>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wybór pokerroomu

K 0

kris7777

Użytkownik
Witam, czy moglibyście polecić ze swojej strony dobre pokerroomy gdzie dobrze jest zacząć z niskim budżetem? (ok.20$) Zależy mi na tym aby można grać na mikrostawkach oraz aby poziom graczy nie był zbyt wysoki.

Czytałem gdzieś że dobrze gra się na bet365 i evereście zwłaszcza przez to że jest dużo początkujących graczy.

Aha...zamierzam grać SSS i chce zmienić room z FullTiltPoker gdzie poziom graczy jest naprawde wysoki jak na tą strategie, a przy srołach mozna spotkać bardzo dużo shortów.

Najchętniej wybrałbym pokera u jakiegoś buka. Mam na oku bet365 (unibet to podobno ta sama siec) a grałem troche w BAH i Expekcie.
 
M 0

matura0007

Użytkownik
skorzystaj z oferty poker.strategy dostajesz 150$ wiec o budzet nie musisz sie martwic, link masz w moim podpisie pzdr

//Czytałeś regulamin?
Bez linków referencyjnych!
 
K 0

kris7777

Użytkownik
bonus od nich już wykorzystałem (wyrabiam go aktualnie na full tilt poker). Chodzi mi o to gdzie po wyrobieniu bonusu najlepiej wpłacić kasę i grać SSS
 
F 0

fanatykpl

Użytkownik
To najlepiej na Everest , albo Poker Nordice , dostaniesz 10$ za free na pokera .
Generalnie to na poczatku unikach graczy i roomow ze skandynawii , a atakuj pokoje z
francuzami i hiszpanami ..
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
Dla mnie wybierz pokerium codziennie freeroll o 19.01 o 1000 euro.Ja nieźle już sie na tym wzbogaciłem
Tylko co do freerolla na Pokerium trzeba być punktualnie na 15 minut przed rozpoczęciem turka ,bardzo szybka rejestracja i limit 2000 osób bardzo szybko wyczerpuje się, czasami rejestracja trwa od 0.5 do 1minuty
 
amelkamelka_ 17

amelkamelka_

Użytkownik
A ja polecam Betsson jest kilka freerolli codziennie jest o 19.00 z pula 250$ i w niedziele na 18.00 z pula 500$ przez caly pazdziernik te turki sa grane omaha jak ktos lubi.
 
U 0

user007

Użytkownik
Jesli chodzi o pokerroom z naprawde MICRO stawkami to polecam Everest - stoly zaczynające sie od 0.01/0.02 to naprawde ciekawa oferta. Jedynie szata graficzna niezbyt przypada do gustu, ewentualnie tak samo niskie stawki dostepne są w sieci iPoker, np. titan Poker lub CD Poker - te Pokerroomy mają bardzo fajny soft i ciekawą strukture zbierania punktow lojalnosciowych np. do uzyskania bonusow - punkty dostajesz nawet, jak nie uczestniczych w rozdaniu. Krotko mowiac - polecam.
 
D 0

dabekk75

Użytkownik
Witam, czy moglibyście polecić ze swojej strony dobre pokerroomy gdzie dobrze jest zacząć z niskim budżetem? (ok.20$) Zależy mi na tym aby można grać na mikrostawkach oraz aby poziom graczy nie był zbyt wysoki.
Czytałem gdzieś że dobrze gra się na bet365 i evereście zwłaszcza przez to że jest dużo początkujących graczy.
Aha...zamierzam grać SSS i chce zmienić room z FullTiltPoker gdzie poziom graczy jest naprawde wysoki jak na tą strategie, a przy srołach mozna spotkać bardzo dużo shortów.
Najchętniej wybrałbym pokera u jakiegoś buka. Mam na oku bet365 (unibet to podobno ta sama siec) a grałem troche w BAH i Expekcie.
www.luckyacepoker.com - najlepszy dla poczatkujacych
 
Do góry Bottom