>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Wuhan, Taszkient - 25.09-01.10.2016

Status
Zamknięty.
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
a ja na jutro dubelek Petra 2-0 + Kuznetsova ako 7,29
Betsson
1) Na Petre stawiam konsekwentnie od drugiej rundy, końcówka 2 seta i początek 3 seta z Kerber to dominacja Czeszki, której ataki były imponujące. Mam nadzieję, że zdąży się zregenerować na jutro (jako ostatnie wyjdą na kort). Motywacja po wyeliminowaniu nr 1 na pewno jest.
2) Rosjanka z Venus pokazała dziś urozmaicony tenis, jest siła fizyczna,ale i gra kombinacyjna wygląda przyzwoicie. Myślę, że po3 setowym boju Agnieszka polegnie
Przy kursie zawsze podajemy również bukmachera, od którego on pochodzi./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Uważałbym z tym graniem na Kvitovą bo z tego co widzę to mecz jest zaplanowany na 13 czasu polskiego więc ma trochę tego czasu na odpoczynek.Fakt,widziałem jak słaniała się na nogach w końcówce trzeciego seta i ten drugi serwis który posłała tak ślamazarnie przez ten skurcz.Jednak tego czasu ma trochę na regenerację.
Radwańska
1.53⛔
Bet365

Widziałem naszą tenisistkę w akcji w dzisiejszym meczu z Dunką i mimo że Woźniacka i tak grała taki piach że szkoda gadać to Radwańska pokazała kawałek dobrego tenisa,bardzo inteligetnie jak to ona,skrót i lob i nawet serwis jej siedział dosyć dobrze.Zmuszała Dunkę do błędów swoim pierwszym podaniem więc można powiedzieć że prezentuje się przyzwoicie.Swietłana jest prawdziwą zmorą naszej tenisistki ale zauważyłem że Radwańska pod koniec sezonu przeważnie gra dobrze gdy już nie ma wielkich szlemów,widać że dobrze czuję się w Azji i gdy nie ma tej wielkoszlemowej presji jest w stanie wygrywać turniej za turnieje.Zresztą to w Azji sięgała dotąd po osiem tytułów z 19 w swojej karierze.Z taką grą jaką prezentują w ostatnim czasie powinno wystarczyć na pokonanie Rosjanki.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Cibulkova-Strycova
Typ:1
Kurs:1.45
Bukmacher:expekt
W Chinskim Wuhan dojdzie dzis do pojedynku Slowaczki i Czeszki, typ opieram glownie na tym ze
Dominika zaczela swoje grac w tym turnieju natomiast Barbara miala w przeciagu 4 dni 3 baaardzo d
ugie spotkania 3 setowe gdzie kazde z nich trwalo ponad 2,2,5g, nie widze opcji zeby nie odczula
zmeczenia a Dominika po schrupaniu dobrze dysponowanej Pliskovej bedzie dalej grac swoje, pewny typ
i piekny kurs, pooolecam za gruba kwote
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Babos/Shvedova-Mirza/Strycova 0-2
Babos/Shvedova+1.5 seta 2.02 1xbet
⛔
Sania z Basią świetnie zaczęły współpracę. Bilans 13/1 wygląda świetnie, na start wygrały w Cinnci, później ćwierćfinał w USO, gdzie poległy z finalistkami, czyli Kiki i Karoliną, a ostatnio tytuł w Tokio. Sania to numer 1 od dłuższego czasu. Natłukła masę punktów w parze z Martiną, teraz też już trochę obroniła z Baśką. Zauważyłbym, że po nowojorskim szlemie nie prezentują one już tak rewelacyjnej, równej formy. Przez ostatnie dwa tygodnie dwukrotnie straciły seta z parą Dabrowski/Martinez-Sanchez, a także w 1R w Japonii z deble Doi/Nara. Nie są to pary z czołówki WTA, co najwyżej mniejsze turnieje w tourze, a jednak stać było je na chociażby chwilę wyrównanej gry. Timea z Jarką to dla mnie inna bajka. Wcześniej z innymi partnerkami, a teraz wspólnie robią naprawdę dobre wyniki, bo finał jednego ze szlemów trzeba uznać za takowy. Do tego kilka innych udanych turniejów, a zauważyłbym, że zawsze kończyły minimum na R16. W kontekście formy skupiłbym się jeszcze na Basi, bo moim zdaniem można ją wyróżnić z tego grona. Jako jedyna nie jest w ścisłej czołówce deblistek, dzięki dobrym występom u boku Sani weszła już na 18. lokatę, ale wcześniej bujała się w trzeciej dziesiątce. Raz, że było to spowodowane nieregularną grą w turniejach deblowych, zmianami partnerek, ale co najważniejsze psychiką Czeszki. Baśka potrafi dostać pewnego rodzaju zaćmienia i wtedy po prostu poziom jej gry spada, a ona się tylko denerwuje i zamiast szybko skupić się na grze. to jeszcze bardziej się wkurza. Kolejnym aspektem tutaj jest zmęczenie. Myślę, że właśnie Strycova może odczuwać swoje singlowe zmagania z dnia poprzedniego. Na początek grała z Jankovic, żeby dzień zakończyć pojedynkiem z Domi. Oba mecze rozegrane w trzech setach, więc sporo sił zostawionych na korcie. Wprawdzie Baboski miały swój mecz z poprzedniej rundy, ale Swieta skreczowała po rozegraniu trzech gemów, więc można wręcz powiedzieć, że obie dziewczyny powinny być wypoczęte. Zbierając to do kupy uważam, że set dla Timei i Jarki jest tutaj prawdopodobny, a przy kursie 2.00+ po prostu warto w to wejść.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Petra - Cebula 2-0 kurs 2,1 betsson
Zły na siebie bo odpuściłem ten sam wynik Czeszki z Halep, a kurs był bardzo wysoki. Petra fizycznie dominowała w tym turnieju nad wszystkimi i tak pozostanie do samego końca. Dominika będzie niemiłosiernie returnowana przy swoim serwisie, bo dziewczyna miała ostatnie 2 dni nad wyraz ciężkie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom