>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

www.vixbet.sk - 50% do 50 Euro

konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Witam.
Oglądając dzisiaj czeski hokej natknąłem się na tego buka. Oferuje fajną promocję od pierwszej wpłaty. Z tego co doczytałem się po słowacku to:
1. Bonus dopisany do max 24h od wpłaty
2. Maksymalna kwota bonusu to 50 €.
3. Aby wypłacić trzeba obrócić bonusem x3 i wpłatą x3 po min kursie 1.5
To mi powiedział tłumacz ????
Akceptują MB więc chyba dobra oferta. Grał ktoś u nich? Ofertę mają bardzo dobrą.
 
P 0

piter85

Użytkownik
Radzilbym ci przed wplata zapytac support czy klienci z poza slowacji moga u nich grac, bo cos mi sie tak wydaje ze na slowacji zaklady sa licencjonowane przez panstwo i oni moga tylko przyjmowac zaklady od slowakow. Kiedys sie natknalem na jakiegos slowackiego buka i wyczytalem taka informacje w FAQ. Podobna sytuacja do niedawna byla z wlochami- gdzie firmy bukmacherskie musialy otwierac specjalne filie zeby wejsc na rynek wloski, bo wlosi nie mogli korzystac z uslug firm z poza wloch. Wiec radzilbym ostroznie z tym bonusem bo potem moga byc problemy
 
S 0

stefer

Użytkownik
Buk sprawdzony-polecam (dobre kursy)
Witam . Celem sprawdzenia firmy wyslalem maila po ang z pytaniem o bonus i mozliwosc gry graczy z pl. Otrzymalem wiadomosc po paru godzinach ze bonus jest aktualny i gracze z pl moga grac. Zarejestrowalem sie i z lekkim niepokojem wplacilem 100e przez moneybookers . Bonus dopisany z automatu kursy wysokie brak limitow. A placa na money znosnie bo 2-3 dni a w regulaminie maja 5 . Polecam . Firma wydaje sie byc rozwojowa bo w planach maja otwarcie konta w pl banku itd . Narazie pozostaje moneybookers W razie pytan sup. odpowiada sprawnie po angielsku. Polecam bo oferta jest dosc ciekawa.:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom