>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Diyas vs Osaka. Diyas 3.10 fortuna. 0:2.
Dlaczego nie? Osaka to gracz na hard korty a nie na ziemie, forma tragiczna przed RG. Diyas to ziemniak i naszą Madzie rozgromiła gładko 2:0. Do tego strasznie dobrze grała przy swoim serwisie i w wymianach calkiem calkiem. Osaka poleci mam nadzieję, bo nie gra nic ciekawego.
Buzarnescu vs Peterson. Buza 1.65 fortuna 2:0.
Buzarnescu miała ciekawe turnieje przed RG i milo dla oka sie ją oglądało , agresywny tenis, walka etc.. O Peterson powiedziec za wiele nie mogę niestety bo jej w akcji nie widzialem i nie slyszalem o jej jakichs wielkich osiagnieciach wiec Buza.
Kuzmova vs Svitolina . Kuzmowa 8.3 fortuna 0:2.
Trzeci typ z malym przymrużeniem oka.. Svito faworytka, ale Kuzmova wygrany turniej w Trnavie i tez na fali, są to kobiety wiec cyrki mogą być a Svito juz z Tomljanovic miała lekkie problemy i przegrywala 1:5 w 1 secie ale Tomlja to tez psychiczny gniot i oddała 5:7. Kuzmova psychicznie lepsza od australijki Tomlja wiec moze byc ciekawie i kurs zawyzony wg mnie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pierwszy raz ja oglądasz? Większość meczow sereny właśnie taki ma przebieg. Drugi bieg włącza dopiero jak już naprawdę robi się gorąco
Ale tu nie chodzi o to , poprostu Serena ma taka nadwage , ze ciezko jej sie zebrac z jednej strony kortu na druga . Oddycha rekawami a Pliskova co miala konczaca pilke to trafiala w siatke albo out. To nie Williams wygrala a Pliskova przegrala.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
O ile damski tenis jest dla mnie jak totolotek to dzis mam cos ciekawego na oku .
Buzarnescu @1,70 sts✅✅✅
Rumunka jesli chce to potrafi grac świetnie , ogladalem jej mecz z Hsieh w Strasbourgu i grala tam niczym Halep w najlepszej formie i nie przesadzam bo wiem co pisze . Ale pozniej z Cibulkova po drugim wyrownanym secie to w trzecim wygladala jakby juz chciała zameldować sie w Paryzu. Dzisiejsza jej przeciwniczka raczej z WTA ma malo wspólnego i do Rumunki w formie nie ma podjazdu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A Garcia Perez Wozniacka co myslicie ze ugra seta Hiszpanka z Karolina czy może nawet wygra? Ktos ogladal mecz Wozniackiej w 1 rundzie ???? ?
Bo kursiwa fajne ;)
 
I 477

imperator88

Użytkownik
A Garcia Perez Wozniacka co myslicie ze ugra seta Hiszpanka z Karolina czy może nawet wygra? Ktos ogladal mecz Wozniackiej w 1 rundzie ???? ?
Bo kursiwa fajne ;)
Ja tutaj bardziej bym skłaniał się w kierunku gładkiej wygranej Dunki.Jakupovic sporo pomogła Garcii w R1,psując sporo piłek.Dodatkowo bodajże Hiszpanka właśnie brała medical time out,więc ciekawe jak zdrowie dopisze.Wozniackiej nie widziałem,ale jej regularność powinna wykończyć Hiszpankę.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A Garcia Perez Wozniacka co myslicie ze ugra seta Hiszpanka z Karolina czy może nawet wygra? Ktos ogladal mecz Wozniackiej w 1 rundzie ???? ?
Bo kursiwa fajne ;)
Oglądałem wozniacka w 1 rundzie. Bardzo dobry mecz. Aż dziw że wytrzymała napor Collins. Świetna defensywa Praktycznie bezbledna.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pierwszy typ gladko wiec spróbujmy cos jeszcze( mam nadzieje , ze nie będzie to strzal w stope )
Putincewa @1,60 sts✅✅✅

Kazaszka woli grac na ziemi, przynajmniej takie odnosze wrazenie a jej dzisejsza przeciwniczka preferuje twarde korty, ogladalem tez ostatnio wygrany mecz mojej dzisiejszej faworytki i naprawde prezentowała sie całkiem nieźle .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Bencic win @2.7 fortuna
Belinda pierwsze swoje spotkanie ledwo wycomebackowała, ale liczę że jak poczuła widmo eliminacji to zepnie dupsko, bo grać potrafi. Rybarikova mnie nie przekonała, zagrała z Kumkum która jest raczej niszową zawodniczką - okej, pewne zwycięstwo, ale liczę, że jak mogła sobie wygrać meczyk na takim luzie, to przy przeskoku na zdecydowanie bardziej wymagającą przeciwniczkę może się posypać. Kurs warty próby.
Safarova win @3.41 fortuna
Lucie powraca do gry na wielkie turnieje. Co prawda jest nieco zardzewiała, ale w 1 rundzie grała odważnie przeciwko Ponchet i to był bardziej mecz, żeby wejść dobrze w turniej niż walczyć o utrzymanie w grze. Karolina jak to ma w zwyczaju, opierała się na serwisie i na bieganiu jak najmniej. Spotkanie wygrała, bo przeciwniczka nie była szałowa, ale lekki choke był, zwłaszcza w 1 secie, gdzie dopiero złapała zwycięstwo w TB (8:6). Safarova z Ponchet nie wstrzymywała ręki, a mimo wszystko proporcja winnerów do unforców była 38 do 25. Pliskova w swoim meczu, zdecydowanie dłuższym (6:4/6:1 Saf- 17g // 7:6,6:4 Pli- 23g) tylko 1 as, pełno niewymuszonych błędów oraz dość cienkie % na serwisie jak na nią 67% po 1, 55% po 2gim i o ile 2ga statystyka dość przyzwoita to pierwsza, dla zawodniczki tak bazującej na własnym podaniu może być zbyt niska, jak na tak ograną rywalkę.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Barty @ 1,80 sts⛔
Barty 2-0 @ 2,70⛔

Tak jak pisalem ostatnio , ze gra przeciwko Williams w następnej rundzie to bedzie latwy zarobek .. ale powiem szczerze , ze mam teraz lekkie obawy a juz troche nagiolem swoj budżet idąc w strone Australijki , dlatego mam nadzieje , ze mnie nie zawiedzie . Obawy mam nie dlatego , ze Syrenka moze zagrac jak za najlepszych czasów, tylko dlatego , ze boje sie iz Barty troche sie spali. Jeśli ktos wie kim jest Ashleigh Barty to tez powinien wiedziec , ze w wieku 17 lat byla juz uznawana za przyszla liderke rankingu WTA ale niestety przegrała z depresja z którą borykala sie az do roku 2016 i od tamtej pory stara sie wskoczyc do czołówki na stale a umiejętności ma naprawde spore . W wieku 15 lat wygrała juniorski Wimbledon a pozniej w wieku 17 lat wygrala w parze ze swoja rodaczka dwa szlemy w deblu. Imponujące prawda ? Ale niestety to wszystko przyszło za szybko i Australijka wysiadla. Tak jak pisaLem , od dwoch lat jest juz dobrze i naprawde potrafi grac ladny dla oka tenis . Dzisiaj zmierzy sie z najlepsza tenisistka w historii kobiecego tenisa ale Serena to juz nie ta sama zawodniczka , niedawno zostala mamą i od tamtej pory liczy sie dla niej glownie rodzina a tenis traktuje drugorzędnie. Oczywiście chce wygrywac ale nie jest w stanie grac juz tak samo jak kiedyś bo ma sporą nadwagę i nie porusza sie po korcie jak za starych dobrych czasow, powinna juz odpasc w poprzedniej rundzie ale Pliskova popelnila 33 nie wymuszone bledy i nawet nie potrafila skonczyc najprostszych pilek. Mam nadzieje , ze trener Australijki wymysli odpowiednia taktyke i dobrze zmotywuje Barty bo Serena jest jak najbardziej do pokonania i wystarczy dac jej trochę pobiegać pograć kilka ladnych skrótów i Serena nie da rady bo w pierwszym secie meczu z Czeszka juz oddychala rekawami a jak miala biegac pod siatke to juz w ogóle wygladalo to komicznie . Na takie zagrania jak najbardziej stac Australijke dlatego licze , ze sobie dzisiaj poradzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 219

dolgo

Użytkownik
Barty @ 1,80 sts
Barty 2-0 @ 2,70

Tak jak pisalem ostatnio , ze gra przeciwko Williams w następnej rundzie to bedzie latwy zarobek .. ale powiem szczerze , ze mam teraz lekkie obawy a juz troche nagiolem swoj budżet idąc w strone Australijki , dlatego mam nadzieje , ze mnie nie zawiedzie . Obawy mam nie dlatego , ze Syrenka moze zagrac jak za najlepszych czasów, tylko dlatego , ze boje sie iz Barty troche sie spali. Jeśli ktos wie kim jest Ashleigh Barty to tez powinien wiedziec , ze w wieku 17 lat byla juz uznawana za przyszla liderke rankingu WTA ale niestety przegrała z depresja z którą borykala sie az do roku 2016 i od tamtej pory stara sie wskoczyc do czołówki na stale a umiejętności ma naprawde spore . W wieku 15 lat wygrała juniorski Wimbledon a pozniej w wieku 17 lat wygrala w parze ze swoja rodaczka dwa szlemy w deblu. Imponujące prawda ? Ale niestety to wszystko przyszło za szybko i Australijka wysiadla. Tak jak pisaLem , od dwoch lat jest juz dobrze i naprawde potrafi grac ladny dla oka tenis . Dzisiaj zmierzy sie z najlepsza tenisistka w historii kobiecego tenisa ale Serena to juz nie ta sama zawodniczka , niedawno zostala mamą i od tamtej pory liczy sie dla niej glownie rodzina a tenis traktuje drugorzędnie. Oczywiście chce wygrywac ale nie jest w stanie grac juz tak samo jak kiedyś bo ma sporą nadwagę i nie porusza sie po korcie jak za starych dobrych czasow, powinna juz odpasc w poprzedniej rundzie ale Pliskova popelnila 33 nie wymuszone bledy i nawet nie potrafila skonczyc najprostszych pilek. Mam nadzieje , ze trener Australijki wymysli odpowiednia taktyke i dobrze zmotywuje Barty bo Serena jest jak najbardziej do pokonania i wystarczy dac jej trochę pobiegać pograć kilka ladnych skrótów i Serena nie da rady bo w pierwszym secie meczu z Czeszka juz oddychala rekawami a jak miala biegac pod siatke to juz w ogóle wygladalo to komicznie . Na takie zagrania jak najbardziej stac Australijke dlatego licze , ze sobie dzisiaj poradzi.
Barty masz po kursie 2 w hit dnia sts
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Karolina Pliskova - Lucie Safarova
Handicap: Lucie Safarova +5.5 @ 1.58 ✅ 3-6 6-4 6-1 Szafarzowej starczyło pary na półtorej seta..
Total Games: Over 20.5 @ 1.71 ✅
Tie-Break: Yes @ 3.14 ⛔
1xbet
Ja wiem że Szafarzowa wraca po urazie i jej gra wygląda różnie itd, ale w takim zestawieniu topowych serwerek po prostu trzeba zagrać over gemowy i tiebreaka, Zwłaszcza że kursy wyższe niż by były w normalnych warunkach. Bilans bezpośredni nawet nie pozostawia innej opcji: w 6 na 7 ostatnich meczach (od 2015) był tiebreak, a w kolejnym też przedłużony set 7-5. I to niezależnie czy to była nawierzchnia twarda czy ziemia. Obie Czeszki po prostu opierają swoją grę na serwie i myślę że są w tym elemencie w top5 na świecie. W tym kontekście kursy na Pliskową wydają się ciut przesadzone, zwłaszcza linie handicapów. Szafarzowa w pierwszej rundzie z Ponchet (WTA 227) bezproblemowe zwycięstwo (6-4 6-1) i bardzo dobre statystyki serwisowe: 6 asów, 61% trafień z pierwszego podania z czego robiła 86% punktów. Oczywiście rywalka z niższej półki, ale mimo wszystko to było dobre przetarcie przed dzisiejszym meczem. Z kolei Pliskowa zaskakująco długo (7-6 6-4) męczyła się z Krejcikową (WTA 227) 5 razy więcej błędów niż asów, 67% wygranych pierwszych serwów, to nie była najlepsza wersja Karoliny. Mecz meczowy nierówny, styl robi mecz, nawierzchnia również, nie mówiąc o formie dnia rywalek itd, ale sposób w jaki obie Czeszki poradziły sobie z rywalkami na podobnych poziomie daje do myślenia. Szafarzowa jest na tyle doświadczona żeby przypilnować swojego podania i przynajmniej doprowadzić do wyrównanego meczu, kolejnego już w ich długiej historii h2h.
EDIT: w unibecie jeszcze bardziej szalony kurs na tiebreaka..
Safarova, Lucie - Pliskova, Karolina
Liczba Tie-breaków: Ponad 0.5 @ 3.85
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zhang vs Begu. Zhang 2.15 fortuna . 0:2. No niestety dziś Begu sie chcialo grać .
Begu grala 3h i jakos przeszla dalej, Zhang jest nieobliczalna zawodniczka i moze zarowno zagrac dobrze jak i skaszanic. Begu natomiast to kolejne dno , nie raz wychodzila na kort i miala w tylku walke i wygrana, podsumowujac: zmeczona Begu dostanie wg mnie lanie od zwinnej i walecznej Zhang.
Serena vs Barty. Serena 2.05 fortuna . 2:1 . Serena dała radę.
A wezmę murzynkę. Barty sie nadaje tylko na trawe. Serena sporo nie grala ale wygrala z bezmozgiem Pliskovą, dzis trudniejsza rywalka bo Barty cos tam ma w glowie wiecej od sianoglowej Kristiny , jednak wierze w Serene w drugim meczu rowniez.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja tylko się wypowiem, że dużo osób skreśla Williams, bo jest klocem, ale warto zaznaczyć tutaj, że znaczącą część siły uderzenia generują nogi, więc można się spodziewać, że dysponuje ona jeszcze mocniejszym uderzeniem w chwili obecnej niż wcześniej. Poza tym czy naprawdę Barty na singlu jest groźna dla nawet grającej na stojaka Sereny(?). Wystarczy, że Serena przytrzyma podanie i break przyjdzie wcześniej czy później.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Znalazłem jeszcze jeden ciekawy kurs.
Van Uytvanck @2,56 fortuna⛔
Bukmacherzy troche poszaleli z kursami na to spotkanie i wystawili je patrząc chyba na ranking a według mnie Belgijka wcale nie odstaje umiejętnościami na mączce od Georges i w obecnej formie jest w stanie pokonac Niemke . Po takim kursie spokojnie próbuje grac zwyciestwo Belgijki.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wczoraj Wta slabo, licze , ze dzisiaj bedzie lepiej .
Sakkari @ 3,40 Fortuna⛔
Zdecydowanie zawyzony kurs , przeciez gra z rok mlodsza Kasatkina i wcale umiejetnosciami nie odstaje od utalentowanej Rosjanki . Bedzie wyrównane spotkanie i licze , ze Sakkari wyjdzie zwycięsko . Wedlug mnie kirsyr powinny byc 60-40 w strone Rosjanki a nie az taka różnica.
Osaka @2,09 Fortuna⛔
Tu tez będziemy świadkami wyrownanego spotkania ale w tym wypadku kursy wystawione sa poprawnie , jednak ja bardziej cenie sobie Japonke bo Keys lubi sie podpalic i potem już jest tylko gorzej . Spotkanie 50/50 ale ja wole pojsc za intuicja i pograc Naomi .
I jeszcze za drobne bez zbednej analizy typ na czuja .
Buzarnescu +1,5 seta @2,55 Fortuna✅✅
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Keys vs Osaka . Osaka 2.15 fortuna 2:0.
Obydwie zawodniczki nic ciekawego nie pokazywaly przed RG. Jednak jak juz Osaka odpali to jest nie do zatrzymania wiec biore Naomi.
Siniakova vs Strycova. Siniakova 1.87 fortuna . 0:2.
Tutaj tez ide w zawodniczke ktora jak zlapie forme potrafi walczyc z kazda na swiecie. Siniakova jest w stanie ograc dzis starsza kolezanke z czech .
Buzarnescu vs Svitolina. Buza 5.1 fortuna . tu piekny kurs wszedł. 2:0.
A co mi tam, zaryzykuje. Svito jest tu mega faworytka, meczyla sie w 1 rundzie ale pozniej juz gladko i dobra gra. Jednak Buza grac potrafi i kurs na zawodniczke, ktora potrafi mocno ofensywnie grac to przesada. Bedzie dzis siedziec pilka Buzy to Svito znow sie bedzie meczyc .
Kvitova vs Kontaveit . Kontaveit 2.96 fortuna 0:2.
Bedzie to wg mnie wyrownany pojedynek i ide w Estonke z racji wiekszego kursu, obie w formie.
2/4 wiec tragedii nie ma ;)
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Medina/Parra-Chan/Yang 1 2,2 Fortuna ⛔
Stawiam na dużo bardziej doświadczone zawodniczki.Hiszpanki na clayu wychowane a Yang w deblu mnie nie przekonuje,na mączce to już w ogóle słabo sobie radzi.
Siniakova-Strycova 2 1,95 Fortuna ✅
Strycova w końcu zaczęła grać i jej regularność wg mnie będzie tutaj górą.Siniakova podłapała niezłą formę,ograna Azarenka ale z Kozlową już męczyła.Siniakova wiecznie trafiać nie będzie,co przy jej ofensywnym trybie gry jest kwestią czasu tylko kiedy zaczną pojawiać się błędy.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Begu vs Garcia . Garcia 1.4 fortuna . Tu tez zaraz bedzie 2:0 , gwałt na Begu.
U siebie w tej rundzie jeszcze Karolinka nie pęknie. Ona ma problemy w cwiartkach, polfinalach ale jutro z Begu jeszcze da radę . ????
Gavrilova vs Mertens . Mertens 1.38 fortuna 2:0 na luziku. Mertens ogromny postęp w ciagu 1,5 roku, niedlugo ścisły Top Elise .
Elisa nie powinna zawieść z przebijarką Gavrilovą, licze na szybkie 2:0.
Halep vs Petkovic . Halep 1.07 fortuna 2:0.
Kurs cienki ale cos czuje ze Halep wygra tego szlema , jak nie teraz to kiedy ??
Goerges vs Serena. Goerges 2.2 fortuna 0:2 bedzie. Slaba psychika Goerges wyszla . Serena ją gwałci mentalnie.
Jak jutro Serena wygra to wg mnie ma realne szanse na polfinal , jednak Goerges to wylacz sie mozg i gra w kratkę. Meczu nie polecam za bardzo bo wszystko w nim zalezy od tego jak zagra Serena. Goerges umiejetosci ma i tylko jej psychika slaba nie pozwala jej osiagac sukcesu i moze dlatego ze jest niemką.. Jednak czasem potrafi zagrac dobre spotkanie wiec polecam pograc na Live na tą ktora lepiej wejdzie w mecz.
Kerber vs Bertens. Bertens 1.72 fortuna 2:0 . Kerber zamiotła ją z kortu.
Kerber dno forma, jak Kiki zagra na luzie widzę szybkie 2:0.
Szarapowa vs Karolina Pliskova. Maria 1.89 fortuna. 6:2 6:1 (2:0) gwałt na Karolinie.
Pliskova bez formy, emocjonalnie tragedia, nie wiem , moze ją chlopak rzucil albo dała komus na imprezie i fimik wyciekl do mafii, tak czy owak Pliskova świga rakietą, nie podaje rąk sędzi , uderza rakiętą w stołek sędziowski , marudzi w kazdym meczu na Garrosie, nie trzyma serwisu. Szarapova jak zacznie jej bic pilki to Karolina moze nawet zejdzie z kortu. Maria da radę wg mnie 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Kerber-Bertens 2

Wszystko wskazuje, ze Bertens w tym sezonie jest w szczytowej formie w tym okresie. Holenderka juz okrzepla i nie powinna miec komleksow w walce z tak duzymi nazwiskami. Juz osiagala Bertrns bardzo dobre wyniki na French Open, ale teraz to juz uznana marka, w niedwano byla bliko wygrania w Madrycie. Kerber jest swietna zaowdniczka i Bertens nigdy nie osoganie takich sukcesow jak Niemka ani nie zostanie numerem 1 swiatowego tenisa, ale Kerber ma duzo wieksze szanse zdzialac cos na Wimbledonie albo na szlemach granych na twardych kortach. Na cegle Niemka w ostatnich sezonach juz tak nie blyszczy. Wygrywa czasem turniejw Stuttgarcie, ale jednak Stuttgart to nie Madryt, Rzym czy French Open. Napisze podobnie jak przy meczu Svitolina-Kerber w Rzymie, tylko podobnie napisze tym razme o Bertens. W tej chwili to Bertens jest to ambitna atakujaca zawodniczka chcaca cos wygrac za wszelka cene, a Kerber to wielka marka, ktora w ostatnich dwoch-trzech sezonach grala tenis zycia. W takim zestawieniu jednak faworytka wydaje sie byc Holenderka i to ona ma wiekszy apetyt na sukces w tym turnieju. Za darmo nikt nic nie wygra, ale dla Bertens prawdopodobnie najwazniejszy mecz bedzie mecz z Halep.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom