>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rome, 11.05-17.05.2015

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Barthel M. - Suarez Navarro C. 2 @ 1,17 ✅ 4-6 6-2 3-6
Bacsinszky T. - Lisicki S. 1 @ 1,40 ✅ 6-4 6-3
AKO: 1,64 @ Unibet ✅
Szczerze powiedziawszy nie widzę nic pewniejszego na jutrzejszy dzień. Obie pani są jak dla mnie dużo lepszymi zawodniczkami od swoich rywalek na wolnych nawierzchniach.
Suarez-Navarro to zawodniczka, która w ciągu ostatnich 2 lat bardzo mi zaimponowała. Ze zwykłej przebijaczki i zawodniczki na dobrą sprawę jednowymiarowej stała się bardzo wszechstronną tenisistką i w tym momencie potrafi z sukcesami grać na każdej nawierzchni. Potwierdzają to rezultaty chociażby z tego sezonu, gdzie zanotował 4 razy 1/4 finału, 1/2 finału i 2 finały, a wszystkie te turnieje były rozgrywane na szybkich nawierzchniach. To pokazuje jaki progres zrobiła Carla. Jednoręczny BH, dużo topspinu, slajsy, skróty, crossy full serwis. Jedyny mankament to serwis, ale i z tym sobie potrafi poradzić dodając kicku lub odpowiednio go kierując. Barthel to kompletnie przeciwstawna zawodniczka do Hiszpanki. Jej styl na wolne nawierzchnie kompletnie się nie nadaje. Piękna Monika to siła serwisu i FH, czasem BH wzdłuż linii. Kompletnie brak jej cierpliwości do przebijania i generuje dużo UE. Dodatkowo z jej głową od dłuższego czasu jest problem i potrafi oddać 5 gemów z rzędu. Regularna gra z głębi kortu to powinna być idealna broń na taką brainless ballbasher&#39;kę, jaką jest Mona. Dodatkowo Suarez-Navarro broni 1/4 finału sprzed roku i ciężko mi sobie wyobrazić jej wylot w 1 rundzie.
O Bacsinszky pisałem już na samym początku sezonu i przewidywałem, że to może być jej sezon. Przewidywania się spełniają, bo Timea miała świetną część sezonu na hardzie, gdzie wygrała 2 turnieje w Meksyku i przegrała w finale w Shenzen z Halep. Dzisiaj wygrała bez problemów z Pliskovą 6-4 6-0. Jest to zawodniczka o świetnych warunkach fizycznych, z mocnym serwisem, grająca płaskim FH, często dorzuca też &#39;&#39;wrzucany&#39;&#39; FH pod końcową linię, z BH raczej slajsy, czasem BH down the line. Bardzo wszechstronna zawodniczka, radząca sobie dobrze na każdej nawierzchni. Lisicki wygrała dzisiaj ze Stephens, ale może i dobrze, że nie było obrazu do tego meczu. Sloane od stanu 4*-1 w 1 secie oddała 5 gemów po kolei i kontuzja mózgu trwała w najlepsze w kolejnych secie, gdzie uciułała 1 gema. Kto wie, jakby wyglądał mecz, gdyby Amerykanka nie złapała &#39;&#39;choke&#39;a&#39;&#39; w takim momencie. Bardziej jestem zdania, że to Czarna Mamba przegrała ten mecz w głowie, niż Sabine wygrała go na korcie. Niemka gra podobnie do wyżej opisanej Barthel, z tą różnicą, że ma dużo więcej w głowie. Serwis, gdy oczywiście trafia, należy do topowych w tourze, FH też niczego sobie, BH beznadziejny i głównie grany slajsem generuje najwięcej błędów. Wszystko rozbija się o % trafienia 1 serwisem oraz punkty po nim zdobywane, a także DF. Jak trafia, to jej gra daje radę. Długie wymiany na pewno nie są dla Niemki i Szwajcarka będzie starała się wytrącać ją z równowagi. Powinno jej się to udać, bo Lisicki robi naprawdę dużo niewymuszonych błędów. Bacsinszky ma dużo większy wachlarz uderzeń i jest zawodniczką wszechstronniejszą. Spodziewam się dobrego meczu w jej wykonaniu i występu w kolejnej rundzie.
Dubel jest grany za wyższą stawkę, a single poniżej, które też polecam gram za średnią stawkę:
Barthel M. - Suarez Navarro C. 2 (-1,5 seta) @ 1,56 Unibet ⛔ Ehh, szkoda...
Bacsinszky T. - Lisicki S. 1 (-3,5 gema) @ 1,73 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
2. Hingis/Mirza &amp; Suarez Navarro 1.54 bet365 6/10
Jeśli chodzi o Suarez Navarro to nie za bardzo jest co dodać więcej do tego, co już napisał macias00 i w pełni się z nim zgadzam. Primo, Suarez Navarro jest niesamowicie wszechstronną zawodniczką i jej umiejętności znacząco obecnie przewyższają możliwości Niemki, zwłaszcza na cegle. Suarez na tej nawierzchni ( na innych w sumie to też:) ) jest po prostu dużo lepszą zawodniczką od Barthel.
Patrząc na debel Hingis/Mirza to kto interesuje się choć trochę tenisem to wie jaką furorę zrobił gdy dziewczyny zaczęły razem grać.Wygrały 14 meczów pod rząd, tracąc zaledwie 3 sety, a wygrywając Miami, Indian Wells i turniej na semi-cegle w Charleston. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakikolwiek debel miał takie wejście. Później tour przeszedł na cegłę, ciężko było się chyba im przystosować, bo w Stuttgarcie przegrały z Martic i Vogt - nie ma co ich jednak po tym oceniać, taki okres tranformacji dla nikogo nie jest łatwy. Później w Madrycie sytuacja wyglądała już lepiej, ale odpadły pechowo w drugiej rundzie po niesamowicie zaciętym meczu z późniejszymi finalistkami - Mattek-Sands i Safarovą - ale tu nie ma co się dziwić, akurat ten debel jest dość doświadczony i naprawdę niezły.
Z drugiej strony mamy Begu i Niculescu, które naprawdę nie są złymi zawodniczkami deblowym, zwłaszcza Begu, która w mniejszych turniejach lubi czasem dojść do finału, ale nie ma co więcej się rozpisywać o historii meczów itd. Fakty są proste, z całej czwórki zawodniczek to ranking deblowy pod względem umiejętności wygląda tak: 1. Hingis 2. Mirza 3 i 4 Begu i Niculescu. Pod względem doświadczenia wygląda to tak samo, tylko że jest dużo większa luka między 1 i 2 miejscem a 3 i 4. Hingis i Mirza są zawodniczkami po prostu lepszymi w każdym aspekcie.

Suarez-Navarro 2:1
Hingis/Mirza 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Halep S. / Schiavone F. - Jurak D. / Parra-Santonja A.
Halep S. / Schiavone F. wygrają mecz @2.00 bet365. ✅ izi
Jak dla mnie dość ciekawy duet na debel w Rzymie. Przeciwnicy co prawda rozegrali trzy spotkania z czego wygrali tylko jeden. Obie zawodniczki są doświadczone, pytanie czy w deblu razem odnajdą się na korcie. Myślę szczerze, że tak i spotkanie mogą nawet wygrać w dwóch setach. Jeśli miały trening i dobrze im się zgra wszystko, mam pewność, że zagrają dobrze i kilka spotkań w tym turnieju jeszcze ich czeka. Wiadomo, że to taki misz masz niestety, ale doświadczenie i gra na korcie przemawia na duet, który faworyzuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Jankovic-Rybarikova @1.2
Szkoda by zmarnowac tak trudna zwyciestwo nad Giorgi z Magdalena Rybarikova. Fatalny pierwszy set wczoraj w meczu Serbki z Wloszka, gdzie padlo bodajze 12 ppdwojnych bledow, jezeli dobrze zapamietalem. Drugi set juz jednak calkiem niezly. Mecz trudny do ogladania, ale kto zna specyfike tenisa ten wie, ze z Giorgi w inny sposob grac trudno. O Jankovic nie bede sie juz rozpisywac. Serbce potrzebna jest praktyka meczowa i w nastepnej rundzie bedzie potencjalnie duzo wyzszy test w postaci Kvitovej ten mecz pokazalby bardziej rzetelnie w ktorym miejscu jest Jankovic. O meczu Rybarikovej wypowiedziec sie nie moge, ale dyspozycja generalnie slaba w tym sezonie, wczoraj miala spory problem z Wloszka Burnett. Kiedys Burnett moze by i wygrala, ale wloska zawodniczka narazie zaginela z pola widzenia w ostatnich dwoch sezonach i jakos tego nie widze. Kurs na pewno ponizej granicy oplacalnosci, ale zawsze mozna przeciez laczyc z innymi zdarzeniami, a Serbka powinna wygrac.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Mecz za chwilę, więc szybko i na temat. Patrząc na dzisiejszą ofertę w głowie rodziły się różne pomysły, byłem dość blisko zagrania dubla Kvitova + Kerber. Decyduje się jednak na over gemowy w spotkaniu Errani z McHale. Przedwczoraj miałem przyjemność (nieprzyjemność) śledzić spotkanie Włoszki z Hantuchovą. Trzeba to powiedzieć otwarcie: Sara jest w słabiutkiej formie, jeżeli dobrze liczę to 10 razy miała swoje podanie, potrafiła je utrzymać tylko 5 razy. Tyle jej szczęścia, że Hantuchova miała jeszcze większą kontuzję mózgu, kiedy to nie wygrała drugiego seta prowadząc 5:2 i mając podwójne przełamanie. Wcześniejsze wyniki Włoszki, porażka w Madrycie z Pavlyuchenkovą (z nią na mączce, serio?) tylko utwierdzają mnie w tym typie. Wiadomo, że mączka w Rzymie jest dużo wolniejsza niż ta w Madrycie ale to nie zmienia faktu, że Sara wygląda ostatnio bardzo słabo. Jeżeli chodzi o McHale to przyznam bez bicia, że nie widziałem jej ostatnich spotkań ale wyniki są co najmniej niezłe (wygrane ze Strycovą, Barthel czy Davis). Jako ciekawostkę dodam też fakt, że Amerykanka nie tak dawno zmiotła Hantuchovą w Marakeshu w stosunku 6:4 6:2.

Typ generalnie jest raczej przeciwko Errani, która popełnia jak na nią dużo błędów. Drugi serwis Włoszki kuleje i tutaj Amerykanka będzie miała masę okazji do łatwych punktów. Christina z pewnością jest w stanie ugrać te 9 gemów a może pokusić się nawet o coś więcej. To nie będzie krótki mecz, coś mówi mi że czekają nas 3 sety.

McHale Ch. - Errani S. over 20,5 gemów 1,90
6/10
Bet365

Było blisko, brakowało jednego gema ...

 
D 0

dunpeal

Użytkownik
Watson H. vs Suarez Navarro C.
+ 4,5 gema:::1 ::1,9 ( bet365)
20,5 over. :::1,9 ( bet365)
Widziałem wczoraj Carle w akcji przeciwko Bartel i się zdziwiłem jak słabo w tym meczu zagrała Suarez, wielokrotnie dała się przełamywać przeciwnice. Pierwsze podanie mało kiedy wychodziło i nawet jak trafiała to tylko żeby wprowadzić piłke do gry, porównałbym jej service do Errani, a jej backhand jednoreczny też mi nie imponował był słabiutki krótki i wiekszości crrosy lub środek kortu, gdzie Bartel atakowała go jak chciała i na nim łatwo przewage w wymianach uzyskiwała, a wystarczyło by,żeby od czasu do czasu grała nim po lini i wtedy Bartel musiała by wiecej biegać,a przez to wiecej błedów by popełniała i pewnie by się skonczyło gładko w 2 setach, a tak się męczyła. Jedynie dobrze forehand funkcjonował, ale nie wiem czemu jak na hiszpanke i szkołe hiszpańska tennisa nie starała się obiegać backhandu i żeby go cześciej używać, wniosek musi być taki że w ostatnich tygodniach sporo grała i widać wyraźnie brak swieżości i zmęczenie u niej, które powinna Watson wykorzystać. Heather nie jest jakaś wybitna tennisistka i nie ma żadnej zbytnio broni żeby straszyć, ale jest w miare rególarna z przyzwoitym serwisem, a co najbardziej u niej mi się podoba jest zadziorna i waleczna i stara się przeimować incjatywe w wymianach, fakt nie zawsze jej to wychodzi i błedy popełnia, ale jak ma dzień to potrafi zaskoczyć i grać jak równy z równym z topowymi zawodniczkami, jak chociaż z nasza Aga. Grały ze soba 2 razy i jest 1-1, oba na hardzje. Na cleyu teoretycznie Suarez powinna mieć większa przewage, ale widzac wczorajsza marna gre Carli jej brak swieżości i zmęczenie licze że Watson nie sprzeda skóry łatwo i będzie to 3 setowy wyrównany mecz w którym nawet może być niespodzianka i Watson go wygra. Hendi jak i over powinien być pokryty.
P.s To moja pierwsza analiza umieszczona na tym forum, wybaczcie za błedy i interpunkcje i brak wiecej statystyk, przyszłe analizy postaram szczegółowiej przedstawiać.
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Azarenka vs Woźniacki 1 @ 1.9 Betano ✅✅ Momentami genialnie, a momentami beznadziejnie to wyglądało. 6:2 7:6!
Viktoria powolutku się odbudowuje. Nie dawno powalczyła z Williams gdzie przegrała na własne życzenie, ale widać było, że jej forma jest co raz lepsza. Tutaj taki sobie mecz z Hradecką no, ale ostatni set to już klasa sama w sobie. W 2013 roku zanotowała tutaj finał. Myślę, że dla niej jest to własnie ten moment by pokazać, że stara dobra Aza wróciła i trzeba będzie z nią się liczyć podczas RG. Nie oszukujmy się co chodzi o poziom gry to te panie dzieli przepaść. Azarenka wraca i prędzej czy później zacznie grać na swoim poziomie. Liczę, że już w tym turnieju odpali. Woźniacki w formie. Coś tam pogrywa. Mogla pokonać masze, ale zabrakło chłodnej głowy jak w meczu z Kerber. Na ile to wystarczy trochę ciężko mi powiedzieć. Ja w tym meczu widzę jako faworytkę panią z Białorusi.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Azarenka vs Woźniacki 1 @ 1.9 Betano
Viktoria powolutku się odbudowuje. Nie dawno powalczyła z Williams gdzie przegrała na własne życzenie, ale widać było, że jej forma jest co raz lepsza. Tutaj taki sobie mecz z Hradecką no, ale ostatni set to już klasa sama w sobie.
Ostatni set to kontuzja mózgu Hradeckiej, która nie wytrzymała ciśnienia i zaczęła wszystko psuć. Azarenka popełniła w tym meczu około 20 podwójnych błędów, a po drugim secie minę miała taką jakby chciała skreczować, trener musiał ją motywować żeby w ogóle chciała wyjść na kort. Także nie widzę tutaj Azarenki, bo Woźniacka tak frajersko meczu nie odda.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
3. Kerber &amp; Safarova 1.74 3/10
Safarova i Kerber obie wydają się być w formie i obie są zawodniczkami po prostu lepszymi. Kerber zmiażdzyła ostatnio Cornet, pokazując, że chce tu trochę zawalczyć, a Safarova już w Madrycie pokazała jak w świetnej formie jest - Begu na cegle nie jest zła, ale to jednak nie poziom rozpędzonej Kerber
Obie Panie prezentują się lepiej fizycznie od swoich rywalek, obie mają większy potencjał od nich i obie wyraźnie grają w ostatnim czasie lepiej ????
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
V.Williams-Halep 2 @1.5
Taki kurs na Halep trzeba pobrac od razu moim zdaniem. Halep slabo w Madrycie, wiec bedzie granie tylko pod Rzym i taki wniosek. Mozna sobie gdybac, ze Simona stracila forme itd. ale ja twierdze, ze Halep ten mecz wygra i potwierdzi wysoka dyspozycje. Glebsza analiza bedzie pozniej. Rumunka jest lepsza tenisistka, starsza z siostr Williams powalczy, ale wydaje mi sie ze wygra Halep, ktora tu powinna cos pokazac przed French Open. W ciemno stawialbym conajmniej polfinal Rumunki w Rzymie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dushevina/Martinez Sanchez-Mladenovic/Babos 0-2
Mladenovic/Babos 1.30 WylliamHyll
✅✅✅ IZZI
O Baboskach napisałem już tutaj nie jedną analizę. Wiele się nie zmieniło. Dalej twierdzę, że jest to najlepsza para młodego pokolenia w tourze. Grają ze sobą już kawał czasu, więc o zgranie i zrozumienie nie trzeba się martwić. Do tego pozytywem jest ich ostatnia gra singlowa. Obie, zarówno Krysia, jak i Timea doskonale odnajdują się na kortach ziemnych. Ostatnio, w Madrycie, zrobiły sobie krótką przerwę od siebie, a z doświadczenia wiem, że taki niedługi okres może pomóc parze i wnieść trochę świeżości do gry danego debla. Moje faworytki dostają teraz za rywalki bardzo ciekawą parę, która od początku swojej współpracy rozgrywa bardzo dobre mecze. Jednak Vera z Marią udanie spisują się przeciwko dobrym parom, ale nie ze ścisłej czołówki. Pokazały to już w Miami, gdzie ograły Kopsy i Groenefeldy, ale jak trafiły właśnie na Baboski, to zebrały porządne lanie 6-1,6-2. Widać tutaj wyraźną przewagę sympatycznej pary węgiersko-francuskiej i dlatego idę w ich kierunku.
Hingis/Mirza-Goerges/Soler-Espinosa 2-0
Hingis/Mirza 1.26 betgun
✅✅✅ IZZI
Nie skłamię pisząc, iż stawiam tutaj na najlepszą parę deblową w świecie WTA. Tak jest i na razie się to nie zmieni. Martina z Sanią w absolutnej większości meczów, gdzie występowały wspólnie, niszczyły swoje rywalki. Wystarczy rzucić okiem na ich bilans z tego roku, czyli z całej ich współpracy. 16/2 w tym 1 porażka ze Stuttgartu, gdzie Martina była nie w pełni sił po Fed Cupie w Zielonej Górze. Drugi przegrany mecz, to niesamowite starcie z deble Safarova/Mattek-Sands w Madrycie. Niewiele tam zabrakło deblowi numer 1, jednak koniec końców poległy. Tutaj zmierzą się z deblem z w ogóle innego poziomu. Goerges/Soler-Espinosa to zlepek niezłych deblistek, ale połączenie ich umiejętności, które są jednak znacznie słabsze od ich rywalek, wraz z nikłym zgraniem i zrozumieniem stawiają je w bardzo trudnej sytuacji. Fakty te pokazują, że Mirza z Hingis są tutaj wyraźnymi faworytkami.
Mattek-Sands/Safarova-Hantuchova/Stosur 2-0
Mattek-Sands/Safarova 1.38 expekt
✅✅✅ IZZI
Bet bardzo pod formę faworytek. Bethanie z Lucką grają ostatnio fenomenalnie. Tytuł w Stuttgarcie i półfinał w Madrycie. Pamiętajmy także, że już na początku sezonu wyskoczyły z kapelusza zdobywając tytuł w AO. Sukcesywnie jednak, z turnieju an turniej Amerykanka z Czeszką pokazują, że tytuł na Wielkim Szlemie to nie był przypadek. W parze wytworzyła się jakaś pozytywna chemia, która tylko sprzyja dobrym wynikom tej pary. Za rywalki otrzymują sklejkę singlistek, tak trzeba napisać, gdyż tak Daniela, jak i Sam w ostatnich sezonach notują tylko pojedyncze występy deblowe. Moim zdaniem mamy tutaj do czynienia z podobną sytuacją, jak w dwóch poprzednich parach, czyli są tutaj wyraźne faworytki, których wygrana jest bardzo prawdopodobna.
Kudryavtseva/Pavlyuchenkova-Halep/Schiavone 2-0
Kudryavtseva/Pavlyuchenkova 1.60 Ónibet
✅✅✅ IZZI
Bet przeciwko sklejce, jak i za solidną parą. Simonie wraz z Franciszką udało się tutaj wygrać pierwsze spotkanie, ale to byłoby na tyle. Rumunka musi skoncentrować się na grze singlowej. Teraz za rywalki będzie miała o wiele solidniejszy i po prostu lepszy debel. Myślę, że tutaj wyjdzie zgranie rosyjskiej pary, czego Halep z Schiavone nie będą potrafiły nadrobić umiejętnościami. Kurs zły nie jest i moim zdaniem warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
K 203

krolwta

Użytkownik
Venus Williams - Simona Halep
Halep 1,44 bet365
44,7/51,9(stawkowanie)
Witam po dluzszej przerwie, w miedzyczasie nie napisalem wam 3 wygrywajacych analiz ktore przeprowadzilem wspomagajac sie moim
pegazusem z kardridzami na ktorych napisane sa nazwiska grajacych zawodniczek; Zapewne ta doglebna i wspaniala analiza okaze sie przegrana.
Powiem tak, uwazam ze kurs jest zbyt niski i ogolnie to nie chce tego grac ale zagram. Halep nie wygrala jeszcze z venus a o dziwo wygrala z jej siostra.*
Ostatnio na cegle graly wlasnie w rzymie 3 lata temu i wygrala pewnie czarnulka. Ale teraz halep ma rozowa sukieneczke ktora daje jej prawdziwe supermoce.
Roznica miedzy tym co zagrala halep z riske a tym co venus z paniami na s jest taka jak miedzy kukizem dominujacym pania ogorek a komorowskim dominujacym korwina. wynik praktycznie do przewidzenia, ale jakos niesmak pozostal...
halep grala jakby pomylila cukier z kokaina. ciagly atak z forhendu, caly czas, mocno bite plaskie pilki zmuszaly biedna amerykanke do biegania. on jest niska wiec jeszcze jej to szlo, ale starsza wysoka venus moze nie wytrzymac tego tempa.
venus prowadzila gre zarowno w 1 jak i 2 meczu i nie byla zmuszona do notorycznego biegania i morderczych wymian, a takie przewiduje w tym meczu. bo mimo wszystko venus to prawdziwa mistrzyni, ale stara.
halep piekna gra z bekhendu, nie asekuracyjna tylko agresywna, szukajaca lini. jezeli tak zagra dzis to wygra.*
Generalnie widze tu dlugie wymiany w ktorych to amerykanka bedzie musiala biegac bo halep bedzie zmieniala storny + bedzie atakowala bekhendem. venus moze cos szukac przy siatce ale raczej nic tam nie znajdzie.*
/// Królu WTA, popracuj nad ortografią i sensem swojej wypowiedzi. Następnym razem analiza do usunięcia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
4. Jelena Jankovic 3.02 Marathon 4/10

Jankovic nieudany sezon, głównie przez fizyczne utrudnienia w grze;-) Widać jednakże, że na ten turniej jest niesamowicie zmobilizowana i bardzo dobrze przygotowana. Jankovic w formie należy do czołówki WTA i jej obecne 20 miejsce w żaden sposób nie obrazuje jej możliwości i umiejętności.

Kvitova pokazała się w niesamowity sposób w Madrycie, dosłownie miażdząc w dwóch setach Serenę i wygrywając cały turniej w piękny sposób, ale...jest ale. Nie wierzę w jej ustabilizowaną formę. Tzn jasne, gra świetnie, ale ona zawsze miała i będzie mieć wahania na korcie i nie uwierzę, że zagra dwa turnieje na tak świetnym poziomie. Po pierwsze więc dla mnie to jest argument, a po drugie jakieś zmęczenie musi odczuwać, turniej w Hiszpanii był długi i musi odbić się to w jakiś sposób na jej możliwościach ( przynajmniej tak sądzę )

Jankovic tymczasem jest bardzo zmobilizowana, odprawiła póki co ładnie Giorgi i Rybarikovą i na pewno czuje, że stać ją tu na więcej, a ma sobie i światu tenisowemu coś do udowodnienia bo ten sezon nie był najlepszy w jej karierze. Kvitova tymczasem męczyła się wczoraj w Knapp, która, spójrzmy prawdzie w oczy, do czołówki tenisowej jednak nie należy - jak dla mnie to już lekkie świadectwo tego o czym pisałem wyżej - może lekkie wahania formy, może lekkie zmęczenie?

Panie dotychczas spotkały się 5 razy, h2h 3:2 dla Kvitovej, ale ostatni mecz dla Niej w tym roku po kreczu Jankovic, wiec nie do końca można ten mecz ostatni dodawać do tego.

Według mnie Jelena ma tutaj duże szanse na zwycięstwo a po takim kursie osobiście uważam, że warto spróbować, zwłaszcza, że dotychczasowe pojedynki między nimi były dość zacięte.

5. Azarenka, Sharapova &amp; Hingis/Mirza 1.65 8/10

Azarenka dostaje niewspółmierny kurs ( według mnie ) do jej umiejętności tutaj. Rozegrała bardzo dobry tenis w Madrycie, przegrała z Sereną Williams tylko przez własną głupotę tracąc 3 piłki meczowy przy własnym serwisie. Sądzę, że to tylko ją napędzi w tym turnieju. Tutaj wygrała już z Wozniacki w dwóch setach, a to jednak o czymś świadczy. Wczoraj niedoceniłem Begu, która wygrała z Kerber, ale dzisiaj według mnie nie powinno być mowy o tym. Azarenka, jak Jankovic, ma coś do udowodnienia na tym turnieju i Begu nie jest zawodniczką która mogłaby ją zatrzymać.

Sharapova na dokładkę, nie ma co tu dużo pisać. Jovanovski to po prostu nie ta liga by zatrzymać rozpędzoną Marię.

O Hingis/Mirza pisałem wcześniej, jedna z najlepszych par deblowych obecnie grająca turniejową sklejką - ok, obie przeciwniczki w deblu nie są pojedynczo złe, ale w tym turnieju grają po raz pierwszy razem a i ogólnie odstają jednak umiejętnościami od ich przeciwniczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adik1992 416,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Begu - Azarenka 1 @ 5.0 bet365 szkoda pierwszego seta
Begu +5,5 gema @ 1,8 bet365

Rumunka w dobrej formie, 1/4 w Madrycie po dobrym meczu z Kvitovą, tu w Rzymie pewna wygrana z Kerber o raz z U.Radwańską. Azarenka wiadomo nieobliczalna, potrafi zagrac genialne spotkanie jak i przegrać wygrany mecz. Męczarnie w meczu z Hradecka, a później wygrana z Wozniacką w dwóch setach. Begu najlepsze wyniki odnosi na mączce, a w Rzymie korty są wolne co nie sprzyja Victorii, która preferuje tenis siłowy. Myślę że Azarenka &quot;pomoże&quot; też swoim serwisem i handi 5,5 pokryje a może i Rumunka pokusi się na wygranie całego spotkania.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Halep - Dulgheru
Halep -5,5 gema ; 1,72 pinnacle
44/98 (stawkowanie)
Dulgheru znalazla sie w tej rundzie dzieki obrazeniu sie na swiat przez makarova od stanu 1:4. Dokladnie nie wiem ile, ale w polowie drugiego seta rosjanka miala zagrane 13 winerow i 31 niewymuszonych bledow. 8 rakieta swiata przegrala 17 pilek z rzedu co swiadczy o ewidentnej checi przegrania spotkania. Mimo tak zlej gry potrafila jednak przelamywac rumunke. do stanu 4:1 dla makarovej w 1 secie wygladalo to jakby panie graly sobie szybszy i mocniejszy trening, ot takie przebijanie. pozniej to juz byl bardziej kabaret niz mecz. Halep zgodnie z moja analiza dominowala czarnulke, atakujac caly czas jak opentana. genialna gra zarowno z forhendu jak i bekhendu. Co prawda to venus grala jakos tak ciezko ale mimo wszystko halep calkowita klasa. Kurs adekwatny do ryzyka jednak stawkowanie najmniejsze z dotychczasowych albowiem simonka moze miec gorszy dzien choc raczej sie to nie zapowiada. w kazdym elemencie gry jest lepsza, dokladniejsza i agresywniejsza. mysle ze nie bedzie chciala oddac kolezance gemow tylko pokaze kto jest najlepsza rakieta rumuni. Zycze powodzenia i wysokich wygranych.
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Suarez - Navarro vs. Kvitova 1 @ 2.52 5/10 Pinnacle ✅✅

Obie zawodniczki widziałem w tym sezonie wielokrotnie i obie w teoretycznie dobrych formach co wskazują zwycięstwa. Jednakże nie jest tak do końca, obie grają w niesamowitą kratkę i obu Pań mogło już tu nie być. O ile Suarez męczyła się trochę z Barthel (brak koncentracji) to z Bouchard powinna odpaść, ale dzięki Gienii i jej głowie gra dalej. Petra niesamowite męczarnie z Knapp, która rozwalała ją swoimi balonami, a jak wiemy jak Petrze nie siedzi to wywala na potęgę. Zdecydowana przewaga Carli to poruszanie się po korcie i długie wymiany. Carla gra w kratkę, a więc teraz kolej na dobry mecz i skupienie od samego początku. Serwis to atut Petry, ale tutaj aż tak z niego nie skorzysta. Szybki jednoręczny bh Carli i zróżnicowane zagrania Hiszpanki powinny wyprowadzić Czeszkę krótko mówiąc w out. Petra powyrzuca trochę i wynik spotkania może być jeden ;)

Dla mnie w tym meczu, gdyby nie słaby mecz Carli dzisiaj ,kursy na clayu powinny być wystawione 1.85-1.85 a nawet ze wskazaniem na Hiszpankę, która skupiona i skoncentrowana potrafi rozrzucić każdego przeciwnika, a bieganie dla Petry wzdłuż linii i często do skrótów będzie udręką. Jeden turniej FARCIARSKO wygrany w Madrycie wystarczy.

Jak dla mnie kurs mega value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
adik1992 416,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Suarez-Navarro - Kvitova 2 @1,53 bet365 Kvitova już myślami na RG, bardzo słaby mecz
DW 0:2 @2.20 bet365

Ja natomiast nie zgadzam się z bruksel1990. Petra w gazie, po wygranym Madrycie tutaj też w dobrej dyspozycji. Fakt z Knapp kłopoty na własne życzenie bo miała 3:0 w drugim secie i może brak koncentracji pozwolił włoszce wrócic do meczu. Czeszka wiadomo gra agresywny tenis z którym Carla będzie miała spory problem. Wczorajszy jej mecz z Genią to była czysta patologia i obie po takim meczu powinny odpaść z turnieju. Jeżeli Hiszpanka zagra dziś podobnie to zostanie zmieciona z kortu i to dość szybko. Przewaga podania po stronie Kvitovej będzie dodatkowym atutem, która na ten moment w mojej ocenie w wyższej formie i powinna ten mecz ogarnąć nawet w dwóch setach. Jednak to tylko WTA o czym mogliśmy się wczoraj przekonać.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Napisze od siebie ze Kvitova wczoraj zniszczyła Jankovic ktora nie miała nic do powiedzenia tyle ze Jankovic nie wygladała na do końca sprawna.Moglby ktoś powiedzieć cos o formie z wczorajszego meczu Serbki? Oglądałem ten mecz i była duża przewaga ale Jankovic wygladała jakby sie obraziła ze musi grac.Grałem wczoraj przeciwko Kvitovej i dzisiaj chce to samo zrobić.
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Panowie mogłbym prosic o jakas opinie na temat meczu Mchale czy warta jest gry, kurs spory wczoraj odpoczywała gdyz serena dała w/o Co sądzicie?
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Suarez-navarro - Halep
Halep kurs ??
Kursy jeszcze nie sa wystawione, ale napsze teraz bo pozniej nie bede mial czasu. Ogladalem dzisiejsze spotkania obu pan i trafil mi sie komentarz karolinki wozniackiej. Duzo ciekawiej jest ogladac takie mecze, poniewaz mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy o ktorych nawet eksperci nie mowia. Zaczne od halep. rumunka idzie jak burza, ale zgodnie z przewidywaniami dulgheru nie miala nic do powiedzenia, poniewaz nie miala argumentow. halep agresywna gra i wlasciwie byla to formalnosc. karolinka zachwycona praca nog rumunki i rzeczywiscie halep rusza sie po korcie wysmienicie. Nie chodzi tylko o bieganie ale rowniez o ustawianie sie do pilek. Legenda glosi, ze gdy simona byla malutka, to jej rodzice mieli najlepsza kapuste kiszona w rumuni. kazdy chcial poznac sekret a sekretem byla wlasnie halep. podobno jej ojciec rzucal w nia calymi glowkami kapusty, a ona tlukla w nie rakieta, szatkujac jednoczesnie. prawdziwy trening poruszania sie miala jednak w beczcie ugniatajac kapuste, a po dodaniu soli czula sie wlasnie jak na korcie ziemnym. ot cala tajemnica. Wracajac do meczu halep popelnila kilka niewymuszonych bledow ale bylo to szukanie lini. Wlasciwie to nie ma co pisac o tym spotkaniu poniewaz byl to bardziej trening. Wnioski: piekna praca nog - ustawianie sie do pilek, szukanie lini, serwis. serwis w granicach 170-180 kmh, 2 razy ze stanu 15:40 wybronila sie wlasnie serwisem, albo asem albo tez asem brudnym.
navarro dzis wygrala z kvitova, zagraly kilka dobrych wymian ale jak powiedziala karolajn, petra gra tak, ze jezeli ma dzien i ma wiecej winnerow niz niewymuszonych to wygrywa. dzis petra do stanu 3:4 grala tak sobie i gdy nalgle przypomniala sobie na 3 pilki ze powinna grac to carla nie wiedziala co sie dzieje. jednak kvitova chyba pozniej zapomniala ze gra i chodzila jakas taka nijaka po korcie. carla oczywiscie grala dobrze, ale po prostu przebijala agresywnie a kvitova nie byla w stanie sie przeciwstawic. serwis hiszpanki 140-150. bez szalu
graly ze soba 9 razy 5:4 dla rumunki. na cegle nigdy simona nie wygrala. podobnie miala z venus do wczoraj. ostatnio wlasnie w 2014 wygrala w rzymie hiszpanka, ale rumunka nie wyszla na kort. w tym roku moim zdaniem wszystkie atuty sa po stronie halep. lepszy, mocniejszy serwis, lepsze poruszanie po korcie, wieksza sila bitych pilek. Moze bedzie overowy mecz ale nie wiem. Jezeli wszystko zagra zgodnie z planem to jutro halep zejdzie jako finalistka i pierwszy raz wygrana na tej nawierzchni.
Dodatkowo jak powiedziala karolajn dochodzi tu kwestia utrzymania 2 pozycji przed frencz open. jezeli bedzie 2 i nie da sie wyprzedzic szarapowej, to dopiero w finale bedzie sie mogla spotkac z serena. karo powiedziala rowniez ze zawodniczki (te topowe) raczej nie patrza na to kogo maja w drabince, tylko na to kiedy bedzie serena.
Ogolnie rozpisalem sie i ostatnio wchodzi wiec pewnie po zlosci przegra, ale mimo wszystko wierze, ze jutro zobaczymy niesamowite spotkanie i pokaz pieknego tenisa w wykonaniu rumunki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom