>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

www.vegaspalms.com 10,25,50$ ???

Status
Zamknięty.
B 0

bojan

Użytkownik
co wy ludzie pierdol*cie, przecież bonus trzeba obrócić 30x czyli musicie mieć 300$ aby móc wypłacić, mam rację ???
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
co wy ludzie pierdol*cie, przecież bonus trzeba obrócić 30x czyli musicie mieć 300$ aby móc wypłacić, mam rację ???
nie masz racji. trzeba miec wsumie zagrane 300$. stan konta nie ma znaczenia przy obrocie.
 
B 0

ble123

Użytkownik
Powiem tak. Ugrałem, łącznie 110$. Po zleceniu wypłaty pozostało mi 100$, gdyż jak wiemy bonus przepada. Transakcję zleciłem na MB. Co z tego będzie, zobaczymy ... Dodam, że jakiś czas temu w tej samej sieci kasyn była promocja z której bez depozytu wyciągnąłem 50 $ po 3 minutach grania, mimo że w regulaminie było napisane o 20$ depozycie przed wypłatą.
@bojan
61$ to już chyba ugrane.
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Czy ta promocja aktualna bo mi się strona otwiera bez promocji bez baneru tego przez mozille i expolera????????
 
B 0

bojan

Użytkownik
mam już łącznie 98$ i kiedy będę wiedział że już obróciłem bonusem, wtedy jak to 10$ zniknie z Bonus, tak ???
 
B 0

bojan

Użytkownik
gdy klikam na Wypłata to widzę coś takiego:

Please Note: By making this withdrawal your Bonus Balance will be reset to zero.
Reversing the withdrawal will NOT restore your Bonus Balance.



Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi :-D
 
B 0

ble123

Użytkownik
Jeżeli zlecisz wypłatę, zniknie twój bonus.
@down
Tak, z tym ze nie będziesz mógł wypłacić 160, a 150$ ;p No i nie wiadomo jeszcze czy Ci zrealizują, tą wypłatę. Ja w tej chwili też czekam na pieniądze, czy przyjdą ... zobaczymy. ;]
 
B 0

bojan

Użytkownik
mam ugrane 160$:-D

Your Cash Balance available for withdrawal is: (USD) 160.00

Czyli co mam wpisać w polu, aby wypłacić tą kasę:

Withdrawal Amount
 
B 0

bojan

Użytkownik
no dobra zostało mi 120$ i już więcej nie gram, bo zaczynają oszukiwać,
czyli w polu Withdrawal Amount podaję kwotę tak ???
 
B 0

bojan

Użytkownik
no i OK zleciłem 120$ na Click2Pay, mam nadzieję że szybko przyjdzie, jak tylko dostanę kasę to napiszę na forum:spokodfhgfh:
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
ugrałem z 10 $ 65 dolców, na black jacku, tylko na ich stronie głównej zauważyłem, że obrót black jacka to 2% , czyli jeśli na normalnych grach jest 30x, to na black jacku musiałbym obrócić 50 razy 30x ?
1500 razy 10$ ?
dobrze rozumiem?
czy lepiej na tym black jacku dojśc do 200$ i próbowac szcześcia na ruletce, która man ormalny obrót?

i podstawowe pytanie, gdzie mozna zobaczyć ile już procentowo obróciłem bonusu?
 
R 125

roger12

Użytkownik
patrzeć jak beda kazac robic sobie depozyty, nie chce zapeszac...
słuchajcie rozmawiałem chyba z 1h z babka live czat i ona mi powiedziała ze nie trzeba żadnego depozytu wpłacać ze kasa na Mb powinna dojśc do 72h sam zleciłem wypłatę zobaczymy
tylko zadawała jakieś dziwne podchwytliwe pytania typu czemu konto jest na Imie Marek ???? ???? : to ja jej bo mam tak na Imię ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom