>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybieramy "11" sezonu OE: Napastnicy

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do udziału w wyborze &quot;11&quot; sezonu Orange Ekstraklasy. Wspólnie zdecydujmy kto zasłużył na miano najlepszego i stwórzmy jedenastkę marzeń naszej rodzimej ligi.

W tym temacie głosujemy na dwójkę najlepszych, według naszego uznania napastników.

Oto lista nominowanych:
Edi Andradina (Pogoń Szczecin)
Ensar Arifović (ŁKS Łódź)
Jean Paulista (Wisła Kraków)
Maciej Kowalczyk (Korona Kielce)
Piotr Reiss (Lech Poznań)
Adrian Sikora (Dyskobolia Grodzisk)
Tomasz Moskała (Cracovia Kraków)
Piotr Włodarczyk (Legia Warszawa)
Mariusz Ujek (GKS Bełchatów)
Dawid Nowak (GKS Bełchatów)
Łukasz Piszczek (Zagłębie Lubin)
Michał Chałbiński (Zagłębie Lubin)
Jakub Grzegorzewski (Odra Wodzisław)


Jednocześnie prosimy aby uzasadnić swój wybór Oczywiście w tym temacie może odbywać się dyskusja na dany temat
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Tutaj również trudny wybór... ale moje głosy idą na --&gt; Piotra Reissa - bardzo doświadczonego, ale nadal rewelacyjnego piłkarza. Korona Króla strzelców mówi sama dla siebie... zresztą.. osiągnął on także najwięcej asyst... najlepszy piłkarz ligi... ;)

--&gt; Łukasz Piszczek - forma jaką prezentował w końcówce sezonu może być jego kartą przetargową do gry w Bundeslidze. Jeśli udowodni to na treningach w Berlinie, to Hertha na pewno będzie go chciała mieć w przyszłym sezonie u siebie... O ile Reiss to już wygasająca gwiazda to gwiazda Piszczka dopiero się rozświetla ;)
 
damianns 0

damianns

Użytkownik
Swój pierwszy głos oddaję na Jeana Paulistę, chociaż sądzę, że większy pożytek byłby z niego jako ofensywnego pomocnika i jeśli Wisła sprowadzi jakichś napastników, to nowy trener tak właśnie będzie nim grał.
Drugi głos - Piotr Reiss - klasyka.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Pierwszy głos - Piot Reiss, Król Strzelców ;-) 15 bramek 14 asyst mówi za swoje

Drugi - Tomasz Moskała, najskuteczniejszy gracz Cracovii, 10 brameczek i 6 asyst. Stworzył Cracovii tak wysokie i niespodziewane miejsce.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja swój głos oddałem na Piotra Reissa i Mariusza Ujka
Pierwszy z nich mimo już sporego wieku został królem strzelców OE ponadto wygrał też klasyfikacje najlpiej asystujących(jak się nie mylę ;) ) Czego tu chicec więcej od snajpera.Drugi głos padł na Ujka który zawsze gdy ogladałem mecze Bełchatowa robił na mnie miłe wrażenie odwala czarną robote cały czas atakuję ,walczy o piłke w powietrzu co zreszta robi bardzo dobrze świetnie podaje i sam też trafia do siatki bardzo dobry napastnik

pozdRo
 
wariatfcb 0

wariatfcb

Użytkownik
swoj glos oddalem na Adriana Sikore szybki,zdecydowany mimo nie najlepszych warunków fizycznych dobrze grający głową.Co najciekawsze gdyby podliczyc wszystkie bramki OE,PP,i PE Adrian Sikora ma najwiecej oczek
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Swoje głosy oddałem na Reissa i Ujka. Pierwszego nie trzeba komentować, natomiast ten drugi to jedno z większych odkryć tego sezonu. Ujek w GKSie zagrał fantastyczny sezon, oby w przyszłym równierz mu się powiedło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom