>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Tianjin, Hong Kong, Linz - 10.10-16.10.2016

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Oglądał ktoś może dzisiaj Kovinic z Puig ?? Bardzo mnie to interesuje ze względu na jutrzejsze spotkanie z Peng. Kurs na Chinke bardzo przyzwoity , a Kovinic ostatnimi czasy na hardzie szału nie robi. Kusi mnie na postawienie na Peng ale chciałbym przeczytać kogoś konstruktywną opinie, nie chce lecieć z motyką na słońce. Peng od wiadomo w tym sezonie mało startów większość w Chinach ogólnie szału nie ma, ale urwany set Zhang, Garci oraz wygrana z Venus. No i gra u siebie Ktoś coś ?
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Golubic vs Muguruza 1 @ 3.8 1xbet ✅
Wszystkie kobiety rezygnują bo zaraz Top masters. I to chyba jedyny argument, który mogę tu powiedzieć na stronę Golubic. Mam nadzieję, że Hiszpanka odpuści jak Kerber,Konta,Radwańska. No bo po co jej jakis podrzędny turniej w Linz do szczęścia? Strata czasu i sił przed jednym z najważniejszych turnieji w roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Gavrilova vs Mladenovic 1 DW 2:0 2.29 1xbet ⛔ Cała Daria.. Z lepszymi pięknie z teoretycznie słabszymi tragedia. To co robiła dziś na returnie z backhandu to woła o pomste do nieba no cóż, czekamy na Jelene.
Daria złapała wiatr w żagle i na prawdę bardoz ładnie klepie ten turniej. Ciągle 2:0. Widać, że dobrze sie jej tutaj gra i nie sądze, że Francuska jest w stanie przerwać jej passe. Liczę na duży sukces Darii w tym turnieju i upatruje jej tutaj końcowe zwycięstwo. Świetna i cierpliwa gra, a do tego dochodzą uderzenia kończące. Mladenovic będzie się palić tym bardziej, że na pewno jest bardziej zmęczona od swojej przeciwniczki. Nie widzę ani jednego aspektu w grze Francuski by była w stanie pokonać Darie.
Jankovic vs Wożniacki 1 3.14 1xbet
Tu już bardziej bet na czuja. Oglądałem Woźniacką w tym turnieju i trochę spuściła z tonu. Ba, żeby nie tragiczna gra Watson momentami kto wie czy by dalej była w tym turnieju. Jelena to wyjątkowo chimeryczna zawodniczka raz gra genialnie, a raz jakby ktoś jej kijek w dupsko wsadził. Raczej z tymi lepszymi stara się i wypada często bardzo dobrze. H2h 5:5 z czego ostatni mecz wzięła Jankovic. Panie znają się bardzo dobrze i jutro będziemy świadkami zażartej gry. Ciężko tu powiedzieć kto tak naprawdę wygra. Szczerze mówiąc jakby kursy były w okolicach 1,83-1,83 to w życiu bym nie tykał, ale przy takiej rozbieżności zaryzykuje i lekko idę w stronę Jeleny.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wozniacki 1.40 bet 365✅✅
Ja mam trochę inne zdanie. h2h nie ma co porównywać bo ostatni ich pojedynek był dwa lata temu i zawodniczki prezentowały inny poziom. Grałem dzisiaj Jankovic ale przeciwko Cornet. Przeciwko Dunce się nie odwarze, z tego względu że Carolina jest w bardzo dobrej formie. 4 ostatnie turnieje przegrana z Kerber, dwa razy z Agą i wygrany turniej. Jankovic dzisiaj straszne przestoje, naprawdę. W drugim secie Cornet wyciągnęła z 4:0 na 4:4. Wystarczy że Carolina będzie wytrzymywała wymiany i mecz powinien być jej. Ja gram Dunke.
 
K 49

kacper76

Użytkownik
Oglądał ktoś może dzisiaj Kovinic z Puig ?? Bardzo mnie to interesuje ze względu na jutrzejsze spotkanie z Peng. Kurs na Chinke bardzo przyzwoity , a Kovinic ostatnimi czasy na hardzie szału nie robi. Kusi mnie na postawienie na Peng ale chciałbym przeczytać kogoś konstruktywną opinie, nie chce lecieć z motyką na słońce. Peng od wiadomo w tym sezonie mało startów większość w Chinach ogólnie szału nie ma, ale urwany set Zhang, Garci oraz wygrana z Venus. No i gra u siebie Ktoś coś ?
Oglądałem 2 seta.
Mecz bardziej przegrała Puig niż wygrała go Kovinic.
Olbrzymia masa niewymuszonych błędów, złe ustawianie się do piłki itp.
Jak Piug zagrała w 2 gemach swój tenis, to zaraz odrobiła gema straty i swoje podanie również wygrała bez problemu. Kolejne gemy potoczyły się wg scenariusza opisanego wyżej z początku 2 seta.
Ogólnie aby wygrać wystarczyło przebijać na 2 stronę siatki, czarną robotę robiła Monica...
 
W 181

wyar

Użytkownik
Cibulkova już przegoniła w rankingu Kontę? czy musi dojść do finału w Linzu?
http://live-tennis.eu/en/wta-race /Macko18
Macko18, dzięki za tabelkę. Ale nie rozumiem w niej jednej rzeczy. Z tabelki wynika, że Muguruza jeszcze się nie zakwalifikowała (kreska jest nad nią). Konta jest out, a dziesiąta Suarez nie ma szans jej wyprzedzić nawet jakby wygrała turniej, więc tam jest błąd czy ja to jakoś źle liczę?
Faktycznie ta tabelka wygląda dziwnie. Wygląda na to, że Muguruza i Keys się już zakwalifikowały, a Cibulkova potrzebuje wygranej z Pavlyuchenkovą./Macko18
Nie,Konta nie jest out. Wystarczy prosta analiza. W najwazniejszych kolumnach masz obecna ilosc punktow (pts),aktualne wyniki zawodniczki (czy gra w danym turnieju,a jesli to na jakim etapie),oraz dwie ostatnie,to ilosc punktow,ktore zdobedzie zakladajac jej zwyciestwo w nastepnym meczu (next pts),oraz maksymalna ilosc punktow do zdobycia w przypadku zwyciestwa w turnieju,w ktorym gra(max pts). To oznacza,ze Konta wciaz moze zagrac w Singapurze,nawet jesli Cibulkova wygra w Linzu. Oczywiscie wtedy szanse sa juz czysto teoretyczne, bo Cibulkova, razie zwyciestwa w Austrii,bedzie na pewno na liscie startowej w ktoryms z turniejow w przyszlym tygodniu. Bedzie wiec miala przewage 170 pkt-ow. Ale to teoria,bo scenariuszy moze byc jeszcze kilka,zaleznych od kontuzji Muguruzy (lub kogokolwiek innego),dzisiejszego arcywaznego meczu Cibulkova- Suarez Navarro itd. Jak wiec widzisz,kilka zawodniczek ma o co grac (nawet Kuzniecova walczy teoretycznie o pozycje rezerwowej).
Panowie czy Kremlin tez sie liczy do awansu do top 8 by grać w Singapurze??
Nie wiem czym Cibulkova juz ma awans czy musi dalej cisnac??
Tak,liczy sie,dlaczego mialby sie nie liczyc ? :)
 
jordan_na_maxa 15

jordan_na_maxa

Użytkownik
Tenis - WTA - Hong Kong - Półfinał
Godz: 11:35
Spotkanie: Woźniacki - Jankovic
Typ: Jankovic
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5j
Jest to niezwykle równa konfrontacja, a tak duża rozbieżność kursowa. Jankovic ma duże szanse na zwycięstwo. Ostatnio potrafiła wygrywać z podobnie grającymi rywalkami a nawet pokonać Muguruze w stosunku 7:6 7:6 co bardzo pozytywnie zaskakuje. Potrafi zagrać to co z przed wielu lat gdzie była nr 1 w rankingu. Takiej formy jak obecnie dawno nie miała. Ciągle biega, jest regularna i gra mocno, a jej ataki po linii robią wrażenie jak przed laty. Są załamania i gorsze momenty jak wczoraj w 1/4 z Cornet. Ale nie wyglądało to źle. Jelena parla ciągle do przodu, grając swoje. Po drugiej stronie widzimy Woźniacki. Bardzo podobna gra i styl ale jej ostatnie porażki chociażby z Radwańska oraz ich styl pokazują że z takimi rywalkami Dunka może być wręcz wystrzelana po czym szybko pasuje. W czym ona ma problem każdy zapewne myśli w tym momencie. Dunka jest bardzo przewidywalna i gra w jeden sposób czyli po prostu lewa i prawa z dużą siłą a gdy jest możliwość schodzi do środka. Nie zawsze to funkcjonuje i jest bardzo banalne. Radwańska szybka gra i intelektem szybko zniechęciła ja do gry. Jelena ma możliwości aby dość szybko uporać się z taką grą i może być dużo latwiej jak z Cornet wczoraj. Warto grać na zwycięstwo Serbki Jeleny Jankovic w tej rywalizacji.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Cibulkova juz zagra w Singapurze. Konta miala grac z dzika karta w Moskwie, ale ostatecznie Konta zrezygnowala z powodow zdrowotnych.
 
jordan_na_maxa 15

jordan_na_maxa

Użytkownik
Jutro Finał WTA Linz
Golubic @ 4.08 - Cibulkova @ 1.28
Dostępność kursów Pinnacle
Nie podaje typu a rozpoczynam dyskusje na temat tego finalu bo kursy są bardzo interesujące. Dziwi mnie &quot;wymuszany&quot; charakter dyskusji w działach tematycznych tj ma być Typ, Analiza, Kurs (z nazwą bukmachera). A jeżeli ktoś nie ma jeszcze swego zdania, pewności a potrzebuje porady, obrazu gry i innych teorii więc się pyta i pisze swoje okrojone przemyślenia.
Jestem trochę zaskoczony tak dużą rozbieżnościa kursów. Co uważacie. Cibulkova gra jak &quot;mały koń&quot; tj biegnie zawsze jak po swoje i nie ma żadnego planu B. Zawsze w ten sam sposób. Dziś Suarez Navarro z jednoręcznym beckhendem to tylko przebijala piłkę w większości uderzeń. To raczej uderzenie do bilarda a nie na Cibulkova w takim natarciu. Slowaczka traci serwis ale nadrabia zawsze ta mocna nieustepliwoscia. Hiszpanka dzis nie miała siły rażenia i była za pasywna. Za to Golubic zaskoczyła w tym turnieju. Bez problemu przełamie serw Slowaczki i jest bardziej pewna i skuteczna w swoich gemach serwisowych. Ona będzie próbować prowadzić grę bo tak można a raczej trzeba grać aby wygrać z Dominika. Dzis Navarro momentami to się udawało i był pozytywny rezultat, lecz tylko momentami. Uważam że warto się zainteresować tym finałem i gra w stronę Golubic.
Kurs wyjściowy @ 4.19 spadł na 4.00 ,wzrost na 4.14 , kolejne zawirowania po czym aktualna wartość @ 4.08 i ogólnie każdy bukmacher &quot;zmienia zdanie&quot; co chwilę. Inne firmy z topu oferują nawet tylko @ 3.70

Duże szanse że będzie powtórka z rozrywki jak w Finale WTA Gstaad 20016
i jak w tedy duża przewaga na korcie Golubic mimo wcześniejszej krytyki wśród grających , a samego wychwalania przed ostatecznym starciem turnieju, drugiej finalistki Kiki Bertens. Link do zestawienia kursów z wspomnianego Finalu WTA Gstaad 2016 www.oddsportal.com/tennis/switzerland/wta-gstaad/bertens-kiki-golubic-viktorija-WSnuz3eb/
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Golubic-Cibulkova 2 @1.28
A ja tam stawiam na Cibulkova i przewiduje scenariusz, ze Cibulkova wygra w Linzu i zrezygnuje ze startu w Moskiwe, skoro nie bedzie w stolicy Rosji tez Konty. Tytul to zawsze tytul i super dopisac sobie zwyciestwo turniejowe w CV, a w finale nawet w turnieju tej rangi pieniadze juz sa. Stawialem na Cibulkova z Pavlyuuchenkova, mialem stawiac dzis z Suarez, ale przyszla informacja o rezygnacji Konty ze startu w Moswkie to sie jednak wystraszylem, ze Cibulkova zachowa sie jak Keys czy Kerber. Cibulkova jednak podeszla do sprawy profesjonalnie i pokonala Suarez, ktora tez chciala wygrac. Golubic doceniam, ma swietny sezon jak na zawodniczke, ktora przed tym sezonem byla bardzo malo znana. Goluic wygrala nawet jeden nieduyz turniej WTA. Sorry, ale to jest tylko jeden finalowy mecz i uwazam,z e jezlei Cibulkova dzis nie puscila to nie pusic tez finalu. Slowaczka gra najlepszy tenis, a Golubic final dostala w prezencie. Cibulkova &quot;pozamiatala&quot; Pavlyuchenkova i Suarez, wiec faworytka byc musi. Oczywiscie biore 2-3 typy do kombinacji przy tak nieduzym kursie, ale &quot;ryzykuje&quot; wygrana Cibulkovej, bo jak Slowaczka wyjdzie na kort to tylko po to, zeby wygrac, a w Moskwie wystratowac juz przeciez nie musi.
 
jordan_na_maxa 15

jordan_na_maxa

Użytkownik
Golubic-Cibulkova 2 @1.28
A ja tam stawiam na Cibulkova i przewiduje scenariusz, ze Cibulkova wygra w Linzu i zrezygnuje ze startu w Moskiwe, skoro nie bedzie w stolicy Rosji tez Konty. Tytul to zawsze tytul i super dopisac sobie zwyciestwo turniejowe w CV, a w finale nawet w turnieju tej rangi pieniadze juz sa. Stawialem na Cibulkova z Pavlyuuchenkova, mialem stawiac dzis z Suarez, ale przyszla informacja o rezygnacji Konty ze startu w Moswkie to sie jednak wystraszylem, ze Cibulkova zachowa sie jak Keys czy Kerber. Cibulkova jednak podeszla do sprawy profesjonalnie i pokonala Suarez, ktora tez chciala wygrac. Golubic doceniam, ma swietny sezon jak na zawodniczke, ktora przed tym sezonem byla bardzo malo znana. Goluic wygrala nawet jeden nieduyz turniej WTA. Sorry, ale to jest tylko jeden finalowy mecz i uwazam,z e jezlei Cibulkova dzis nie puscila to nie pusic tez finalu. Slowaczka gra najlepszy tenis, a Golubic final dostala w prezencie. Cibulkova &quot;pozamiatala&quot; Pavlyuchenkova i Suarez, wiec faworytka byc musi. Oczywiscie biore 2-3 typy do kombinacji przy tak nieduzym kursie, ale &quot;ryzykuje&quot; wygrana Cibulkovej, bo jak Slowaczka wyjdzie na kort to tylko po to, zeby wygrac, a w Moskwie wystratowac juz przeciez nie musi.
Cibulkova nigdy nie odpuszcza żadnych meczy ( prawie ;) ) a napewno tego finału. To nie Serena Williams ani Kerber, to tylko walcząca Cibulkova, bez względu co się dzieje obok czy za tydzień to Dominika jak jest zdrowa gra dziś, jutro na 1000% i to zrobi także jutro jak i jej przeciwniczka Golubic. Tego mogą być pewni wszyscy !
Nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji ale uważam w tym momencie iż lepiej wybrać zwycięstwo Golubic @ 4.00 , a jeżeli tripla ( w składzie 3 x 1.30 )
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Ja nie rozumiem tych typów na Golubic. .. Dominika bierze to w dwóch setach. Golubic sliznela się do finału. Najpierw dziwny mecz z Goerges, potem krecz z Muguruza, następnie walkower z Keys. Jeśli Golubic to wygra to tylko przez walkower.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom