>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - WTA Carlsbad & WTA Washington 29.07 - 04.08

Status
Zamknięty.
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
WTA Carlsbad

Nawierzchnia: Twarda.
Pula nagród: 795,707 $.
Dyrektor/Organizator: Alastair Garland

Oficjalna strona turnieju: http://www.southerncaliforniaopen13.com/


WTA Washington

Nawierzchnia: Twarda
Pula nagród: 235,000 $.
Dyrektor/Organizator: Jeff Newman

Oficjalna strona turnieju: http://www.citiopentennis.com/



Zapraszam do dyskusji, monologów i wszelkiego tego typu maści postów związanych z turniejami, zawodnikami, etc.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 203

krolwta

Użytkownik
Cibulkova - Ivanovic
Typ: Cibulkova 6:4 3:6 2:6 ⛔ // nie ta strona monety
Kurs:2,0 bet365
21 i 17 rakieta swiata. Cibulkova ostatnio wygrala z aga wiec wszyscy wiedza, ze dziewczyna w gazie. Ana od wimbledonu nic nie grala. Bilans 2:0 dla slowaczki. Rok temu tu wygrala wiec chyba bedzie chciala powalczyc. Kurs 2,0 do coinflipa za niskie srednie stawki imo idealny. GL
Goerges - Karatantcheva
Typ: Karatantcheva 6:3 7:5 ✅ // dobrze
Kurs: 2,5 bet365
Value bet za niskie stawki. Goerges tydzien temu znajdowala sie w takiej samej sytuacji - 1 runda w stanford z govorcova, takie same kursy i przegrala. teraz spotka sie z kazaczka ktora grala tu juz 3 mecze z racji eliminacji i poradzila sobie niezle. Julia na hardzie raczej nie jest wielka gwiazda i mysle, ze kurs 2,5 przeciwko jednym z moich ulubionych nog ma duze value. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Tym którzy nieco poważniej siedzą w WTA Townsend przedstawiać nie trzeba. Bardzo ciekawa zawodniczka, która w zeszłym roku wygrywała juniorski AO jako 15-latka. Do listy swoich osiągnięć kilak tygodni temu dołożyła finał French Open. W międzyczasie Amerykanka powoli próbuje swoich sił w turniejach dla seniorek. Idzie jej mocno średnio, ostatnie spotkanie wygrała dwa miesiące temu. Próżno szukać nazwisk znanych rywalek, które odprawiła. Rozegrała ledwie kilka meczów w cyklu a największy sukces to chyba pokonanie Hradeckiej. Townsend została już ochrzczona nową Williams, póki co całkowicie bezpodstawnie. W sumie zgadzają się tylko rozmiary gdzie młoda tenisistka może konkurować z liderką cyklu ;) Taylor ma jednak jedną poważną wadę, jak sama przyznaje jest po prostu zbyt gruba a to utrudnia jej poruszanie się po korcie. Jednak coś za coś, w zamian wkłada w swoją grę sporo siły.
Jej rywalka - Niculescu, w niczym nie przypomina tenisistki z zeszłego roku, kiedy to kręciła się w okolicach 30 miejsca w rankingu. Ostatnie 10 spotkań to ledwie dwie wygrane filigranowej Rumunki. Niedawno wróciła po Wimbledonie i w fatalnym stylu poległa ze słabiutką Vandeweghe 0-2.
Styl Niculescu powinien pasować Amerykance. Rumunka nie ma serwisu, przy drugim podaniu piłka niemal zatrzymuje się w powietrzu. Będzie więc co returnować, pojawią się też pewnie jakieś szanse na przełamania i pewnie w jakimś stopniu zostaną wykorzystane. Pytaniem jest to jak Townsend będzie w stanie utrzymywać swój serwis. Wierzę, że swoje ściany pomogą i gospodyni ugra przynajmniej seta. Kurs na to zdarzenie naprawdę dobry.
Townsend T. (+1.5 seta) - Niculescu M. 1 1.80 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Suarez Navarro C. 1.40⛔// dziwny świat WTA !?!
Hiszpanka gra najlepszy sezon w rozgrywkach WTA. Widać jak bardzo się zmieniła na plus i zrobiła ogromny krok naprzód. Jej progres widac jak na dłoni. Nie można praktycznie do niczego się przyczepić w jej tenisie. Jednak małym mankamentem jest jeszcze gorąca głowa i nie wytrzymywanie presji...spotkania. Ile ona miała na tacy &quot;wygranych&quot; spotkań? ale się spalała....Poziom tenisa hiszpanki jest dużo wyższy na tle francuski. Jest dużo wszechstronniejsza i potrafi wytrzymać długie wymiany.
Francuska - Razzano V. to uznana marka. W swojej półce jest dobrze umocowana. Jej kariera nie przebiła się na swiatowe salony... Jej tenis może się podobać, jak ma dzień jest w stanie zagrozić każdej dziewczynie w rozgrywkach...według mnie nie posiada wielu argumentów aby wygrać z hiszpanką.
Hiszpanka prezentuje w długim czasie równą formę, Razzano jest spokojnie w jej zasięgu, twarde korty wydają się być raczej bez znaczenia. Zdecyduje lepszy tenis hiszpanki mam nadzieję!

Cześć i chwała bohaterom, 1.08.2013
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Agnieszka Radwanska-Daniela Hantuchova-over 2.5 seta/kurs3,00


⛔⛔⛔Daniela zagrala fatalny mecz ilosc bledow byla straszna dawno nie widzialem jej w tak beznadziejnej dyspozycji :-:)-(

Aga mimo iż doszła do półfinału wimbledonu(przy bardzo sprzyjąjącej drabince)
final w stanford ,nie przekonuje mnie swoją formą obecnie,wygrywa z kim powinna wygrać schiavonne,lepchenko- bez formy, hampton półfinał w stanford sobie odpusciła nie ten dzien może zmęczenie ,jeśli chodzi o finał z Cibulkovą to ogladałem nawet 2 razy Aga nie grała jak 4 rakieta świata tylko jak 50 gdy cibulkova dochodziła do jakiejś regularności i była w swoim rytmie aga latała po narożnikach i nie miała za wiele do powiedzenia a jak najbardziej mogła sie postawić przeciętnej słowaczce wystarczyło troche wprowadzić gry kombinacyjnej w decydującym secie (wkoncu z tego słynie polka)mało zmieniała w swojej grze, przebijała piłke na środek kortu czekając na bląd(błąd trzeba wymusić) często grała pilkę wprost na rakietę słowaczki ,(przypominam Agnieszka jest 4 rakieta globu wiec wymagany jest poziom adekwatny do tego miejsca )żadko kiedy przejmowała inicjatywe w meczu?!! ,żadko kiedy atakowała szukając punktów każdą tenisistka widząc taką postawe bedąc w finale wykorzystałaby taka szanse.Wydaje mi się że Age spotyka ten sam syndrom co kilka topowych tenisistek np Wozniacki,Jankovic,Ivanovic kiedy zaczyna sie korzystać z swoich 5 minut ,sodówka uderza,OGROMNE pieniądze,blichtr,sława i zapomina sie już o grze albo schodzi na dalszy plan może niech aga w przerwach pomiędzy dezycją jaki kolor włosów wybrać,w jakim magazynie się rozebrać czy jaką kupić sobie torebkę zajmie sie tym za co wszyscy ja kochamy czyli grze w tenisa.
W 2 rundzie w Carlsbad polka podejmuje kolejną slowaczkę utalentowana i bardzo waleczna,hantuchova jesli wejdzie w swój rytm gry jest bardzo niebezpieczna i może pokazać pazur ,ostatnio po świetnym sezonie na trawie wygrana w Birmingham ,świetny mecz w madrycie gdzie pokonała sama Petre Kvitova po cieżkim i zaciętym pojedynku wciąż szuka formy gra w kratke ,szybko pożegnała się z Wimbledonem przegrywając z bardzo mizerną i chimeryczną Zakopalova(często odnosze wrażenie ze czeszka jest na korcie za kare).
Licze na fajne widowisko ciekawy jestem jak do tego spotkania podejdzie slowaczka mam nadzieje że bedzie chciała podbudować sie i wygra z najwyżej rozstawioną w tym turnieju,Jeśli cibulkova ją ograla dlaczego nie daniela ? osobiście uważam ze Daniela jest lepszą i bardziej utalentowaną tenisistka od Cibulkovej mimo iż jest spora przepaść w rankingu.
3 sety bardzo możliwe ,można także próbowac win za mała kwote

Hantuchova win 4,5 ?
 
K 203

krolwta

Użytkownik
WTA Carlsbad
Hatuchova - Radwanska.A
Typ: Over 19,5 gema ⛔ // hantuchova zagrala tragedie. ale ma ladne nogi
Kurs: 1,72 bet365

Dziewczyny znaja sie bardzo dobrze. Na korcie powinnismy zobaczyc duzo walki i genialnych zagran. Daniela wczoraj pokazala moc i rozbila paszek 6:0 6:0 wiec mozna byc spokojnym o jej gre. Jak zagra aga ? mysle ze chcialaby wygrac ten turniej z racji tego co sie stalo z cibulkova + wygrala tu 2 lata temu. Linia 19,5 jest imo bardzo nisko ustawiona bo 6:4 6:4 w jedna czy druga strone i trafione. Dodatkowo kurs na daniele jest imo troche przesadzony i mysle, ze 4,5 ma pewne value jednak ja nie ruszam. Gram tu za srednie stawki ten over 19,5. GL
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
@KrolWta | ale Paszek, to co to za rywalka, dla Hantuchovej. Jedna z gorszych tenisistek na świecie, która gra strasznie słabo. I można przeważnie stawiać przeciwko niej..
Radwańska - Hantuchova (2:0) (1.60) ✅ (6:3; 6:3) / Nicely..
Dziś sobie idę w tym kierunku, Aga, po ostatniej porażce z Dominiką jest z pewnością już bardziej zmotywowana, aby do kolejnego turnieju przejść z głową i nie popełniać zbyt śmiesznych punktów. Widać, że nie co lepiej pracuję jej serwis, i dobrze, bo Hantuchova, wtedy będzie miała problemy z odbiorem. Co prawda, to jest WTA, z pewnością zobaczymy mnóstwo przełamań, ale myślę, że tu nawiązka dla Agi przyniesie skutki i wygra 2:0 w meczu.
Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem jeśli chodzi o mecz Agi z Danielą to w ciemno pobrałem kurs na over 20,5 gema oferowany przez Fortunę.Martwi mnie jedynie dyspozycja serwisowa i psychiczna Słowaczki,jeśli pierwszy serwis będzie dobrze funkcjonował o pokrycie linii jestem spokojny,jesli Aga będzie anemicznie przebijać może rozzłościć tym Hantuchovą której psycha jest bardzo krucha i potrafi oddać seta bez walki,ja widze troche inny scenariusz,myślę że Danielaa naprawdę jest w formie wczoraj rowerek z Tamirką ale nie może to być wykładnikiem jej formy, także w debla razem w parze z Martiną Hingis oddały rywalkom 2 gemy, Słowaczka ma bardzo szeroki wachlarz zagrań potrafi grać bardzo agresywnie i ganiać po korcie jak nikt inny, podanie polki sprawia wiele do życzenia,1 serwis na pewno nie będzie zawsze wchodził więc jest szansa na sporo punktów dla Danieli która potrafi świetnie i agresywnie zaatakować słabszy serwis, reasumując wydaje mi się ze będą tutaj 3 sety i bardzo zacięty mecz więc over może wejść jak w masło choć nie musi,kwestią będzie podejście do meczu Hantuchovej i jej psycha, jeśli szybko sie podpali i zacznie popełniać ue to mecz może potrwać bardzo krótko,ja myślę że będzie inaczej

Radwańska-Hantuchova over 20,5 gems⛔ Zerowiec bez psychy wywalała po autach⛔ 1,91 eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Młodsza z sióstr Radwańskich właśnie odprawiła Jankovic. Może w końcu osiągnie świetny turniejowy wynik z odrobina szczęścia. Pora na Agnieszkę. Szkoda tylko, że na jej wygraną przed pierwszym gemem jest tak naprawdę niewielki kurs. Spróbujemy poczekać na pierwszego ukończonego gema przy serwisie Hantuchowej i obstawić na Polkę przy podzyższonym kursie.
Oglądałem ten mecz. Jankovic grała straszną padakę. Ponad 60 niewymuszonych błędów?:? Dajcie spokój...Potrafiła ją łamać, żeby potem oddać Ulce gema. Co do gry Polki to twarde korty bardziej pasują do jej siłowej gry. Jednak jeśli chce osiągać jakiekolwiek sukcesy to najpierw musi mieć chłodną głowę. Tego jej najbardziej brakuje i dzisiaj to nie raz pokazała, albo w niedawnym meczu z Alison Riske. Poza tym gra w następnej rundzie z Azarenką, więc raczej wezmę -handi w jej stronę.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
macias trochę już widze &#39;opisał&#39; spotkanie, która mnie interesuje. Nie wiem jak Ula z taką grą jak to w Stanford z Danielą czy tutaj z Jeleną jest w stanie przechodzić rundy dalej. Tzn. wiem, bo oglądałem oba spotkania i tyle ile Daniela tam w &#39;wygranym&#39; secie potrafiła wyautować swoje kolejne gemy i zawiesić się 2razy w TB przy 3:0.
O Azarence cokolwiek nowego napisać o czym nie wiecie nie jestem w stanie, bo jest to równa zawodniczka i jeżeli nie dolega jej kontuzja/uraz to taką (obecną) Ulę powinna odprawić nie bardziej męcząc się jak w IW. Azarenka w tym roku zrobiła na mnie dobre wrażenie w spotkaniu z Sereną, wyszła na kort jak większośc zawodniczek na lincz i po każdym dobrym zagraniu, skrócie Sereny śmiała się pod nosem z niedowierzaniem jak ona to robi, że się udaje.
Azarenka V. DW 2:0 @1.33 11/10 Bet365 -&gt; MarathonBet
under 19gemów @1.63 7/10 PinnacleSports

e; ponieważ Ula jest jaka jest. Miła pani z czatu anulowała mi zakład, a ja postawiłem to samo w MarathonBet (kurs ten sam).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
macias trochę już widze &#39;opisał&#39; spotkanie, która mnie interesuje. Nie wiem jak Ula z taką grą jak to w Stanford z Danielą czy tutaj z Jeleną jest w stanie przechodzić rundy dalej. Tzn. wiem, bo oglądałem oba spotkania i tyle ile Daniela tam w &#39;wygranym&#39; secie potrafiła wyautować swoje kolejne gemy i zawiesić się 2razy w TB przy 3:0.
O Azarence cokolwiek nowego napisać o czym nie wiecie nie jestem w stanie, bo jest to równa zawodniczka i jeżeli nie dolega jej kontuzja/uraz to taką (obecną) Ulę powinna odprawić nie bardziej męcząc się jak w IW. Azarenka w tym roku zrobiła na mnie dobre wrażenie w spotkaniu z Sereną, wyszła na kort jak większośc zawodniczek na lincz i po każdym dobrym zagraniu, skrócie Sereny śmiała się pod nosem z niedowierzaniem jak ona to robi, że się udaje.
Azarenka V. DW 2:0 @1.33 11/10 Bet365
under 19gemów @1.63 7/10 PinnacleSports
Ja również popieram typ kolegi wyżej. Ula jak dla mnie to zawodniczka bez mocnej głowy. Jankovic waliła w siatke i po autach. Wyszło ponad 60 niewymuszonych błędów, przy ponad 30 Ulki. Jest strasznie nieregularna. Jak jej nie idzie to jeszcze bardziej się wkurza i albo wpada, albo lipa. Niestey częściej się gotuje i jest lipa. Wczorajsza wygrana nie jest jakimś wielkim sukcesem, bo jak oglądałem ten mecz to Jankovic przegrała go na własne życzenie. Co do Azarenki to nie ma co się rozpisywać, bo każdy wie jak się prezentuje. Dużo samozaparcia, dążenie do kończenia każdej piłki, jak dla mnie perfekcjonistka, która za każdym razem się motywuje. W tym roku pokonała Ulę w Indian Well gładko 6-3 6-1. Dzisiaj liczę, że większych problemów też będzie miała.
Azarenka Viktoria. - Radwańska Urszula (-6,5games) Pinnacle @ 1,95 ✅ 6-1 6-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Roberta Vinci-Anna Ivanovic/2 1.90 bet365✅✅(6:1,6:7,6:2)

Sam sie dziwie ze tym razem stawiam w strone nierównej serbki ale powiedzmy umownie przy takim kursie jestem w stanie w nia zainwestowac ,podejrzewam ze kursy spadna znacznie na serbke i radze pobierac.
Gdyby panie graly na ziemi to raczej bym sie nie zastanawial zbytnio i kierowalbym sie ku wloszce ,ale panie graja na nawierzchni szybkiej i tutaj przewage widze po stronie ślicznej Anny SERWIS ,zabujczy FOREHAND to sa asy w rekawie anny jesli anna zagra agresywnie i nie pozwoli sie wplatac w kombinacyjna gre Vinci czyli podcinane slajsy,dropshoty, voleye to zakonczy mecz szybko,gladko i przyjemnie a jesli bedzie sie bawic z wloszka to skonczy tak jak zawsze konczy z Radwanska przegranym spotkaniem ktore zawsze buło okupione nerwami i niemoca.


Samantha Stosur-Agnieszka Radwanska 1 2,75 bet365✅✅(7:5,2:6,6:3) (wszystko tak jak mowilem,auustralijka obnazyła obecne braki Agi)

Ide za ciosem,Aga nie gra poprostu sobie jest w tym turnieju gra jej siostra narazie zagrala fenomenalnie wczoraj z Jankovic zasluzyla i zapracowala sobie na cwierćfinał (szkoda ze trafila w QF na Azarenke),Aga niestety prześlizgneła sie dzieki kontuzji mózgu Hantuchovej ktora psuła wiekszośc piłek owszem coś tam Aga serwowała cos tam kreowala ale swoja gra odrzucała od telewizora niz przyciagała swoja pasywnościa i błedami.Z Australijka może juz nie być tak słodko i kolorowo ,Sam to marka sama w sobie ,potrafi zagrac agresywnie i mocno i potrafi tez wchodzić w długie wymiany doprowadzajac do szewskiej pasji rywalki mocną rotowaną pilką jeśli do tego dorzucimy kick serwis to wychodzi niezła mieszanka
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Ganador no z tą Stosur to pojechałeś. Typowa analiza pod typ. Przecież widać że Aga wczoraj grała na pół gwizdka. Kurs 1,50 na Agnieszkę biorę z pocałowaniem ręki.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Ganador no z tą Stosur to pojechałeś. Typowa analiza pod typ. Przecież widać że Aga wczoraj grała na pół gwizdka. Kurs 1,50 na Agnieszkę biorę z pocałowaniem ręki.
Owszem może i grała troche na półgwizdka a jak miała grać z pokraką która wyrzucała wszytkie piłki i gubiła sie w uderzeniach ? tylko niestety ona ostatnio za czesto gra na półgwizdka i to może sie szybko obrócic przeciwko niej samej jak trafi na madrzejsza i silniejsza od niej jak teraz Stosur czy Kvitova półfinał nie mówie o Azarence w ewnetualnym finale :grin: która nie odpusci jej żadnego punkcika
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Wiem, wiem. Ja to bardziej teraz po zastanowieniu bym grał powyżej 2,5 seta bo kursik lepszy niż te śmieszne 1,45... A na twardej 2 pojedynki pomiędzy nimi to właśnie 2-1 więc może i tym razem będzie tak ;) Pozdrawiam sympatyków tenisa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W Carlsbad konsekwentnie gram zakłady w stronę Ozi. Nie będę opowiadał bajek, że po pokonaniu Lepchenko i Karantantchevej Australijka jest w znakomitej formie. Statystyki z obydwu spotkań wyglądają obiecująco a zwłaszcza te dotyczące serwisu. 72% piłek wygrywanych po pierwszym podaniu z Amerykanką i 74% z Kazaszką to wyniki co najmniej dobre. Nieźle wyglądają też statystyki returnu, w jednym i drugim przypadku przekraczają 50%. Potwierdza się to co pisałem przed spotkaniem z Lepchenko, Sam powoli wychodzi z dołka i łapię wiatr w żagle. To za dobra tenisistka żeby cały czas grać taką padakę.
Agnieszka? No cóż, wygrywa to co wygrywać musi jako czwórka światowego rankingu. Nie gra rewelacyjnie, nie gra też słabo, wygląda po prostu dobrze. H2H pokazuje, że nasza rodaczka dzisiaj nie będzie miała łatwo. Myślę, że to nie będzie spotkanie do jednej bramki i dlatego pobieram zakład na over gemowy. Wydaje się, że trzy sety są dość prawdopodobne.
Radwańska A. - Stosur S. over 21.5 ✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA Washinghton 2013
Alizee Cornet-Andrea Petkovic typ 1 / 2,50
Kolejny typ którym chciałbym się podzielić na dzisiejszy wieczór z bardzo fajnym value
Wczoraj francuzka mnie nie zawiodła i zaufałem jej także mam nadzieje ze i dzisiaj mnie nie zawiedzie.Alize zagrala wczoraj bez zarzutu raz tylko straciła podanie w meczu,świetna gra z końcowej lini widać ze dobrze czuje się w Washinghton i jest zmotywowana z rundy na runde.Pokonanie Cirstea która jest obecnie w gazie jest sporym osiagnieciem. Petkovic jak najbardziej jest do ugryzienia przez francuzkę,serbka nie powaliła mnie na kolana wczorajsza gra uważam nawet ze gdyby Agentynka miała chlodniejsza głowe i nie wyrzucła tylu piłek to mogłaby powalczyć o zwyciestwo ,Ormanchea wygrała 1 seta a w dwóch nastepnych gra sie posypała zupełnie.Półfinał jak na możliwości i obecna forme Petkovic to itak bardzo wiele. Licze na fajne spotkanie obfitujące w wiele zwrotów akcji.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Rybarikova M. - Makarova E. (2.90) ✅ Nice ;)
Ok, wszyscy widzą, że Makarova, w tym turnieju gra bardzo solidnie nie poddaje się i nie traci przy tym głowy wygrywając mecze, za meczem. Ale dzisiaj po drugiej stronie siatki, mimo że Rosjanka faworytką to widzę mimo wszystko duże szanse, dla Rybarikovej. Może nie ma mocnych serwisów, ale w wymianach, może Makarova mieć nieco problemy, i staram się jakoś postawić to za drobne. Rybarikova, już na trawie, z Katerinką wygrała, co prawda 3 lata temu, ale zawsze.. to się pamięta. Makarova, leworęczny mocny bity serwis, do forehandu, i Rybarikova, może mieć słabe returny, ale mimo wszystko, Makarova, nie może wiecznie wygrywać.
Cornet A. - Petkovic A. (2.50) ⛔ :]
Francuzka, również daleko zaszła, aż miło się ogląda jej grę, rzuca pewnie piłki po kortach i co najważniejsze dużo przy tym punktuje. Natomiast, Niemka, pamiętając mecz, z Sloaną Stephens, grała bardzo ambitnie, posiada mocny serwis, wymiany również są obiecujące, ale Cornet, w takich meczach potrafi od siebie dać 200% Pamiętam, mecz z Azarenką. Co prawda, inna nawierzchnia, wystarczy jak Francuzka podejdzie psychologicznie, Niemkę, a mecz może być w jej zasięgu, ,też spróbuję w singlu za drobne..
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
WTA, ATP, WASHINTON

Rybarikova M. - Makarova E. &amp; Del Potro - T. Haas

Oba mecze &quot;interrupted due to rain&quot; wg flashscore i Unibet.
Kiedy planowane jest wznowienie i gdzie można znaleźć jakieś info ?
Pogodę na najbliższe kilka godzin można przewidzieć b. dokładnie, np. Formula 1.

Official site: http://www.citiopentennis.com/ milczy.
Gram LIVE, ale nie mam pojęcia, jak tenisiści zareagują po przerwie....

Dziękuję z góry
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Final WTA Washington
Magdalena Rybarikova -Andrea Petkovic typ 1/ 2,29 bet365
✅✅
Final na kortach twardych w Washington
Przyjrzyjmy sie blizej obu paniom
Rybarikova obecnie w rankingu 43
Petkovic obecnie w rankingu 64
Rybarikova w doskonałej formie,broni tytułu z ubiegłego roku,widać że świetnie i pewnie sie czuje w tym turnieju,niezły sezon;final Washington,final Birmingham,3 runda Miami,3 r Indian Weels.Styl gry słowaczki przypadł mi do gustu cieszy oko,nie jest to typowa młocka która często racza nas tenisistki z czołówki,dużo finezji i polotu w jej grze,kombinacji,gry przy siatce, mysli na korcie i wie co powinna zrobic w danym momencie.
Petkovic wraca i wraca i WRACA po kontuzji ,odbudowuje mozolnie ranking i forme ,gra w kratke ,porażki: Zhoy-M. kwalifikacje RG,WIMBLEDON 2 R z Sloanne Stephens,Gastein 1 runda P.Martic-chluby nie przynosza zawodniczke ktora kiedys długo okupowała pierwsza 10 rankingu WTA
Podsumowujac moze i powinna wkoncu wygrac Petkovic ale lepiej w tym turnieju spisuje sie słowaczka dotychczas bardziej wymagajace rywalki miała Rybarikova : Kerber,Makarova,Mchale wiec jesli słowaczka umiała rozpracowac na korcie Kerber to nie powinna mieć wiekszego problemu z sympatyczną Petkovic .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom