>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - 's-Hertogenbosch & Eastbourne, 12-18.06.2011

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dość ciekawa drabinka w Eastbourne. Pytanie numer jeden brzmi oczywiście, w jakiej formie są siostry Williams? Serena zaczyna stosunkowo łatwo, bo od meczu z Pironkową. W drugiej rundzie może zagrać z najwyżej rozstawioną Zvonarewą a w ćwierćfinale ze Stosur albo z Pawliuczenkową. Venus ma od początku ciężej, bo zaczyna z Petkovic a potem czeka na nią Ivanovic albo Georges.

Zobaczymy w jakiej formie są Amerykanki, ale wydaje mi się, że skoro wracają do dyspozycja musi być niezła. Turniej powinien powiedzieć nam dość dużo o szansach obydwu (a zwłaszcza Sereny) w kontekście triumfu w Wimbledonie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: WTA Hertogenbosch 12.06 16-00 Tenis
Spotkanie: Filipkens- Zakopalova
Typ: 2-0
Kurs: 2,65
Bukmacher: Betsson

Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju na trawiastych kortach w holenderskim Hertogenbosch Belgijka Kirsten Filipkens spotka sie z Czeszka Klarą Zakopalova. Choc sezon trawiasty dopiero sie rozpoczal to Belgijka ma juz za soba jeden turniej na tej nawierzchni kortu. Filipkens grala w ubieglym tygodniu w Birmingham gdzie dotarla do drugiej rundy, gdzie przegrala po ciezkim dwusetowym pojedynku z Sabina Lisicki, ktora bedzie dzis grala pojedynek finalowym tamtego turnieju. Belgijce niewiele zabraklo w tamtym spotkaniu do zwyciestwa, gdyz przegrala 5-7 6-7. Czeszka natomiast gry na trawie boi sie chyba jak ognia, gdyz zamiast przyzwyczajac sie do gry na trawie przed Wimbledonem w Birmingham lub w Eastbourne to zagrala turniej na twardych kortach z Kopenhadze, gdzie zreszta przegrala w szybkim dwoch partiach z anonimową Kathrin Woerle. Czeszka bardzo slabo czuje sie na korcie trawiastym, dlatego tez moze podjela taka decyzje tydzien temu. Jej forma jest rowniez daleka od optymalnej. Cztery ostatnie spotkania to zaledwie jedno zwyciestwo z mloda Rosjanka Pervak po trzy setowym pojedynku. Belgijka natomiast zdecydowanie lepiej czuje sie na trawie. Niezle radzi sobie w grze przy siatce i dobrze serwuje, co na korcie trawiastym stawia zawodnika w uprzewilejowanej pozycji. Biorac pod uwage forme obydwu zawodniczek oraz ich mozliwosci na korcie trawiastym zdecydowanie lepiej w tym zestawieniu prezentuje sie aktualnie Belgijka i nie sadze aby miala ona problemy z awansem do drugiej rundy turnieju.
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Spotkanie: Petkovic A. - Williams V. ✅✅✅
Typ: Williams
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bwin
Co za ironia losu, Williams swój ostatni pojedynek rozegrała na początku obecnego sezonu z mało jeszcze znaną, bez znaczących wyników Niemką, który zresztą skreczowała z powodu kontuzji. A teraz Niemka 11 w rankingu, Amerykanka 32, ale to o niczym nie świadczy. Venus oraz Serena ponoć wyleczyły sowje urazay, aby wspolnie jak niemalże co roku zdominować rozgrywki na kortach trawiastych. Jeśli informacje mówiące o tym, że Venus jest dobrze przygotowana to nawet Petkovic,która w ostatnim czasie wygrywa niemalże wszystko, nie będzie w stanie przeciwstawić się Williams, której sam bilans spotkań na grass&#39;ie 24-2 może sprawić, żę Petkovic przy starciu z legendą, nie będzie w stanie niczego zwojować. Dałbym 2:0, ale no cóż może Amerykanka będzie chciała sobie dłużej pograć, w końcu nei było o niej słychać od samego początku sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prof 8,8K

prof

Użytkownik
nie będzie w stanie przeciwstawić się Williams, której sam bilans spotkań na grass&#39;ie 24-2 może sprawić, żę Petkovic przy starciu z legendą, nie będzie w stanie niczego zwojować.
Jakie 24-2? Venus Bilans to 68-11 a w tym znajduja sie 4 wygrane Wimbledony (2x Davenport , Bartoli i Henin) + 3 finaly przegrane z mlodsza siostra Serena Williams. Amerykanki dominuja na trawie i fajnie ze obie wracaja w tym samym czasie. Obie dlugo nie graly ale dla mnie niema to wielkiego znacznia. Napewno od dawna trzymaja rakiety w rekach i dobrze przygotowaly sie do 2 czesci sezonu. Trawa to ich dominacja , maja najlepsze serwisy w tourze , zawodniczki kompletne i w tym roku powinna byc powtorka z rozrywki czyli zwyciestwo ktorejs z Williams na Wimbledonie.

Popieram twoj typ w 100%
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Jakie 24-2? Venus Bilans to 68-11 a w tym znajduja sie 4 wygrane Wimbledony (2x Davenport , Bartoli i Henin) + 3 finaly przegrane z mlodsza siostra Serena Williams. Amerykanki dominuja na trawie i fajnie ze obie wracaja w tym samym czasie. Obie dlugo nie graly ale dla mnie niema to wielkiego znacznia. Napewno od dawna trzymaja rakiety w rekach i dobrze przygotowaly sie do 2 czesci sezonu. Trawa to ich dominacja , maja najlepsze serwisy w tourze , zawodniczki kompletne i w tym roku powinna byc powtorka z rozrywki czyli zwyciestwo ktorejs z Williams na Wimbledonie.
Popieram twoj typ w 100%
24-2 w okresie ostatnich 5 lat, zwykle nie patrze na starsze wyniki, dzięki za poprawienie
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Jak najbardziej popieram grę na starszą z sióstr Williams, może przekleję szczątkowe info z mojego tematu:

Kursy powoli zaczynają lecieć w dół, bo chyba bukmacherzy zorientowali się, że lekko przesadzili.

Faktem jest, że Amerykanka wraca po długiej przerwie i do końca nie wiemy czego można się po niej spodziewać. Sądzę jednak, że skoro wraca to jest dobrze przygotowana. Petkovic na trawie nie gra nic nadzwyczajnego a jej dzisiejsza rywalka odwrotnie. Venus razem z siostrą to całkiem inna liga na tej nawierzchni. Ta dwójka zdecydowanie wyrasta ponad resztę. Zagadką jest forma starszej z sióstr Williams, ale zaufam temu, że nie wracałby do touru gdyby była w kiepskiej dyspozycji. Kurs kuszący i ja z tego korzystam.

V. Williams 2.08
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 165

karol666

Użytkownik
Witam!
Co sądzicie o meczu Kirilenko - Date Krumm 1. Kurs ok.1.50
Date Krumm wszystkie ostatnie mecze w plecy. Według mnie kompletnie bez formy.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kimiko Date Krumm - Maria Kirilenko 2-0 @ 2.25 Bet365 ⛔

Poobnie jak ostatnio , Kimiko przybywaja lata i coraz rzadziej wygrywa. Japonka amibitnie walczy ale to nie to samo co rok czy dwa lata temu kiedy to pokonywala szersza czolowke WTA. Babcia powoli sie wypala i 4-15 w tym roku mowi nam wszystko. Kirilienko jest wciaz mloda tenisistka ktora w tym sezonie niczym nie zachwyca jednak tutaj powinna dobrze wejsc turniej zaliczajac pewne zwyciestwo 2-0 w setach.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Alexandra Dulgheru - Alison Van Uytvanck 2-0 2.87 @ Bet365 ✅✅✅

Czesto sie zdarza ze zawodniczki ktore dobrze spisuja sie w ITF nie koniecznie dobrze wchodza w rozgrywki o wiekszej skali trudnosci. Mysle ze tak bedzie tym razem. Holenderka niby u siebie ale to slaby argumenT. Rumunka 2 lata temu przebojem wdarla sie do czolowki i caly czas sie w niej utrzymuje. W poprzednim roku dobrze radzila sobie na trawie wiec moim zdaniem powinna spokojnie pyknac mloda niedoswiadczona rywalke (94 rcznik).
 
robel 153

robel

Użytkownik
Victoria Azarenka - Shuai Peng 2:0 ✅✅✅
Typ: 2:0 Azarenka✅✅✅
Kurs: 1.6
Expekt


Tak wysokiego kursu się nie spodziewałem. Peng w tym roku prezentuje się naprawdę dobrze m. in ćwierćfinał w Inian Wells, finał w Brukseli, półfinał w zeszłotygodniowym turnieju na trawie w Birmingam, przegrała tam z Lisiecki. Wspięła się już na 20 miejsce w rankingu i myślę że w tym roku to jeszcze nie koniec jej możliwości, ale akurat w tym turnieju beznadziejnie trafiła, bo od razu na Azarenkę. Victoria w tym roku 3 finały(w tym 2 wygrane m.in w Miami na betonie), w French Open odpadła w ćwierćfinale z końcową triumfatorką chinką Na Li. Warto nadmienić, że Azarenka broni punktów, w zeszły roku doszła do finału(przegrała niespodziewanie z Makarova)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Tsvetlana Pironkova - Serena Williams
Typ: 1
Kurs: 4
Wynik: ⛔ 2-1 (6-1, 3-6, 4-6)
Typ: Pironkova wygra pierwszego seta
Kurs: 3,5
Wynik: ✅ 6-1
Serena ostatni mecz grała... rok temu. Dziękuję, dobranoc. Koniec analizy. Nie ma na świecie tenisistki (tudzież tenisisty), który po takiej przerwie potrafi zagrać pierwszy mecz dobrze. Na pewno nie zabraknie problemów z serwisem - podwójnych błędów i masa niewymuszonych błędów. Pytanie tylko czy Pironkova wykorzysta życiową szanse na pokonanie takiej mistrzyni, tzn. będzie wytrzymywała wymiany, bo Serena powinna po paru zagraniach wyrzucać piłkę/zatrzymywać na siatce. Tak to po prostu wygląda zazwyczaj. Wyjątki są, gdy tenisistka powracająca na korty gra pierwsze spotkania z kimś mega słabym, a potem zaczyna się wczuwać, nabierać wprawy, robić mniej błędów, bla bla, po prostu grać lepiej. Tutaj ogromne szanse, że Tsvetlana wygra pierwszego seta, bo im dłużej ten mecz będzie trwał, tym rosną szanse Sereny, która z czasem powinna grać coraz lepiej. Venus, także po powrocie, wygrała dziś swój pierwszy mecz od dawna z Niemką Petkovic, wynik to 7-5 5-7 6-3, a gdyby była w dobrej formie, wynik wyglądałby mniej więcej jak 6-3 6-2. Tak samo będzie tutaj, z tym że liczę na niespodziankę.
 
S 378

songo

Użytkownik
Pironkova rok temu dotarła aż do półfinału Wimbledonu, w ćwierćfinale eliminując starszą Wiliams. Grała swoją &quot;życiówkę&quot; Ten sezon ewidentnie słabszy od ubiegłego. Słaba forma, jutro pierwszy jej oficjalny tegoroczny mecz na &quot;trawie&quot;. Szanse, że ograją wracającą Serenę oscylują wg mnie w granicach 10%. Siostry z pewnością razem trenowały i są w dobrej formie. Na Bułgarkę wystarczy w zupełności. Nie widzę tutaj szans na niespodziankę.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Chciałbym zwrócić uwage na mecz debla Kirilenko/Niculescu - Barrois/Voehr.
Rumunka z Rosjanką odpadły dzisiaj w singlu, szczególnie gra Marii wyglądała tragicznie.W sumie jest to trochę typ przciwko Kiri/Nicu bo nic ich już nie trzyma i czas ruszać na Wyspy.Dodatkowo Niemki to solidny debel, także kurs ponad 2 warty ryzyka;)
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Ale po co na siłę węszyć niespodziankę, której nie będzie? Przytaczanie wyników sprzed roku też średnio na miejscu. Pironkova zagrała wtedy turniej życia, który już się nie powtórzy. Serena owszem nie występowała przez rok, ale jestem pewien, że ostatnie tygodnie to były intensywne treningi i sparingi. Nie wyobrażam sobie żeby &quot;królowa trawy&quot; wracała w przeciętnej dyspozycji. Oczywiście kilka minut minie zanim wejdzie w mecz, zanim poczuje grę, kort i piłkę. Jednak ja nie widzę tutaj żadnych problemów dla Amerykanki. Pironkowa jest od dłuższego czasu w beznadziejnej formie. W żadnym z tegorocznych turniejów nie przeszła do trzeciej rundy, z 23 spotkań wygrała ledwie 6. W starciu z młodszą siostrą Williams nie ma większych szans. Serena wygra - to pewne, pytanie tylko w jakim rozmiarze. Ja obstaje jednak przy dwóch setach.

S. Williams 2-0 1.65
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Ale po co na siłę węszyć niespodziankę, której nie będzie? Przytaczanie wyników sprzed roku też średnio na miejscu. Pironkova zagrała wtedy turniej życia, który już się nie powtórzy. Serena owszem nie występowała przez rok, ale jestem pewien, że ostatnie tygodnie to były intensywne treningi i sparingi. Nie wyobrażam sobie żeby &quot;królowa trawy&quot; wracała w przeciętnej dyspozycji. Oczywiście kilka minut minie zanim wejdzie w mecz, zanim poczuje grę, kort i piłkę. Jednak ja nie widzę tutaj żadnych problemów dla Amerykanki. Pironkowa jest od dłuższego czasu w beznadziejnej formie. W żadnym z tegorocznych turniejów nie przeszła do trzeciej rundy, z 23 spotkań wygrała ledwie 6. W starciu z młodszą siostrą Williams nie ma większych szans. Serena wygra - to pewne, pytanie tylko w jakim rozmiarze. Ja obstaje jednak przy dwóch setach.

S. Williams 2-0 1.65
Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz, że jak zawodnik wraca na korty po dłuższej nieobecności, to wielokrotnie było tak, że przegrywał pierwsze mecze, zanim na dobre wszedł w ten rytm turniejowy, bo mecze na treningach to nie to samo. Nie mówię, że jutro tak będzie, ale może to być ciężkie spotkanie dla Amerykanki, zobaczymy jak będzie serwis funkcjonował, u Bułgarki I jest ok, natomiast II serwis pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Jestem ciekaw formy i dyspozycji Sereny. Może dobrym rozwiązaniem byłby jakiś over gemowy, albo handi na Pironkovą.
 
M 62

moreno

Użytkownik
UP według mnie w coś takiego można się było bawić przy typie na Venus, ze względu na jej przeciwniczkę. Tutaj powinno pójść gładko ze słabo radzącą sobie Pironkovą.
Uważam dokładnie tak, jak kudłaty - wygrana Sereny to pewniak. Pytanie jest tylko w jakim rozmiarze będzie to zwycięstwo. Ja sobie czysty win Sereny umieszczę na wysokostawkowym kuponie.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅Martinez Sachnez M.J./Medina Garrigues A. - Craybas J./Dushevina V.

✅Schiavone F. - Kanepi K.

✅2.15✅

Mój wybrany debelek wydaje się bardzo mocny na tle amer. i rosj. Hiszpańska siła jest owiele mocniejsza i ma więcej argumentów tenisowych. Franka po finale myslę już ochłonęła i wypoczeła. Na trawie powinna sobie poradzić z Kają. Estonka pewnie postawi wysoko poprzeczke ale to włoszka moim zdaniem na fali RG ogra Kanepi.


Andre@


---


@ w miarę mozliwosći warto pooglądać dzisiaj dwa mecze : Sereny i Very które teoretycznie zagrają w 2 rundzie - jestem ciekawy wystawionych na to spotkanie kursów...na Eurosporcie od 12 do 20 tenis na zywo !

Duza małpka powinna się przejechać po bułgarce a w starciu z Verką będzie już walka na całego !
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Jak widzicie mecz Julii z Ivanovic? Wydaje mi sie ze Georges da rade a handi na geny +2.5 1.85 to juz tym bardziej do grania. Tak to wyglada z mojej perspektywy... Dodatkowo moze Schiavone?
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
Kaia Kanepi - Francesca Schiavone 1
Julia Goerges - Ana Ivanovic 1
Powiem Tak nie jestem dobry w pisaniu analiz. Moje przeczucie i obecne formy zawodniczek oraz nawierzchnia na której grają premiują ta panie na które wytypowałem. Młoda niemiecka zawodniczka bardzo waleczna lubi szybką grę. Może być trochę ciężko trzy setowe mecze wchodzą tu w grę myślę że powinno być tak jak mówię FORZA Kanepi Goerges i Russel to moje 3 typy za 500 zł ponad 5000 k to wyciągnięcia w Tobet ???? Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom