>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyścigi konne : )

yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Witam. Jestem ciekaw, co powiecie na temat wyścigów konnych (w TipSporcie). Ja, jeżeli tylko mam czas, to wpadam sobie z kolegami do baru, gdzie jest &quot;Tipek&quot; i gramy. Wielkiej kasy z tego nie ma, ale jeśli rozegra się rozsądnie kilka wyścigów, to można wynieść sporą sumę pieniędzy. Najczęściej stawiam jednego konia, że będzie w pierwszej trójce. Nieraz również ryzykuje w dwójce, a czasem, po super kursie ryzykuje zwycięstwo. Powiem Wam, że jest przy tym tyle emocji, gdy zbierze się ponad 10 osób, i każdy wykrzykuje coś na głos, jakby to miało pomóc w wygraniu wyścigu ;) Było nawet kilka baaardzo śmiesznych sytuacji, dzięki którym ta z pozoru prosta dyscyplina stała się bardzo popularna w naszym gronie. Na przykład - byłem z kolegą zagrać na jakiegoś konia. Mieliśmy tylko jakieś drobniaczki. Postawiliśmy raz, i nic. Stwierdziliśmy, że nie ma czasu się bawić, i zaatakowaliśmy po kursie 13,60 na zwycięstwo konia nr.3 . Włożyliśmy od siebie po 5 zł. A że w wyścigach konnych różne rzeczy się dzieją, to przebieg wyścigu był niesamowity. Ruszyli - jeden koń został zupełnie z tyłu, woźnica szarpał nim , ale sam koń miał chyba inne plany na ten wyścig :razz: Odetchnęliśmy, bo to nie był nasz koń ( nasz był zielono-czerwony). jechali w miarę równo, a tu nagle nasz koń, jadący po zewnętrznej zwolnił, po czym na zupełnym luzie skręcił sobie w prawo, w stronę &quot;band&quot;. Kolega z nerwów wziął kupon i odgryzł kawałek. Pod koniec wyścigu, gdy my emocjonowaliśmy się tym, kto wygra, zobaczyłem coś, co pędzi z prędkością światła. Nasz koń, który zboczył z toru jechał jak Mercedes. 7,6,5,4,3,2, 1 miejsce!! Patrzyliśmy co się w ogóle stało, wtf? w wyścigach wyprzedzenie 2 koni jest dużym sukcesem, a co dopiero całej stawki w jakieś 15 sekund! Wszystko ok, tylko co z kuponem? kolega wyciągnął go z popielniczki, gdzie go wrzucił, po czym podszedł do pani przyjmującej zakłady i zapytł, czy da się coś z tym zrobić. Odpowiedź była prosta - nie. Kolega nie dawał za wygraną : &quot; no jak się nie da, jak się da!&quot;. Po dłuższym namyśle pani kazała mu sklejać kupon taśmą. Dała mu też nożyczki, i w trochę ptologicznych okolicznościach wygraliśmy po 60 zł :razz: Może ktoś z Was zna jakiś dobry sposób na obstawianie koni? Bo znam takich, którzy co wyścig wygrywają.. Albo może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami z wyścigów.
 
B 59

blox

Użytkownik
Temt bardzo ciekawy.
Żadnej złotej rady nie mam, tylko to co, sprawdza się w każdej dysdcyplinie. Oglądać jak najwięcej, uczyć się i zdobywać doświadczenie.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
&quot; mój koń wygrał dzisiaj w wyścigach....
jakim cudem mu udało postawić zakład za pomocą kopyt? &quot; ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Lider drugiego ( pod względem uczestników ) z największych konkursów typerskich świata, czyli OLBG - swoją pozycję zawdzięcza trafieniom na wyścigach koni.
Można tam, ale po zarejestrowaniu się - zamówić sobie otrzymywanie typów wybranych uczestników automatycznie po ich zamieszczeniu...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wejdż na tamtą stroną i sam zobacz kto lideruje obecnie - w 2 lata po moim tamtym poprzednim wpisie z lutego 2011... czego chyba nie zauważyłeś ????
 
Do góry Bottom