>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: French Open (30.05.2021 - 12.06.2021)

Status
Zamknięty.
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Suarez-Navarro - Stephens
Suarez-Navarro
6,90 LVbet

Stephens ma taką manierę, że jak jej coś nie pasuje, to kończy udział w turnieju już w 1. rundzie. Może jej nie pasować ciśnienie gry, gdy Suarez będzie jak ściana przebijać kolejne piłki np. Stephens nie ma wybitnej formy. Dopiero w Parmie coś pograła. Suarez cisza od 2019 roku, jest tu małą tajemnicą, jak się zaprezentuje. Jest podobnie jak Amerykanka utalentowaną zawodniczką, bardzo ambitną, więc dlaczego kursy są aż tak na nią wysokie? Pewnie przez tą przerwę od gry. Jest okazja, trzeba wziąć.
Za to Suarez Navarro ma wybitną formę, szczególnie po prawie półtorarocznej przerwie w grze spowodowanej nowotworem...
Jak dla mnie Amerykanka to bierze spokojnie.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Carla i tak jest wielką wygraną. Pokonała ciężką chorobę i pokazała ogromną ambicję na korcie. Bardzo miło znowu widzieć ją na korcie. Czekam na kolejne występy tej zawodniczki w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA French Open
Godzina: 13:00
Spotkanie: Badossa - Kovinic
Typ: Kovinic zdobędzie seta
Kurs: 2.60
Bukmacher: fortuna
Analiza: Szukanie tutaj jakiegoś sensownego typu w kierunku Badossy nie ma żadnego sensu bo Kurs na jej zwycięstwo wynosi 1.17. Hiszpanka jest niesamowicie mocna na clayu ale postawie ze pierwsze problemy tej zawodniczki pojawia się już w 2 rundzie Roland Garros. Kovinic umie zaskoczyć i napsuć krwi nawet tym najlepszym. Wielki Szlem rządzi się swoimi prawami, to że Badossa jest aż tak wielka faworytka może wpłynąć pozytywnie na poczyniania zawodniczki z Mołdawii. Kovinic zrobiła na mnie duże wrażenie swoją gra w Charleston gdzie z dużą łatwością ograla takie zawodniczki jak Kvitova, Jabeur czy Putincewa. Uwazam że różnica klas między zawodniczkami nie jest tak duża jak sugerują to kursy i można poszukać seta Kovinic.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Stawiać coś na zawodniczkę a nie wiedzieć z jakiego jest kraju ludzie kochani, Montenegro to nie Mołdawia tylko Czarnogóra,
 
P 0

pavlinho

Gość
Stawiać coś na zawodniczkę a nie wiedzieć z jakiego jest kraju ludzie kochani, Montenegro to nie Mołdawia tylko Czarnogóra,
już zgłaszałem jeden jego post z typów dnia ale moderacja nic z tym nie zrobiła, typ wrzuca randomowe gówno analizy ze wszystkiego więc lepiej mieć na uwadze tego użytkownika w jakichkolwiek tematach na forum
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Azarenka-Keys 2 @2.4

Uwazam, ze Keys ma szanse wygrac w tym meczu. Amerykanka wraca do dobrej gry po dluzszym czasie i miala niezly mecz z Swiatek w Rzymie, gdzie nie udalo jej sie zamknac 1 seta. Musze troche sie opierac nad tym co bylo przed French Open. Mimo wszystko ona z kazdym meczem moze grac lepiej. Azarenka jakos nie zblysnela bardzo przed French Open i nie dam sobie reke uciac za nia.

Dla Bialorusinki jest to w jej miejscu w karierze pewnie najbardziej niewygodna odslona sl,ema ze wszystkich czterech. Mysle, ze KEys moze zagrac dobrze, a zrobic to umie bo to jednak w przeszlosci byla polfinalistka i cwiercfinalistka French Open. Mam wrazenie, ze Amerykanka moze zaskoczyc dzis Azarenke. Srodek dnia w poludnie, bardzo silowy tenis Keys, odnosze wrazenie, ze moze sie Azarenka zniechecic w tym meczu, wiec sprobuje wytypowac tutaj wygrana Keys.

Keys przyjechala do Paryza wraz ze swoim narzeczonym Bjorem Fratangelo, ktory spisal sie w miare przyzwocie w meskim turnieju, wiec dzis on tez bedzie wspierac swoja wybranke. Nie wiem czy bedzie to miec jakies znaczenie, ale licze na dobry mecz Keys.
 
Ostatnia edycja:
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
17 niewymuszonych bledow I tylko 6 winnerow.Miedzy 2 a 3 setem ktos mial medicala ale nie wiem kto, moze ona I cos z nia sie stalo.

Teraz deszcz ciekawe, czy dzis jeszcze pograja
... przerwa medyczna była dla Pavlyuczenkowej a Sabalenka od początku grała na jakimś fochu, backhend jej nie siedział i stroiła zagraniczne miny.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Vondrousova - Badosa 1 @2.36 Fortuna

Jak zobaczyłem kursy na Czeszkę to złapałem się za głowę. Przecież to finalistka sprzed dwóch lat na kortach w Paryżu, i jak do tej pory idzie jak burza, tracąc tylko pierwszego seta w spotkaniu z Kanepi. Oczywiście formy przed Szlemem nie było, ale u kobiet to normalka, bo szczyt formy przychodzi właśnie na najważniejszy turniej. Z całym szacunkiem dla Hiszpanki, ale ona jedzie już na oparach i było to widoczne wczoraj, gdzie wymęczyła zwycięstwo z Rumunką Bogdan broniąc nawet piłki meczowej w drugim secie. Bardzo dużo spotkań rozegrała przed Paryżem, wygrała w Belgradzie, pograła w Madrycie, forma bardzo wysoka, ale w końcu przyjdzie słabszy dzień, gdzie ciało odmówi posłuszeństwa i liczę, że nastąpi to właśnie jutro. Czeszka to mocno bijąca, leworęczna tenisistka, z dużym zapasem sił i dziwie się kursom wystawionym na ten właśnie pojedynek, dlatego gram w jej kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ciekawe Co Iga zrobi,Kontaveit gra tutaj niezle I moze miec troche problemow
Linette powinna powalczyc, forma jakby zwyzkujaca
 
typer86 3,9K

typer86

Użytkownik
Witam typerów 🍻 ciekawi mnie opinia Was na temat meczu Williams-Rybakina . Oglądałem wcześniejsze mecze obu zawodniczek i przypuszczam że to będzie ostatnia runda dla Sereny. Oglądając jej mecze to miała póki co mega szczęście we wcześniejszych rundach a trafia teraz na młodą Rybakine która siłowo sie postawi napewno a na cegle jak widać po wynikach grać potrafi. Faworytek już pozostało niewiele i codziennie jakaś odpada . Pozdrawiam
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Witam typerów 🍻 ciekawi mnie opinia Was na temat meczu Williams-Rybakina . Oglądałem wcześniejsze mecze obu zawodniczek i przypuszczam że to będzie ostatnia runda dla Sereny. Oglądając jej mecze to miała póki co mega szczęście we wcześniejszych rundach a trafia teraz na młodą Rybakine która siłowo sie postawi napewno a na cegle jak widać po wynikach grać potrafi. Faworytek już pozostało niewiele i codziennie jakaś odpada . Pozdrawiam
Ok, nie neguje twojego typu, ale popatrz z kim grała Rybakina tak naprawdę teraz będzie dla niej konkretną rywalka. Osobiście postawiłem, że Serena wygra minimum jednego seta. Uważam, że Serena wygra pierwszego seta, a później może być różnie albo skończy 2:0 albo opadnie z sił i będzie różnie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ok, nie neguje twojego typu, ale popatrz z kim grała Rybakina tak naprawdę teraz będzie dla niej konkretną rywalka. Osobiście postawiłem, że Serena wygra minimum jednego seta. Uważam, że Serena wygra pierwszego seta, a później może być różnie albo skończy 2:0 albo opadnie z sił i będzie różnie.
Serena ugra seta @1.20. Malo rozważne, biorąc pod uwagę że to WTA
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Swiatek bierze Rolanda I to chyba podwojnie,jest mega silna psychicznie Co pokazal a wczoraj I dzis w deblu z 2-5 40-A wygrala z Mattek 7 5 gdzie kurs nie wiem z 50 juz na nie byl.Jedyna przeszkoda wg mnie b
Moze byc dla nich tylko Krejcikova/Siniakova
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Debel rządzi się swoimi prawami. Iga momentami była dzisiaj bezradna, wracały stare demony jak rywalki wyprowadzały ją z równowagi. To był dobry mecz i fajnie, że wyciągnęły, ale clay to nie jest nawierzchnia cioci Bethanie, więc byłbym ostrożny w głoszeniu takich wniosków. Za wcześnie.

PS. Było nawet 1-5 40-A ;)
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Ja przyznam nie rozumiem decyzji sztabu szkoleniowego i samej Igi, jeżeli chodzi o debla. Broni tytułu sprzed roku, ma korzystną drabinkę do tego Halep nie wystartowała, w między czasie z turniejem pożegnała się Osaka, zatem jest realna szansa żeby zajść bardzo daleko a ona traci energie na debla. Dziś ponad 3 godziny na korcie w wysokiej temperaturze swoje zrobi w dalszej części imprezy. To jest tak samo rozsądne jak udział Lewandowskiego w meczu z Andorą, gdzie doznał kontuzji i o mało co nie przypłacił tego pobiciem rekordu Mullera. Brakuje Idze chłodnej głowy i kalkulacji ale zrzucam to na karb młodego wieku.
 
typer86 3,9K

typer86

Użytkownik
Tak jak myślałem Villiams odpadła. Kurs złapany miód 🍺😀 a tak jak kolega wyżej napisał kurs na seta 1.2 byl wogole nie opłacalny u kobiet i niestety mina.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Ja przyznam nie rozumiem decyzji sztabu szkoleniowego i samej Igi, jeżeli chodzi o debla. Broni tytułu sprzed roku, ma korzystną drabinkę do tego Halep nie wystartowała, w między czasie z turniejem pożegnała się Osaka, zatem jest realna szansa żeby zajść bardzo daleko a ona traci energie na debla. Dziś ponad 3 godziny na korcie w wysokiej temperaturze swoje zrobi w dalszej części imprezy. To jest tak samo rozsądne jak udział Lewandowskiego w meczu z Andorą, gdzie doznał kontuzji i o mało co nie przypłacił tego pobiciem rekordu Mullera. Brakuje Idze chłodnej głowy i kalkulacji ale zrzucam to na karb młodego wieku.
Bzdura. Myślałem, że tego typu głosy już się nie będą pojawiać. Ubiegłoroczny wynik Igi w Paryżu wydaje mi się, że pokazał, że jest w stanie łączyć singla z deblem. A przynajmniej tak mi się wydawało... Jutro gra w sesji wieczornej o 21, więc czasu na regeneracje aż nadto. Zresztą sama Iga mówiła, że debel to dla niej dobry trening, a dzisiejszy mecz może dać jej dużo więcej niż jakiś singlowy mecz w stylu 6-2 6-2. Dziś Iga musiała przezwyciężyć swój słabszy okres gry, kiedy rywalki obijały ją niemiłosiernie i Iga była sfrustrowana. Śmiem twierdzić, że dobre słowo na korcie od cioci Bethanie pomogło jej wziąć się w garść i wrócić na swój wysoki poziom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom