>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Wuhan, Taszkient - 25.09-01.10.2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Wuhan, Chiny
Data rozgrywania: 25.09.2016-01.10.2016
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $2,288,250
Oficjalna strona turnieju: http://www.wuhanopen.org/
Lista startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/wta-wuhan/
Zwyciężczyni singla 2015: Venus Williams
Zwyciężczyni deblowe 2015: Sania Mirza i Martina Hingis


Miejsce: Taszkient, Uzbekistan
Data rozgrywania: 26.09.2016-01.10.2016
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.tashkentopen.uz/en/
Lista startowa: http://www.tashkentopen.uz/en/players
Drabinka: http://www.tashkentopen.uz/en/draws
Plan gier: http://www.tashkentopen.uz/en/schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/uzbekistan/wta-tashkent/
Zwyciężczyni singla 2015: Nao Hibino
Zwyciężczyni deblowe 2015: Alexandra Panova i Margarita Gasparyan
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Tenis - WTA Wuhan China - Hard
Godz: 12:00
Spotkanie: Sabine Lisicki - Ekaterina Makarova WYNIK 1:6 2:6
Typ: wygra Sabine Lisicki
Kurs: 3.10
Pinnacle
Stawka: 5j
Strata: 5j ⛔ ⛔ ⛔

Analiza:
W obecnej sytuacji jest to typowe 50/50 że wskazaniem na Niemke Sabine. Widzę tu duża wartość tj. w tym zwycięstwie, kursie. Sabine Lisicki od lat jest typem zawodniczki, która może pokonać każdą rywalke jak i przegrać z każdym nawet w stosunku 0:6 0:6. W ostatnim czasie więcej zawodzi, choć ostatni turniej pokazał u niej lepszą formę , czy moze w końcu odpowiednie czucie kortu. Ja na wspomnianym ost. turnieju tylko się jej przyglądałem, obserwowałem grę, szykując się na kolejne konfrontacje (zawiodłem się na niej na wcześniejszym turnieju, grala przeciwko Larsson, tracąc jedynie 3j - patrz mój temat - link widoczny w sygnaturze). Dziś widzę duże value w jej ewentualnym zwycięstwu w konfrontacji przeciwko Makarovej. Mimo tego iz Makarova aktualnie ma statut &quot;pro zawodniczki&quot; , czego sam osobiście (nieoficjalnie) nie powiem o Lisickiej (jej forma wyniki i zachowanie na korcie), widzę w tym pojedynku zwycięstwo underdoga ! Makarova gra dziś pierwszy pojedynek na azjatyckich kortach. Poprzednio nieudany występ na US Open. Zawodniczki warunkami fizycznymi jak i stylem gry są do siebie podobne. Gra na takich kortach jest bardzo specyficzna, tj. piłeczka odbija się bardzo wysoko, jak i dodatkowo potrzebne jest dostosowanie pracy nóg, timemingu ,kordynacji całego ciała do uderzenia czy poprostu czucia kortu, a to wymga czasu. Trening i delikatny sparing to ewidentnie za mało ! Tego dziś bedzie brakowac Rosjance. Mimo tych argumentów jest to i tak bardzo wyrównana konfrontacja. Makarova jeżeli ma chwilowe problemy z serwisem przegrywa własne punkty serwisowe seryjnie. Nie ma w tedy przewagi sytuacyjnej i nie może wygrać szybko, w pierwsze tempo punktu. W tedy dużo ryzykuje, szarpie swoja grę i jej głowa robi się baaaardzo gorąca. Spóźniona na nogach wyrzuca proste piłki w pośpiechu &quot;szukając&quot; linii, podobnie czyni to Petra Kvitova. W takiej sytuacji Lisicka będzie bezwzględnie obijać backhand Rosjanki. Liczę dziś na opanowanie, płynność i regularność Niemki na korcie. Będzie wykorzystywać pasywnosc Makarovej, której dziś braknie pewności i skuteczności. Lisicka ma duże szanse zdominować ta konfrontacje. Jest to dla niej dobry matchup. W hali gra się jej wygodniej, lepiej z silowymi, wysokimi rywalkami które grają na tkzw raz. Jak jest na fali gra niczym maszyna, bezwzględnie punktujac przy swoim serwisie, a w obronie częstuje rywalki zabójczymi kontrami. To jest ten moment sezonu w którym Sabina ukarze nam swój talent i warunki, dzięki którym bezapelacyjnie potrafi dominować nad rywalka. Mocny precyzyjny serwis, perfekcyjne zamykanie uderzeń z obu stron, mocna wręcz męska gra z glebi kortu i zabójczy forehand wbijajacy każda piłkę w kort, to atuty jakie ma Sabina Lisicka i one pozwolą zdominować jej dzisiejszą konfrontacje. Polecam ten typ.

Edit:

Jednak Lisicka nie wygrala i zamiast zysku tylko strata. Makarova jest w Wielkiej formie. Od poniedzialku sa bardzo dochodowe turnieje i bardzo przewidywalne konfrontacje. Skorzystamy zatem z dyspozycji Rosjanki. Powodzenia !
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Wuhan nie jest turniejem halowym. Co do typu to oczywiscie zycze powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rooni 135

rooni

Forum VIP
Pavlyuchenkova vs Doi
typ: 1 kurs: 1.33
bet 365
Jutro drugi dzień turnieju w Chinach. Rosjanka od Wimbledonu trzyma swój poziom, gra solidnie. Praktycznie od tamtego czasu przegrywała tylko z wyżej notowanymi przeciwniczkami + Puig. W ostatnim turnieju przegrana z Svitoliną która doszła do półfinału oraz w ostatnich tygodniach prezentuje bardzo dobrą forme. Doi gra bardzo słabo w ostatnich miesiącach wygrywane pojedyncze mecze. W tym roku co prawda na hardzie finał w tajwanie ale to było na początku sezonu i turniej był słabo obsadzony, do tego wygrany challenger również na hardzie ale to również znaczenia większego obecnie nie ma. Od Wimbledonu stosunek spotkań 5/13. Nic tak naprawdę nie przemawia za Japonką. Myśle że Rosjanką grając na swoim normalnym poziomie bez problemu pokona Doi.

Do tego bym dorzucił Konte 1.25. Brytyjki nie musze nikomu przedstawiać. Obecnie kompletny inny poziom niż Beck. Konta od US open nigdzie nie grała na pewno teraz będzie się chciałą pokazać z jak najlepszej strony, jeszcze może coś ugrać, pierwsza runda nie powinna stanowić problemu.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Popieram typy na Pavluchenkovą i Kontę.
Od siebie dorzucam:
Cibulkova @1.39 bet at home
Dominika bardzo dobry sezon, Alize wręcz przeciwnie. Alize sporo kontuzji na przełomie sezonów i nie grała tak mega dużo, a jak grała to sporo przegranych. Z kolei Dominika zaczęła rok w okolicach TOP 50, a teraz jest w okolicach TOP 10. Wygrała 3 razy z Agą i wiele innych meczy z rywalkami lepszymi i w lepszej formie od Alize. Rozstrzela francuzkę Dominika, grała parę dni temu z Lucie i mimo ze Czeszka była w mega formie i mega dobrze grała to i tak wygrała Cibulkova.
Vandeweghe @1.56 bet at home
Mladenovic ostatnimi czasy naprawdę żałość, ogólnie ten sezon to porażka. Coco naprawdę udany okres trawiasty, od tej pory troszkę gorzej. H2H 4:0. Nieźle o Kiki świadczy fakt, że kilka dni temu przegrała NA HARDZIE z Sorribes Tormo, mając wygranego pierwszego seta 6-1. Jest naprawdę mega słaba psychicznie. I mimo 184 cm jest serwis jest naprawdę nie taki trudny do przełamania. Może to 60 kilo ma na to spory wpływ, bo po prostu nie ma siły żeby mocno serwować i wybierać dobre kierunki serwisu. Coco wręcz przeciwnie. Przy 185cm waży 10 kilo więcej niż rywalka i ma naprawdę dużo siły. Jak wchodzi pierwszy serwis to jest naprawdę trudna do przełamania. Myślę, że tutaj będzie wynik 2:0 dla Amerykanki i nawet bez żadnego tie-breaka. Np 6-3 6-4
 
G 6

gargoyl007

Użytkownik
Jeżeli chodzi o typ na Cibulkovą to bym uważał, ponieważ oglądałem mecz z Osaką i miałem wrażenie, że Cibulkova ma jakieś problemy. Tym bardziej że Cornet nie jest żadnym ogórkiem i potrafi wystrzelić na niektórych turniejach. Odnośnie CoCo wydaje mi się że powinna to wygrać aczkolwiek Mladenović również potrafi zagrać na wysokim poziomie. Ogólnie ostatni turniej z Seulu pokazał że underdogi w turniejach azjatyckich lubią wygrywać. Aczkolwiek bardziej skłaniałbym się ku CoCo w meczu z Mladenović.

Według mnie lepiej wygląda w dniu jutrzejszym:
1) Parra Santonja A / Rodionova A - Dabrowski G / Martinez Sanchez M J
Dabrowski G / Martinez Sanchez M J @1.7 oddsring
Gdzie Rodionova jest dobrą deblistką aczkolwiek ta para gra ze sobą pierwszy raz, może zagrać ale nie musi. Zaś Dabrowski G / Martinez Sanchez M J pograły trzy setówkę z Mirzą i Strycovą więc z nazwiskami nie byle jakimi jeżeli chodzi o kobiecego debla w szczególności jeżeli chodzi o pierwszą z nich czyli Mirzę.
2) Begu I-C / Siegemund L - Mchale C / Peng S
Begu I-C / Siegemund L @2.2 oddsring
Nie rozumiem tych kursów, oglądałem mecze Siegemund i Mchale. I ewidentnie widać u Siegemund zaangażowanie w każdym meczu. Rozumiem że grać będzie po drugiej stronie barykady Peng S. ale patrząc z perspektywy obu par bardziej podoba mi się ta pierwsza i uważam że za drobne warto spróbować
3)Putintseva, Yulia - Sevastova, Anastasija
Sevastova, Anastasija @1.75 oddsring
Wobec progresu jaki robi ta zawodniczka również nie wypada przejść obok, wystarczy popatrzeć między innymi w np. H2h obydwu zawodniczek.

z ryzykownych:
Pliskova, Karolina - Safarova, Lucie - Bardzo ładnie rozrzucała dzisiaj Lepchenko w drugim secie, jak tak zagra z Karoliną myślę że szanse są
Stosur, Samantha - Wozniacki, Caroline - Forma wzrostowa cały czas u Karoliny czy odpuści po wygranym turnieju? Zobaczymy.
Schmiedlova, Anna-Karolina - Sakkari, Maria - Obserwuję tą zawodniczkę od pewnego czasu i przyznam szczerze że mi imponuje potrafi zagrać naprawdę bardzo dobrze
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Xu/Zheng-Atawo/Spears 0-2
Xu/Zheng 2.50 b365
⛔
Spotkanie sąsiadujących ze sobą w rankingu zawodniczek. Amerykanki wspólnie piastują 20. lokatę, zaś Chinki kolejno 22. i 23. rakiety rankingu deblowego. Nigdy nie patrzę na ranking przy obstawianiu, więc traktuję to jako ciekawostkę. Myślę, że warto jednak popatrzeć do zestawienia Road to Singapore, a tutaj podobnie, obie pary koło siebie. Azjatki strata 500. punktów do ósmej lokaty, zaś Amerykanki ponad 600. Obie pary, jeżeli myślą o występie w turnieju kończącym sezon, muszą zagrać kilka dobrych turniejów. Obie pary bardzo podobny sezon. Pierwsze półfinał na AO, drugie na Wimbledonie. Można by znaleźć kilka analogii więcej, ale nie o to tutaj chodzi. Kopsy zagrały ostatnio w tokio i szczerze mówiąc, mimo półfinału, ich wyniki nie powaliły na kolana. Przy tej drabince to one powinny zagrać w finale z Basią i Sanią. Xu z Saisai też nie zaimponowały, bo poleciały z Japonkami, jednak Aoyama z Ninomiyą potrafią sprawić niespodziankę. Uważam, że mimo kilku wpadek Chinki weszły do czołówki par deblowych touru. Może to nie jest ten top, który bije się w wielu szlemach, ale potrafią powalczyć z każdym tym bardziej z Kopsami, które ostatnimi czasy nie mają wielkiej formy. Myślę, że mecz powinien być wyrównany, a na pewno widzę tutaj bardziej wyrównany rozkład szans i muszę tylko powiedzieć, że szkoda, że nie zauważyłem kursu 3.00, którego szczwany dał na start. Niemniej jednak uważam, że 2.50 też nie jest tragiczne i można spróbować takiej opcji.
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Wuhan - Hard
Godz: 11:00
Spotkanie: Jelena Jankovic - Daria Gavrilova WYNIK 6:2 6:2
Typ: wygra 2-0 w setach Daria Gavrilova
Kurs: 3.00
Pinnacle
Stawka: 5j
Strata: 5j ⛔ ⛔ ⛔

Analiza:
Jak ujrzałem te zestawienie w I rundzie wiedziałem już, co zaproponuje do gry. Jest to bardzo wartościowe value 2-0 w setach Gavrilova. Mloda Rosjanka jest to niesamowity talent. Jestem pod wrażeniem jej talentu i gry. Od US Open nie grała, a tam odniosła bardzo pechowa porażkę w I rundzie z Safarova, gdzie o jej porażce zdecydowało tylko kilka punktów. Wczesniej zagrała niesamowity turniej w Cincinnati. Na tych kortach w Wuhan Daria będzie się czuła bardzo komfortowo. Nawierzchnia będzie pozwalać jej kontrolować uderzenia na wysokim poziomie. Kurs na czyste zwycięstwo wynosi 1.70-1.85. Jest to także duża wartość i bardzo opłacalna. Osobiście daje tu max 1.40-1.50. Gavrilova stylem gry i warunkami fizycznymi przypomina mi Simone Halep. Jest ona zapewne bardzo głodna gry po nieudanej grze na US Open. Przed nią jest wielka kariera. Jej główne atuty to precyzja i szybkość. Gavrilova gra jak automat, przy czym jest bardzo swobodna. Słabsza dyspozycja, bądź gorszy dzień rywalki będą przez nią wykorzystane bezlitośnie. Jak jest lepsza i ewidentne dominuje nad rywalka, to wówczas nie prezentuje na korcie w ogole gorszych momentów. Świetnie serwuje i bardzo regularnie, co ułatwia jej szybkie wygrywanie punktów. Dobrze biega i jest niesamowicie dynamiczna. Gra swobodnie przy siatce jak i z końcowej lini. Z glebi kortu uderza szybko i płasko. Mimo drobnej budowy i niskiego wzrostu (166 cm) atakuje bardzo mocno i efektownie. Wykorzystuje cała geometrię kortu. W pierwszym uderzeniu spycha rywalkę do obrony, bądź już nawet szuka wygrywających punktów. Bardzo podoba mi się jej obrona. Bez problemu wygrywa punkty po każdym krótszym i pasywnym zagraniu rywalki. Stara się dominować od początku do końca, aby nie było zaskakujących zwrotów sytuacji. Za to Jankovic grała bardzo intensywnie poprzedni turniej i jest zaprwne wykończona psychicznie i fizycznie. Jak wiadomo Serbka ma problem od lat z zachowaniem koncentracji i formy przez dłuższy okres. Jej gra w ostatnim turnieju w Azji (nie pauzowala jak Gavrilova) była bardzo nieregularna, a wręcz gra bardzo szarpany tenis, do czego zdążyła już przyzwyczaić cały tenisowy świat. Ma problem ze skutecznością i efektywnością serwisu. Także ma problem z utrzymaniem regularnosci i jakości gry z glebi kortu. Akurat jej ryzyko w ataku nie pomaga. Jest bardzo niepewna i wyrzuca proste pilki bez jakiejkolwiek presji ze strony rywalki, po czym szybko się irytuje. Serbka w tej konfrontacji będzie dziś kompletnie bezradna i nie ma żadnych argumentów na równorzędną rywalizację. Wyczerpana i poirytowana szybko &quot;odda&quot; ten mecz przeciwniczce. Polecam ten typ !
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik

Shvedova-Vinci 2 @1.62 bwin
Trudno nie typowac na wygrana Vinci. Przede wszystkim duzo punktow do obrony, poniewaz zarowno US Open jak i te turnieje azjatyckie w Wuhan i Pekinie byly bardzo udane w tamtym sezonie dla wloskiej tenisistki. Vinci pokazala na US Open, ze calkiem niezle jej wychodzi to bronienie punktow, co prawda nie skonczylo sie na finale w Nowym jorku jak rok temu, ale cwiercfinal z Kerber to tez wciaz bardzo dobry wynik. W Wuhan Vinci tez byla swietna w tamtym sezonie i przegrala minimalnie polfinal z pozniejsza triumfatorka Venus Williams. Shvedova ma dobry sezon, zwlaszcza bardzo dobrze wypadly dwa ostatnie szlemy, ale mysle, ze forma Vinci bedzie trzymac jeszcze i Wloszka zmobilizowana jak w 1-szej rundzie z Puig powinna zameldowac sie w kolejnej rundzie.

Return Vinci niczym tygrys przyczajony do ataku, jej serwis kwitnie niczym piekny kwiat bzu w polu, nie wspominajac juz o swiezosci niczym wszechobecny zapach rosy o poranku, unoszacy sie wsrod pieknego wschodu slonca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
columbia 347

columbia

Użytkownik
Tenis - WTA Wuhan - Hard
Godz: 6:00
Spotkanie: Ekaterina Makarova - Agnieszka Radwanska
Typ: wygra 2-0 w setach Ekaterina Makarova
Kurs: 5.54⛔
Pinnacle
Stawka: 5j
Analiza:

