>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wimbledon ( 27.06.2022 - 10.07.2022)

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Curenko - Niemeier 2 1.72

tenis Curenko to będzie trochę mało na Niemeier, która gra potężny tenis oparty na mocnym, świetnym podaniu, którym łatwo wygrywa wiele piłek lub osiąga dużą przewagę i umie to dokończyć. do tego w wymianach potem i na returnie wiele mocnych uderzeń, dzięki którym osiąga przewagę. wychodzi to na razie bardzo dobrze, 2 rundy regularne, widać czuje się bardzo dobrze tu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +371
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Boulter-Ka.Pliskova 2 @1.55

Tutaj jest idealna szansa do rewaznu dla Czeszki za przegrany 3-setowy mecz w Eastbourne. Ubigloroczna finalistka raczje nie ma szans na powtorzenie wyniku, poniewaz z forma ciagle nie ta, ale jednak tutaj do gry wejdzie wazniejszy turniej i wieksze pieniadze, wiec licze ze tym razem efekt koncowy bedzie korzystny dla Pliskovej.
bardzo równy mecz się szykuje, u obu dobrze funkcjonuje pierwsze podanie. skoro w 1r. Pliskova nic lepszego nie pokazała a wygrała 3 gemami z Martincovą, tym bardziej podobnie powinno być w tym meczu a przecież niedawno przegrała Czeszka.

ah +4,5 gema Boulter 1.47
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +785
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Wimbledon
Godzina: 14:30
Spotkanie: Parry - Jabeur
Typ: over 17.5 gema
Kurs: 1,61
Bukmacher: Betclic
Wedlug bukmacherów będzie to bardzo łatwy mecz dla Tunezyjki, prawdopodobnie wygra ale granie jej zwycięstwa po kursie 1.08 mija się z celem. Parry to zaledwie 19 letnia zawodniczka o której kilka miesięcy temu mało kto słyszał, spory awans w rankingu zawdzięcza głównie dobremu wstepowi we French Open gdzie w pierwszej rundzie niespodziewanie ograla Krejcikova a w drugiej Osorio. W tym meczu większa presja będzie po stronie Jabeur która ten mecz wygrac musi, z kolei Parry nic nie musi bo i tak każdy skazuje ja na pożarcie. Linia którą wybrałem na ten mecz zakłada że Parry zdobędzie minimum 6 gemow, istnieje również scenariusz w którym jeden set kończy się wynikiem 7:5 a drugi 6:0 i Typ wchodzi ale jest on raczej mało prawdopodobny. Jabeur w ostatnim meczu mierzyła się z Katarzyna Kawa która w pierwszym secie ugrala 4 gemy a w drugim z powodu kontuzji, przegrala 6:0, poniewaz nie chciała kreczowac. Liczę na to że zawodniczka z Francji będzie trzymać serwis i nie odda łatwo tego meczu. Wbrew wszystkim przewidywaniom bukmacherów, wcale to nie musi być łatwy mecz, często widzimy jak na szlemach underdogi dwóją się i troją na korcie przez co murowani faworyci często mają sporo problemów. Nie będę tutaj gwiazdozyl jakimś setem Parry ale te kilka gemow powinna ugrać, Kurs nie najwyższy ale do dubla jak najbardziej do gry.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Wimbledon
Godzina 14.00
Spotkanie M.Sakkari - T.Maria
Typ Maria i powyżej 19.5 gema
Kurs 6.6
Forbet
Analiza:
Hm ten typ z gatunku bardzo odważnych przy czym na żadną odważną stawkę się tutaj nie zdecyduję.
Początkowo chciałem grać Tatiana Maria 2:1 ale po analizie kursu i lini zagram tak.
Tutaj w tym meczu wiadomo że najbardziej prawdopodobny wynik to szybki 2:0 dla Sakkari i Ona ostatnimi czasy wielokrotnie ćwiczyła ten wariant i on jej najlepiej wychodzi.Zresztą Sakkari ma nawet posturę sprinterki.Ale gdy dochodzi do decidera to ostatnio Marii Sakkari się nie udaje: 2:1 Bencic , Hadad, Kalinina , tylko w ostatnich tygodniach.Czyżby wytrzymałość szwankowała????
Spotykają się dwie Marie , jedna ma to piękne imię druga to piękne nazwisko.Zajmijmy się chwilę Niemką, ona ma już swój najlepszy czas za sobą , ale ona zawsze grała tak samo i plasuje się w rankingach w tych samych rejonach.Jest trochę szalona , zasłynęła z wychodzenia na kort w zaawansowanej ciąży i potrafi grać na trawie.
W H2h jeden mecz dość świerzy z Australian Open w tym roku , Sakkari 2:0 6:4 7:6 , wynik tajbreka 7:2 , więc na styku , może nie bardzo blisko , ale blisko decidera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2310
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon - WTA
Godzina: 15:15
Spotkanie: Magdalena Frech - Simona Halep
Typ: Magdalena Frech (z handicapem gemów +4,5)
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Magdalena Frech jest w życiowej formie. Nasza tenisistka sprawiła już jedną bardzo dużą niespodziankę ogrywając w pierwszej rundzie Camilę Giorgi. Oglądałem tamto spotkanie i byłem pod wrażeniem tego jak dobrze Magda grała. Pierwszy set tamtego spotkania był zacięty i Polka wygrała go w tiebreaku, a w drugim zwyciężyła aż 6:1. W drugiej rundzie Magda też wygrała w dwóch setach, a grała ze Schmiedlovą. Simona Halep zaliczana jest do głównych faworytek turnieju, ale Rumunka nie jest już aż tak dobra jak kiedyś. W drugiej rundzie Halep męczyła się trochę z Kirsten Flipkens i wygrała tamten mecz 7:5 6:4, więc Flipkens pokryła handicap +4,5 gemów. Moim zdaniem Magdalena Frech w obecnej formie jest lepsza od Flipkens i uważam, ze może się mocno postawić Rumunce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Świątek - ALIZE CORNET (mecz razem z kreczem)
ALIZE CORNET kurs @5.20 Fortuna


3 runda zmagań na trawiastych kortach angielskiego Wimbledonu. Starcie francuskiej tenisistki Alize Cornet, która od 15 lat znajduje się w TOP 100 rankingu WTA z niepokonaną od 37 spotkań polską tenisistką Igą Świątek. Widać wyraźnie, że Iga nie czuje kortów trawiastych. Jest młodą tenisistką i wszystko jest do wytrenowania, ale aktualnie grass to nie Jej bajka.
W pierwszej rundzie co prawda wygrała teoretycznie gładko z Janą Fett. Jednak to zawodniczka tylko z połowy trzeciej setki rankingu. Do tego w 2 secie przegrywała już 1:3 i 0:40. Iga wyszła z tarapatów, ale dobrego wrażenia nie pozostawiła po sobie w tym spotkaniu. Następnie w drugiej rundzie już prawdziwe męczarnie z tak na prawdę deblistką Pattinamą Kerkhove. Po ponad 2 godzinach gry ledwie sprostała tenisistce z połowy drugiej setki. W tym spotkaniu grała już kompletnie jak nie Ona. W pewnym momencie 3 seta Iga wpadła w poślizg, co spowodowała spore rozjechanie nóg. Nic nie mówi się o jakiejkolwiek kontuzji, ale możliwe coś zostało naciągnięte. Właśnie dlatego proponuję typ z opcją, gdzie w momencie kreczu spotkanie będzie i tak rozstrzygnięte. Oczywiście nigdy żadnemu sportowcowi nie życzę kontuzji, ale skoro żadna zawodniczka od 37 nie pokonała Igi to może właśnie taka sytuacja losowa będzie miała miejsce.
Teraz kilka słów o Alize Cornet. W 1 i 2 rundzie spotkała się z zawodniczkami zdecydowanie mocniejszymi od rywalek Igi. Wygrała bez straty seta z Putincevą i Liu. Zwycięstwa co prawda bez straty seta, ale nie przyszły Jej tak łatwo. Jednak wynik idzie w świat, a Cornet ma czyste konto jeżeli chodzi stracone sety. Wcześniej prezentowała się na trawiastych kortach w Niemczech gdzie po wspaniałym pojedynku pokonała specjalistę od kortów trawiastych Angie Kerber. Wcześniej pokonała tam również Kalinskaję i Marię. Odpadła dopiero w półfinale po trzygodzinnej, pasjonującej batalii z późniejszą triumfatorką turnieju Caroline Garcią.
Każda seria kiedyś ma swój kres i w mojej opinii wiele wskazuje, że dojdzie do tego właśnie dzisiaj. Im bliżej spotkania tym kursy na zwycięstwo Alize Cornet czy to w klasyczny sposób czy też w wyniku kreczu Polki będą spadać.🌟
 
Otrzymane punkty reputacji: +970
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Świątek 2-0 1,60
To ja spróbuję w tę stronę. Jeden słabszy mecz i od razu skazana na porażkę? Ale jak Isner zagrał świetnie z Murrayem to już musiał tez z Sinnerem? Sugeruje, że mecz meczowi nierówny. Jeśli przyjdzie i zostanie u Igi koncentracja to pożegna się z UE i będzie dobrze. Alize nie jest jakaś kosmitka tenisa. Można ją złapać. Jedyne co potrzeba to koncentracja. Umiejętności przecież są. Po prostu mówię, że po słabym meczu może przyjść bardzo dobry, a nie od razu założenie, że będzie już tylko gorzej. Po dobrym z kolei meczu może przyjść np. słaby. Ja tu stawiam, że Świątek się ogarnie i zrobi swoje oraz wyłączy kibicom ten pesymizm. 2-0, a co! Zazwyczaj jest 2-0.

I było 2-0 😀
Jednak równia pochyla...
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Świątek i Fręch po min. 1 asie w meczu-w betcliku mamy podwojenie na takie zdarzenie(Świątek kurs 1,5,Fręch kurs 1,65). W innych firmach bukmacherzy przewidują po 2-3 każdej z nich w swoich meczach, a tu muszą choć raz posłać asa
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
BADOSSA - KVITOVA
Zakład łączony zakładka You ods William
BADOSSA OVER 4 PODWÓJNE BŁĘDY i Kvitova over 7 asów Kurs 5.00
Hm BADOSSA wygląda lepiej niż można było się spodziewać , choć dwie ostatnie przeciwniczki raczej z niższej półki jednak miała w obu poprzednich meczach 4 podwójne błędy, dziś Kvitova na pewno postawi twardsze warunki więc chyba jest szansa na pobicie tego wyniku.Podobna sytuacja jest z Kvitowà ewidetnie złapała formę serwuje sporo asów ostatnio , potrzeba co najmniej 8 , w ostatnim meczu miała 10 , w krótkim meczu z Ostapieńko 7 więc myślę że dzisiaj 8 asów nie bez szans.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Wimbledon
S.Halep - M.Frech
typ Magda Frech i ponizej 21.5 gema kurs 17 williamhill

Wiadomo Simona jest jedną z mistrzyń tego sportu zwlaszcza w aktualnej stawce ale śmiem twierdzic ze nie jest w swojej optymalnej formie.Dla Magdy Frech ta poprzeczka dzisiaj na pewno zawieszona na wysokosci rekordu życiowego ale i chyba Magda w życiowej formie .Jesli nie teraz to kiedy?
W h2h 2:0 dla Halep w Pradze na cleyu 2020 Magda ugrała 2 gemy , na Australian Open 2022 ugrała juz 7 to moze dzisiaj 12?????
To na pewno do zagrania za drobne !!!!Ja pograłem za 3.19e centow za wczorajsze ścinki .
Magdzie ostatnio mega idzie a jak idzie to idzie , dosc powiedziec że wziela sie z Haddad za debla i w pierwszym meczu ograły Mirze i Chradecką - niedowierzałem i odpusciłem a kurs był 3.4 i wiecej .
Kolejna sprawa to to ze Halep była zawsze wytrzymałościówką , i mistrzynią decidera , należy zakładać ze Magda Frech i jej sztab wiedzą o tym i jesli myślą o korzystnym rezulatacie w tym meczu to wieksze szanse moim zdaniem na to w dwóch setach i trzeba zaatakować od poczatku i pozamiatac.Innaczej tego nie widzę.Oczywiscie mozna pewne rzeczy zakładac duzo trudniej zrealizować.
No i wiadomo taki typ to już poziom DUZEJ NIESPODZIANKI jesli nie SENSACJI .A z tymi sęsacjami u pan na tego rocznym Wimbledonie na razie raczej słabo wiec moze Tu i Teraz.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ja rozumiem, że passa Igi nie będzie trwać wiecznie i od jakiegoś czasu opłaca się grać przeciwko Polce, ale trzeba też robić to z głową. Dzisiaj Iga nie powinna tego przegrać, jeśli nie zamknie meczu w dwóch setach, to spokojnie zrobi to w 3 setach. Ostatni mecz był dla niej trudny i nie była sobą, ale to właśnie cechuje wielkich mistrzów. Grasz słabo, a i tak spotkanie wygrywasz. Djokovic, Nadal, Roger, czy Serena takich spotkań w karierze mieli mnóstwo. Jeśli ktoś ma przerwać passę Igi, to będzie to, albo zawodniczka z topu wysoko klasyfikowana w rankingu, która gra tutaj dobry turniej, albo jakaś młoda zawodniczka, która nie ma nic do stracenia i gra turniej życia, a nikt od niej wiele nie oczekuje. Taka zawodniczka na pewno nie jest Cornet. Ona już ma swoje lata i miała wiele okazji żeby zaistnieć w szlemach, ale za każdym razem nie dojeżdżała. Dzisiaj będzie podobnie. Myślę, że czyste zwycięstwo Igi jak najbardziej można dorzucić do jakiegoś mocnego dubelka, czy innego ako.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: Badosa - Kvitova
Typ: 3 sety
Kurs: 2.41
Bukmacher: Fortuna
Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, patrzac na dyspozycję obu zawodniczek. Bukmacherzy faworyzują Kvitova ale wcale się nie zdziwię jak to Badosa zamelduje się w kolejnej rundzie. W oczy rzucił mi się stosunkowo wysoki kurs jak na 3 sety, ponieważ przynajmniej na papierze czeka nas zacięte starcie a co za tym idzie możliwe że do rozstrzygnięcia będzie potrzeba właśnie 3 sety. Obie zawodniczki zagrały po 2 mecze i jak narazie tylko Kvitova straciła seta, dość niespodziewanie z Paolini w pierwszej rundzie. Badosa w drabince miała bardzo dużo szczęścia, ponieważ dwa pierwsze mecze zagrała z zawodniczkami z 2 i 3 setki rankingu. Nawierzchnia trawiasta jest dość specyficzna i nie każdy ją lubi ale patrząc całościowo na formę obu zawodniczek, zagranie ze w meczu będzie 3 sety wydaje się dość dobra opcja.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Anisimova-H.Tan 1 @1.48

Sadze, ze zakocnzy sie tutaj droga francuskiej tenisitki i pogromczyni Sereny Williams. Ta Serwna nie byla widocznie az takaz znowu slaba jak ja po porazce malowano.i Tan to z pewnoscia najwieksze zaskoczenie in plus turnieju. Ale jednak Anisimova wydaje mi sie tu faworytka. Gdy Anisimova zlapie rytm to jej return jest naprawde zabojczy. Wychodzi mi tu dobry wynik dla Amerykanki i mysle, ze jest ona w stanei tu namieszac.

Turniej jest jednym z najbardziej nieprzewidywalnych od lat i to moze byc dobra okazja, zeby kolejna zawodniczka zapisala sie na kartach triumfatorek wielkiego szlema.

Poki co zaczyna spadac na Anisimova, wiec biore na akumulacyjny ten typ dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Wimbledon
godzina 17.30 pewnie ulegnie
spotknie O.Jabour - E.Mertens
TYP Mertens win
kurs 4.6
forbet
Analiza:
Ons ma serię 8 zycięstw na trawie , to sporo , takiej serii jeszcze w karierze nie miała , o ile 5 zwycięstw w Berlinie to bardzo solidne przeciwniczki choć w finale Bencic kreczowała , to jeśli chodzi o Wimbledon to Tunezyjka na razie grała z trzecim garniturem WTA ani te zwycięztwa nie dziwią ani nie miał kto jej na razie sprawdzić.Ok seria ośmiu zwycięstw imponuje , na razie tylko jeden stracony set Jabour słusznie tutaj faworytką.Ma najlepszy sezon w karierze szczegolnie mączna cześć bardzo udana poza pierwszą rundą French Open.Do tego pamiętajmy że w Madrycie nie było Świątek!
Z drugiej strony Elize Mertens , która puki co ten sezon ma nie udany ale pamiętajmy że to dopiero jego polowa.Dla Elize trawa to nie jest najlepsza nawierzchnia , a mimo to jej ostatni mecz to zwycięstwo z Kerber 2:0 .
Do tego Elize ma na rozkładzie zwycięstwa z kilkoma topowymi nazwiskami nie gorszymi od Ons a na dosatek zaglądamy do H2H a tam jeden mecz ubiegły rok US Open Mertens 2:0.
Ok na pewno Jabour faworytką w tym meczu ale Mertens większym dogiem niż Linette na French open???
Trudno mi powiedzieć czy Elize Mertens badz jej sztab śledzi kursy bukmacherskie ale jeśli tak to 4,6 ??? to juz raczej policzek!!!
Bez przedłużania 4,6 spore Value a Elize Mertens to ambitna sztuka i aktualnie 31-sza w rankingu.Jest o co grać bo w następnej rundzie ktoś z pary Buzkova/Garcia i moim zdaniem obie w zasięgu zarówno ONS jak i Elize więc z za rogu wyłania się ćwierćfinał.
Corri poleciała , Iga poleciała , Petra Kvitova poleciała , Ons have nice fly 😀

I jeszcze mam lekką refleksję a mianowicie : szkoda że Radwańską nie poprosiła o dziką kartę , pewnie by dostała , trener był na miejscu a brak Rosjanek i Białorusinek ewidętnie rozrzedził stawkę.
 
Ostatnia edycja:
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Watson - Niemeier u 20,5 gema 2.1 betclic klasyka gatunku

W tym meczu widzę wyrównaną grę do pewnego momentu, później kontuzję tego pustego obszaru między uszami którejś z "tenisistek" i gładka wygrana. Standardowy przebieg meczu WTA. Nie ma co kombinować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
H.Watson - J.Niemeier
Watson i powyzej 19.5 gema 3,7 williamhill
Ostatnio tutaj skazywałem Heather Watson na pozarcie w meczu z Korpatch i chyba byłem nie sprawiedliwy , heatcher ewidetnie rozbujała się , tutaj faworytką niemiecka Tenisistka jest sporo silniejsza fizycznie od Angielki ale ma spore ciało do dzwigania , jezeli angielka zagra mądrze to niemka bedzie dzisiaj musiala sporo biegać .W takim scenariuszu widze szansę na ten typ.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Wimbledon
godzina 14.00 moze ulec
E.Rybakina - P.Martic
Typ Martic 2:1
kurs 6.00
forbet
Analiza: Moim zdaniem ta para jest bardziej wyrównana niż sugerują nam tu kursy , w h2h jedno spotkanie w Dubaju 2020 wynik 2:0 Rybakina ale po dwoch tiebreackach 7:5 , 7:2 .Ten wynik również moze sugerować wyrównany mecz .
Kolejna sprawa obie w trzech pierwszych rundach na Wimbledonie wygrały swoje mecze po 2:0 i w każdym grały jednego tiebreacka którego rozstrzygały na swoją korzyść.Obie bilans tiebrecków 3:0.
Obie mają podobny styl i warunki fizyczne Rybakina lubi i umie wygrywać w dwóch setach , o Martic mozna powiedzieć ze dobrze się czuje w decydującym secie.Z jakiś aktualnych podobienstw obie graly ostatnio z Selby Rogers Rybakina przegrała Martic wygrała.
Zestaw pokonanych na Wimbledonie przeciwniczek :
Rybakina : Zheng , Andrescu , Vandevege
Martic : Rogers , Kucova , Pegula
i te zestawy powiedział bym równie imponujące.
Tutaj wydaje mi się ze spora szansa na 3 sety a ostatnimi czasy jesli dochodzę do tego wniosku to próbuję typować dokladny wynik 2:1
No to po zastanowieniu wybiorę doga .Dlaczego ?
po pierwsze kurs , po drugie duza ilość korzystnych wyników 2:1 u Martic , po trzecie Rybakina ma 23 lata a Martic 31 jest wiec bardziej doświadczona , po czarte z czystej sympati bo duzo bardziej lubię Martic i jej tenis choć tego ostatniego argumętu nie powinienem brać pod uwagę.
Martic i over 21.5 gema kurs 4,4
Martic i over 19.5 gema kurs 3,6
nieco mniej reyzykowne warianty tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +534
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Cornet-Tomljanovic 2 2,1

Ogolnie watpie, by Cornet szla dalej, po pokonaniu Swiatek.Iga bardziej przegrala ten mecz niz Alize go wygrala.Pewnosc siebie Francuzki na pewno wzrosla, ale wg mnie to ja zgubi jutro.
Tomljanovic,dziewczyna z potencjalem. W koncu zaczela grac swoje i wg mnie to wezmie.Cornet mnie tu poprostu nie przekonuje.Kursy zblizone, w h2h idealny remis 2 2 i 5 5 w setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +444
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
WTA jest wytworem tak absurdalnym, że nie zdziwię się, jak jutro nie będziemy mieli żadnej zawodniczki z top 10 w turnieju. Wiadomo, że ranking WTA to jest żart. Jak dla mnie to oprócz Igi, możemy wziąć ten cały ranking od miejsc 2 do 30 i go odwrócić i nikt nie zobaczy różnicy. Top 10 to jest jakaś abominacja tenisa. Tak naprawdę w ostatnim czasie jedyne czego możemy być pewni w kobiecym "tenisie" to to, że pierwsza dziesiątka zostanie rozbita w pył już w pierwszym tygodniu turnieju wielkoszlemowego. W Roland Garros zdaje się, że oprócz naszej Igi, nie mieliśmy nikogo z czołówki w ostatnich rundach. To tylko pokazuje jak bezwartościowy jest ten śmieszny ranking.
Swój typ podpieram tylko i wyłącznie tym, co napisałem wyżej. Dla mnie top 10 nie różni się niczym od miejsc 30-50. I mimo, że wszystko przemawia za Tunezyjką, to stawiam przeciw niej. Typ równie absurdalny, jak ten cały śmieszny twór pod nazwą WTA i jego bezużyteczny ranking. Oczywiście typ dla zabawy.

Bouzkova - Jabeur 1 3.75 Betclic
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
WTA jest wytworem tak absurdalnym, że nie zdziwię się, jak jutro nie będziemy mieli żadnej zawodniczki z top 10 w turnieju. Wiadomo, że ranking WTA to jest żart. Jak dla mnie to oprócz Igi, możemy wziąć ten cały ranking od miejsc 2 do 30 i go odwrócić i nikt nie zobaczy różnicy. Top 10 to jest jakaś abominacja tenisa. Tak naprawdę w ostatnim czasie jedyne czego możemy być pewni w kobiecym "tenisie" to to, że pierwsza dziesiątka zostanie rozbita w pył już w pierwszym tygodniu turnieju wielkoszlemowego. W Roland Garros zdaje się, że oprócz naszej Igi, nie mieliśmy nikogo z czołówki w ostatnich rundach. To tylko pokazuje jak bezwartościowy jest ten śmieszny ranking.
Swój typ podpieram tylko i wyłącznie tym, co napisałem wyżej. Dla mnie top 10 nie różni się niczym od miejsc 30-50. I mimo, że wszystko przemawia za Tunezyjką, to stawiam przeciw niej. Typ równie absurdalny, jak ten cały śmieszny twór pod nazwą WTA i jego bezużyteczny ranking. Oczywiście typ dla zabawy.

Bouzkova - Jabeur 1 3.75 Betclic
Jak skroty znowu nie beda siedziec, jak w meczu z Mertens, to Ons powinna miec duzo wieksze problemy.Lepiej isc w Czeszkie, niz Jabuer for fun.Popieram.

Co do WTA sie zgadzam, tylko 4 z top 30 zawodniczek w drugim tygodniu,to smieszne.Ranking budowany na pojedynczych wyskokach w turniejach i tyle.Swoja droga, ciekawe co bedzie, jak Nadal i Djokovic skoncza kariery, czy takiego przetasowania, co Szlem tez nie bedzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom