>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
art_ 18

art_

Użytkownik
Ok, to powiedz mi, jak moge traktowac poważnie partie która co wybory ma 2% ? serio pytam.
Wskazówkę możesz znaleźć bardzo szybko, choćby u Twojego ulubionego autora.
&quot;Jeśli większość ma rację – jedzmy g*wno! Miliony much nie mogą się mylić!&quot; - Waldemar Łysiak
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ja wcale nie uważam odwrotnie, ale widze, że masz jakaś manie hipsterską. &quot;Oni pija piwo, to ja sie napije wina, BO TYLKO JA BEDE JE PIŁ&quot;. Ja nie głosuje na PiS, bo 30% społeczeństwa tak robi, tyla dlatego, że ta partia jest MI najbliższą. Tobie najbliższa jest ta która popiera dwa procent, spoko, ale to ciąglenie odpowiada na pytanie jak można partie JKM&#39;a traktowac powaznie, skoro was nie przybywa i ciągle stoicie w miejscu.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Sondaże to manipulacja i kpina.
40 % na partie , któtra nic nie zrobiła i jeszce zwiększyła VAT.
Na wybory co roku nie chodzi połowa uprawnionych do głosowania i dziwne , że tak mało bo powinno być więcej.
Dopóki nie będzie JOWów czy ograniczenie ilości [p]osłów nic się nie zmieni.
 
E 7

exp_

Użytkownik
&quot;Jeśli większość ma rację – jedzmy g*wno! Miliony much nie mogą się mylić!&quot; - Waldemar Łysiak
hehe dobre to.
Ok, to powiedz mi, jak moge traktowac poważnie partie która co wybory ma 2% ? serio pytam.
Tragedie Smoleńską rozumie każdy a ile % zrozumie, żeby znieść podatek dochodowy progresywny i zastąpić go podatkiem pogłownym, skoro większość ludzie nawet nie wie na czym polega różnica?
Wiadomo, że w (chyba) każdym państwie jest więcej głupich ludzi niż mądrych, szczególnie w Polsce, więc partie populistyczne robią sobie kpiny i mówią głupoty, żeby wygrać.
JKM mówi niezmiennie od 40lat.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
ale widze, że masz jakaś manie hipsterską. &quot;Oni pija piwo, to ja sie napije wina, BO TYLKO JA BEDE JE PIŁ&quot;.
Wywnioskowałeś to nie znając mnie i wiedząc jedynie na kogo głosuję, czy po prostu brak argumentów na potwierdzenie Twojej tezy, że większość ma racje?
Ja nie głosuję z przekory, tylko zgodnie z poglądami.I piszę po raz 3 i ostatni jestem dumny, że nie popieram POPiS-u, Ty natomiast możesz robić co chcesz i z kim chcesz, nie moja brocha tylko żebyś po wyborach nie marudził, że ci źle i jednak PiS nic nie zmienił.
Chciałem odnieść się jeszcze do liczby wyborców, to że od 20 lat głosują na tych samych typów, później rwą włosy z głowy (jak oni mogli się dać tak nabrać) i znowu głosują tak samo nie świadczy najlepiej o nich.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Aerts daj sobie spokój. Niech głosuje na PIS. Sam napisał, że było mu dobrze, więc chyba nie ma o czym rozmawiać.
Na szczęście KNP powinien wejsc w tych wyborach do sejmu i będzie jakaś szansa na lepsze jutro dla naszych dzieciaków.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja wcale nie uważam odwrotnie, ale widze, że masz jakaś manie hipsterską. &quot;Oni pija piwo, to ja sie napije wina, BO TYLKO JA BEDE JE PIŁ&quot;. Ja nie głosuje na PiS, bo 30% społeczeństwa tak robi, tyla dlatego, że ta partia jest MI najbliższą. Tobie najbliższa jest ta która popiera dwa procent, spoko, ale to ciąglenie odpowiada na pytanie jak można partie JKM&#39;a traktowac powaznie, skoro was nie przybywa i ciągle stoicie w miejscu.
I po co ciągle o tych 2%? Próbujesz się dowartościować?
W Polsce mamy kilka milionów ludzi nazwijmy to głupich, którzy wybierają pomiędzy PO a PiS-em bo tylko ich pokazują w TV.
 
E 7

exp_

Użytkownik
Rozmowa Jana Wróbla z prof. Krzysztofem Rybińskim, kandydatem do Senatu z listy &#39;&#39;Obywatele do Senatu&#39;&#39;
Jeszcze tego nie słuchałem, ale gdyby ktoś miał wątpliwość co do JKM, to p. Krzysztof Rybiński zapytany raz (jakiś miesiąc temu) o to jak by wyglądała gospodarka Polski gdyby wprowadzić program gospodarzy JKM, odpowiedział, że na początku, 3-4 miesiące byłbo by małe zamieszanie, ale po krótkim czasie nasze PKB wzrosło by do 12%. (może się machnąłem o 1% juz nie pamiętam dokładnie)

nom, a jak wygra znowu Banda 4 to te 3-4 miesiące rozciągną się na kolejne 4 lata! ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
http://gospodarka.dziennik.pl/forsal/artykuly/352470,rachunek-za-skarbowke.html
129 zł rocznie kosztuje każdego podatnika utrzymanie fiskusa. To 3 zł więcej niż rok wcześniej. Z powodu niejasnych przepisów pozyskanie przez państwo każdej dodatkowej złotówki ponad to, co wpłacamy dobrowolnie, kosztuje aż 2,29 z.
Administracja skarbowa kosztuje nas rocznie prawie 5 mld zł, z tego 2,5 mld zł same urzędy skarbowe. Kiedy zestawimy wydatki na urzędy z sumami, które udało im się dodatkowo pozyskać dla budżetu ponad to, co dobrowolnie wpłacamy fiskusowi, okaże się, że pozyskanie każdego dodatkowego złotego kosztowało państwo w ubiegłym roku 2,29 zł. Miażdżąca większość pieniędzy transferowanych do urzędów skarbowych to bezpośrednie wpłaty z tytułu różnego rodzaju podatków od osób i firm. Nadzwyczajna aktywność skarbówki nie jest w tym wypadku potrzebna. Urzędy jednak podejmują dodatkowe działania, aby zwiększyć przychody budżetu; to głównie kontrole. I tu koszty odzyskania należności są szokująco wysokie.
Winy za to nie ponoszą urzędnicy, lecz skomplikowany system rozliczeń i niejasne przepisy. Tylko w 2010 r. trzeba było wydać prawie 31 tys. interpretacji podatkowych. Każdego roku urzędy skarbowe wydają dodatkowo setki tysięcy zaświadczeń, obsługują system zwrotu VAT za materiały budowlane, dokonują rejestracji podatników, wydają decyzje w sprawie umorzeń, rozłożeń na raty czy odroczenia terminów płatności. Corocznie tracą prawie sześć miesięcy na rozliczenie PIT, w tym wprowadzenie do systemów komputerowych milionów składanych przez nas zeznań.
Większość aktywności urzędników to owoc nadmiernego zbiurokratyzowania naszej rzeczywistości gospodarczej i społecznej, a nie rzeczywistych potrzeb. Już samo uproszczenie rozliczeń PIT, tak by nie trzeba było co roku składać zeznania, znacząco obniżyłoby koszty funkcjonowania administracji skarbowej. Pozwoliłoby skuteczniej zaangażować się w wykrywanie nieprawidłowości i ściągnięcie ponad 23 mld zł istniejących dziś zaległości podatkowych. Uszczelnienie systemu i większe wpływy do budżetu nie muszą oznaczać większego fiskalizmu oraz zagrożenia dla firm. Przeciwnie, gdyby zredukowano koszty biurokracji i stworzono stabilny, przewidywalny system, firmy mogłyby skuteczniej planować swój biznes.
Na niecałe dwa miesiące przed wyborami parlamentarnymi ani koalicyjne PO i PSL, ani opozycyjne PiS oraz SLD nie zaproponowały zmian upraszczających system podatkowy i funkcjonowanie skarbówki. Mało tego, pomysły wyborcze zmierzają w kierunku skomplikowania systemu podatkowego, np. propozycja SLD wprowadzenia kolejnych progów podatkowych.

Głosujmy na PO, PiS, SLD i PSL...tak jak przez 20 lat

Dodatkowo pozdrawiam 6 osób, które kliknęły Sojusz Lewicy Socjalistycznej
&quot;...a lewica chce zabrać najbogatszym. Aż 40 procent dochodu. Tym, którzy zarabiają powyżej 200 tysięcy złotych rocznie. - Chcemy w sposób sprawiedliwszy dzielić tym polskim bochenkiem chleba - tłumaczy Marek Wikiński z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. &quot;
To są jednak tępaki do kwadratu.
 
E 7

exp_

Użytkownik
To są jednak tępaki do kwadratu.
Oj lewica w postaci SLD to są straszne oszołomy, ale wszystko wskazuje na to, że słaby wynik będzie, niby czerwoni - a jednak bezbarwni.

p.s. szkoda, że banda nigdy (no prawie nigdy) JKM nie zaprasza na debaty, bo w spontanicznych dyskusjach (pomijając, że inne partię się oczywiście dniami i nocami przygotowują) JKM nikt nie przeskoczy.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Nazwisko lidera przyciągnęło w sierpniu do tego komitetu wyborczego 2 proc. głosujących (w lipcu było ich poniżej 1 proc.).
Pracownia zauważa, że partia ta cieszy się ponadprzeciętnym poparciem wśród najmłodszych wyborców (wśród osób w wieku 18–24 lata chce na nią głosować 6 proc. wyborców).
Homo homini dla polskiego radia dawało już KNP 7-8 z tego co pamiętam, więc nie jest źle, każdy sondaż który bierze pod uwagę NP jest dość optymistyczny.
Z tego sondażu CBOS:
PO-36%
PiS-20%
SLD-8%
PSL-4%
Pytam się co z resztą wyborców, bo jak byk brakuje tutaj z 30%????
Nawet jeżeli sondażownia zakwalifikowała te 30% jako niezdecydowane to i tak dobry znak, Polacy mądrzeją?
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Z puli przeznaczonej przez UE na realizację inwestycji dotyczących szerokopasmowego internetu Polska wydała dopiero kilka procent. Jest to bardzo słaby wynik i jeśli nie ulegnie on poprawie szansa na skok cywilizacyjny ominie nasz kraj.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=1vDnN-gMhJ0

koment z YT : &quot;Matko, jaka ściema... Tych hotspotów to jest mnóstwo w każdym mieście, przecież teraz każda kafejka, bar, restauracja ma wi-fi, a tych Ci u nas w Ełku pod dostatek... Strasznie ustawione -_-&quot;

Donald już na prawdę nie ma się czym pochwalić, nawet w małych 2tysięcznych wsiach są hotspoty i to na pewno nie zasługa tego oszołoma ani jego przydupasów. Jakie przełożenie na POLSKĘ ma w ogóle internet? Bo to chyba ułamek jeśli chodzi o rozwój.

Oglądam te spoty platfusów: 3,6 zł zaoszczędziła studentka na bilecie, ktoś się cieszy, że zmniejszył się ruch, ktoś tam jęczy, że elektroniczne księgi wieczyste, dalej ten internet. Czy nie ma większych spraw? Gdzie sprawy fundamentalne? Oczywiście w każdym spocie: &quot;mogłoby być lepiej&quot; co za odważna samokrytyka. Platforma to polityczna obłuda, zdania nie zmienię
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom