>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
G 446

gringo4x

Użytkownik
Pograłbym tak samo jak kolega wyżej, gdyby nie to, że Stephens mam już pograną w singu i zamyka mi ako.
Halep mimo tego, że traci sety jest mocna. Przegrywała w setach z Kerber, we wcześniejszych fazach często zaczynała od wyników 0:4 czy 0:5 w 1 secie a wyglądała mimo wszystko na strasznie pewną, że wygra. Dzisiaj było podobnie.
Może w końcu Simona zacznie mocno mecz i zobaczymy jak z pozycji goniącej poradzi sobie Hiszpanka. Tak jak pisałem wcześniej w tym roku zawodziła na głównych imprezach, dzisiaj miała pierwszy wydawało mi się poważny test ale Sharapova grała tragicznie, nic nie trafiała, na początku spotkania bodaj 3 DF w gemie. Nie jest to chyba żadnym wyznacznikiem formy Muguruzy.
Halep @2,09 1xbet 6:1 6:4 ✅✅✅✅✅ Łatwiej, niż myślałem !

Btw. W miare możliwości jak oglądam te studio na Eurosporcie, to Wilander chyba jeszcze nie trafił zwycięzcy spotkania ????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A ja bym Simo nie skreślał, Muguruza ograła tylko Sharapovą , ktora jest drewnem, Simo jest wybiegana, chce wygrac w koncu swojego szlema i wg mnie powalczy z Mugu i wygra. Halep 1.95 fortuna + Stephens 1.58 fortuna.
Ograla tez w bardzo dobrym stylu stosur. Po tym co widzialem w tym turnieju i nie tylko ide w kierunku hiszpanki ale fajnie ze sa rozne punkty widzenia bo przynajmniej ktos sie wzbogaci. Przekonamy sie po meczu.
Zapomnialem wczesniej dodac ze to tylko albo az WTA i jutro moze muguruza nagle zapomniec o co chodzi w grze w tenisa.
 
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Panowie kurs na Keys 2,5. Jak myślicie da radę ? Chcę zagrać grubiej ale widziałem jej spotkanie tylko z Julią Putinsevą i nie wyglądała w tamtym spotkaniu najlepiej. Dla mnie osobiście ten mecz to 50/50 więc po takim kursie chyba warto zagrać ? Warto dodać że w tym turnieju Madison nie straciła jeszcze seta.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Panowie kurs na Keys 2,5. Jak myślicie da radę ? Chcę zagrać grubiej ale widziałem jej spotkanie tylko z Julią Putinsevą i nie wyglądała w tamtym spotkaniu najlepiej. Dla mnie osobiście ten mecz to 50/50 więc po takim kursie chyba warto zagrać ? Warto dodać że w tym turnieju Madison nie straciła jeszcze seta.
To tylko wta. Ja osobiście grubiej zagrałem stephens Nie widzę szans dla Keys.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 446

gringo4x

Użytkownik
Stawianie na Keys to troche loteria. Ja już pisałem w analizie, że gram na Stephens. Keys aby wygrać, musiała by zagrać taki mecz, w którym wszystko by jej wychodziło. Ona będzie chciała szybko ucinać akcje forehandem, pewnie liczy też na serwis ale po drugiej stronie ma zawodniczke, która świetnie odbija.
Aczkolwiek Keys złapała dobrą forme i po dobrym Garrosie na trawie też będzie groźna
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Warto również dodać, że to dwie bliskie przyjaciółki, ostatnio w finale US Open temu ciężarowi nie podołała Keys, była po prostu cała sztywna i zestresowana...
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Sloane Stephens -3.5 games @ 1.85
buk: Uni

Bardzo zwracam uwagę na psychologiczną stronę, co jest to dla mnie fundamentem przy typowaniu tennisa (np. Berdych, Nishikori lub Monfils prawie zawsze nie dźwigną presji, gdy naprzeciwko jest ktoś ze ścisłego topu, i to niekoniecznie w formie). Tu jest podobnie, H2H na clayu 2-0 na korzyść Sloane, ale przede wszystkim mam w głowie ostatni finał USO, gdzie Keys przegrała ze stresem, wyrzucała wszystko co się dało, oglądając cisnąłem na live zakłady na gema przy podaniu Keys. Dziś presja również bardzo wysoka, któraś z nich zagra przecież w finale RG, na nawierzchni, na której nie mają wyników - taka szansa się może nie powtórzyć. Liczę na podobny scenariusz jak w finale US Open.
Warto również dodać, że to dwie bliskie przyjaciółki, ostatnio w finale US Open temu ciężarowi nie podołała Keys, była po prostu cała sztywna i zestresowana...
O to to!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Herbert/Mahut dziś wygra ? Jak wy to czujecie ? Ja sie na deblu nie znam.
Ja idę w stronę Mektic/Peya, ostatnio bardzo dobra forma, odprawili lepszych przeciwników, a Herbert/Mahut wczoraj o mało nie przegrali seta z Gonzales/Jarry. Gdyby w 2 secie G/J ogarnęli to w 3 mogloby być różnie.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Halep win/under 22.5 g - 3.40@ fortuna

Ciężko analizować to spotkanie, ale z reguły o ile w ATP jestem w stanie uwierzyć w takie magiczne powroty w gazie, o tyle w WTA, gdzie serwis moim zdaniem nie jest kluczowy, na odrodzenie na szlemie nie liczę. Simonie należy się ten szlem i uważam, że dzisiaj Hiszpanka dostanie na łeb kubeł zimnej wody, żeby soda nie uderzyła. Halep w końcu musi przeplatać średnie mecze z zabójstwami, wiec czemu nie dziś, po tak przyjaznym kursie od fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Herbert/Mahut dziś wygra ? Jak wy to czujecie ? Ja sie na deblu nie znam.
Ja bym szedl w strone Francuskiej pary . Na serwisie maja przewage , zwlaszcza ze strony Herberta. Graja u siebie wiec publika bedzie ich niosla . Oczywiscie Mektic /Peya to też znakomici deblisci ale nic wielkiego nie osiagneli do tej pory prócz zwycięstw w atp a Francuska para ma na koncie dwa szlemy : wimbledon i Us open wiec moze teraz pora na French Open ????
 
P 87

plmati

Użytkownik
Medios Keys ⛔
2.5
LVBET

Mecz w którym może wygrać właściwie i jedna i druga. Pamiętam ich finał US Open, którego Keys nie wytrzymała psychicznie... Popełniała masę błędów itd... Tutaj typ bardziej na czuja... Obie prezentują zbliżony poziom, obie są w dobrej formie... Może zadecydować dyspozycja dnia, tak jak w pierwszym półfinale, gdzie Mugu popełniała tych błędów za dużo... Stephen miała mocniejsze rywalki, radziła sobie z nimi bez większych problemów, poza meczem z GIorgi... Ale no właśnie... Giorgi atakowała każdą piłkę, nie przeijała jak Kontaveit czy Kasatkina... I to będzie zupełnie inny mecz... Liczę, że dziś ten lepszy dzień będzie miała Keys i tym razem ona będzie górą.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Halep S. - Stephens S. @2,97 1xbet⛔⛔⛔ Minus, aczkolwiek przy 2:0 w 2 secie kurs na Halep 5,4 złapałem a był chyba i wyższy, bo zanim się zalogowałem to już Halep prowadziła w trzecim gemie. Pod kontre mecz idealny.


Nie mam na co czekać, kursy pewnie dużo się nie zmienią i delikatnie gram Sloane. Po fajnych kursach dała zarobić w QF I SF, więc mam nadzieje, że da i teraz.
Zdaje sobie sprawe, że Simona jest faworytką, umiejętnościami pewnie przewyższa Amerykanke, ograniem na mączce też ale głowa u Rumunki pracuje różnie. Poległa już w 3 finałach Wielkiego Szlema, można mówić, że teraz już musi, ale na AO z Wozniacka też musiała a jak się skończyło wszyscy wiemy.
Łapie przestoje Rumunka, często zaczyna od kilku gemów w plecy, dzisiaj w drugim secie trochę zaczęła się gotować ale wyszła z tego pięknie. Ja mimo wszystko nie zaufam jej po kursie 1,50
Stephens gra super solidnie, kompletnie nie widać u niej emocji, jest bardzo zrównoważona. Nie gra jakiś fajerwerków, po prostu dobrze przebija, gra z kontry, w ważnych momentach np. BP trzyma nerwy na wodzy. Zaimponowała mi bardzo tym turniejem bo odprawiła kolejno bardzo mocne przeciwniczki, walące mocno Giorgi, Kontaveit i Keys a pomiedzy odbijającą Kasatkine.
Nie gram tego za dużo bo zdaje sobie sprawe, że Simona może zagrać kosmiczny mecz, ale jak zagra słabszy mecz, czy chociaż średni to może skończyć kolejny raz pokonana. Jestem jakoś dziwnie spokojny, że Stephens zagra swoje, raczej nie grozi jej nagły zjazd formy.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Zgadzam się całkowicie z kolegą wyżej. Oglądałem wszystkie mecze Sloane Stephens na tym turnieju i bardzo mi tutaj imponuje. Wygląda jakby grała na wysokim luzie i z taką wysoką pewnością siebie. Nie denerwuje się i gra po prostu swoje. Wysoka skuteczność trafiania piłek w kort przy mocnym uderzeniu, bo przecież Amerykanka ma czym uderzyć. Serwisem na pewno zdominuje Halep, bo Rumunka ten aspekt akurat ma na niskim poziomie, a w korcie wymiany oceniam na podobnym poziomie u obu PAŃ. Stawiam tutaj na SLOANE STEPHENS, a co się wydarzy to się okaże ???? @2.75
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Rowniez , na fortuna 2.76 na SLoane ale to wciaz duzy kurs jak na final. Sloane bardzo rowno na serwisie gra w tym turnieju. Gra mocno , wie ze jak przegra to na wlasne zyczenie. Zycze Simo wygranej ale nie docenianie Stephens to przesada. O porazkach finalowych z Ostapenko, WOzniacki i Sharapova w finale nie wspomne z czego 2 porazki tutaj na Garrosie.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Warto tez dodac ze Sloane Stephens ma 100% skutecznosci w Finalach i jest w nich 6/6 - tracac tylko jednego seta.
Wielki Szlem US OPEN 1/1
WTA 1000 MIAMI 1/1
Inne Turnieje WTA
4/4 Washington, Auckland, Mexican, Charleston
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Ja zaś oglądałem wszystkie mecze Halep w turnieju i jestem przekonany, że wygra to spotkanie, a kurs idealny do AKO z Ligą Narodów w siatkę.
Nie możemy skreślać Simony dlatego, że przegrała seta z Kerber, która tu prezentowała świetną formę, i gdyby drabinka inaczej się ułożyła, to byłaby w finale z Halep moim zdaniem. Simona jest drobna, szybka i ograna na mączce. Podczas gdy Stephens jest bardzo sztywna i na korcie nadrabia bardziej siłą uderzenia niż zwrotnością. Myślę, że doświadczona Halep nie da sobie wydrzeć tego triumfu.
Jeśli przegra to przynajmniej będziemy mówić, że Fręch odpadła z późniejszą triumfatorką turnieju.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Też uważam, że Halep to bierze i szczerze mówiąc nie rozumie tego optymizmu kierowanego w stronę Amerykanki. Halep jest stworzona do gry na mączce, jest tutaj mocna psychicznie i nie puści tego. Myślę, że ogarnie to w dwóch setach ale dla tych, którzy koniecznie chcą stawiać na Stephens, dobrą opcją powinno być +1.5 seta na nią.
 
dx2 225,8K

dx2

Użytkownik
Halep-Stephens 1
Pora wygrac tego szlema. Z wszytskich szlemow French Open to najbardziej pasuje do Halep.
Czwarty final szlema dla Halep. Raz juz zagrala w finake jako mlodsza zaowdniczka z Sharapova, ubiegloroczny final z Ostapenko na pewno ma czego zalowac i ostatni final szlemowy mial mieksce na tegorocznym Australian Open i wspanialym boju z Wozniacki, ktora ostatecznei wygrala reprezentatnka Danii.
Tutaj po prostu nei ma kalkulacji, wszystko jest podporzadkowane temu finalowi. Wygrana amerykanksiej tenisistki na French Open to jednak bylby pewnie kamyczek do ogrodka dla europejskich tenisistek w tym turnieju.
Bardzo dobry bilans meczow h2h takze na korzysc Halep w tej parze. Zycze wygranej Rumunce i jej kibicuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom