>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stuttgart, Marrakech, 21-27.04.2014

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik

PORSCHE TENNIS GRAND PRIX
Miejsce: Stuttgart, GERMANY
Kategoria: Premier
Data rozgrywania: 21-27.04.2014
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $710,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.porsche-tennis.de/
Drabinka turnieju głównego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1051/MDS.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1051/QS.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1051/MDD.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1051/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/wta-stuttgart/


GP SAR LA PRINCESSE LALLA MERYEM
Miejsce: Marrakech, MOROCCO
Kategoria: International
Data rozgrywania: 21-27.04.2014
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.lallameryemtennis.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1005/MDS.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1005/QS.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1005/MDD.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1005/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/morocco/wta-marrakech/
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Beck A. - Barrois K. 1 @ 1,22 Bet365 ✅ 2-1
Dla Anniki rozpoczyna się sezon na nawierzchni ziemnej. Od turnieju w Katowicach miała 2 tygodnie na przygotowanie formy. Turniej na swojej ziemi w Stuttgarcie, więc warto by było się zakwalifikować do niego i coś pokazać. Rywalka raczej słaba, pałętająca się gdzieś po ITF&#39;ach. Beck jako ta zdecydowanie młodsza i będąca w lepszej formie nie powinna mieć problemów. Oczywiście, jeśli serwis będzie pracować na normalnym poziomie i w dłuższych wymianach nie będzie psuła wszystkiego co popadnie, jak to ma w zwyczaju.

Pfizenmaier D. - Marcinkevica D 1 @ 1,36 Bet365 ⛔ 1-2
Tutaj podobna sytuacja jak wyżej. Dinah zdecydowanie bardziej ograna w turniejach wyższej rangi niż jej rywalka. Na hardzie zagrała tylko 3 mecze w tym sezonie. Miała sporo czasu na odpowiednie przygotowanie się do sezonu na mączce. Turniej rozgrywany u siebie, więc wypadałoby zameldować się w 1 rundzie. Widziałem Niemkę kilka razy i prezentowała się na clay całkiem, całkiem. Wytrzymywała dłuższe wymiany, jednak nie zawsze serwis funkcjonował tak jak powinien, a i psychicznie też nie jest jakaś bardzo mocna. Rywalka ograna raczej co najwyżej na poziomie ITF, więc powinna sobie poradzić.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Petra Martic - Shahar Peer
Nie będę się tutaj rozpisywać, Martic jest totalnie bez formy, w Katowicach została wyeliminowana przez.. Peer. Izraelka może nie prezentuje wysokiej formy, jednak grać ciągle potrafi i swoje przebłyski ma. Do tego dużo lepiej prezentuje się na clay&#39;u, co pokazują statystyki. Chorwatka w ostatnim roku zanotowała bilans 2-7, a Peer 9-8.
Shahar Peer @@ 1.57 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA Stuttgart 1R
Jelena Jankovic-Anna Ivanovic
Jankovic 2.10 bet365

To nie jest spotkanie z tych 50/50 o nie,Jankovic w życiowej formie ,spory skok w rankingu,fianlistka turnieju Bogota na nawierzchni ziemnej ,dlaczego kursy wystawione na Ivanovic która jest niestabilna emocjonalnie w kazdym meczu i jest w kiepskiej formie sa niższe I dont know :?
Wybrałem te spotkanie spośród kilku ciekawych zdarzen m.in Koukalova Errani (Errani?) Goerges Cirstea (Cirstea!!) a to dlatego iż widze największe prawdopodobieństwo wygranej.Goerges może sie odrodzić przy własnej publice a na Zakopalova nie zagram szczególnie gdy gra z specjalistka od nawierchni ziemnej.Odrazu powiem że Serbki są w czołówce w moim rankingu jesli chodzi o chimeryczność na korcie i kilka razy sie przejechałem szczególnie na główce Ivanovic,zreszta zapewne nie tylko ja...Panie podobno sie nie lubia bardzo coś w stylu Azarenka-Sharapova,Nadal-Berdych więc podejrzewam że będzie iskrzyło na korcie zreszta zawsze miedzy nimi iskrzy i żadna nie odpuści.Hm czego moge spodziewać sie po Jankovic ? licze na jej regularność przede wszystkim w tym meczu,wchodzenie w wymiany,przebijanie o jedną piłke wiecej to bedzie klucz do zwycięstwa nad nierówna Ivanovic,Jankovic bardzo dobrze czuje sie na nawierzchni ziemnej ,najpewniej powiedziałbym.Jeśli chodzi o Ivanovic to nie bede zapewne odkrywczy jeśli powiem że ciagle gra falami,jej tenis jest nierówny,miewa praktycznie w każdym meczu problemy w sferze mentalnej,ciężko przewidziec czego można sie spodziewać po niej danego dnia i kiedy przegra wygrany mecz,oglądałem ją chwile w spotkaniu z Halep w Fed cup i mimo iż wygrała to naprawde na styku,baaardzo dużo głupich ,banalnych,niepotrzebnych błędów,bardzo dużo pomogła Rumunka która regularnościa także nie grzeszyła i psuła w decydujących momentach co nie miara.Reasumując gdyby to była nawierzchnia nieco szybsza ,twarda na której Ivanovic bez używania za czesto swojego mózgu mogła by grać swoje bum bum to miałbym pewne obawy ale na clayu wszytko rozgrywa sie wolniej ,wiecej czasu na zastanowienie,ustawienie,seriws nie jest juz taka bronia a w przypadku Ivanovic to isotny element and stuff like that ale w tym wypadku skłaniam sie ku jednej z regularniejszych i zdolniejszych z pary Serbek czyli Jelenie Jankovic.Ajde Jelena

hehe tak sie zastanawiam czy istnieje JESZCZE osoba na tym forum która postawi wieksza kwote na win Ivanovic ever ,to jest dopiero sport ekstremalny i jazda bez trzymanki :grin::grin:
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ana Ivanovic wycofała się z turnieju, w jej miejsce zagra Mona Barthel.

Edit: Zgadza się Anna gra z Lisicki więc post do usunięcia.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Stuttgart (Niemcy), ziemna (w hali)

&amp;


Petkovic A. (Ger) - Pennetta F. (Ita)

Typ. Petkovic 1.78 Unibet⛔


Witam wszystkich bardzo serdecznie. Po kilku tygodniowej przerwie związanej z urlopem, powracam do typowania tenisa kobiecego. W Stuttgartdzie natrafiłem na bardzo fajne spotkanie, które zostanie rozegrane dopiero w środę, jednak kursy wystawione na ten pojedynek bardzo ciekawe i zamierzam z tego skorzystać. Pojedynek między Niemką, a Włoszką. Dużo ciepłych słów można powiedzieć w ostatnim czasie o Petkovic. Początek sezonu w jej wykonaniu nie udany, metamorfoza nastąpiła na początku kwietnia, gdzie w Charleston na nawierzchni ziemnej( nieco szybszej od zwykłego Clayu) niespodziewanie okazała się najlepsza, pokazując kawał dobrego i efektywnego tenisa, co jest dobrym prognostykiem na najbliższe spotkania. Po zwycięstwie w Stanach, Niemka razem ze swoją reprezentacją udała się do Brisbane, gdzie bez najmniejszych kłopotów uporały się z zawodniczkami gospodarzy, a Petkovic po dobrym spotkaniu wygrała w 2 setach ze Stosur. Teraz czeka ją powrót do własnego kraju i dobrze obsadzony turniej w Stuttgardzie i na sam początek pojedynek z dobrze dysponowaną na początku sezonu Pennettą. O Włoszce też można napisać wiele dobrego, dobre zawody w Australii, i przede wszystkim wygrana w Indian Wells, dosyć szczęśliwa, bo w finale wygrana ze zmagającą się z urazem Radwańską, no ale tryumf zapisany na koncie. Po tych zawodach nieco spuściła z tonu, na pewno nadmiar spotkań dał się we w znaki Włoszce i już w Miami porażka z Ivanovic, oraz w Monterrey niespodziewana porażka z weteranką Date-Krumm, co daje wiele do myślenia o obecnej formie Pennetty. Włoszka w Niemczech rozegra swój pierwszy mecz na nawierzchni ziemnej od bardzo dawna, bo od lipca 2013 roku. Nie jest to jej na pewno ulubiona nawierzchnia, znaczących sukcesów na Clayu nie odnosiła, nie jest w rytmie meczowym, w porównaniu do Petkovic, która w ostatnim czasie gra jak natchniona i przede wszystkim jest bardzo stabilna i widać, że w wysokiej formie jest Niemka. Mam nadzieję, że podróż z Australii, gdzie Niemka rozegrała jedno spotkanie, nie będzie miała dużego wpływu na wynik tego meczu, bo moim zdaniem obecnie wszystkie atuty po stronie Petkovic i to ona powinna bez najmniejszych kłopotów uporać się z Włoszką, a kursy w moim odczuciu nieco zawyżone, dlatego polecam.
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Vinci-A.Beck 2 @2.65
Od razu rzucil mi sie w oczy ten kurs bo bwin pospieszyl z oferta. Anika Beck to jest jedna z najzdolniejszych zawodniczek mlodego pokolenia i stawiam ze to bedzie swego czasu topowa zawodniczka. Zreszta Niemka juz bardzo dobrze sie pokazala w tym sezonie, a wciaz jest bardzo mloda zawodniczka. Zreszta Anika Beck to jest swego czasu triumfatorka juniorskiego French Open i to juz swiadczy o jej talencie. Rok temu Anika Beck zagrala juz tutaj 3-setowy mecz z Petra Kvitova, wiec tym razem licze na rownie dobry wystep i pokonanie 1 rundy. Poza tym Niemka ma juz za soba bardzo duzy handicap w postaci 3 meczow z kwalifkacji, a dzis zdemolowala rywalke. Roberta Vinci ja rozumiem ze to uznana marka, ale seozn jednak nie jest dobry narazie. Poza tym kursy na Vici mamy w granicahc 1.45 zaproponowane przez bwin na dzien dobry, a to strasznie duzo biorac pod uwage fakt, ze Vinci w Stuttgarcie gra od 3 lat i ani razu nie przebrnela 1 rundy jak dotad. Beck podejdzie na pewno ambicjonalnie do tego meczu, umiejetnosci ma, a ze tutaj tez potrafi grac pokazla rok temu. Przy kursie 2.6 to naprawde dziwne, zeby mnie probowac grac takiego underdoga.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Franka 1.30⛔Franka kompromitacja.

Franulka gra na swoim podwórku czyli na mączce. Jej tenis jest stworzony dla takiej nawierzchni. Ma wymarzoną rywalkę z rankingu 246 WTA. Dziewczyna z Hiszpaniii walczy z dziewczynami z przedziału 150-300 z takim sobie skutkiem. Jeżeli przegrywa z takimi &quot;strzelbami&quot; to Franka dla niej jest z innej planety. Włoszka w Katowicach zrobiła dobre wrażenie. Jej tenis jest na pewnokilka klas wyżej. Kurs wysoki, Franka wypoczęta, gra na swojej piaskownicy, przeciwniczka z innego świta. Grać swoje i pod prysznic.


---
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Anna Ivanovic-Sabine Lisicki

Lisicki 2.88 sportingbet

Odrazu uprzedzam W tym meczu może wydarzyć sie wszystko,kilkanaście zwrotów akcji,teatr i cyrk w jednym,żaden wynik i przebieg mnie nie zdziwi,może być podobne widowisko do tego z dzisiaj pomiędzy Szarapova i Safarova więc czemu nie próbować na Sabine która gra w swojej Ojczyżnie po takim ciekawym kursie.Bardzo ważny aspekt który niestety trzeba wziąść pod uwage spotykaja sie czołowe zawodniczki które maja mega problemy z główką więc z stawka nie bede dszalał napewno.Był moment gdy grałem na Ivanovic,która nota bene była w świetnej formie i nawet wtedy dobrze na tym nie wyszedłem wiec teraz bede próbował grać przeciwko Serbskiej piekności bo widzę u niej mały kryzysik formy,często brakuje pewności siebie i robi mase błedów, jeśli Sabinka przyciśnie i bedzie w miare regularna to Anna może pęknąć w pewnym momencie na co licze.Ivanovic na kortach ziemnych nie czuje sie tak dobrze jak na hardzie. Reasumując Faworytki nie ma,forma u obu pań nie szczytowa więc zagram na zdolna Niemke polskiego pochodzenia.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Anna Ivanovic-Sabine Lisicki

Lisicki 2.88 Sportingbet
Obyśmy zobaczyli podobne widowisko jak w dzisiejszym spotkaniu Rosjanki z Czeszką, bo dawno nie widziałem tak wspaniałego spotkania, stojącego na bardzo wysokim poziomie, zakończonego po aż 3 Tiebreakach. Jednak ja w tym spotkaniu niespodzianki nie przewiduję, i myślę, że w kolejnej rundzie zamelduje się Serbka, która może i gra w ostatnim czasie w kratkę, ale już zdążyła w tym sezonie wygrać 2 turnieje rangi WTA i na pewno lepiej się czuję w grze na Clayu od swojej rywalki, która póki co w tym sezonie gra bardzo słabo. Niby gra u siebie, osiągała tutaj dosyć dobre wyniki, jak na zawodniczkę, która woli szybsze nawierzchnię, a najbardziej grę na trawie, ale moim zdaniem przy obecnej dyspozycji jaką prezentuję może to być za mało na nieobliczalną Serbkę. Możliwe, że będzie to pojedynek błędów, ale większe szanse daję Ivanovic✅ i pograłem ją w doublu z Errani✅, która w końcu doczekała się zawodów na swojej ulubionej nawierzchni, po kursie 2.25✅. GL
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Petkovic - Penetta
TYP - Penetta 2.20 bet365

Gdyby nie rozgrywki Fed Cup, które miały miejsce w zeszły weekend to myślę, że dłużej zastanawiałbym się nad tym spotkaniem. Niemki, które wygrały z Australią (na wyjeździe!) i mają za sobą podróz na drugi koniec świata będą wyczerpane. W poniedziałek, gdy zobaczyłem zdjęcie jak cała reprezentacja Niemek przebrana w pidżamy robi sobie zdjęcia w Airbusie A380 Lufthansy to nasunęła mi się jedna rzecz - w Stuttgarcie nie ugrają nic. W Australii była również Julia Goerges, która gra z Soraną Cirsteą a więc:
Goerges - Cirstea 1.66 bet365
Robi się z tego bardzo interesujący dubel AKO 3,652
Kieruję się tylko i wyłącznie przemęczeniem zawodniczek po ponad 15 godzinnej podróży.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Goerges J. - Cirstea S. 1 (+1,5seta) @ 1,43 Unibet ✅ 2-0 :cool:
Obie zawodniczki zdecydowanie bardziej preferują nawierzchnie twardą, a nie ziemną jak w Stuttgarcie. Rumunka grała ostatnio 2 spotkania na ziemi w Fed Cup&#39;ie i ograła Ivanovic oraz Jovanovski. Oglądałem tylko to pierwsze spotkanie i Serbka przegrała je na własne życzenie. Sorana owszem, grała dobrze, ale to z tak grającą Aną to nic wielkiego. Goerges tamten sezon miała tragiczny, spadła naprawdę daleko w rankingu. Teraz próbuje się odbudować i jakoś sobie radzi. W turnieju u siebie powinna coś powalczyć, tym bardziej,że rok temu przeszła do 1/16, więc jakiś punktów broni. W tym meczu spodziewam się 3 setów i wielu przełamań. Goerges jak ma dobry dzień to zaskakuje serwisem. Pytanie tylko jak będzie trafiać. Rumunka i Niemka robią mnóstwo niewymuszonych błędów, regularnością też nie grzeszą. Jednak sądzę, że Julia będzie chciała tutaj powalczyć i tego seta urwie, a kto wie czy nie wywalczy zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Wpadł mi do głowy pewien typ na jutro:
Suarez Navarro - Kerber
Suarez Navarro @2.40 Betsson ✅ 7-5 6-4✅

Jak wczoraj zobaczyłem @3,35 na Betssonie na Hiszpanke,to pograłem bez mrugnięcia okiem. Dla mnie to typowy mecz 50/50,może nawet ze wskazaniem na Carlę. Jak wiadomo, Suarez Navarro najlepiej czuje się na nawierzchniach ziemnych, choć Niemka również nie odstaje w tym elemencie. Angelique broni punktów za półfinał, Hiszpanka już zdołała to zrobić,ale nie wierzę,że którejś z nich braknie motywacji. Obie mają dobry sezon, jednak oglądałem kilka meczów Kerber w tym roku i zauważyłem,że po okresach niezłej gry ma tendencje do przestojów,jakby zupełnie uchodziło z niej powietrze, jej tenis nie wygląda solidnie. Dodatkowo to jej pierwszy mecz na cegle,jeśli chodzi o ten sezon, więc jest szansa na zwiększoną ilość UE. Navarro zdaje się być w całkiem dobrej formie,po takim kursie wg mnie opłaca się ten typ zagrać.
Ivanovic - Lisicki
Ivanovic @1,47 Betsson ✅ 6-1 6-3
✅
Obie panie może nie błyszczą swoją grą w tym roku,ale to,co wyprawia Sabine to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie - żałosny mecz z Petko w Charleston po wcześniejszym kiepskim meczu z King. Niemka zupełnie straciła forme ostatnimi czasy i nie widzę wielkich szans na zwycięstwo. Serbka natomiast zdaje się odnajdywać swoją optymalną dyspozycję sprzed roku, pokonała Halep w FedCupie,wcześniej wygrany turniej w Monterrey, wszystko jest już na dobrej drodze. Wg mnie to Serbka wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko,mam tylko nadzieję,że Ana odnajdzie się na clayu w swoim pierwszym meczu.--EDIT-- Tarki leci reputa za info, Ana już rozgrzana na clayu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wg mnie to Serbka wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko,mam tylko nadzieję,że Ana odnajdzie się na clayu w swoim pierwszym meczu.
Na FedCupie w Rumunii Ana rozegrała już dwa spotkania na Clayu ???? Więc nie ma co się obawiać, osobiście również pograłem Ivanovic, bo to co pokazuje ostatnio Lisicka pozostawię bez komentarza...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Ivanovic A. - Lisicki S. 2 (+1,5seta) @ 1,62 Unibet ⛔ dramatyczna forma...
Miałem okazję oglądać Ivanovic w obu meczach Pucharu Federacji. Pierwszy mecz z Cirsteą to był dramat, może nie licząc połowy pierwszego seta, bo później miała problemy z utrzymaniem podania i trzymaniem wymian. Co do meczu z Halep to wynik 2-0 nie oddaje poziomu tego meczu. Rumunka grała całkiem dobrze i miała swoje szanse na wygranie chociaż seta. Sabine niedawno zmagała się z kontuzją. Wycofała się z turnieju w Tajlandii już po pierwszym meczu. Później lepszego wrażenia nie robiła. Jej gra opiera się głównie na serwisie. Jeśli ten element gry będzie funkcjonować to Ana będzie miała problemy. Niemka gra bardzo siłowo, nie preferuje dłuższych wymian, stąd pewnie będzie sporo niewymuszonych błędów. Serbka bardzo dobre rezultaty na twardej nawierzchni, gdzie jej styl ma szanse na duże powodzenie. Na wolniejszej nawierzchni tak jak pisałem wyżej nie trzyma wymian. Obie zawodniczki w poprzednim roku doszły do ćwierćfinału, więc bez walki się nie obędzie. W lepszej formie jest na pewno Serbka, jednak Lisicki będzie grała u siebie. Powinno to jej pomóc i może dodatkowo zmotywować to większej walki. Suma summarum tego seta powinna ugrać.
Petkovic A. - Pennetta F. 1 @ 1,62 Unibet ⛔ szkoda, bo były szanse na zwycięstwo w 2setach:-(
Petkovic oglądałem ze Stosur w meczu Pucharu Federacji. Obie Panie grały na twardej nawierzchni mimo to Niemka wygrała 2-0. Andrea powoli wraca do wielkiej formy sprzed 3 lat, gdzie notowała największe sukcesy. Ostatnio wygrany turniej w Charlestone na nawierzchni ziemnej potwierdza dobrą dyspozycję. Pennetta wystrzeliła formą na początku sezonu na hardzie. Ostatnio jednak trochę przystopowała, a na clay&#39;u nie grała jeszcze meczu. Pierwszy mecz na ziemi będzie grała właśnie z rozpędzoną Niemką. Petkovic gra u siebie, forma na ziemi jest po jej stronie. Sądzę, że trochę minie zanim Włoszka zacznie tankować punkty na tej nawierzchni, dlatego dzisiaj spodziewam się dość wyrównanego meczu i zwycięstwa Andrei.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Kerber-Suarez N. 1 @1.5
Roznie sie Niemkom wiedzie w tym roku w Stuttgarcie. Tutaj ciekawe zestawienie bo widac, ze Suarez bardzo dobrze zaprezentowala sie w 1 meczu z Makarova. Kerber jednak klasa, wieksze zdolnosci ofensywne i przede wszystkim znakomity ubiegloroczny mecz Kerber z Sharapova, gdzie Niemka byla o wlos od wyelimowania w polfinale tiumfujacej w turnieju Marii (3-6 6-2 5-7), kaze przypuszczac, ze tym razem tez bedzie bardzo dobrze w jedynym halowym turnieju na cegle w tym sezonie w kalendarzu.
Jankovic-Pennetta 2
Nie wiem jaki bedziemy mieli kurs. Serbka oczywiscie zawodnbiczka z ogromnymi sukcesami, meczu z Barthel nie widzialem, ale ciezko bylo. Pennetta byla dzis w meczu z Petkovic po prostu wspaniala.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Ivanovic - Goerges
Ivanovic - 4,5 gema @1,73 Unibet

Na jutro pobieram kurs na handi w stronę Serbki. Pierwszy set w starciu z Lisicką możemy uznać za solidny,nic poza tym, bo to Sabina popełniała dużo błędów. W drugim to Niemka zdawała się przejmować inicjatywę,jednak Ana potrafiła uspokoić grę i dowieźć zwycięstwo. U Ivanovic nieźle prezentowała się gra po 2gim serwisie - 63% jak na WTA na clayu wygląda dobrze,z pierwszym było podobnie. Wczorajszy mecz dał mi nadzieję,że Ana wraca do lepszej formy. Julia Goerges wygrała z Soraną Cirsteą, z którą przegrała Ana. To na pewno przemawia za nią w tym pojedynku,jednak był to pierwszy mecz Serbki na tej nawierzchnii, zdaje się to być wypadkiem przy pracy. Goerges nie gra ostatnio rewelacyjnie, porażki z Razzano i Govortsovą chluby nie przynoszą, Cirstea też ma kiepski sezon. Wierzę,że Ana nabiera wiatru w żagle, gra się jej tutaj bardzo dobrze,jutro kibice nie będą po jej stronie, jednak w mojej opinii powinna sobie poradzić.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Maria Sharapova - Anastasia Pavlyuchenkova (+1.5 Sets)
@ 2.25 Pinnacle
Typ według mnie jak najbardziej warty uwagi, bo Anastasie z pewnością stać tutaj na urwanie choć jednego seta Sharapovej która w ostatnim meczu powinna przegrać spotkanie, ale tylko przez głupotę Safarovej może grać dalej w tym turnieju.
Bukmacherzy dalej wychodzą z założenia, że Sharapova to wymiataczka, która wgniata wszystkich w kort, a prawda jest niestety zgoła inna. Coraz słabsza forma Sharapovej i naprawdę masa prostych niewymuszonych błędów, bo liczby UE w jej meczach przerażają i tak naprawdę nie trzeba wielkiej zawodniczki do tego, żeby ugrać z Sharapovą chociaż seta, bo potrafi wykończyć się sama bez żadnych problemów. Na potwierdzenie tej tezy wystarczy powiedzieć, że w 3 secie ze stanu *5:1 doprowadziła do sytuacji w której Safarova miała 5:6 i serwowała po wygranie meczu. Powiedzmy sobie szczerze, że prawdziwa zawodniczka światowego topu nie może tracić tylu gemów pod rząd i zwyczajnie świadczy to o niezwykle słabej formie w porównaniu do retro Sharapovej.
Warto dodać również, że obie zawodniczki zmierzyły się ostatnio w Paryżu i górą była Pavlyuchenkova. Tym razem nie będę takim hurra-optymistą, że tutaj również wygra ale z pewnością jest duże prawdopodobieństwo, że jest wielka możliwość wyciągnąć tutaj chociaż jeden set. Warto zauważyć, że Sharapova w tym roku traciła już sety z Kanepi, Knapp, Giorgi, Safarova i Flipkens (Cibulkova i Serene pomijam, bo graja naprawdę dobrze).
Typ według mnie warty rozważenia ponieważ naprawdę Sharapova ostatnio gra słabo, popełnia masę niewymuszonych błędów i nie zbyt walczy na korcie, bo jak wszyscy wiemy z bieganiem do wszystkich piłek u niej bardzo cienko. Jeśli przestanie przez chwile trafiać to uważam, że Anastasia to skrzętnie wykorzysta i zrobi przewagę, która da jej set, a o to naprawdę nie trudno, bo Sharapova w ostatniej formie ma ciągłe przestoje w swojej grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom