>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stuttgart, Rouen (15.04.2024 - 21.04.2024)

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
386505767_719608833544165_5241052290459258555_n.png

Miejsce: Stuttgart, Niemcy
Data rozgrywania: 15.04.2024 - 21.04.2024
Nawierzchnia: Clay (Indoor)
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $ 922,573
Oficjalna strona turnieju: https://www.porsche-tennis.com/prod/pag/tennis.nsf/web/german-home
Lista Startowa: https://www.porsche-tennis.com/prod/pag/tennis.nsf/web/german-tournament_players
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1051/stuttgart/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1051/stuttgart/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:
I. Świątek
Zwycięzcy debla 2023: D. Schuurs / D. Krawczyk

43334.jpg

Miejsce: Rouen, Francja
Data rozgrywania: 15.04.2024 - 21.04.2024
Nawierzchnia: Clay (Indoor)
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $ 267,082
Oficjalna strona turnieju: https://www.openrouen.fr/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24149-wta-entry-list-15-21-aprile-2024.html#rouen
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2066/rouen/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2066/rouen/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:

Zwycięzcy debla 2023:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
E Raducanu v L Noskova
Both Players to Serve 10+ Aces EachAces Specials - kurs 26.00 i nie ma restrykcji ako
4:4 w asach szkoda że Nosek nie dotrwała do Tajbreka w drugim secie
Raducanu wczoraj zanotowała 4 asy w króciutkim meczu z Kerber , a Noskova 8 asów w jeszcze któtszym meczu z Ostapieńko
Kurs bardzo atrakcyjny by go gdzieś włoyżyć , gdyby padły 3 sety i jakieś extra gemy to kto wie???
Chyba tutaj trzeba próbować!!!!!.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 509,5K

Pablito91

Użytkownik
Vondrousova wygra seta @1.60 superbet 2:1 brawo Marketa, tak jak mówiłem Sabalenka nie jest w optymalnej formie.

Dzisiaj w jednym z ćwierćfinałów w Stuttgartcie zmierzą się Marketa Vondrousova z Aryną Sabalenką. Idę tutaj w seta Markety, która myślę, że może i wziąć całe spotkanie. Mistrzyni Wimbledonu bardzo gładko odprawiła w tym turnieju Vekic oraz Potapovą. Sabalenka ma swoje problemy. Ostatnio śmierć partnera, od Australii gdzie wygrała szlema nie prezentuje się najlepiej. Porażki z Vekic, Navarro i Kalininą. Już tutaj kto wie jakby się spotkanie skończyło gdyby nie krecz Badosy w 3 secie. Aryna nie wygląda najlepiej. Na pewno nie jest w swojej szcytowej formie. Myślę, że stac Czeszkę na conajmniej seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +434
C 1,1K

crisoovsky

Użytkownik
Sabalenka 1.57(STS)

Po tym co przeczytałem wyżej to aż muszę coś napisać. Ile razy będzie powielany jeszcze temat śmierci byłego partnera Sabalenki w kontekście jej meczów.(zaznaczając fakt,że postanowiła grać juz w turnieju Miami kiedy się to wydarzyło)Tak byłego,bo jak sama zaznaczyła rozstała się z nim wcześniej zanim stało się to co się stało.
Vondrousova miała problemy w pierwszych setach i mogło się to różnie potoczyć z Vekić(2-4 15-30 wyszła na 6-4) z Potapową tiebreak był wyrównany i mogło pójść i w stronę Rosjanki zwłaszcza,że prowadziła 4-3 i miała dwa serwisy.
Sabalenka zagrała dobre spotkanie z Paulą,dużo dobrych wymian ale i prostych błędów Aryny, jak na pierwsze spotkanie na ziemi w tym roku to jak najbardziej może byc zadowolona.
Aryna w Stuttgarcie:
- 2021(finał)
- 2022(finał)
- 2023(finał)
Trzy lata z rzędu w finale i nie ma co tu mówić o przypadku. Zdecydowanie uwielbia ten turniej.
Każdy kto ogląda tenis kobiet wie jak bardzo Sabalenka stawia na siłę w swoich uderzeniach i największą rywalką jest ona sama dla siebie. Kurs jak najbardziej warty do gry. Powodzenia 💪
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Vondrousova v A Sabalenka
Over 1.5Total Tie Breaks 1.5 - kurs 34.00 betfair

W h2h 4:2 dla Aryny i co cielawe wygrała 4 ostatnie ich pojedynki .5 meczów na hardzie jeden na trawie 3 razy 3 sety 3 razy 2 sety
żadnego tajbreka i dzisiaj pierwszy mecz rozegrają ze sobą na mączce,Dawno ze sobą nie grały ale było całkiem blisko by spotkały się w finale ubiegłorocznego Wimbledonu , Aryna minimalnie przegrała pólfinał z Jaboure i pewnie będzie chciała pokazać że jest lepsza od Markety.Mnie tu pachnie długim zaciętym meczem z przeciąganiem liny.
overy gemowe także do grania .
Dodatkowy smaczek w meczu że pierwszy raz mierzą się ze sobą jako aktualne wielkoszlemowe mistrzynie Sabalenka AO a Vondrusova Wimbledonu.
powinno być ciekwie.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Światek - Raducanu
player to win most gaems tie kurs 26.00 livescorebet

Hm Emma złapała formę chyba się dzisiaj ciut postawi.Dla lepszego oglęadania za drobne .Taki bet ma szanse tylko w trzech setach i to nie wielkie .Pogram też jakiś wysoki over gemowy
 
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
WTA rouen
Stephens Garcia
Konsekwetnie stawiam na asy Garcii w tym turnieju i wystawione linie pokrywają się na początku 2 seta. Tu w razie 3 setów linia pewna ale.wg mnie typy wejdą i 2 setach
Garcia 5.5- 1.85
W meczu 6.5- 1.85
Oba typy betclic
Wczoraj 11 przeciwniczka wbiła 3 asy Garcii, nie wierzę że dużo lepsza Stevens nie zrobi 3 asów. Wg mnie oba typy śmiało do grania. Osobiście dałem ako z rogami kolonii i kartkami w Tychach
Powodzenia
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rybakina @1,38
2:0 @1,91
fortuna

6:2 6:2


Finał turnieju w Stuttgarcie. W ostatnich dwóch latach spotkanie finałowe było rywalizacją nr 1 i nr 2 czyli Świątek z Sabalenką. W tym roku mamy inny zestaw finalistek. O ile obecność Rybakiny nie jest zaskoczeniem, bo dla niej to już 5 finał w tym roku, to Kostiuk już jest dość sporą niespodzianką. Zwłaszcza gdy prześledzi się jej drogę do finału. Obroniła 5 piłek meczowych z Zheng. Z Gauff odwróciła losy meczu z 3:6 2:4. Miałem okazje oglądać te mecze na żywo i były to najsłabsze jakościowo spotkania jakie dane mi było obejrzeć. Bardzo dużo błędów z obu stron, zarówno Kostiuk jak i jej rywalek. Wykorzystała, że rywalki obecnie nie są w najwyższej formie. i chwała jej za to. Rybakina w pierwszych dwóch meczach grała falami. Potrafiła trafiać znakomicie po liniach, by za chwilę przez następne kilka gemów nie potrafić zanotować dwóch skutecznych akcji z rzędu. Dziś rozegrała dobre spotkanie z Igą i zasłużenie wygrała. Sądzę, że jeżeli podtrzyma to co grała to dla Kostiuk będzie to po prostu za szybko. Kort w Stuttgarcie mimo, że jest tam nawierzchnia ziemna, to jest dość szybko i niczym nie przypomina prawdziwych kortów ziemnych, które są w Paryżu czy Rzymie. W Stuttgarcie na płytach betonowych usypana jest niewielka warstwa mączki. Takie warunki odpowiadają Elenie, która lubi zagrać szybko i płasko. Serwis jej bardzo dobrze funkcjonuje. Marta w meczu z Coco miała problemy ze stopą i brała dwukrotnie przerwę medyczną. Granie w WTA dokładnego wyniku często bywa loterią jednak po tym co widziałem, bardziej przemawia do mnie postawa Rybakiny i w jej kierunku idę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2594
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Rybakina (-2,5 gema)-Kostyuk 1 @1.48

Rybakina jest faworytka po meczu ze Swiatek. Stuttgart to moze nie jest ten najwazniejszy turniej na cegle, ale ma wiele uznanych nazwisk na liscie zwyciezczyn i duzo czolowych zawodniczkek chce sie tam zapisac chociaz raz. Chociaz i tak mam wrazenie, ze Stuttgart jako spadkobieraca turnieju w Filderstadt to juz nie ta renoma co wczesniej.
Rybakina ma tutaj przewage silowa i ciezko bedzie nawet tak dobrze poruszajacej sie Kostyuk to zdetronizowac.

Ukrainka znakomity sezon poki co, ale jednak Rybakina. Mysle, ze moze byc zdeterminowana, bo jednak na przeciwko tez zawodniczka rodem z Rosji, mimo ze reprezentujaca Kazachstan. Wciaz jednak za duzo tych czynnikow widze tu po stronie Rybakina i tym razem ta wola walki chyba nie wsytarczy w takich warunkach kortowych i jestem zdania ,ze Rybakina zapisze tu ten tytul, a na pewno po ostatnim przegranym finale w Miami, bedzie chciec tym razem dopiac swego
 
Otrzymane punkty reputacji: +2650
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom