• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

WTA Tour: Tiencin, Honk Kong, Linz - 08.10-14.10.18

Temat na forum 'Turnieje WTA' rozpoczęty przez wielki_gracz, Październik 5, 2018.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od wielki_gracz
    1. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      530
      Reputacje:
      4918
      Miejsce: Tiencin, Chiny
      Data rozgrywania: 08.10.2018 - 14.10.2018
      Nawierzchnia: Hard
      Kategoria: International
      Pula nagród: $750,000
      Oficjalna strona turnieju: http://www.tianjinopen.com/
      Lista Startowa: http://www.tianjinopen.com/en/tournament.asp?id=1
      Drabinka:
      Plan gier:
      Zestawienie kursów:
      Zwycięzca singla 2017: Maria Sharapova
      Zwycięzcy debla 2017: Sara Errani/Irina Camelia Begu

Miejsce: Hong Kong, Chiny
      Pula nagród: $500,000
      Oficjalna strona turnieju: https://www.hktennisopen.hk/en/
      Lista Startowa: https://www.hktennisopen.hk/en/players/
      Drabinka:
      Plan gier:
      Zestawienie kursów:
      Zwycięzca singla 2017: Anastasia Pavlyuchenkova
      Zwycięzcy debla 2017: Hao ching Chan/Latisha Chan

Miejsce: Linz, Austria
      Pula nagród: $250,000
      Oficjalna strona turnieju: https://www.ladieslinz.at/de/news/index_ger.html
      Lista Startowa: https://www.ladieslinz.at/de/turnier/spielerinnen_2018/index_ger.html
      Drabinka:
      Plan gier:
      Zestawienie kursów:
      Zwycięzca singla 2017: Barbora Strycova
      Zwycięzcy debla 2017: Johanna Larsson/Kiki Bertens

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !

2. dx2 Dobrze znany użytkownik

dx2
      Polubienia:
      238
      Reputacje:
      7876
      S.Zheng-Yastremska 1 :minus:

Juz tylko dwa tygodnie grania regularnych turniejow WTA i praktycznie skonczyly sie juz duze turnieje. Sprobuje stad wziac zawodniczke chinska. Saisai Zheng i Yastremska to kompletne przeciwienstwa. Chinka gra bardzo delikatnie i regualrnie, a Yastremska to typowa tenisistka silowa. Obydwie spotkaly sie niedawno w prestizowym Pekinie i gora byla Zheng. Yastremska z pewnoscia bedzie probowac sie odegrac za ta porazke, ale na moje oko to Zheng podejdzie do tego meczu tez ambicjonalnie, bo Chinka spora czesc tego sezonu stracila, a azjatycki klimat wciaz powinienem sprzyjac Chince, ktora na moj gust gra calkiem przyzwocie i nawet z duzo lepszymi zawodnikami byla w tej azjatyckiej czesci sezonu nawiazac walke lub urwac seta duzo bardziej uznanym nazwiskom. Turniej mniejszy, ale zaryzkuje ze Chinka ogra drugi raz Yastremska.

Oczywiscie nie polecam szalec ze stawkowaniem i mimo dobrego kursu brac do tego jeszcze 1-2 typy, redukujac stawke. Moja aktywnosc na tym forum zbliza sie juz do konca jak juz zaznaczylem , wiec moge sobie pograc takie niepewne typy for fun za tegoroczny wyrobiony bilans. Niemniej jednak zaznaczam, ze to juz turniejowe ostatki i jesli ktos chce sie skusic to polecam brac poprawke na stawkowanie tutaj i duzo bardziej koncentrowac sie na meczach granych w tym tygodniu w Szanghaju.

Ostatnio modyfikowane przez wielki_gracz: Październik 11, 2018
    3. Tarki16 Dobrze znany użytkownik

Tarki16
      Polubienia:
      62
      Reputacje:
      5113
      Bertens + Strycova :minus:

Holenderka walczy o Singapur, więc o odpuszczaniu nie ma tutaj mowy, jeśli gra obecnie swój najlepszy tenis, to zmiata rywalki w Linzu. Rosjanka wraca po przerwie, dobrze zapowiadają się kariera została zastopowana przez liczne kontuzje, ostatnio wróciła do dobrej gry, wygrała turniej WTA International, ale z zawodniczką walczącą o pierwszy w karierze występ w WTA Finals jest bez szans.
      Strycova, zawodniczka, która lubi grać na hali, oglądałem jej wczorajszy mecz z Flipkens, jestem spokojny o wynik. Zdarzają jej się często fochy, rzucanie rakietami jak nie idzie, ale to taki charakter, obecnie tego nie widać. Pliskova, ta gorsza z sióstr, siostrze chyba nigdy nie dorówna, próbuje przebić się do topu, ale od paru lat nie wychodzi i melduje się pod koniec pierwszej setki rankingu. Gra ofensywnie, ale jest strasznie nieregularna, i to odbije się na wyniku. Strycova rok temu tutaj wygrała, więc nie odpuści, to dobra przeprawa przed finałem Fed Cup w Czechach

Ostatnio modyfikowane przez wielki_gracz: Październik 12, 2018
    4. Quick. Dobrze znany użytkownik

Quick.
      Polubienia:
      245
      Reputacje:
      2554
      Granie na Strycowa po wczorajszym meczu i po kursie 1,40? No nie gadaj...nie zapominaj, że Pliskova to lewa ręka z dobrym serwisem, co będzie dużym atutem w hali. Strycowa wczoraj z kolei duże problemy z Flipkrns, przegrywała przecież już 1:5 w pierwszym secie i.ogólnie wygrała po dwóch tajach. Zdecydowanie lepszą opcją jak dla mnie jest set Pliskovej :minus:

Ostatnio modyfikowane przez wielki_gracz: Październik 12, 2018
    5. chyczy Dobrze znany użytkownik

chyczy
      Polubienia:
      295
      Reputacje:
      1961
      Bertens/ over 18.5 g @2.06 fortuna

:minus:
      Ciekawy meczyk w Austrii. Gasparyan ostatnio zamiata na hardzie i liczę, ze dzisiaj również zagra dobry tenis, aczkolwiek dostać Bertens to już co innego niż jakieś wta100-200. Holenderka wczoraj nie wyglądała jakby przyjechała tutaj, bo po drodze do Holandii + nie wiem jak obecnie wygląda skład na finały WTA, ale wydaje mi się ze Bertens przy ewentualnej wygranej tutaj ma szansę się zakwalifikować, a ze gra można powiedzieć z dobrze się zapowiadającą, aczkolwiek nie zbyt ograną zawodniczką tym lepiej. Over 18.5 to naprawdę nie wymagająca linia i liczę, ze się gładko pokryje.

Ostatnia edycja: Październik 11, 2018
    6. adik1992 Dobrze znany użytkownik

adik1992
      Polubienia:
      1022
      Reputacje:
      2403
      Gasparyan @2,2:minus:Jak złapała właściwy rytm to się pojawiły kłopoty zdrowotne
      lvbet

Ja dalej idę konsekwentnie w Margarite. W ostatnich meczach dała zarobić sporo kasy i liczę że dziś będzie podobnie. O Gasparyan pisałem dużo podczas turnieju w Taszkiencie. Duży talent z fantastycznym jednorecznym backhandem. Ostatnie kilkanaście miesięcy to przerwa spowodowana kontuzja i operacjami kolana Ale widać że wraca na właściwe tory. Gra na hardzie a zwłaszcza w hali jej służy. Mocny serwis i ostre uderzenie z głębi kortu. Giorgi tez mocno bijaca ale czesciej traci kontrole nad zagraniami. W formie lepszej wydaje się być Rosjanka i to ona powinna być góra a patrząc na to kto został może uda się dojść do finału a nawet go wygrać i podtrzymuje to co pisałem że jeżeli ominął ja kontuzje to w przyszłym roku top 20 a może i wyżej.

Dodatkowo
      Petkovic- Mladenovic o20,5 @1,75:minus:

Ostatnia edycja: Październik 13, 2018
    7. Mendeeljev93 Aktywny użytkownik

Mendeeljev93
      Polubienia:
      69
      Reputacje:
      386
      O meczu Petkovic w typach dnia -> https://www.forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-12-10-2018-piatek.153818/

Giorgi 1.61 unibet :plus:
      Od spotkania z Wozniacki włoszka wygląda na prawdę przyzwoicie, a oglądałem jej dwa mecze. Mocno bije, dużo trafia jak dla mnie dziś spotkanie wygra ta kobieta która będzie bardziej skuteczna na korcie. Serwis obie trzymają fajnie na tym turnieju, ale idę w stronę Włoszki.

Ostatnia edycja: Październik 12, 2018
    8. [email protected] Dobrze znany użytkownik

Andre@
      Polubienia:
      15
      Reputacje:
      5260
      Giorgi 1.60 STS :plus:

Kamila pod dachem jest zawsze bardzo groźna. Serwis plus bezkompromisowa gra to po prostu jej tenis. Czasami to irytuje, momentami zagrywa tak, że ręce same składają się do oklasków. Długie wymiany to nie jej bajka i tyle w temacie. Jej rywalka z Kiki zagrała naprawdę przyzwoicie. Ładny ma ten pojedynczy bekh, plus slajs. W starciu z tak agresywnym tenisem może sobie nie poradzić i Włoszka może ją zdominować.

Ostatnio modyfikowane przez wielki_gracz: Październik 15, 2018
    9. Mendeeljev93 Aktywny użytkownik

Mendeeljev93
      Polubienia:
      69
      Reputacje:
      386
      Ostatnia edycja: Październik 13, 2018
    10. Crisardo Zbanowany tymczasowo

Crisardo
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      18
      To jest kpina ze strony organizatorów ten dębem w tianjin.
      Mecz półfinałów jedne miały w czwartek, drugie w piątek (to jeszcze rozumiem) i dzień przerwy sobota i w niedziele finał. Nigdy tak nie było że był jakiś dzień przerwy

11. dx2 Dobrze znany użytkownik

dx2
      Polubienia:
      238
      Reputacje:
      7876
      Q.Wang-Yastremska 1 :minus: <no niestety wczorajszy mecz Muguruzy zostawil tu swoje pietno ... glebi returnu u Wang dzis nie bylo zadnej... o jeden mecz za daleko dla Wang jak jak to ujal nawetvkomentator>

Naprawde mloda Ukrainka gra tutaj bardzo dobrze. Mialem okazje zobaczyc jej az dwa mecze tutaj. Pierwszy ze Saisai Zheng, ktory typowalem w kierunku Zheng i Chinka tam wcale nie grala zle i dzis zwycieski mecz z Shuai Zhang. Yastremksiej naprawde pileczka tutaj siedzi, jest moc i wynik.

Mimo wszystko ciezko szukac byloby mi wskazac faworytke inna niz Qiang Wang. Chinka po prostu gra sezon swojego zycia tzn. ona miala wiele dobrychi wyrownanych meczow w tamtym sezonie z czolowymi zaowdniczkami, ale ostatecznie zawsze je przegrywala. W tym turnieju jednak zaliczyla juz swoje pierwsze zwyciestwo nad zawodniczkami TOP 10, najpierw pokonujac Svitoline, a dzis po wspanialym meczu pokonala Muguruze.
      Chinka po prostu od Igrzysk Azjatyckich, gdzie zdobyla medal gra znakomicie. Zobaczymy jaki bedzie kolejny sezon Qiang Wang bo zapowiada sie niezle.

Ja tu widze praktycznie tylko jedno "ale". Nikt oporcz Chinki nei rozegral na przestrzeni ostatniego miesiaca tylu meczow (no moze jedynie Sabalenka bedzie porownywalna pod tym wzgledem).
      To jest jednak final, ostatni azjatycki turniej i jest szansa na kolejny tytul w tym roku dla Wang, wiec ona nie ma powodu by sie tutaj oszczedzac, a tytul to zawsze tytul. Mimo dobrej gry mlodziutkiej Yastremskiej, dla ktorej to z kolei jest pierwszy final na tym poziomie karierze i ktora do tej pory nie zagrala w dalszej rundzie niz cwiercfinal. Maly kurs nieoplacalny, ale po dzisiejszym starciu Chinki z Muguruza to i tak biore do zakladu kombinacyjnego, bo to jesli Wang zagra dzis na podobnym poziomie jak z Muguruza to ten mecz finalowy wygra.

Ostatnio modyfikowane przez wielki_gracz: Październik 15, 2018
      inkub1986 lubi to.
    Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum