>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07-2018

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Mladenovic win lub set

Zrozumiałbym takie kursy na Serenę, ale tylko dwa lata temu jak była w swojej optymalnej formie. Teraz startuje sporadycznie, swoje lata już ma , urodziła niedawno dzieciaka, więc zbytnio bym jej nie faworyzował. Jak do tej pory dostała zawodniczki, które na samą myśl o grze z Sereną już się gotowały, więc coś tam powalczyły, ale bez sukcesu. Mladenovic to wielka niewiadoma, końcówka poprzedniego sezonu tragiczna, początek owego też nie napawał optymizmem, ale tutaj wygląda na prawdę dobrze. Ja myślę, że ona może nawet pogonić mamuśkę do domu, wystarczy grać swoje, poganiać trochę po kątach Amerykankę, wymęczyć i jest w stanie sprawić niespodziankę, to nie jest już ta sama Serena co parę lat temu.
Myślałem o tej Rumunce Buzarnescu, pogoniła Sabalenke, która ostatnio ładnie wymiatała, ograła już drugi raz ostatnio Svitoline, widać, że dziewczyna w życiówce, a Pliskova jakoś bez polotu, męczy się ostatnio, i Wibledonu jakoś nigdy nie podbiła - też do rozważenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
Mladenovic win lub set

Zrozumiałbym takie kursy na Serenę, ale tylko dwa lata temu jak była w swojej optymalnej formie. Teraz startuje sporadycznie, swoje lata już ma , urodziła niedawno dzieciaka, więc zbytnio bym jej nie faworyzował. Jak do tej pory dostała zawodniczki, które na samą myśl o grze z Sereną już się gotowały, więc coś tam powalczyły, ale bez sukcesu. Mladenovic to wielka niewiadoma, końcówka poprzedniego sezonu tragiczna, początek owego też nie napawał optymizmem, ale tutaj wygląda na prawdę dobrze. Ja myślę, że ona może nawet pogonić mamuśkę do domu, wystarczy grać swoje, poganiać trochę po kątach Amerykankę, wymęczyć i jest w stanie sprawić niespodziankę, to nie jest już ta sama Serena co parę lat temu.
Myślałem o tej Rumunce Buzarnescu, pogoniła Sabalenke, która ostatnio ładnie wymiatała, ograła już drugi raz ostatnio Svitoline, widać, że dziewczyna w życiówce, a Pliskova jakoś bez polotu, męczy się ostatnio, i Wibledonu jakoś nigdy nie podbiła - też do rozważenia.
Buzarnescu tylko raz grała ze Svitoliną, wygrała z nią w Birmingham. Pewnie pomyliło Ci się z Tatjaną Marią :p Ale typu nie neguję
Ode mnie Safarova ⛔

Lucie w dobrej formie. Makarova niby ograła Wozniacki, ale przy stanie 5:1 i swoim serwisie w trzecim secie zaczął się cyrk i Rosjanka pozwoliła doprowadzić Dunce do 5:5. Dla Makarovej była to pierwsza sytuacja w której wygrała 2 mecze z rzędu od października poprzedniego roku :cool: h2h 4:1 dla Safarovej która nie cofnie się jak Wozniacki i zrobi wszystko żeby zdominować Ekatarine
 
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
Witam.Panie i Panowie został mi jeden mecz który zamyka kupon... debel kobiet BARA/CORNET-MARTINEZ/KLEPAC-2 za 150zl mam 1062zl....Zagrac cos w strone BaraCornet kurs od 2,22 do 2,45 czy zostawić i powiino spokojnie wejść?
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Witam.Panie i Panowie został mi jeden mecz który zamyka kupon... debel kobiet BARA/CORNET-MARTINEZ/KLEPAC-2 za 150zl mam 1062zl....Zagrac cos w strone BaraCornet kurs od 2,22 do 2,45 czy zostawić i powiino spokojnie wejść?
Jeśli do tej pory nie weszło spokojnie i jest 1:1 w setach, to już spokojnie nie będzie. Ja bym kontrował.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Kerber-N.Osaka 1 ✅

Kerber od kilku sezonow jest wsrod zawodniczke, ktore moglyby potencjalnie wygrac Wimbeldon. Niemka byla juz finalistka i polfinalista, ale tez ciezko pokonac Serene Williams lub swego czasu Bouchard, gdy Kanadyjka byla w dyspozycji, gdy zagrala w meczu finalowym. Na pewno jestem fanem umiejtnosci Kerber. Angie poki co troche meczy te mecze z kwalifikantkami, ale tutaj bedzie musiec prawdopodobnie zagrac jeszcze lepiej. Osaka jest swietna silowo i wygrala sensacyjnie India Wells, ale tez nikt tak nie potrafi wykorzytsywac sily rywalek przeciwko nim samym jak Kerber. Kerber potraif zagrac skrota i wykorzytsac sile rywalki, forma mmo wszytsko doba, poniewaz byla polfinalistka w Eastbourne i licze, ze Niemka stanie na wysokosci zadania.
Barty-Kasatkina 2 ✅

A tutaj buki faworyzuja Barty, a ja postawie na Kasatkine. Barty jest troche podobna do Alexandra Zvereva i o ile wyniki w turniejach potrafi robic, to jednak w szlemach nie wyglada to poki co az tak imponujaco. Sama sila to troche moze byc za malo, Kasatkina jest bardzo uniwersalna i tez zagrala fajny mecz z Kerber w Eastbourne. Niecoceniana w ym zestawieniu jest Kasatkina, a wydaje mi sie, ze im dluzej bedzie trwac ten mecz, tym lepiej bedzie grac wlasnie Kasatkina. Przy tak wystawionych kursach, wydaje mi sie, ze warto.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Suarez - Bencic 2 @1.68 #fortuna ✅✅✅
spada na Szwajcarkę ale co się dziwić, brzydka Carla ma już swoje lata i o ile umiejętności przebijania posiada o tyle brak uderzenia końcowego w takim meczu jak dziś gdzie Belinda biega tam i z powrotem może nie wystarczyć. Szwajcarka lepszy serwis młodsza bardziej przebojowa. Carla gra jednolity tenis powtarza w kółko te same zagrania o ile na początku jak siły do biegania są może to przynosić efekt o tyle czym dalej tym gorzej powinno być.
Gavrilova - Sasnowicz 2 @2.1 #fortuna ✅✅✅
Australijka zagrała słabo z SS to jej starsza koleżanka znowu przeszła obok meczu, tak jak pisałem wcześniej Daria potrafi grać dobry siłowy tenis ale popełnienie 2/3 błędów powoduje blokadę i jej usztywnienie. Białorusinka mocniejsza psychicznie wybiegana mniejsza siła uderzenia ale bardziej regularna.
szybko i przyjemnie ???? :cake:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dziwi mnie, że nikt nie dał typu na pogromczyni zeszłorocznej zwyciężczyni turnieju Muguruzy.
Van Uytvanck może ten mecz wygrać samym serwisem. W dwóch meczach zagrała tylko jednego słabego seta serwisowo. Belgijska zawodniczka bardzo dobrze czuje się na trawie, co pokazuje jej bilans. Gra mocnym (jak na kobiety) i płaskim serwisem, trafiając jedynką najczęściej bardzo dobrze ustawia sobie grę i kończy spychajac przeciwniczke do głębokiej defensywy. Styl gry idealny pod trawę. Jest na pewno lepiej przygotowana od Kontaveit bo i sporo więcej spotkań rozegranych w tym roku na trawie. Estonka miała dość udany turniej w zeszłym roku na trawie w Holandii, ale jeśli się przyjrzymy to nie zobaczymy tam zwycięstwa ze znaczącą się na trawie rywalkom. W tym roku zagrała dwa mecze przed Wimbledonem i oba słabe, przegrane. Tutaj na Wimbledonie pokazała w meczu z Brady, że gdy pierwszy serwis jej nie wchodzi to robi się problem dla niej, co pokazał 2 set i mnóstwo przełaman oraz brejków. Natomiast Belgijka drugi i trzeci set z Muguruza zagrała na super poziomie i dała tylko jednego brejka, którego i tak obroniła. Także jeśli chodzi o gre to zdecydowanie wybrałbym Alison i to, że zwycięstwo nad Hiszpanka jeszcze bardziej ja podbudowało.
Van Uytvanck, Alison @2.10
Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nole90 360

nole90

Użytkownik
Diatchenko @ 4 Bet365 SZKODA NAWET JEDNEGO SLOWA POSWIECIC RUSCE ....

Chociaz ostatni typ przeciwko Ostapenko byl totalna klapa , nie wiem czy Jelena zgrala genialnie , czy po prostu Filipkens fatalnie pierwszy set trwal ...22 minuty , podczas gsy caly mecz 56 ... masakra ogolnie . Tutaj ide znowu w kierunku underdoga , Diatchenko pokonala juz tutaj Sharapova , gdzie w drugim secie walczyla doslownie do ostatniej chwili , Rosjanka takze preferuje agresywny styl i bedzie chciala zepchnac rywalke do obrony , podejrzewam ze bedzie to mecz wielu niewymuszonych bledow , z racji stylu gry obu pan , ale a drobna stawke ide w strone Rosjanki
Kasatkina @ 2.75 Bet365 Po fatalnym poczatku nie wierzylem przyznam sie szczerze...ale koniec koncow Kocham ta kobiete ^^

Niezbyt przepadam za zawodniczkami grajacymi silowo , jezeli juz ogladam kobiety , to wole obejrzec te , ktore maja jakis wachlarz uderzen , przed tym spotkniem poogladalem troszke Kasatkiny , min z Venus Williams , co prawda to twardy kort ale bardziej chodzilo mi o pomysl na gre , o poruszanie sie . Z tamtego meczu wpadlo mi w oko jaka waleczna zawodniczka jest Daria , tutaj bedzie walczyla o kazda pilke , a moim zdaniem ma wieksze mozliwosci jezeli chodzi o repertuar uderzen , o Barty niestety sie nie wypowiem , uwage skupilem na Kasatkinie i ide w jej strone .. Powodzenia
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Barty vs Kasatkina 1 @1.54 bet 365
Po szybkim odpadnieciu w zeszlym roku Barty jest zmotywowana do czegos wiecej. Owszem nie gra czegos epickiego, ale i Kasatkina tutaj za bardzo sie nie pokazuje, a przy mocnym serwisie Barty to bierze.
⛔
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj do grania zdecydowanie Bencic @1,60 Fortuna✅✅
Nigdy nie przepadałam za Carla , jedynw co potrafi dobrze robić to przebijać. Jesli dzisiaj Bencic bedzie grala na swoim najwyższym poziomie czyli nie odpusci zadnej pilki to Carla poleci do domu.
Barty win/ over19,5 @2,27 Fortuna⛔⛔
Barty na trawie gra od dawna , to jej ulubiona nawierzchnia , osiągala tu sukcesy za czasów juniorskich, dzisiaj jej mocny serwis powinien byc kluczem, ale procz tego dobra na wymianach i soczystego winnera potrafi posłać. Kasatkina też jest w świetnej formie, jest bardzo mloda i perspektywiczna. Na pewno kiedys zgranie kilka szlemow ale teraz na to za wczesniej. Daria popelnia malo niewymuszonych zazwyczaj , ale kiedy przychodza takie mecze jak dzisiaj to zaczyna te pilki wyrzucac seriami i to jest element, który na pewno musi jeszcze poprawic bo przy takim serwisie i sile uderzenia jak ma Barty to jest bardzo prawdopodobne, ze bedac w defensywie wyrzuci sporo piłek. Jednak nie spodziewam sie tu gladkiego zwycięstwa i licze , ze Kastakina powalczy, stad do zwycięstwa Barty dokaldam overek gemowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie mecze jutro a tu cisza? Ktoś sie wypowie o Bertens vs Pliskowa?Czy Czeszka odpadnie czy raczej nie bardzo.Jak sobie poradzila z Venuska i czy Pliskova oprocz serwisu cos posiada?Czy Cibulkova moze jutro odpadac z zawodniczka ktora pokonala Halep?Proszę Was o jakieś opinie a także inne mecze ????
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Gorgi C. - Makarova E. 1.72 STS ⛔
Makarova odżyła. Nie wierzyłem w nią, ale na tapecie ma już Woźniacki i Safarovą. Gra bardzo dobrze, mocne uderzenia w punkt. Tenisu Giorgi nigdy nie lubiłem i nie polubie więc może to być trochę typ życzeniowy.

van Uytvanck A. - Kasatkina D. 2.30 STS ⛔

Kasatkina nie zachwyciła mnie w meczu z Barty. Bardziej Barty to przegrała niż młoda rosjanka wygrała. Za to Van Uytvanck po wyeliminowaniu obrończyni tytułu udowodniła, że nie był to przypadek i posłała do domu Kontaveit. Jeżeli tylko będzie agresywna, to Kasatkina ze swoimi slice&#39;ami nie ma szans. Będzie rewanż za Eastbourne.


Pliskova Kar. - Bertens K. 1.42 STS ⛔
Bertens pokonała Venus, ale czy to w 2018 oznaka dużej formy? Venus ma 38 lat, to już emerytka tenisa. Takie zwycięstwo to oczywiście prestiż, ale o formie nic nie mówi. Pliskova swoim doświadczeniem i opanowaniem wygra ten mecz
 
A 13

acelina

Użytkownik
Moim zdaniem bierze to Pliskova, która wróciła z odchłani w meczu z Buzarnescu, Bertens na trawie to już nie to samo co na mączce, owszem pokonała Venus, ale spójrzmy z jakimi nazwiskami Venus traciła sety w poprzednich rundach... To już emerytka tenisowa i pewnie w tym sezonie zakończy karierę. Karolina jest podbudowana zwycięstwem z bardzo dobrą Rumunką i bierze ten mecz.
Pliskova @1,5 fortuna ---
O Dominikę się trochę obawiam, ale jej zaufam po dobrych meczach z Kontą i Mertens. Mam jednak ciągle w pamięci jej mecz z Hsieh w Australii bodajże w 2016 roku, kiedy była w nielada tarapatach w drugim secie i Hsieh naprawdę dobrze sobie radziła, a teraz jej forma wzrosła. Ostatecznie jednak stawiam na Domi, bo ona ma ogromne serce do walki i widać, że ta afera z rozstawieniami podziałała na nią mobilizująco.
Cibulkova @1,59 fortuna +++
Oglądałam dwa mecze Siniakova-Giorgi oraz Makarova-Siniakova. Ten drugi stał na niebotycznym poziomie w dwóch pierwszych setach, potem Luśka trochę spuściła z tonu, ale poziom Ekateriny cały czas był świetny. Włoszka jak to Włoszka, zrobi 2 winnery a potem 5 błędów. Siniakova serwowała na mecz i miała 4:1 w tie-breaku, potem Camilka się już rozkręciła i nie dała młodej Czeszce wrócić do meczu. Moim zdaniem Ekaterina jest w lepszej formie, jest bardziej regularna i bierze te spotkanie.
Makarova @1,78 fortuna ---
dorzucam jeszcze Ostapenko @1,4 fortuna, czuję, że tu mogą być 3 sety ale tam zwycięsko wyjdzie Jelena która w tym turnieju jak na razie imponuje skutecznością, te jej wszystkie bomby naprawdę wchodzą, a jak one wchodzą, to mało która ma cokolwiek do powiedzenia i na pewno nie będzie to Aliaksandra +++
Goerges-Vekic dla mnie no-bet, totalnie każda może tam wygrać, Chorwatka dobra na trawie, Julka też jakby się przebudziła
Myślę o rudej Alison, bo ten mecz Barty-Kasatkina to bardziej Barty przegrała swoimi błędami, niż Kasatkina wygrała. Młoda Rosjanka gra bardzo nonszalancko i to często skutkuje utratą punktów, do tego ma dużo słabszy serwis, no ale jednak pokonała AVU tydzień temu w Eastbourne, dlatego muszę to jeszcze przemyśleć. Do przemyślenia także Bencic @3,30 ----fortuna, ona ma patent na Kerber, wygrywała z nią nawet w jej najlepszym roku 2016, natomiast od tamtego czasu dużo się zmieniło, Bencic męczyły kontuzje i bardzo dużo przytyła, jest bardziej agresywna, ale gorzej się porusza i to w starciu z tak dobrze biegającą i czyhającą na kontry Niemką może być gwoździem do trumny.
 
typerrokupl 47

typerrokupl

Użytkownik
Giorgi-Makarova 2 1.72 STS ⛔
Makarova wydaje mi się pewniejsza , w poprzednim meczu grała równo z Safarovą, dobrze grając przy swoim serwisie. W 1secie jedno przełamanie na korzyść Safarovej zadecydowało , w 2secie odwrotnie, a w trzecim potwierdziła swoją przewagę Makarova i już gładko wygrała .
Giorgi powinno już nie być , gdyby nie problemy ze zdrowiem Siniakovej. Camila przegrała szybko 1seta, w drugim już znacząco przegrywała i nastąpiły problemy Siniakovej( 3razy w krótkim czasie medical) ,a mimo wszystko Giorgi wygrała dopiero w tie breaku , w którym również już przegrywała chyba 5-2. Podsumowując zdecydowanie stawiam na Rosjankę , choć jak wiadomo , Giorgi może mieć dzień konia i trafiać większość swoich bomb, jednakże szanse na to są niewielkie.
Cibulkova-Hsieh powyżej 21,5gema 1.9 STS ⛔
Tutaj bardziej intuicyjnie , czuje 3sety które powinny bez problemu pokryć nasz zakład . Oczywiście pewnym zabezpieczeniem jest sytuacja gdy jednak będą dwa sety ale wyrównane np 7:5 6:4 i również zakład zostanie rozpatrzony pozytywnie
Ostapenko-Sasnowicz over 9,5 seta 1set 1,7 ✅
Obie zawodniczki dysponują niezłym serwisem i mocnymi uderzeniami. Liczę że przynajmniej do stanu 4:4 będą utrzymywać swoje podania , lub set się potoczy że zakład wejdzie. Bo nie ważne jak, a ważne żeby były +++ przy wyniku.
Dla ciekawych , puszczam te 3 mecze AKO za 1000zl. Po odjęciu podatku wypłacam ,mam nadzieje około 5500zl. Jutro dokładniej się policzy ;)
Pozdrawiam i trzymajcie kciuki
 
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
Panowie mecze jutro a tu cisza? Ktoś sie wypowie o Bertens vs Pliskowa?Czy Czeszka odpadnie czy raczej nie bardzo.Jak sobie poradzila z Venuska i czy Pliskova oprocz serwisu cos posiada?Czy Cibulkova moze jutro odpadac z zawodniczka ktora pokonala Halep?Proszę Was o jakieś opinie a także inne mecze ????
Akurat tak się zdarzyło że nie tylko większość mundialowych meczy przyszło mi obejrzeć, niestety zapewne jak u wielu z saldem ujemnym.. nad czym ubolewam, natomiast wimbledon też miałem przyjemność śledzić i będe to robił do końca z pewnymi nadziejami. W odpowiedzi na Twoje zapytanie, sądze że Pliskova to ta zawodniczka z topu która zdecydowanie może wziąć ten turniej gdyby miała odpaść to sądze że stało by sie to już z Buzarescu, a jednak uratowała ten mecz. Odpadło kilka głównych faworytek Wimbledonu, przede wszystkim Kvitowa zaskoczyła, halep bym mimo wszystko do tego grona nie zaliczał, już prędzej Karolinke. Dla Pliskovej to też jest mega ważne aby utrzymać koncetracje bo niewątpliwie otwarła sie szansa na ten szlem, owszem Bertens ograła zawsze groźną potrafiącą why\korzystać każdy moment słabości u rywalki - Venus, ale wg mnie dzisiaj Pliskova wyserwuje ten mecz i przejdzie dalej. Jeśli chodzi o Cibulkovą, to jak dla mnie osiągneła swoją maksymalną formę,którą dysponowała podczas swoich największych sukcesów (wygrana mistrzostw WTA w Singapurze), doskonała, mocna, regularna gra z głębi kortu, mega motywacja i zaangażowanie ktorym zawsze się charakteryzowała, a dodatkowo serwis, który z tytułu jej niskiego parametru wzrostu nigdy nie był jej atutem, zaczął tutaj fajnie funkcjonować, wg mnie dzisiaj Cibulka to bierze.
Oprócz tego dzisiaj wg mnie większość z tych rozwiązań będzie udana:
Makarova 1,76 ⛔
Sasnowicz set 1,74 ⛔
Cibulkova 1,57 ✅
Pliskova 1,49 ⛔
Vekic 2,12 ⛔
Kerber 1,35 ✅
Kasatkina 1,66 ✅
W meczu Sereny over 19,5 2,13 ⛔
Kursy z fortuny
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kasatkina - Alison u2,5 asa w 1 secie @1,7✅✅✅ 0:2
Atutem Rosjanki nie jest serwis, rzekłbym że bardziej jest przeszkadza co pokazują mecze na Wimbledonie gdzie popełnia mase błędów, potrafi w ciągu seta zrobic ich nawet 7!!! Asów za to posyła mało, 1-2 w całym meczu, więc jeżeli któraś z zawodniczek miałaby podbić licznik asów to belgijka. Dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi ale mimo tego że serwisem robi sobie przewagę to jednak asów tez nie posyła za dużo. Wiadomo że z tego rodzajami typów trzeba liczyć na szczęście ale myślę że po takim kursie warto.
Williams - Rodina u4,5 asa w 1 secie @1,8✅✅✅ 4:0
Taka sama sytuacja. Rodina praktycznie nie posyła asów. Jedynie Serena jeżeli wejdzie na obroty to może ich trochę nabić. Jednak licze że pierwszy set za długo nie potrwa i nie zdąży się amerykanka rozkręcić.
Opcjonalnie u2,5 przełamania @1,8✅ dwa
Dodatkowo z mixta
Hlavackova/ Vasselin @1,96✅
Kontinen/ Watson @1,59✅
i z debla:
Mertens/Schuurs @1,69⛔???? nie popisały się
kursy z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Mi się wydaje że Rodina może ukraść seta Sirinie ???? jesli bedzie dobrze returnowac i nie popełniac błedów non stop to może być naprawde ciekawie ????
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Raczej więcej typów daje do ATP ale w tegorocznym Wimbledonie dosyć mocno śledziłem większość spotkań i jest pomysł na QF
Cibulkova D. - Ostapenko J. @2,19 1xbet ⛔
Cibulkovej w takiej formie długo nie widziałem. Ostatnia tak dobra jej gra mi zapadła w pamięci bodaj w Australian Open pare lat temu. Bardzo pewnie weszła do ćwierćfinału pomimo, że nie miała łatwej drabinki a także jej rywalki prezentowały różny styl. Demoluje tutaj rywalki, pewnie serwuje, mocno gra. Trzeba korzystać z jej formy.
Ostapenko lubie za jej bezpośredni tenis, ale gra zbyt nierówno i często traci koncentracje. Dużo łatwiejszą drabinke miała, dzisiaj początek meczu przespała ale ogarnęła sytuacje. H2H na korzyść Słowaczki.
Kasatkina D. - Kerber A. @2,88 1xbet ⛔
Tutaj według mnie trochę przesadzone kursy. Kerber nic wielkiego nie gra. Standardowo przebija wszystko jak leci ale jak nie dostanie prezentu w postaci słabego 2 serwisu albo zbyt krótkiego uderzenie, to te jej ataki dosyć mizerne. Dzisiaj nie koniecznie musiała wygrać, ale grała super skoncentrowana w decydujących piłkach 2 seta i Bencic zaczęła fochy robić.
Kasatkina potrafi zagrać z pazurem i sprawić niespodzianke. Podobnie jak Niemka lubi pobiegać i poprzebijać. Jak na tak młodą zawodniczkę gra bardzo dojrzale, cały czas skoncentrowana i konsekwentna. Faworytką nie jest ale dla mnie 50/50. H2H 3:3. Ostatnio grały na trawie to w TB 3 seta wygrała Kerber.
Bertens K. - Goerges J. @2,01 1xbet ⛔
Typ podytkowanie głównie formą Kiki. Oglądałem jej całe spotkania z Venus i Pliskova dzisiaj i wygląda mega dobrze. Szczególnie dzisiaj zaimponowała bo Czeszka kompletnie nie miała podjazdu.
Williams S. - Giorgi C. @4,86 1xbet ⛔
Mało tutaj przemawia za Giorgi ale wciąż nie ma co ufać Serenie. Prawda, że idzie jak burza tutaj, ale w każdej chwili coś może zaboleć albo przy dłuższym spotkaniu sił może brakować. Jak Giorgi będzie trafiać i zagra agresywnie to może być ciekawie.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Raczej więcej typów daje do ATP ale w tegorocznym Wimbledonie dosyć mocno śledziłem większość spotkań i jest pomysł na QF
Cibulkova D. - Ostapenko J. @2,19 1xbet
Cibulkovej w takiej formie długo nie widziałem. Ostatnia tak dobra jej gra mi zapadła w pamięci bodaj w Australian Open pare lat temu. Bardzo pewnie weszła do ćwierćfinału pomimo, że nie miała łatwej drabinki a także jej rywalki prezentowały różny styl. Demoluje tutaj rywalki, pewnie serwuje, mocno gra. Trzeba korzystać z jej formy.
Ostapenko lubie za jej bezpośredni tenis, ale gra zbyt nierówno i często traci koncentracje. Dużo łatwiejszą drabinke miała, dzisiaj początek meczu przespała ale ogarnęła sytuacje. H2H na korzyść Słowaczki.
Kasatkina D. - Kerber A. @2,88 1xbet
Tutaj według mnie trochę przesadzone kursy. Kerber nic wielkiego nie gra. Standardowo przebija wszystko jak leci ale jak nie dostanie prezentu w postaci słabego 2 serwisu albo zbyt krótkiego uderzenie, to te jej ataki dosyć mizerne. Dzisiaj nie koniecznie musiała wygrać, ale grała super skoncentrowana w decydujących piłkach 2 seta i Bencic zaczęła fochy robić.
Kasatkina potrafi zagrać z pazurem i sprawić niespodzianke. Podobnie jak Niemka lubi pobiegać i poprzebijać. Jak na tak młodą zawodniczkę gra bardzo dojrzale, cały czas skoncentrowana i konsekwentna. Faworytką nie jest ale dla mnie 50/50. H2H 3:3. Ostatnio grały na trawie to w TB 3 seta wygrała Kerber.
Bertens K. - Goerges J. @2,01 1xbet
Typ podytkowanie głównie formą Kiki. Oglądałem jej całe spotkania z Venus i Pliskova dzisiaj i wygląda mega dobrze. Szczególnie dzisiaj zaimponowała bo Czeszka kompletnie nie miała podjazdu.
Williams S. - Giorgi C. @4,86 1xbet
Mało tutaj przemawia za Giorgi ale wciąż nie ma co ufać Serenie. Prawda, że idzie jak burza tutaj, ale w każdej chwili coś może zaboleć albo przy dłuższym spotkaniu sił może brakować. Jak Giorgi będzie trafiać i zagra agresywnie to może być ciekawie.
Nie chce się czepiac ale ten pomysł to zagranie wszystkich dogów i może coś wpadnie, a analiza do kazdego meczu tylko pod typ. Piszesz że widziałeś mecz Bertens z Pliskovą i czeszka nie miała podjazdu, ale ta czeszka juz mogła runde albo dwie temu polecieć. Ja za to widziałem każdy mecz Julki na Wimbledonie i gra tak jak w końcówce zeszłego roku Gdzie grała najlepszy tenis w turze. Dziś pewnie ograła Vekic a serwis funkcjonował rewelacyjnie. Przy bp które broniła posyłała asy lub ustawiała sobie znacząco wymiane.
Co do meczu giorgi, to jest ona nieodliczalna. Piszesz że jak giorgi bedzie grać agresywnie, tylko że ona inaczej nie potrafi, zawsze gra agresywnie co wiąże się z dużą liczbą df i ue. Nie ma planu b czy c. Też takie wróżenie z fusów że może Serene coś zaboleć. Miała dość czasu od wycofania się z RG i myśle że skoro gra w Londynie to uraz wyleczyła. Poza tym nawet mecze 3 setowe na trawie zawodniczek grających w ten sposób to nie jest duży ubytek sił. Często spotkania 3 setowe kończone są poniżej 2 godzin. To nie ziemia gdzie trzeba dużo biegac.
Pisząc analizy bądż bardziej obiektywny i przedstaw różne strony, bo będą początkującym graczem pewnie wziąłbym ze dwa typy gdybym nie oglądał spotkań.
Później do skasowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom