>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Sydney & Hobart, 08-14.01.2012

Status
Zamknięty.
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
WTA Sydney (AUS) - kwalifikacje, twarde, Świat
Iveta Benesova - Urszula Radwanska
1 1.36 Bwinn

Iveta Benesova, tenisistka która w drugiej rundzie w Brisbane wybiła dalszą grę szóstej rakiecie WTA S. Stosur odprawiając ją w dwóch setach do czterech i dwóch gemów. W pierwszej rudzie natomiast po morderczym pojedynku pokonała 25 tenisistkę rankingu Lucie Safarova po wyrównanym trzysetowym pojedynku. Dopiero w trzeciej rundzie słynna Kim Clijsters zdołała zatrzymać rozpędzoną Ivete, jednak pokonanie Stosur i Saforovej to bardzo dobry wynik jak na zawodniczkę z drugiej pięćdziesiątki WTA. A nasza Ula R. siostra słynnej już na cały świat Agnieszki Radwańskiej nie ma za bardzo czym zaimponować, co prawda co raz bliżej jej do pierwszej setki WTA ale wiem jak kiepsko u niej co nie tyle z gra ale psychiką, niech jej coś nie wyjdzie to zaraz usiądzie i się rozpłacze. Liczę, że tutaj Benesova która jest w doskonałej formie po turnieju w Brisbane szybko i bezboleśnie zakończy ten pojedynek
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Barrois - Domachowska 1.66 3/10

Najmniej rozgarnieta panna w cyklu WTA nie powinna miec wiekszych szans z solidna rywalka. Zero koncentracji na dlugi czas, zero zmian rytmu gry, zero taktyki poza uderzaniem byle mocniej. Tak sie nie da wygrywac w rozgrywkach. Pogrywala bez sukcesow nawet w ITF-ach. Szkoda czasu na dluzsze pisanie o tej zmanierowanej dziewczynie. Barrois niczego wielkiego nie prezentuje ale to i tak powinno starczyc.

6-1 6-2 dobry wynik dla pyskaczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W ostatnim czasie u młodszej z sióstr Radwańskich nastąpiły dość znaczące zmiany. Ula ma nowego trenera w osobie znanego szkoleniowca Borna Bikicia. Chorwat jest kojarzony przede wszystkim z czasu kiedy to pod jego opieką znajdowała się Jelena Dokic i poczynała sobie całkiem nieźle. Skoro współpracował z tak kapryśną zawodniczką jak Australjka to zapewne zagoni naszą rodaczkę do ostrej pracy.

A ta jest potrzebna bo marzeniem młodszej Radwańskiej jest gra na IO w Londynie w deblu wraz z siostrą. Aby stało się to faktem, potrzebny jest awans w rankingu o około 40 pozycji. Trzeba więc wziąć się ostro do pracy i to nie za jakiś czas, tylko tutaj i teraz. Ula zaczęła sezon dość obiecująco, najpierw w kwalifikacjach odprawiła anonimową Peers a dzisiaj w nocy pewnie pokonała Benesovą (6:4, 6:1). Wrażenie robią statystyki z tego spotkania. Nasz rodaczka miała aż 79% skuteczności pierwszego podania i tylko raz oddał Czeszce swoje podanie. Pamiętajmy, że Iveta to nie jest anonimowa postać w WTA. Wyczyn krakowianki jest tym bardziej znaczący jeśli popatrzymy na to co kilka dni temu w Brisbane wyprawiała Czeszka. Najpierw odprawiła Safarovą, potem sensacyjnie ograła Stosur by ostatecznie polec z Clijsters.

Swego czasu Vania była uważana za dość duży talent. Lata jednak mijają i nic nie wskazuje na to, że Amerykanka na dobre namiesza w cyklu. Co prawda razem ze Shedovą tworzy jeden z najlepszych debli na świecie, ale w grze singlowej nie ma żadnych sukcesów. Ten rok King zaczęła od turnieju w Brisbane. Tam przeszła kwalifikacje, ale nie pokonała po drodze jakichś wymagających rywalek (Barty, Rodionova, Voegele). W pierwszej rundzie pokonała słabiutką Czink by potem odpaść z Hantuchovą. W kwalifikacjach do zawodów w Sydney ma na rozkładzie dwie rywalki: Rus i Ormaecheę. W oczy rzuca się jednak to jak słabo King radzi sobie po swoim drugim podaniu. Ze wspomnianymi powyżej rywalkami zdobywała odpowiednio 46% i 35% po drugim serwisie. Dawała im też dość dużo szans na przełamania, bo odpowiednio 10 i 12.

Właśnie w drugim podaniu King upatruje szanse Radwańskiej. Trzeba po prostu dobrze serwować i przede wszystkim pilnować własnego podania. Ula póki co pokazuje w Sydney, że wychodzi jej to dość dobrze. Na pewno jest w niezłej formie o czym świadczy gładka wygrana z Benesovą. Teraz trzeba tylko odpowiednio się zmobilizować, wyjść na kort i wygrać. Naszą rodaczkę na pewno na to stać, bo jest lepszą tenisistką od swojej rywalki.

Kursy są przeszacowane. To Polka powinna być faworytką i zamierzam skrzętnie skorzystać z tego małego prezentu od bukmacherów.

King V. - Radwańska U. 2 2.30

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Jak pokazał wczorajszy mecz pomyliłem się dużo co do młodszej Radwańskiej... Bije się w pierś ale
też liczę, że nie był to występ jednorazowy. Jednak zmiany które zaszły wokół Uli procentują.
Nowy trener Chorwat Borna Bikicia chyba ostro wziął się za grę Radwańskiej ponieważ statystki dzisiejszego meczu są imponujące. Ulka straciła tylko pięć gemów i uzyskała aż 79% punktów z własnego podania (22/28) cztery asy serwisowe i tylko raz udało się Czeszce przełamać Polkę. Budząc się rano i patrząc zaspanym wzrokiem na livesport długo mrugałem oczami ze zdumienia, że to Polka wygrała 2:0 a nie Czeszka, jednak patrząc już na statystki utwierdziłem się w przekonaniu, że to nie był przypadek i Ula wygrała zasłużenie. Jutro rano czasu polskiego Ula zmierzy się z Amerykanką Vanią King. H2H jest korzystne dla Amerykanki która dwa razy pokonała Ule, ale panie grały ze sobą dawno temu (2008&amp;2010) lata mijają a Venia tu już nie ta sama dobra zawodniczka co jeszcze kilka lat temu.
Amerykanka dzisiejszej nocy rozegrała mecz z Paula Ormaechea. Paula to tenisistka z Argentyny uplasowana na 195 pozycji w WTA. Pierwszy set Amerykanka wygrała łatwo do 1 gema jednak w drugi był już tie-break który wygrała Amerykanka 7:3 Warto zauważyć że Paula Ormaechea popełniła aż pięć podwójnych błędów oddając tym samym punkty Venii. Amerykanka uzyskała 68% punktów z swojego podania i tylko 35% z serwisu rywalki. Polka z drugiego podania uzyskała aż 67% co niewątpliwe przy statystykach meczowych Amerykanki jest korzystniejsze po stronie Ulki. Jeżeli Ula potrzyma swój dobry
serwis z dzisiejszego meczu z Czeską to możemy być spokojni o grę młodszej Radwańskiej w pierwszej rundzie turnieju w Sydney
Vania King (USA) vs. Urszula Radwańska (POL)
Typ: Radwańska 2.30 zwrot
DW: 0:2 ale puki co na Bwinn nie takiej propozycji
Amerykanka z powodu kontuzji przywodziciela oddała ten mecz walkowerem.

 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA sydney Kwalifikacje 2:15 8.01.2012
Urszula Radwanska - Vania King
typ: 2:0
3.75
Bet365
Analiza
Dzis w nocy w spotkaniu finalowym kwalifikacji do turnieju wta w sydney, reprezentantka Polski - Urszula Radwanska zagra z Amerykanka Vania King. Mlodsza siostra Agnieszki, Ula przez kwalifikacje narazie przechodzi jak burza. W I rundzie wygrala z Peers 6:2 6:2, w drugiej natomiast rundzie ku sporemu zaskoczeniu ograla wyzej notowana Czeszke - Ivete Benesova i to bez najmniejszych problemow 6:4 6:1. Ula przed sezonem trenowala z nowym trenerem Chorwatem - Bornem Bikicem, ktory jak widac po pierwszych spotkaniach dobrze przygotowal Radwanska do sezonu. W spotkaniu z Iveta Benesova Ula swietnie grala szczegolnie przy wlasnym podaniu, w osmiu gemach serwisowych stracila zaledwie 9 punktow, co jak na tenis kobiecy jest naprawde swietnym wynikiem, zaserowala rowniez 4 asy. Amerykanka juz w I rundzie eliminacji miala spore problemy. Wygrala dopiero po trzech partiach z Arantxa Rus. W drugiej bylo juz latwiej, lecz miala ona mizerna przeciwniczke - Argentynke Ormarchea, ktora po pierwsze czuje sie duzo lepiej na wolniejszych kortach, a po drugie dopiero wchodzi do swiatowego tenisa. Po dwoch pierwszych spotkaniach widac, ze Ula w Sydney czuje sie bardzo dobrze. Stoi przed wielka szansa awansu do turnieju glownego, tym bardziej, ze dzisiejsza przeciwniczka wydaje sie byc rywalka latwiejszka od Czeszki - Benesovej. Mysle, ze Radwanska pojdzie dzis za ciosem i pewnie awansuje do turnieju glownego.
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Pierwsza runda turnieju w Sydney, pojedynek między Czeszką Lucie Safarova (25 WTA) a Serbką Aną Ivanovic (22 WTA) H2H remis 2:2 Pierwsze dwa mecze wygrała Ana, kolejne dwa Lucie. Jednak były to mecze rozgrywane w latach 2007/09 więc bardzo dawno temu. Obie zawodniczki brały udział w pierwszym turnieju WTA w tym roku &quot;Brisbane International&quot; Jedna nie zaszły tam daleko Saforova już w pierwszej rundzie odpadła z Ivetą Benesovą (54 WTA) Pierwszy set Lucie wygrała tracąc tylko dwa gemy, jednak dwa kolejne padły już łupem Ivety kolejno 5:7 5:7 był to mecz pełen błędów z jednej jak i drugiej strony 15 podwójnych błędów to bardzo dużo 8 takich popełniła Safarova a 7 Benesova. Lucie równiez słabo wypadła w drugim podaniu, zdołała wygrać tylko 29% piłek podawanych przez Ivetę i lekko ponad połowę swojego pierwszego podania 62% Natomiast Ana Ivanovic w pierwszej rundzie pokonała Tamirę Paszek (42 WTA) w dwu setowym pojedynku 6:3 6:3 ustrzeliła pięć asów serwisowych 65% punktów swojego podania i 47% z serwisu przeciwniczki. W drugiej rundzie Ana już miała mniej szczęścia bowiem trafiła na Kim Clijsters (13 WTA) Pierwszy set należał do Kim 6:1 natomiast w drugim obraz gry obrócił się o 180 stopni i to Ana wygrała 1:6 W trzecim secie Ivanovic prowadziła już 1:3 jednak nie dała rady rozstrzygając tego meczu na swoją korzyść przegrywając pięć kolejnych gemów, czyli cały set 6:3 W całym meczu Ana zdobyła przeciętny procent swojego podania 60% natomiast z serwisu Clijsters nie wiele ugrała tylko 32% na pocieszenie warto odnotować pięć asów serwisowych Ivanovic i to właśnie w tym aspekcie bym szukał korzyści po stronie Any z Saforovą

Lucie Safarova (CZE) vs. Ana Ivanovic (SRB)
Typ: Ana Ivanovic (SRB) 1.50 ⛔ parodia tenisa w wykonaniu obydwu tenisistek

 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W drugiej bylo juz latwiej, lecz miala ona mizerna przeciwniczke - Argentynke Ormarchea, ktora po pierwsze czuje sie duzo lepiej na wolniejszych kortach, a po drugie dopiero wchodzi do swiatowego tenisa.
Pytanie z czystej ciekawości: gdzie wyczytaleś, że lepiej czuje się na wolniejszych kortach lub skąd masz taką informację?

Lepiej pasowało do analizy, nie?
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
W ostatnim czasie u młodszej z sióstr Radwańskich nastąpiły dość znaczące zmiany.
Jestem ciekawy czy ktoś oglądał ten mecz z Benesovą ? Bo to co pokazywała Ula choćby w zeszłym roku i nagle jeden dobry mecz to trochę mało, żeby od razu stwierdzić, że się zmieniła...
Statystyki meczu wyglądają fajnie, ale to statystyki i nie wiem jak grała Benesova.
Ja obserwowałem mecz (wynik) na livie (dobrze, że nie poszedłem spać bo mogłem w porę kontrować i wyszedłem na zero ???? ) i wynik wyglądał tak, że Ula została przełamana, było bodajże 1:3 i nagle nastąpiła zmiana i to Ula zaczęła przełamywać. I tu pytanie czy Radwańska zaczęła tak dobrze grać czy Benesova kiepsko ?
Żeby nie było nie neguję typu na Radwańska, ale czy możemy od razu po jednym dobrym meczu zmienić zdanie o Radwańskiej o 180 stopni ????
Mój typ: Radwańska @2.3 (ale za grosze)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pytanie z czystej ciekawości: gdzie wyczytaleś, że lepiej czuje się na wolniejszych kortach lub skąd masz taką informację?
Lepiej pasowało do analizy, nie?
wielki znawco kudlaty otoz Argentynka na 8 wygranych turnieji ITF az 7 wygrala na ceglanej, w takim razie napewno lepiej czuje sie na kortach szybkich
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
To w końcu lepiej czuję się na wolniejszych czy szybszych? Określ się jednoznacznie.

Prędzej powiedziałbym, że póki co większość spotkań rozgrywała na cegle. To chyba jednak nie oznacza, że czuje się tam lepiej.

Nie nazywaj mnie też &quot;wielkim znawcą&quot; bo wiedza którą posiadam nie uprawnia mnie żebym rościł sobie do tego prawo ;)
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
W drugiej bylo juz latwiej, lecz miala ona mizerna przeciwniczke - Argentynke Ormarchea, ktora po pierwsze czuje sie duzo lepiej na wolniejszych kortach, a po drugie dopiero wchodzi do swiatowego tenisa.
wielki znawco kudlaty otoz Argentynka na 8 wygranych turnieji ITF az 7 wygrala na ceglanej, w takim razie napewno lepiej czuje sie na kortach szybkich
Rozbawiło mnie to hehe.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Rozbawiło mnie to hehe.
Kolego... IRONIA wiesz co to znaczy?? skoro pisze ze na 7/8 wygranych to turnieje na cegle, to chyba odpowiedz sama sie nasuwa..
Kudlaty 7/8 wygranych turnieji na cegle to chyba coś znaczy. Ponadto sam piszesz ze gra glownie na cegle, wiec nie jest skora do gry na kortach szybszych, co rowniez oznacza ze wcale sie na nich zbyt dobrze nie czuje.
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Krótko. Zwróciłem uwagę na ciekawy kurs Sorany Cirstei. Dziś gra z Pervak. Głównym aspektem bet&#39;u na Rumunkę jest fakt, iż w pierwszym sezonowym turnieju Ksenia skreczowała, jak podają źródła, zachorowała i dlatego nie dokończyła spotkania ze Schiavone. W tym samym turnieju grała właśnie Sorana, która w pierwszej rundzie trafiła na Flavię Pennette. Walczyła bardzo dzielnie, przegrała 6-4 7-6. W tym meczu miała nawet solidny serwis, wygrała dość dużo punktów, a rywalka była bardzo wymagająca, jak widać, aktualnie jest w finale w Auckland. Czy Pervak ogra dziś Rumunkę? Szczerze w to wątpię, po chorobie może być trochę osłabiona, a ofensywna Cirstea może zdziałać wiele, a kurs kusi. Poza tym w h2h mamy wynik 1:0 dla Sorany, zwycięstwo odniosła rok temu w Cincinnati, także na twardej nawierzchni. Warto lekko spróbować. Powodzenia! ????

Cirstea 2.10 ✅

Po myśli.

Pomogłem? Kliknij dzięki!
 
F 67

figo88

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova - Vera Zvonareva -&gt; 1.70 @ BAH ⛔
Bardzo ciekawy kurs na Vere, zdecydowanie umiejętnościami jest lepsza od Svetlany, która jakby z meczu na mecz coraz gorzej się porusza po korcie. Jedyną niewiadomą będzie forma Very, jednak nawet przy słabej formie jest w stanie ograć obecnie Svetlane.
Oglądałem ostatni mecz młodszej z Rosjanek z Jie Zheng, Kuznetsova w 2 i 3 secie wyraźnie nie nadążała za tempem Chinki, słabiutki drugi serwis, który wykańczany był agresywnymi returnami. Naprawdę blado wypadła, jednak teraz będzie grała po kilku dniach odpoczynku i powinno to wyglądać lepiej.
Mam nadzieję, że Zvonareva jest chociaż w dobrej dyspozycji, to powinno wystarczyć do ogrania Svetlany, a kurs w pełni mnie satysfakcjonuje.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Chyba gorzej być nie mogło... Kolejny raz siostry Radwańskie zagrają przeciwko sobie w pierwszej rundzie turnieju. Ostatnio jakieś fatum ciąży nad siostrami, bo kiedy tylko Ula przejdzie przez kwalifikacje to trafia na Agnieszkę. Obie z nowymi trenerami, obie powinny być bardzo groźne w tym sezonie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, chociaż oczywiście zdecydowaną faworytką pozostaje w tym meczu Agnieszka...
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Chyba gorzej być nie mogło... Kolejny raz siostry Radwańskie zagrają przeciwko sobie w pierwszej rundzie turnieju. Ostatnio jakieś fatum ciąży nad siostrami, bo kiedy tylko Ula przejdzie przez kwalifikacje to trafia na Agnieszkę. Obie z nowymi trenerami, obie powinny być bardzo groźne w tym sezonie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, chociaż oczywiście zdecydowaną faworytką pozostaje w tym meczu Agnieszka...
a no niestety... szkoda, że tak wypadło ponieważ szybko nie przekonany się o potencjale jaki drzemie w Uli za sprawą nowego trenera. Agnieszka zapewne nie odpuści, ale czy będzie chciała skończyć szybkim 2:0 ? Ula raz wygrała z Agnieszką na twardej nawierzchni, ale było to dawno bo 2009 w Dubaju, kolejne dwa mecze to już szybkie 2:0 dla Agnieszki, ostanie w sierpniu 2011 w New York na twardej nawierzchni 6:2 6:3 Zapewne Agnieszka ten mecz wygra ale nie jestem przekonany czy po dwu setowym pojedynku w końcu to tak bardzo kochające się siostry... Chętnie ten mecz obejrzę ale od typowania się wstrzymuje. Puki co Kurs na Agnieszkę to marne 1.2 i nic więcej. Jeżeli wystawią wysokie dodatnie handi na Ule to wtedy śmiało zagram

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich Ula miała do wylosowania siedem innych zawodniczek, w Wielkiej Brytanii trzy, a w USA aż 15. - Co za przypadkowość... To prawie jakby trafić szóstkę w totolotka - ironizował wtedy Radwański, który US Open śledził z Krakowa.- Szansa, że tak się stanie była jak 1 do 512.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Ten mecz co Ula wygrała to był ustawiony. Agnieszka miała niby grypę i dlatego przegrała. Ja tutaj też odpuściłbym typowanie, bo może być jakiś wałek, że Agnieszka przegrywa i daje pograć dalej Uli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom