>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Stuttgart, Istanbul 24.04-30.04.2017

Status
Zamknięty.
Z 3

zbyszek1669

Użytkownik
Pliskova Ka.-Siegemund L 2 ✅✅ 6-7 7-5 3-6
2.48
Milenium

Jak widac kursz od rana spadaja na niemke. Pliskova tak jak Karlovic albo Isner preferuja kortz twarde cyzli szybkie... Co moim zdanie przemawia za Siegemund gdzie na ziemnej nawierzchni czuje sie bardzo dobrze co widac po wynikach z roku 2016 i tego roku. Gładka wygrana z Kuznetsova, do tego broni finału z zeszłego roku. Juz o 18:30 przekonamy sie jak zmotywowana wyjdzie Siegemund na korty przed własna publicznoscia.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Begu - Mertens
@2.00
Unibet
⛔ ⛔ 1:6, 1:6 kompromitacja
Liczę tutaj na większą świeżość Rumunki. Mertens od 10 kwietnia rozegrała już 11 spotkań (włącznie z deblem - trzy mecze na tym turnieju, ostatni zakończyła wczoraj o 23, zakończył się zwycięstwem, więc ma przed sobą kolejny, a także w poprzedni weekend dwa mecze w Pucharze Davisa). Begu skończyła swój mecz wczoraj o 14, a w tym samym okresie tylko rozegrała cztery mecze, wcześniej na początku kwietnia też nawet udany turniej w Charleston. Jest to bardziej doświadczona zawodniczka, na nawierzchni ziemnej w zeszłym roku (w tym samym okresie co mamy obecnie) osiągnęła choćby półfinał w Rzymie czy ćwierćfinał w Madrycie. Teraz ma okazję osiągnąć finał w Stambule, w mniej prestiżowym turnieju, ale zawsze. Begu notuje w tym turnieju trzysetówki, ale nieco krótsze niż Mertens. Choćby jej mecz z Errani trwał 3 godziny. Oczywiście można powiedzieć, że Begu była bliska odpadnięcia wczoraj z reprezentantką gospodarzy, ale Turczynki jak pisałem potrafią tutaj się wznieść na wyżyny, a Begu udowodniła, że zależy jej na jak najlepszym występie.
Obie panie zmierzyły się w tym roku w Pucharze Davisa i wygrała po zaciętym trzysetowym meczu Mertens. To było na hardzie i wtedy Begu była w gorszej formie.
Dzisiaj Rumunka może skupić się tylko i wyłącznie na tym meczu, a grająca chyba za dużo spotkań w ostatnim czasie Mertens liczę, że ,,spuchnie&#39;&#39;.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Spotkanie: Simona Halep vs Laura Siegemund
Typ: Laura Siegemund +1,5 seta ✅✅✅ Łatwo już w 1 secie
Kurs: 1,84 Unibet
Analiza: U Niemki widać niesamowitą motywację i chęć pokazania się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. W poprzednich rundach pokonała nie byle kogo bo 9 na świecie Kuznetsovą oraz 3-cią Pliskovą. Niemka rok temu pokonała właśnie w Stuttgarcie Rumunkę 2:0 (6:1, 6:2) dochodząc do finału, gdzie uległa swojej rodaczce Angelice Kerber. Laura świetnie czuje się na clayu; w swojej karierze wygrała 1 turniej rangi WTA i 11 ITF(wszystkie te wygrane oczywiście na clayu). Według mnie Niemka może pokusić się tutaj nawet o zwycięstwo, jednak ja wybieram bezpieczną opcję +1,5 seta.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Halep-Siegemund [email protected]
Doceniam bardzo poswiecenie Siegemund, ktora mieszka w Stuttagrcie i dal niej to turniej domowy. Siegemund pokonala dwie bardzo renomowane tenisistki, czyli Kuznetsova i Pliskova. Niemka czuje sie tutaj swietnie jak widac. W ubieglym roku zagrala w finale, w tym dolozyla kolejny swietny wystep, bo juz jest w polfinale i tez ten wystep bedzie rozpatrywac w kategoriach sukcesu, niezaleznie od wyniku dzisiejszego meczu. Wciaz jednak wydaje mi sie, ze Halep jest w swietnej formie. Wczoraj w niecala godzine odprawila Sevastova, a w wymianach byla przepasc. Obydwie zawodniczki spotakly sie w Stuttagrcie rok temu i wygral Siegemund 6-1 6-2, tyle ze Halep wtedy odbudowywala dopiero swoja forme po niedoszlej operacji nosa, ktora miala wtedy przejsc. tym razem Halep jest juz w rytmie meczowym i na tym etapie pozostaje juz grac tylko o final. Moze zobaczymy ciekawy pojedynek, ale sadze ze gora i tak bedzie Halep. Rumunka jezeli chodzi o wymiany jest po prostu genialna tenisistka i caly czas twierdze, ze ona w tym roku bedzie sie bardzo liczyc w walce o French Open jak dwa lata temu, wiec podobnie jak wczoraj biore typ na Halep do kombinacji.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Spears/Srebotnik-Groenefeld/Peschke 6-4,6-3 0-3&gt;6-3 w drugim secie :D
Over 19.5 gema 1.93 1xbet
⛔
Obie pary kojarzą mi się z nieźle trzymanym serwisem, co w WTA brzmi chociaż trochę dziwnie. Często jednak, jeżeli tracą serwis, to potrafią odpowiedzieć odłamaniem. Wiadomo, że u kobiet nie można aż tak mówić o specjalistkach od serwowania, ale jeżeli mam w meczach jakiejś pary brać over gemowy, to z pewnością na początku szeregu dałbym Annę-Lenę z Kvetą. Abigail z Kateriną też przecież potrafią dobrze grac przy swoim podaniu. Myślę, że dobrze obrazuje to h2h obu par, które w tym roku grały przeciwko sobie już dwukrotnie. Niby raz padł over na wybranej przeze mnie linii, ale w obu meczach w jednym z setów widzieliśmy aż 12 gemów. Praktycznie już to powinno gwarantować plus, jednak druga z partii była zawsze mocno underowa, bo raz 6-1, a za drugim razem 6-2. Mimo to uważam, że warto pochylić się nad tym typem. We wspomnianych meczach mamy 1-1, czyli widać, że kwestia zwycięstwa nie jest tu taka oczywista. Myślę, że powinniśmy tutaj zobaczyć zaciętą rywalizację i w żadnym z setów nie dojdzie już do takiej masakry z jednej ze stron. 6-4, 6-4 spokojnie mogę sobie tutaj wyobrazić, a i nie wykluczam jakiegoś tiebreaka, czy 7-5, które przecież padało iu tych par już dwukrotnie.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Nikt nie typowal Finału, dziwne trochę, ale kto by przewidział że &quot;niemiecka księżniczka&quot; dziś wygra i to raczej prawidłowa reakcja, czyli odpuszczenie tego spektaklu
Kiki ograła Sharapova a nie dała rady z Siegemund. Czas i pora &quot;wyrzucić&quot; mamusie ze stanowiska &quot;trenera&quot; bo Mladenovic zmarnowala już wiele lat, a aktualnie marnuje najlepsze lata do gry w tenisa. Mamusia to amatorka, a ponad to chyba nie pozwala córeczce na wyjeździe &quot;poskakac na koniu&quot;. A Kiki tego potrzebuje jak koń owsu (takie ciało). Bo tam wszystko wygląda na pierwszy rzut oka prawidłowo, a naprawdę wszystko stoi w miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom