>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyścig- Handicap

A 0

akac88

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie. Przeglądając ofertę bet365 na jutrzejszy wyścig f1, zaciekawił mnie handicap na wyścig. Widnieje tam 6 pozycji z zakładami. Nico Rosberg, który startuje z pp ma handicap 0 min. i 0 sek. Ricciardo ma 0 min. 3 sek. Hamilton 0 min. 6 sek. I jeszcze 3 innych kierowców z coraz większymi handicapami w zależności od pozycji na starcie. Chciałem się upewnić czy dobrze rozumię o co w tym chodzi. Jeżeli postawię zakład na Rosberga i on ukończy wyścig w jakimś tam czasie, a pozostałych 5 kierowców wymienionych w tym handicapie przyjedzie do mety za nim powyżej tych sekund w nawiasach to wtedy wygrywam zakład, a jeśli, któryś z tej 5 kierowców ukończy wyścig poniżej tych sekund to przegrywam zakład? Wydaje mi się, że dobrze to rozumię, ale kursy są jak dla nie podejrzanie wysokie, więc proszę aby ktoś to potwierdził. Pozdrawiam
 
P 102

para00

Użytkownik
WITAM.MAM pytanie.Wczoraj zagralem Monachium over 2.75 strzelonych bramek za 977 w pinnacle w wygranych pokazuja 500 a bylo 3-1 tak dziala ten handi?
 
T 189

teesbor

Użytkownik
w monachium padly 4 bramki, wiec zaklad i tak wszedl
chyba, ze miales overa dla bayernu, to wtedy poprawnie rozliczone wszystko jest
 
Do góry Bottom