Uważam że Agnieszka nie dość że nie ma obecnie ochoty na grę w tenisa a napewno w Wuhan to jest kompletnie w tym momencie jest bez jakichkolwiek szans w konfrontacji z Rosjanka, zwlaszcza z tak grająca Rosjanka ! Festiwal dobrej gry Radwańskiej na amerykanskim hardzie zakończył się dość nieoczekiwanie po zaskakującej porażce z Konjuh na US Open ( typowalem ta przegrana Agnieszki). Ostatnio Radwańska była lekko kontuzjowana i bardzo zmęczona w Tokyo. Rozegrala tam wiele ciężkich pojedynków (Strycova czy Woźniacka). Makarova za to pauzowala od US Open. Tu w Wuhan w I rundzie wręcz rozbiła Lisicki. Na korcie było widać mega dyspozycję, swobodna grę na tych kortach jak i wielki głód na grę. Szukałem w tym pierwszym pojedynku Makarovej niespodzianki tj jej porażki i się bardzo rozczarowałem, jednak dziś wykorzystam bezbłędnie jej dyspozycje i skorzystam z dużego value jaki jest w tym kursie. Makarova ma atuty o jakich może śnić Radwańska. Ponadto warunki i komfort gry sprzyjają tu Rosjance, a więc jest to jej podwójny handicap. Dzięki przewadze wzrostu, siły i dużej dynamice Makarova gra na tych kortach bardzo swobodnie. Bardzo dobrze się porusza wzdłuż linii kortu, jak i do przodu. Jej serwis robi bardzo duże wrażenie. Ustawia swój punkt już w pierwszym uderzeniu. Jest cierpliwa i wytrzymuje presję zawsze wybornie broniąc breakpoint&#39;ow. Uderza piłki bardzo płasko i mocno w męskim stylu. Siła i swoboda uderzenia Rosjanki z glebi kortu jak i efektowność zagrań robią wrażenie na każdym. Za to Polka będzie dziś kompletnie bezradna. Jest aktualnie bardzo miękka i nieregularna w ataku. Daje przeciwniczkom dużo szans na przełamanie. Jej serwis jest mało precyzyjny i nieskuteczny. Zagrania techniczne i szybkość w nogach to za słabe atuty obecnie polskiej tenisistki aby nawiązać jakąkolwiek walkę z dzisiejszą rywalka. Z glebi kortu gra bardzo zachowawczo i przewidywalnie. Nie trafia w kort wielu latwych piłek i nie potrafi odpowiedzieć na dużą siłę i precyzyjne zagrania przeciwniczki. Jest to dobry matchup dla Makarovej. Ona preferuje grę z takimi rywalkami a Radwańska nie potrafi dominować nad takim stylem gry w tenisa. Polecam tak opłacalny kurs z całego serca !
 
wiking 87

wiking

Użytkownik
Wozniacki - Radwańska
Typ: 2
Kurs:1,57 Bet365
Na początku kurs był 1,72 ale niestety wtedy jednak nie miałem jak zagrac. Jak zobaczyłem tą parę wczoraj to spodziewałem sie kursu w okolicach 1,6 na Agę, i uważam ze po takim kursie warto ją pograc, czemu ? Otóż widzę kilka czynników sprzyjających Radwańskiej. Aga gra jak gra, sezon moim zdaniem gra taki sobie ale jak trzeba to grac potrafi. Rok temu Aga odpadła tutaj z późniejszą triumfatorką Venus Williams , było to spowodowane tym ze wygrała turniej w Tokio a dzień później juz musiałą grac kolejny mecz, który i tak w pewnym momencie był wyrównany. Jej przeciwniczką będzie włąsnie zwyciężczyni tegorocznej edycji w Tokio Caroliana Woźniacki, z którą tą w Tokio Aga juz toczyła bój , i tylko ona sama wie jakim cudem to przegrała, jednak tamta porażka jest na korzysc mojego beta. Dla Caroliny będzie to 7 mecz na przestrzeni 8 dni z czego 3 pojedynki ( w tym ten z Radwańską ) trwały po 3 godziny. Do tego należy uwzglednic brak dnia przerwy dla Woźniackiej oraz dodatkowo odbyty lot który trwał ok 5 godzin to nie wpływa dobrze na wypoczynek zawodniczki. Aga w tym czasie rozegrała szybki mecz z Makarovą i miała wiecej czasu na wypoczynek i aklimatyzacje. Jestem świadom ze w obecnym sporcie fizjo terapeuci czynią cuda i potrafią postawic zawodnika na nogi w jeden dzień ale to juz za dużo nawet jak na Woźniacką. Obie zawodniczki grają zbliżony do siebie tenis i może to byc kolejny pojedynek na wyniszczenie, który uważam rozstrzygnie się tym razem na korzyśc Polki
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Agnieszka Radwańska Typ: 1 @ 2.30 Pinnacle⛔
Caro i Isia to koleżanki poza kortem. Na korcie jednak przyjaźni już nie ma. W bilansie bezpośrednich pojedynków prowadzi Wozniacki 9:4. Ostatnia wygrana miała miejsce kilka dni temu więc tym bardziej nie zrozumiałe jest czemu bukmacherzy wciąż faworyzują Polkę (ranking, no ale przecież on sam meczy nie wygrywa). Jest to tym bardziej dziwne, gdyż po słabym sezonie podczas US Open Dunka prezentowała się świetnie, a ostatnio wygrała turniej w Tokio. W mojej ocenie nie ma co mówić o jakimś przesadnym zmęczeniu. Wozniacka dawno nie byłą w takiej formie i zapewne zechce z tego wycisnąć ile się tylko. W mojej ocenie jeśli Dunka wygra pierwszego seta, to w drugim nie da się już odrodzić Polce, która od dobrych kilku tygodni jest zdecydowanie pod formą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Agnieszka Radwańska Typ: 1 @ 2.30 Pinnacle
Caro i Isia to koleżanki poza kortem. Na korcie jednak przyjaźni już nie ma. W bilansie bezpośrednich pojedynków prowadzi Wozniacki 9:4. Ostatnia wygrana miała miejsce kilka dni temu więc tym bardziej nie zrozumiałe jest czemu bukmacherzy wciąż faworyzują Polkę (ranking, no ale przecież on sam meczy nie wygrywa). Jest to tym bardziej dziwne, gdyż po słabym sezonie podczas US Open Dunka prezentowała się świetnie, a ostatnio wygrała turniej w Tokio. W mojej ocenie nie ma co mówić o jakimś przesadnym zmęczeniu. Wozniacka dawno nie byłą w takiej formie i zapewne zechce z tego wycisnąć ile się tylko. W mojej ocenie jeśli Dunka wygra pierwszego seta, to w drugim nie da się już odrodzić Polce, która od dobrych kilku tygodni jest zdecydowanie pod formą.
Witam. Uważam, że nie masz racji. Agnieszka w poprzednim meczu zgubiła koncetracje, mogła skończyć ten mecz w dwuch setach,ale coś sie stało z nogą lub innym uraz ją dopadł. Uważan że czysty win na Agę 2:0 jej się należy - pozdrawiam
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
WTA Tenis - Wuhan
Godz: 16:00
Spotkanie: Woźniacka - Radwańska
Typ: wygra 2-0 w setach Woźniacka
Kurs: 4.00⛔
Pinnacle
Stawka: 5j
Analiza:
Podkreślam typuje tu underdoga i dodatkowo 2-0 w setach. Ponadto typuje przeciwko Radwańskiej która dziś &quot;musi&quot; zagrać koncert błędów i nieregularności. Woźniacka ograła ostatnio Iske i zrobi to dziś ponownie oraz upokorzy ja bardzo, o ile Polka nie zrobi tego sama. Gorszy dzień i zmęczenie materiału to czeka Krakowianke. Gdzie te kontuzje i narzekanie na cały świat ? To dziś będzie widoczne u Pani Agnkeszki. Jest to duze value i wybieram ten kurs, bo jak grać w stronę Dunki to tylko 2-0, bądź wogole. Trzeba korzystać z okazji. Mentna gra Agnieszki i brak szybkości w nogach , a po drugiej stronie ciągle przyspieszanie i atak do upadłego Wozniackiej. To obraz tej konfrontacji. Będzie to mecz do tkzw jednej bramki. Polecam ten kurs ! Dziś ujrzymy uśmiech Dunki , a w nim różowe dziąsła i białe kły. Powodzenia !
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
WTA Tenis - Wuhan
Godz: 16:00
Spotkanie: Woźniacka - Radwańska
Typ: wygra 2-0 w setach Woźniacka
Kurs: 4.00
Pinnacle
Stawka: 5j
Analiza:
Podkreślam typuje tu underdoga i dodatkowo 2-0 w setach. Ponadto typuje przeciwko Radwańskiej która dziś &quot;musi&quot; zagrać koncert błędów i nieregularności. Woźniacka ograła ostatnio Iske i zrobi to dziś ponownie oraz upokorzy ja bardzo, o ile Polka nie zrobi tego sama. Gorszy dzień i zmęczenie materiału to czeka Krakowianke. Gdzie te kontuzje i narzekanie na cały świat ? To dziś będzie widoczne u Pani Agnkeszki. Jest to duze value i wybieram ten kurs, bo jak grać w stronę Dunki to tylko 2-0, bądź wogole. Trzeba korzystać z okazji. Mentna gra Agnieszki i brak szybkości w nogach , a po drugiej stronie ciągle przyspieszanie i atak do upadłego Wozniackiej. To obraz tej konfrontacji. Będzie to mecz do tkzw jednej bramki. Polecam ten kurs ! Dziś ujrzymy uśmiech Dunki , a w nim różowe dziąsła i białe kły. Powodzenia !
Chłopie znowu się ośmieszasz. Radwańska juz z Makarovą miałą nie istnieć i co ? Stłamsiła ruską słabizne bez problemu. Zmęczenie ma dosięgnąć Age , a Karoline to nie , która mecz za meczem codziennie gra ?.
Obraz przyspieszającej i atakującej do upadłego Wozniackiej widzieliśmy wczoraj w meczu z Siniakovą , gdzie łamała się jak zapałka wywalając pilkę po trybunach. Powodzenia dla tych ,co wierzą w takie brednie i stawiają ślepo.
Jesli ktos ma to wziac 2:0 to Aga
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Kvitova P. - Konta J. 2 @ 2.38 1xbet 10j ⛔ za mało kazała Konta biegać Kvitovej

To jest typ zdecydowanie przeciwko Petrze Kvitovej, która rozegrała dzisiaj wyczerpujące spotkanie z liderką rankingu Angelique Kerber. Czeszka w końcówce spotkania miała problemy z serwowaniem, ponieważ łapały ją skurcze. Adrenalina sprawiała, że przetrzymała ból i przy stanie 5-4 w 3 secie była w stanie utrzymać serwis. Był to gem zacięty, Kerber miała w nim nawet szanse na przełamanie, ale jej nie wykorzystała. Śmiem twierdzić, że gdyby przełamała rywalkę i doprowadziła do stanu 5-5 to wygrała by ten mecz, bo Kvitova fizycznie wyglądała tragicznie.

Johanna Konta to zawodniczka z czołówki i myślę, że będzie potrafiła wykorzystać problemy zdrowotne rywalki. Brytyjka rozgrywa bardzo dobry sezon, w końcu jest 13. rakietą świata. Na kortach twardych czuje się bardzo dobrze. Z Kvitovą mierzyła się dwukrotnie, bilans 1-1, ale ostatnie spotkanie (rozgrywane w tym roku) wygrała Konta. Johanna ma także pozytywny bilans z zawodniczkami leworęcznymi 16-10.

Reasumując, problemy zdrowotne Kvitovej i statystyka wskazują, że to spotkanie powinna wygrać Konta.
 
T 4

tomson_112

Użytkownik
O meczu pliskovej co powiecie ?
Raczej pewny win, cebula raczej nie jest w stanie zagrozic w tym meczu? Dzien przerwy może i na plus dla slowaczki, ale obie w takim wieku ze o zmeczeniu raczej nie ma mowy. Jak kryska bedzie trafiac tak jak potrafi, to dominika w defie nie ma nic do powiedzenia ? Kurs 1,55 zachęcający do dubla ?
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Halep-Keys 1 @1.4 expekt
W takich meczach to zawsze na Simone w kombinacji. Halep jest lesza tenisistka i im dluzej bedzie trwac mecz tym wiecej bledow powinno sie pojawiac u Keys. Jak dotad ten scenariusz sie sprawdzal w pojedynkach tych dwoch zawodniczek, a Halep mysle, ze ma szanse odegrac tutaj jedna z pierwszoplanowych rol. Zadnych madrosci innych tutaj nie wymysle.
 
H 902

hank

Użytkownik
Mam parę przemyśleń, ale nic nie oglądałem w tym tygodniu, powiedzcie mi tylko,
jak z szybkością tych kortów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom