>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA - Wimbledon 26.06 - 09.07

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kirilenko M. - Asagoe S. (Typ) 1 1,25 26-06-06 12:00
Chakvetadze A. - Yan Z. (Typ) 1 1,20 26-06-06 12:00
Safina D. - Craybas J. (Typ) 1 1,15 26-06-06 12:00
Jackson J. - Flipkens K. (Typ) 1 1,30 26-06-06 12:00
Hantuchova D. - Camerin M.E. (Typ) 1 1,20 26-06-06 12:00
Kuznetsova S. - Oprandi R. (Typ) 1 1,15 26-06-06 12:00
Likhovtseva E. - Foretz St. (Typ) 1 1,20 26-06-06 12:00
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
z pań coś takiego :p

Hantuchova D.-Jackson J. 1st 1 1.67
Daniilidou E.-Peng S. 1 1.40
Golovin T.-Diaz Oliva 1 1.25
Santangello M.-Frazier A. 1 1.38
Dementieva E.-Mirza S. 1 1.23

AKO : 4.96

co myślicie ?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jackos bym sie bał!

Moje typki:

Golovin T. - Diaz-Oliva M. (Typ) 1 1,25

Krajicek M. - Stosur S. (Typ) 1 1,35
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Pironkova T. - Radwanska A. 1 @ 1.65 BAH
Niektorzi typerzy licza tu na Radwanska ja jednak uwazam, inaczej. Pironkova wrocila i zagrala swietnie przeciwko Groenefeld. Pironkova zawsze byla dobra na trawie: 16-4. Na clayu gra dobrze, a co dopiero na trawie Uwazam, ze zagra tutaj swietnie.Radwanska w zeszlym roku byla finalistka juniorek, ale wczoraj z Azarenka sie meczyla dlatego postawie na Pironkova...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Pironkova T. - Radwanska A. 1,65 2,00 bah

I tu się z Tobą drogi adminie :p nie mogę zgodzić. I może wyłazi tu ze mnie patriotyzm, gdyż nigdy nie tsawiam przeciwko rodakom, to i tak Agnieszka ma szansę wygrać z Bułgarką. Miałem okazję widzieć jak gra na clayu, bo J&amp;S Cup było w tv i przyznaję, że zaimponowała mi swoją walecznością, bo jeśli chodzi o urodę to Bułgarka jest chyba przyjemniejsza. Ale mniejsza z urodą, tu liczy się gra. Niektórzy skazywali Agnieszkę już na porażkę, z rewelwcyjnie ostatnio grającą szesnastoletnią Azarenką, jednak nasza rodaczka wygrała spokojnie 2-0. Pironkova grała trzy sety z Groenefeld, więc bardziej odczuła trudy pierwszej rundy. Dlatego polecam zagrać na Agnieszkę, nie tylko ze względu na patriotyzm ale ze względu na jej charakter w grze. Sam nie gram już 8 dni, ale gdzybym grał na pewno bym na nią postawił.

Mecz rozpocznie sie prawdopodobnie ok. 20tej. Kto miał racje, damian77 czy ja, okaże się wieczorem :p
 
P 0

pablo12

Użytkownik
[shadow=yellow:ca5c1902db]frazier[/shadow:ca5c1902db] - czink 1.6 sts

frazier to doświadczona (34 lata) zawodniczka preferująca szybkie korty. na wimbledonie osiagała juz dobre wyniki, np. 4r. w 2004. w tym roku w 1r. wygrała z santangelo w 3 setach.
bilans czink na trawie : 1:4 (nie licząc kwalifikacji) - pierwsza wygrana na trawie dopiero teraz w 1r. wimbledonu z pous tio, a wynik (6:3,6:1) wskazuje bardziej na odpust rywalki.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
30 czerwca 2006 (piątek)

Na dzisiaj polecam: Radwańską przede wszystkim, Dulko, Hantuchovą i może Vaidisovą.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
1 lipca 2006 (sobota)

Kobiet nie chce mi się dzisiaj analizować ale warte uwagi są: Ivanovic, Dementieva i Perry
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Myskina A. - Jankovic J. 1 @ 1.35 BAH
Trudny mecz do wytypowania, poniewaz obie zawodniczki graja swietnie.
Myskina nie przegrala do tej pory seta dobrze zagrala przeciwko Medinie Garigues.
Z drugiej strony Jankovic ktora pokonala jedna z faworytek turnieju Venus Williams. I dzieki tej wygranej nie bedzie sie bala zadnej innej rywalki.Do tej pory spotkaly sie dwa razy. Myskina wygrala oba pojedynki w 3 setach. Postawie kase na Myskine poniewaz gra naprawde swietnie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Li vs Vaidisova 2 $ 1,24 BAW

Li w tym turnieju gra bardzo dobrze, jak do tej pory przegrała tylko jednego seta z Kuznetsovą. Li pokonała w tym turnieju: Razzano, Tu i Kuznetsovą. Z drugiej strony silna Czeszka. Vaidisova jeszcze nie oddała seta w tym turnieju :!: Wygrała m. in. z Bondarenko i Sprem. Mój typ na ten pojedynek to zdecydowana 2... ;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Poniedziałek - 3 lipca 2006

Sugiyama, Vaidisova, Myskina - to trzy moje pewniaczki.

Ivanovic, Radwanska i Perry - to dla odważnych.
 
M 0

mirwal

Użytkownik
Kochani interesuje mnie tylko jeden mecz.N.LI-Vaidisowa.Postawiłem kupa kasy na ten mecz.Nawet nie pisze ile ale to są setki złotych.Dałem na zawodniczkę z Chin,wydaje się ,że ma duże szanse.Co sądzicie o tym meczu?
 
M 0

mirwal

Użytkownik
No widze ,ze nikomu nie chcialo sie odpowiedziec na moje pytanie.Ale teraz już za póżno,bo ja mialem farta i wygrałem,chociaż nie czuje się specem od tenisa.Chinka wygrała,przewidzialłem ten wynik,wydaje mi się ,że tylko ja,a może ktoś jeszcze?.Grałem w Bet-At-Home.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Finał - 8 lipca 2006

AMELIE MAURESMO (FRA) - JUSTINE HENIN-HARDENNE (BEL)
2.8 - 1.37 kursy z gamebookers

Faworytką jest Belgijka, jednak moim zdaniem warto postawić na Francuzkę. Henin w drodze do finału miała moim zdaniem łatwiejsze rywalki. Nawet w półfinale jej rodaczka Clijsters była słabsza od Sharapovej, z którą musiała grać Mauresmo. W tym roku graly ze sobą dwa razy. Na cegle wygrała Belgijka natomiast na twardej nawierzchni po kreczu w drugim secie zwyciężyła Francuska. Pojedynke będzie ciekawy i prawdopodobnie trzysetowy a mimo iż kursy są niezbyt wyrównane, faworyta zdecydowanego nie widać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom