>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyłącznie nba, gdzie najlepiej obstawiać?

magucio 174

magucio

Użytkownik
Witajcie, mam zamiar założyć konto na osobnym buku (aktualnie mam konto na bet365) by grać typy tylko i wyłącznie na nba i testować przy tym systemy.
Poszukuje buka z najlepszymi kursami do tego typu zakładów oraz by oferta zakładów była dosyć ciekawa, a nie podstawowe zakłady typu handicap, 1/2 itd.

Czytałem troszeczkę o tym i tak rozmyślam co będzie lepsze: Williamhill czy Pinnacle. Może jednak macie jakiegoś innego dobrego buka godnego polecenia?

Pozdrawiam
 
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
by grać typy tylko i wyłącznie na nba i testować przy tym systemy
ciekaw jestem jakie systemy bedziesz grał na nba, sam uważam że nba jest bardzo dobrym sposobem na systemy. Osobiście sam stworzyłem przez dwa lata (na studiach nie było co robić) sobie jeden taki system, który uważam za bardzo dobry, ale jak narazie jestem na nim na minusie.. no własnie... i ciekaw jestem jaki jest Twój system.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Korzystając z tematu, który buk oferuje (poza tobet) zakłady na zawodników? Na bet365 czasami dadzą takie, ale to się sporadycznie zdarza.
ciekaw jestem jakie systemy bedziesz grał na nba, sam uważam że nba jest bardzo dobrym sposobem na systemy. Osobiście sam stworzyłem przez dwa lata (na studiach nie było co robić) sobie jeden taki system, który uważam za bardzo dobry, ale jak narazie jestem na nim na minusie.. no własnie... i ciekaw jestem jaki jest Twój system.
W perspektywie dłuższego czasu chce sprawdzić system znaleziony tutaj na forum polegający na graniu handicapów największych na gospodarzy - tylko ja go sobie lekko edytuje na własny użytek, ale także postaram się samemu coś wykombinować.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
sam stworzyłem przez dwa lata (na studiach nie było co robić) sobie jeden taki system, który uważam za bardzo dobry, ale jak narazie jestem na nim na minusie
Jak system może być bardzo dobry skoro jesteś na minusie ?
 
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
Jak system może być bardzo dobry skoro jesteś na minusie ?
ssystem połączony z prograsją.. za mało kaski zainwestowałem, a za duże stawki grałem i nie mogłem dalej tego kontynuować.. teraz jak uzbieram troche $ to znowu spróbuje i myśle ze powinno być już na plus.. póki co gram z systemem dla zabawy na takiej&quot;wirtualnej&quot; kasce i wszystko idzie na plus..
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
akurat Bet365 jeden z gorszych buków do NBA.
Chyba żartujesz ? Nie mówię, że jest najlepszy, bo nie znam ofert wszystkich buków, ale twierdzenie, że jest najgorszy ? Przecież ma pełno linii zarówno HC jak i punktowych...Do tego linie na zawodników i to dość dużo kombinacji...A w większości buków na NBA jest po jednej linii i ML i tyle...
 
bej 178

bej

Użytkownik
Wybor duzy ale kursy niziutkie, wg mnie nawet taki betgun oferuje lepsze kursy przy handicapach niz bet365
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
wybor moze duzy, chociaz czasami tylko z jednego meczu. Kursy bardzo slabe. Ostatnio zaklad ktory zagralem w marathonbet po kursie 1.90, w 365 byl dostepny po @1.58! (na zawodnika). Zawyzane/zanizane linie, kursy mierne i mozna grac tylko jako singla.
 
K 1

korololo

Użytkownik
ssystem połączony z prograsją.. za mało kaski zainwestowałem, a za duże stawki grałem i nie mogłem dalej tego kontynuować.. teraz jak uzbieram troche $ to znowu spróbuje i myśle ze powinno być już na plus.. póki co gram z systemem dla zabawy na takiej&quot;wirtualnej&quot; kasce i wszystko idzie na plus..
Zapisz sobie gdzieś na karteczce to co Ci teraz napiszę i wróć do tego np. wakacje, teraz mi może nie uwierzysz, ale jak przegrasz pieniądze i kiedyś w przyszłości jeszcze raz to przeczytasz to przyznasz mi rację.

Progresja to nie jest żaden system. Albo inaczej. To najlepszy system do tego, żeby spłukać się do cna. Pomyśl odrobinę, jest trochę dobrych zawodników na tym forum. Czy ktokolwiek gra progresją? NIE. Uwierz mi na słowo.

Gra progresją jest dla słabych graczy, którzy zwiększaniem stawki próbują &quot;zaklinać&quot; rzeczywistość. Prędzej czy później dojdziesz do ostatniego szczebla na, że będziesz musiał postawić wszystko. Raz Ci się uda, drugi, trzeci, prędzej czy później przegrasz wszystko.

Pooglądaj sobie forum. Nawet naprawdę dobrzy obstawiajączy mają czasem serię 7-8 porażek. Czy Twój system to udźwignie?

Możesz mi teraz nie wierzyć, ale zapisz sobie krótko na karteczce sens moich słów i wróć do tego np. za pół roku. Sam się przekonasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bej 178

bej

Użytkownik
swiete slowa ✅
matematycznie zostalo udowodnione ze progresja zawsze prowadzi do bankructwa gracza przy dluzszym okresie gry. Sam zaczynalem przygode z bukmacherka od progresji i wtopilem kase ale to bylo kilka lat temu, teraz czlowiek madrzejszy, zna podstawy matematyczne zachodzace przy obstawianiu to i mniej bledow popelnia ???? wiec ucz sie na bledach innych i rzuc ten system w cholere
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To nie temat o progresji Panowie.
Seweryn może i masz trochę racji w tym co piszesz, ale nie można pisać, że to jeden z GORSZYCH buków do NBA, bo to jest nie prawdą. Aczkolwiek to co napisałeś - np. nie można grac 2 lini na zawodnika na 1 kuponie i w ogóle z czymkolwiek tego łączyć jest głupotą.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Bet365 nie oferuje wcale najlepszej oferty jeśli chodzi o nba, może inaczej jeśli mają kaprys to dadzą zakłady specjalne na zawodników itp. Niedawno (23 grudnia) postanowiłem zarwać nockę i wyczekać do ostatnich minut z zakładami, bo liczyłem na większą pule zakładów niż 12, ale się przeliczyłem.
Szukam buka, który pozwoli mi grać zakłady na zawodników co mecz, a nie tylko przy wielkich spotkaniach jak dzisiejsze Miami - Oklahoma.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Bet365 nie oferuje wcale najlepszej oferty jeśli chodzi o nba, może inaczej jeśli mają kaprys to dadzą zakłady specjalne na zawodników itp. Niedawno (23 grudnia) postanowiłem zarwać nockę i wyczekać do ostatnich minut z zakładami, bo liczyłem na większą pule zakładów niż 12, ale się przeliczyłem.
Szukam buka, który pozwoli mi grać zakłady na zawodników co mecz, a nie tylko przy wielkich spotkaniach jak dzisiejsze Miami - Oklahoma.
Tak jak pisałem, Marathonbet ????
 
Do góry Bottom