czy warto woglę z z tobą dyskutować. Jelena lubi ten turniej, wygrała go dwa razy itp ale dzisiaj z Hiszpanką zagrała naprawdę słabo. Jak Medina grała swoje to wygrywała gem za gemem Jelena nie istniała, Jelenie wyraznie dzisiaj nie szło, nie grała swojego tenisa. Jutro będzie musiała zagrać na 100% swoich możliwości zeby wogle nawiązać walke z Dunką, ale na pewno Woznaicki jest do ogrania. Jelena nie może popełniac tylu UE, ciekawe jaką Jelene jutro zobaczymy...
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja sie zgodze , z typem przeciwko Woznickiej... Dla mnie podobnie jak wyzej bylo napisane, Karolina gra zupelnie bez takie radosci gry... Jakos tak jakby sie jej nie chcialo... Jankovic to doswiadczona zawodniczka... dzis faktycznie nie grala super, ale moze po pierwszym secie byla juz w kolejnym meczu i liczyla tak jak to sie mowi...sile na zamiary... kurs na Jankovic jak dla mnie super...
Rodionova poddala sie jakby bez walki bo jak dla mnie grala naprawde fajnie, tylko jak jej wszystko przeszkadzalo w meczu to nie dziw ze z takim podejsciem polegla...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dulko G./Pennetta F. - Dulgheru A./Gajdosova J. 1 1.25
Bliźniacza sytuacja do pojedynku męskiego, świetne deblistki zagrają z parą która do turnieju dostała się kuchennymi drzwiami, udało się im przejść 2 rundy ale rywalki po drodze nie były zbyt mocne, statystyki wyraźnie pokazują że na korcie panowała wolna Amerykanka, przełamanie za przełamaniem, obie serwis mają na bardzo miernym poziomie. Co prawda Dulko i Pennetta nie są obecnie w swojej najwyższej formie, jednak z takim przeciwniczkami nie powinny mieć większych problemów.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
To faktycznie się naoglądaliście Jankovic. Serbka miała problemy zdrowotne nawet zeszła z kortu do szatni i pewnie potem cisnęła na jakiś przeciwbólowych, co nie pierwszy raz jej się zdarza, stąd Medina mogła ugrać dużo więcej, ale bezmyślność w grze i brak koncepcji sprawił, że niektóre błędy były wręcz irytujące. Jankovic grała swoje. Nic wielkiego. Sporo czekania na błędy rywalki ala Radwańska. Oczywiście Wozniacka też jest pod formą, co przed RG może być zrozumiałe, ale kondycyjnie obecnie bije Jankovic na głowę, a przy stylu gry Dunki to może być zabójcza broń dla Serbki.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Li N. - Arn G. DW 2:0 1,40 7/10✅
Li, niszczy swoje rywalki w tym turnieju, w Rzymie zaliczyła półfinał przegrała z mistrzynią turnieju- Kvitovą. Arn na pewno rewelacja turnieju. W 1r pokonała Kuznetsovą w trzech cięzkich setach, wczoraj również grała trzy godzinne spotkanie z Vesniną. Arn ma już swoje lata i na pewno mocno poczuła te spotkania, i jeszcze gra z Chinką która jest w świetnej formie, jak dla mnie szybkie 2:0 odda jej max 6 gemów...
Wozniacki C. - Jankovic J. 1,40 9/10✅
Tutaj krótko. Jelena wczoraj słaby mecz, wygrana w trzech setach na początku meczu brała trajnera i pozniej było lepiej. Serba wyraznie była jakaś inna jakby poza kortem, może tak walczyła z bólem nie wiem, gra z liderką i żeby jej zagrozić musiała by zagrać na 100% możliwości a teraz chyba nie jest do tego zdolna...
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Azarenka - Sharapova

Mecz dwóch skrzeczących :razz: Oczywiście Marii dużo jeszcze pod względem brakuje do Białorusinki :wink:
Ale przechodząc do sedna sprawy to nie wiem czemu nikt jeszcze nie podaje typu na Rosjankę, której gra w tym turnieju poszła zdecydowanie do góry porównując do ostatnich jej poczynań. Gra na prawdę solidnie, bije mocno trafiając gdzie trzeba, nie popełnia już podwójnych błędów serwisowych. Nie oglądałem wprawdzie meczu Viktorii, ale jakoś za nią nie przepadam :razz: Z grającymi mocno zawodniczkami sobie nie radzi, przykład ostatni finał w Madrycie z Kvitovą, w którym nic nie miała do czynienia. Nie wiem jak jej wczorajszy mecz z Pavluchenkovą wyglądał, ale 5 razy Białorusinka dała się przełamać. Więc kurs 2,4 (bwin) na Marię warty grania :grin: I sam zagram za grubiej to :smile:
Stosur - Schiavone
Francesca wprawdzie gra u siebie, ale jej tenis ostatnimi czasy nie przypomina tego co potrafi zagrać. Strasznie męczy, czego dowodem jest wczorajsze spotkanie z Hantuchovą, gdzie pięć razy dała się przełamać. Natomiast gra Samanthy przy własnym podaniu wygląda znowu jak u Panów - 78% piłek wygrywanych przy własnym serwisie w meczach z Hercog i Benesovą, raz przy tym dając się przełamywać. Kurs 1,57w bwin na Australijkę.
Kurs z dwóch meczów 3,77 warty grubszego grania? Wg mnie tak.
Jest jeszcze chwila na zastanowienie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom