>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

www.boylesports.com

D 0

don_vit

Użytkownik
Tak, mozesz teraz grac za normalne pieniadze. Pamietaj tylko pozniej, ze po uzyskaniu freebeta, aby postawic zaklad za srodki bonusowe musisz zaznaczyc odpowiednie okienko w kuponie zakladow.

P.S. Wejdz na angielski live-chat i zapytaj o freebeta - czasami przyznaja od reki jak ich poprosisz (to samo jesli chodzi o MB). W sumie maja calkiem przyjazny support... ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jest u nich jakaś liczba darmowych wypłat na kartę, czy mogę wypłacać ile razy chcę w miesiącu?
 
D 0

don_vit

Użytkownik
Jest u nich jakaś liczba darmowych wypłat na kartę, czy mogę wypłacać ile razy chcę w miesiącu?
Z informacji z supportu wynika, ze mozna zlozyc 10 bezplatnych dyspozycji wyplat na karte w miesiacu.
Swoja droga, to zwrot na karte jest szybki, bo zazwyczaj u mnie trwa to 1-2 dni robocze, no i nie pobierana jest zadna prowizja (mam Vise Electron z Mbanku).
 
K 4

kumpel_

Użytkownik
Czy ktoś w ostatnim czasie wpłacał do tego buka pieniądze poprzez kartę debetową (VISA Electron)?? Bo jakoś nie bardzo mogę wpłacić w ten sposób, a jeśli się nie da to jakie są opłaty przy wpłacie i wypłacie przelewem bankowym i ile trwa trzeba czekać na przelew??
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
ja wpłacałem kartą debetową Visa Electron z Mbanku. Też na początku niemogłem zrobić przelewu i sie okazało że trzeba ją aktywować do przelewów internetowych czy coś takiego, to zagadałem do Mbanku i karte aktywowali do tych przelewów i gitara.
 
K 4

kumpel_

Użytkownik
ja wpłacałem kartą debetową Visa Electron z Mbanku. Też na początku niemogłem zrobić przelewu i sie okazało że trzeba ją aktywować do przelewów internetowych czy coś takiego, to zagadałem do Mbanku i karte aktywowali do tych przelewów i gitara.
Kartę mam aktywowaną, bo już ta metodą z niej korzystałem, wyskakuję mi, że &quot;Transaction failed. Deposit not allowed for isntructiion 506905 , Customer Not Verified&quot;.
I nie wiem, czemu bo w zasadzie wypełniałem pokolei pola ;/
Czy jest możliwość, że muszę pierwsze dokumenty jakieś wysłąć, aby zweryfikowali konto?
 
Do góry Bottom