>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wybory do Europarlamentu!!!

bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Ciekaw jestem na kogo będziecie głosować w wyborach do Europarlamentu. Macie już kandydatów? Może się jeszcze wahacie? Czy w ogóle nie wybieracie się do urn. Ciekaw jestem waszych zdań na ten temat. ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ofkoz ide i glosuje na UPR, jak zwykle ;]
Mój kolega ostro interesujący się polityką również bardzo chwali UPR i zawsze mnie namawia, ale jeszcze się nie skusiłem. Ogólnie nie przyciągają mnie te wybory, nic nie wiem, nie mam zdania, itp.
P.S: Kiedy są te wybory?????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mała frekwencja i brak uczestnictwa w wyborach pokazują nasze zacofanie społeczne. O to chodzi w demokracji, że każdy z nas decyduje o losach kraju. Potem się śmiejemy, że mamy takiego prezydenta, tylko ktoś go musiał wybrać. Jak nie głosujemy to potem nie miejmy pretensji, że coś nam nie pasuje.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mój kolega ostro interesujący się polityką również bardzo chwali UPR i zawsze mnie namawia, ale jeszcze się nie skusiłem. Ogólnie nie przyciągają mnie te wybory, nic nie wiem, nie mam zdania, itp.
P.S: Kiedy są te wybory?????
Hah xD Nie dziwią mnie, że prognozują 10 % [ bez urazy Hajduk ;) ].
Ja będę na wyborach, ale na razie tylko dlatego, że jestem w komisji wyborczej i będę tam siedział przez 8 h.Fajna kasa jest za to, a że jestem zastępcą to parę groszy będzie więcej, ale trochę więcej obowiązków.
Wybory są 7.06.
Co do głosowanie to nie wiem czy zagłosuje, ale jakbym miał głosować to na pewno na jakąś partię konserwatywną, bo takie są moje poglądy, ale na pewno nie zagłosuje na PiS bo rzygać mi się chcę jak patrzę na ich styl uprawiania polityki.
Na PO tym bardziej, wkurza mnie gadka Rostowskiego,Kopacz czy Tuska.Zero konkretów.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Qozi Ty jestes bodajze, tak zrozumiałem z postow w m.in. temacie o maturze, rocznik &#39;91 tak? i wkreciles sie na zastepce przewodniczacego ? niezle; ] mozna wiedziec mniej wiecej ile za to jest $ ? jak nie chcesz to nie mow; )
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Qozi Ty jestes bodajze, tak zrozumiałem z postow w m.in. temacie o maturze, rocznik &#39;91 tak? i wkreciles sie na zastepce przewodniczacego ? niezle; ] mozna wiedziec mniej wiecej ile za to jest $ ? jak nie chcesz to nie mow; )
Już Ci opowiadam jak to było.
Jestem rocznik &#39;91.Moim sąsiadem jest jakaś organizacja &#39;&#39;Solidarność&#39;&#39; czy podobny Związek.Jest tam taki spoko koleś, który kiedyś zapytał mnie czy nie chcę tak zarobić.Najpierw się upewnił czy przed 18 rokiem życia można się zgłosić, nie było problemu [ Jednak już na wybory, żeby być w komisji trzeba mieć, jak składałem wniosek nie trzeba było ].Dostałem list z UM w Bytomiu gdzie mam się stawić, poszedłem tam i byłem ja i z jakieś 6 kobiet, więc taka kobieta została przewodniczącą, mnie wybrali na zastępcę, żebym nosił te karty itd.Mam teraz spotkanie w UM, żeby omówić kompetencje i zadania.Później jeszcze jedno z tą moją komisją, żeby ustalić kiedy i kto przychodzi.
Na rękę za 8 h siedzenia jest 135 zł [ około ], a za stanowisko vice przewodniczącego jest jakieś 15 zł więcej.
Co do wkręcenia się to jeszcze widziałem ulotki na mieście np. na przystankach, że potrzebują osób do tego, nie wiem czy u Ciebie tak było.
Jak jeszcze jakieś niejasności to pytać, chętnie odpowiem ;).
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Hah xD Nie dziwią mnie, że prognozują 10 % [ bez urazy Hajduk ;) ].
Jaka uraza, ja dobrze wiem jak jest, ale nie interesuje mnie to. Przed ostatnimi wyborami nawet sporo się interesowałem wszystko czytałem mając nadzieje, że PO w końcu coś zmieni itp, ale potem niestety znacząco nie było efektów, choć jakby trochę lepiej sie żyło. Nie znam się to również przynajmniej nie narzekam na daną politykę i nie śmieje się z PiSu nawet. Bo wtedy tylko pozerem bym był jakich sporo...
To zapytanie było właśnie celowe i miało pokazać, że mało osób o tym wie i założe się, ze to pytanie wielu Wam się przydało...
Co do głosowania, odkąd mogę to zawsze staram się głosować, bo brak głosu to jeszcze coś gorszego jak zagłosować na PiS np, ale w tych wyborach raczej bankowo nie zagłosuje...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja zagłosuje na Platformę Obywatelską. Bardzo się cieszę, że startuje i Thun, i Krzaklewski, i Buzek. Mam nadzieję, że ta partia w najmniejszym stopniu przeniesie krajowe gierki na forum Europy. Tacy niezależni kandydaci dają mi właśnie taką nadzieję.
Poza tym PO należy do liczącej się w Parlamencie Europejskim frakcji, a nie chciałbym, by mój głos poszedł na marne i trafił to jakieś niszowej partyjki, czyt. UPR, Libertas, a nawet PiS, które to w PE nie odgrywają kompletnie żadnej roli.
UPR równa się dla mnie Korwin-Mikke. A to jest chory człowiek.
;)
 
Do góry Bottom