>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
E 7

exp_

Użytkownik
Twój argument jest niepoważny, wiec nawet nie będę go komentował.
własnie to zrobiłeś ????
Ja uważam, że to co jest dziś to nie powinno być zmieniane, ludzi którzy dziś mają prace nie powinni zostać jej pozbawieni.
tak i jeszcze podac pilota do ręki i przesiesc zimną cole. niech przestaną biadolic jak to zle i ciezko o prace a zaczna cos robic - takie skomplikowane?
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Ciąg dalszy polityki miłości i budowa państwa policyjnego

Rząd proponuje: policja i inne służby mają mieć łatwy dostęp, bez zgody sądu, do informacji o naszych rachunkach bankowych i maklerskich. Służby mają też otrzymać wiele innych nowych uprawnień

Takie propozycje zawarte są w rządowym projekcie ustawy wdrażającym unijne decyzje ramowe o współpracy przy zwalczaniu przestępczości. Tylko że Unia takiego poszerzenia uprawnień nie wymaga.

Całość: http://wyborcza.pl/1,75478,10176050,Policji_ciagle_malo.html sorry za źródło

Czekam aż w kampanii dojdą do straszenia ludzi PISem, będzie śmiesznie, to pewne.

NIE MAM PYTAŃ, CO DO ICH WIZJI POLSKI, szkolą policyjną hołotę po zawodówkach, do trzymania porządku, bo że Polacy wybuchną wkrótce to nie mam wątpliwości. Te łajzy to czują i skrupulatnie poczynają przygotowania, coraz ciaśniej i ciaśniej, a milicja niedługo będzie mogła wszystko.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ja uważam, że to co jest dziś to nie powinno być zmieniane, ludzi którzy dziś mają prace nie powinni zostać jej pozbawieni. Nawet jak budżet by zyskał to stracili by obywatel. Ja oczekuję reformy administracji, ale takiej która przyniesie efekty za 20-30 lat bo to nie wpłynie na obecne standardy życia.
Wytłumacz mi coś, to że cały kraj musi pracować na utrzymanie armii urzędników Twoim zdaniem jest sprawiedliwe?
Jak ja pracując w firmie, pracuję słabo, firma przynosi straty, czy właściciel firmy ma trzymać mnie przez 20-30 lat, bo tak jest lepiej dla mnie?
Na takiej zasadzie działały firmy za komuny, mimo że nie potrzebni byli wszyscy pracownicy i firma przynosiła same straty, to trzeba było ich utrzymywać, dlatego teraz jesteśmy gdzie jesteśmy.
Później władza chwaliła się, że jest dobrobyt bo bezrobocia nie ma.
Hołdujesz zasadzie, że nieważne co ktoś robi i czy jest to pożyteczne należy mu się to, i mają za to płacić inni? Bo przecież coś robi i nie można go zwolnić.
Chyba jesteś niepoważny.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
NIE MAM PYTAŃ, CO DO ICH WIZJI POLSKI, szkolą policyjną hołotę po zawodówkach, do trzymania porządku, bo że Polacy wybuchną wkrótce to nie mam wątpliwości. Te łajzy to czują i skrupulatnie poczynają przygotowania, coraz ciaśniej i ciaśniej, a milicja niedługo będzie mogła wszystko.
Nie żebym się nie zgadzał, ale za PiS ludzie też się bali i &quot;byli bliscy wybuchu&quot;.
Oczywiście takie są odczucia bo udowodnić tego się nie da.
No może PiS miał trudniejszą sytuację bo nie mógł do koalicji wziąć PSL-u, który jak wiemy od zawsze jest popychadłem do większości.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Widzę, że Krzysztof wykuł na blachę notatkę, którą kiedyś wstawiłem o krzywej Laffera. I bardzo dobrze. W tym kraju lepiej podnieść podatek, ludzie będą mieć mniej, do budżetu wcale nie trafi więcej, a te pieniądze które trafią gdzieś się rozmyją w tym biurokratyczny burdelu. Skoro ludzie mają mnie, to można im więcej obiecać i są bardziej zależni. O to chodzi. Żadna z czterech socjalnych partii nie jest za odbiurokratyzowaniem kraju
Sorki za lekki off topic
lukascash - weź trochę na luz, to że głosowałem i mam poglądy prawicowe nie oznacza, że jestem psychokatolem.
A w gwoli ścisłości - Krzysztof skończył technikum ekonomiczne z wyróżnieniem i był laureatem olimpiady ekonomicznej i tylko, że jego tatuś i mamusia nie są i nie byli w SB/UB i nie mają wysokich uposażeń nie poszedł na UJ czy gdzieś indziej (względy finansowe), więc jeżeli jeszcze raz wyjedziesz z takim tekstem, że to Ty mnie oświeciłeś to wiedz, że jesteś głęboko w błędzie :!:
Pojęcie o ekonomii, finansach mam i to całkiem dobre i wiem jakie należy podjąć działania, z Orbana też szydzono wyzywano i lżono, zachód i media prały mózg Węgrom równo, że to zamach na kapitalizm i co mamy, te same firmy inwestują w Węgry bo nagle &quot;psychopata&quot; posłuchał co jest dobre dla Węgrów i ich gospodarki a nie dla masonerii.
Także lukascash - take it easy :!:
A hasło JKM które powtarzasz jest nudne (że od 20 lat ta sama banda czworga rządzi) , PIS (dawne PC) rządziło ale nagle wielki i waleczny Kibol Donek podniósł się bo by wyszło, że jest &quot;komuchem&quot; i wielkim liberałem wojownikiem o wolność kiboli i zrobiono nocną zmianę - czy to było złe :?: PPotem ten sam trend znów nastał i znów żydokomuna podnieciła bunt w narodzie wyprała mózgi, że nagle byznesmenów wielkich będą rozliczać i ludzi władzy.
Polecam Ci wypowiedź Nigela Farage&#39;a nt &quot;wolności&quot; słowa i walki o demokrację, zmasakrował swoją wypowiedzią Tuskiniuniunia, że aż zrobił minę jak golum.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Sorki za lekki off topic
lukascash - weź trochę na luz, to że głosowałem i mam poglądy prawicowe nie oznacza, że jestem psychokatolem.
A w gwoli ścisłości - Krzysztof skończył technikum ekonomiczne z wyróżnieniem i był laureatem olimpiady ekonomicznej i tylko, że jego tatuś i mamusia nie są i nie byli w SB/UB i nie mają wysokich uposażeń nie poszedł na UJ czy gdzieś indziej (względy finansowe), więc jeżeli jeszcze raz wyjedziesz z takim tekstem, że to Ty mnie oświeciłeś to wiedz, że jesteś głęboko w błędzie :!:
Pojęcie o ekonomii, finansach mam i to całkiem dobre i wiem jakie należy podjąć działania, z Orbana też szydzono wyzywano i lżono, zachód i media prały mózg Węgrom równo, że to zamach na kapitalizm i co mamy, te same firmy inwestują w Węgry bo nagle &quot;psychopata&quot; posłuchał co jest dobre dla Węgrów i ich gospodarki a nie dla masonerii.
Także lukascash - take it easy :!:
A hasło JKM które powtarzasz jest nudne (że od 20 lat ta sama banda czworga rządzi) , PIS (dawne PC) rządziło ale nagle wielki i waleczny Kibol Donek podniósł się bo by wyszło, że jest &quot;komuchem&quot; i wielkim liberałem wojownikiem o wolność kiboli i zrobiono nocną zmianę - czy to było złe :?: PPotem ten sam trend znów nastał i znów żydokomuna podnieciła bunt w narodzie wyprała mózgi, że nagle byznesmenów wielkich będą rozliczać i ludzi władzy.
Polecam Ci wypowiedź Nigela Farage&#39;a nt &quot;wolności&quot; słowa i walki o demokrację, zmasakrował swoją wypowiedzią Tuskiniuniunia, że aż zrobił minę jak golum.
Nie obraź się ale J.Kaczyński nie ma wiele wspólnego z Orbanem.
Natomiast co do rządzenia ile lat Kaczyński i większość PiS-u jest posłami? Bo wydaje mi się, że podobnie jak Tusk od &quot;początku&quot;.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ale co ma do rzeczy wypowiedź Farage&#39;a, która doskonale znam? Nic. Od 20 lat tym krajem rządzą przemiennie te same osoby, zmieniając tylko nazwy partyjek - w tych partyjkach są te same mordy, które były we wcześniejszych. Dlatego to hasło jest przede wszystkim prawdziwe. Nudne natomiast są te same ryje w polskiej polityce, które wciąż obiecują i nabierają takich jak choćby Ty. Głosowałem na partię gostka, który jest premierem. Więcej tego nie zrobię, bo taki sam z niego liberał jak Jarek Kaczyński. Obaj to takie dwa donkey. Jeden i drugi potrafią tylko pierdzielić przed kamerami - zero działań. Zmasakrowanie Tuska to już pewna tendencja - wcześniej zmasakrował go Zbigniew Hołdys, potem Farage. Kaczyński straszył ludzi &quot;prywatną&quot; służbą zdrowia. I co? Trzeba było? Nie. Bo prywatne jest lepsze jakościowo i takie zawsze będzie, nawet jeśli Kaczyński będzie mówił, że tak nie jest. Mam głosować na człowieka, który nie ma konta w banku, a przy robieniu zakupów w sklepie osiedlowym wygląda jakby ducha zobaczył. Teoretyczne przygotowanie może i ma, ale praktycznego nie ma za grosz, a premierem też był do dupy. Na samych aferach, we własnym rządzie do tego, nie można budować poparcia.
A co do Twoich względów finansowych i tego, że mamusia i tatuś nie mieli uposażeń UB/SB. W tym wieku, studenckim, już sam powinieneś zadbać o pewne rzeczy. Ja mam znajomych, którzy pochodzą z rodzin z jednym rodzicem, bo drugi np. umarł i ich jakoś było stać na studia w Krakowie. Chcieli to się postarali. Więc Twoje tłumaczenie jest z kategorii śmiesznych. Gdybyś wiedział jakie należy podjąć działania to byś popierał JKM&#39;a a nie partyjny beton z wodzem Kaczyńskim, który mentalnością tkwi dalej przed 89r.

Ja zmiany w Polsce widzę praktycznie codziennie, choćby Orlik przy mojej szkole. A tak poważnie, moim zdaniem rząd dobrze radzi się z kryzysem, Polska jest w budowie (nie wywnioskowałem tego po spotach wyborczych PO), gospodarka jest w dobrym stanie, patrząc zwłaszcza na to że na świecie jest kryzys z którym nie radzą sobie nawet takie kraje jak Francja czy Niemcy, Polska nie jest już pośmiewiskiem Europy jak to było za czasów rządów PiS-u.
sytuacja finansowa tego kraju jest wręcz beznadziejna. Na jakiej podstawie twierdzisz, że rząd dobrze radzi sobie z kryzysem a gospodarka jest w dobrym stanie? Byłaby prawdopodobnie jeszcze gorsza, gdybyśmy posłuchali mędrców z PiS, którzy, gdy o kryzysie zrobiło się głośno, nawoływali do zwiększenia wydatków publicznych.
 
E 7

exp_

Użytkownik
Ja zmiany w Polsce widzę praktycznie codziennie, choćby Orlik przy mojej szkole. A tak poważnie, moim zdaniem rząd dobrze radzi się z kryzysem, Polska jest w budowie (nie wywnioskowałem tego po spotach wyborczych PO), gospodarka jest w dobrym stanie, patrząc zwłaszcza na to że na świecie jest kryzys z którym nie radzą sobie nawet takie kraje jak Francja czy Niemcy, Polska nie jest już pośmiewiskiem Europy jak to było za czasów rządów PiS-u.
Tak, za pożyczone pieniądze! tylko PO i jej fani jakaś dziwną koleją rzeczy zapominają o ogromnym wręcz długu publicznym i tym , że ktoś musi to spłacić. Banda krętaczy.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
nawoływali do zwiększenia wydatków publicznych.
Niby tak tylko Tusk był absolutnie przeciwny, ale teraz widzimy jak to wygląda, gdyby nie środki z UE to z tego ile napożyczał Tusk było by dzisiaj po 30 tysięcy na głowę.
Teraz rządzi PO więc to przede wszystkim ich trzeba rozliczyć.Faktem jest, że Tusk zadłużył kraj jak nikt wcześniej.Do przekrętów przy &quot;inwestycjach&quot; nie będę się już odnosił.
rząd dobrze radzi się z kryzysem
Bardzo ciekawe, a w jaki sposób? Bo jakoś nie słyszałem, żeby cos konkretnego zrobił, rząd chwali się spokojem(czyt.lenistwem).[
gospodarka jest w dobrym stanie
A to ciekawe, możesz to rozwinąć? Tylko nie pisz o pbk bo to zasługa przedsiębiorców, którym w żaden sposób życia nie ułatwiono.
Te kraje są od nas wielokrotnie bogatsze, i swój rozwój mają już po części za sobą.
Polska nie jest już pośmiewiskiem Europy
To koronny argument, pośmiewiskiem jest natomiast MSZ, który swoją funkcję pełni poprzez tłitera.
Podaj jakieś argumenty, konkretne decyzje, liczby zamiast wypisywać co żeś usłyszał z ust Tuska.
Polska w budowie?
Budowa kilometra autostrady w naszym kraju to średnio wydatek rzędu 9 mln euro (odcinki przebiegające przez gęsto zabudowane miasta mogą być wielokrotnie droższe). Z zestawienia opublikowanego w ubiegłym roku przez branżowy magazyn „World Highways” wynika, że taniej autostrady budują Niemcy (średnio 8,24 mln euro za kilometr), Słoweńcy (7,29 mln euro), Chorwaci (6,68 mln euro) i Duńczycy (5,89 mln euro).
Dodatkowo budujemy najdroższy stadion piłkarski świata, koszt to już około 2mld.
Jak wytłumaczysz świetna sytuację naszego państwa w chwili kiedy rząd rabuje pieniądze na czarną godzinę(czyt.rezerwa demograficzna, docelowo na lata 2020-2025).
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Debata w Polsat News: Obecni Donald Tusk i Waldemar Pawlak ????
Kaczyński oczywiście się nie zgodził (zesrał się w portki), Kowal na wakacjach, Napieralski chciał ponoć przyjść, ale ostatecznie zrezygnował (niby w PN nie mają bezprzewodowego łącza, a Grzesiu chciał wysyłać foteczki live). Palikot przyszedł do PN, ale na jego obecność nie zgodził się Tusk (boi się). Parodia, parodia i jeszcze raz parodia.
(właśnie leci retransmisja)
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Oddałem swój głos na KNP
Wiem, utopijne i rewolucyjne hasła itd, ale myślę, że czas rządzenia sejmowego kwartetu powinien dobiec końca

Mógłbym zagłosować na PiS jednak nie zrobie tego z jednego powodu głownego i dwóch pobobcznych ???? : jarosław kaczyński + ziobro, kurski.

NIe chce zeby psychicznie chory w-g mnie człowiek rządził polską.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Hofman o posłach PSL: - Z PSL-em to jest tak, że te chłopy wyjechali ze swoich miasteczek, wsi, trafili do Warszawy - zdziczeli, zbaranieli: tańczą, śpiewają, głosują za ustawami np. (...) za związkami partnerskimi; chłopy wyjechały ze wsi i kompletnie im odbiło - mówił dziś poseł PiS Adam Hofman, komentując piosenkę wyborczą PSL

myślałem że gość jest bardziej ogarnięty, ale sie skompromitował, taki babol z ust rzecznika partii która na wsi zdobywa najwięcej głosów
szacunek dla wyborców? w tym przypadku abstrakcja
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Hofman o posłach PSL: - Z PSL-em to jest tak, że te chłopy wyjechali ze swoich miasteczek, wsi, trafili do Warszawy - zdziczeli, zbaranieli: tańczą, śpiewają, głosują za ustawami np. (...) za związkami partnerskimi; chłopy wyjechały ze wsi i kompletnie im odbiło - mówił dziś poseł PiS Adam Hofman, komentując piosenkę wyborczą PSL
myślałem że gość jest bardziej ogarnięty, ale sie skompromitował, taki babol z ust rzecznika partii która na wsi zdobywa najwięcej głosów
szacunek dla wyborców? w tym przypadku abstrakcja
Daj spokój, strasznie żałosny pisowiec, który mam wrażenie, że robi wszystko, by przypodobać się Jarkowi. Zdecydowanie bardziej ogarnięty jest ten Kamiński (nie chodzi o łysego z Europarlamentu, tylko o tego młodego). Hofman idzie tą samą linią co Błaszczak, czyli wytyka innym, a o własnej partii mówi tyle, co kot napłakał.
Fragment felietonu p. Barbary Szczepuły z piątkowego wydania &quot;Dziennika Bałtyckiego&quot;:
Myślą najwyraźniej, że nasz poziom umysłowy jest taki jak ich dzieci lub wnuków. A bezdzietni lokują naszą inteligencję na poziomie psa i kota. Tak czy owak - &quot;każdy głos na wagę złota&quot;.
Wyborca powinien wytężyć uwagę i śledzić dokładnie, co kto obiecuje, bo łatwo może pomylić np. Napieralskiego z Kaczyńskim. Obaj ci panowie w sprawie tak zasadniczej jak nasze pieniądze mówią to samo: kasa jest, tylko gapowaty rząd Tuska (ministrem finansów jest wszakże - jak twierdzi Jarosław Kaczyński - bakałarz) nie umie ich znaleźć.
- My wiemy, gdzie leżą. Jeśli wygramy, wypowiemy właściwe zaklęcie i Sezam się otworzy. Będziemy z niego czerpać pełnymi garściami, podniesiemy pensje młodym i emerytury starszym, zbudujemy mieszkania, uratujemy służbę zdrowia, pokażemy platformersom, jak się buduje drogi i autostrady i w ogóle dołożymy wszystkim, którzy uważają, że mają za mało…
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Wyborca powinien wytężyć uwagę i śledzić dokładnie, co kto obiecuje, bo łatwo może pomylić np. Napieralskiego z Kaczyńskim. Obaj ci panowie w sprawie tak zasadniczej jak nasze pieniądze mówią to samo: kasa jest, tylko gapowaty rząd Tuska (ministrem finansów jest wszakże - jak twierdzi Jarosław Kaczyński - bakałarz) nie umie ich znaleźć. - My wiemy, gdzie leżą. Jeśli wygramy, wypowiemy właściwe zaklęcie i Sezam się otworzy. Będziemy z niego czerpać pełnymi garściami, podniesiemy pensje młodym i emerytury starszym, zbudujemy mieszkania, uratujemy służbę zdrowia, pokażemy platformersom, jak się buduje drogi i autostrady i w ogóle dołożymy wszystkim, którzy uważają, że mają za mało…
Nie wydaje mi się, żeby ten fragment cokolwiek zmieniał.Jedyne co widzę to, to, że tylko PO nic nie obiecuje i wszyscy biedaków atakują.
Moje zdanie jest natomiast takie, że czy PO,PiS,SLD,PSL to nie ma znaczenia, no może takie, że niektórzy kradną mniej od obecnych.
http://www.youtube.com/watch?v=CBP66Z1zxqw&amp;amp;feature=related
&quot;Uderz w stół a nożyce się odezwą&quot;.
http://www.youtube.com/watch?v=ghZT2trSlso&amp;amp;feature=related
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Właśnie zakończyła się pierwsza (obawiam sie że raczej jedyna) prawdziwa debata tej kampanii, między prawdziwą lewicą (Palikot) a prawdziwą prawicą (Krowin Mikke)
Oglądałem od połowy, w dodatku przycinało, więc nie będę się wpłatywał w szczegóły, ale te &quot;debaty&quot; co ogląda się w publicznej TV przed wyborami to przy tym totalny chłam, trudno to nawet porównywać
Non stop wymiana poglądów, postulaty, różnice programowe, wszystko jak na dłoni
zadbano też o zasady, ale to polecam już obejrzeć osobiście, po północy ma być na http://www.polityczni.pl/



 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dzisiaj odbyła się debata między dwoma skrajnymi postaciami: Janusz Korwin-Mikke vs. Janusz Palikot. Debatę przeprowadzono... w ringu, z podziałem na 12 rund (każda runda była panelem tematycznym i obie strony mogły się wypowiadać w danym czasie). Jestem bardzo, ale to bardzo zbudowany debatą. Wreszcie były konkrety, były emocje, a nie jak w debatach w mediach mainstreamowych, gdzie Kaczyński, Tusk, Napieralski, czy Pawlak gadają ogólnikami typu: chcemy by żyło się lepiej, by społeczeństwo było bezpieczne, wolne itd. itd....
Sprawy techniczne pozostawiały wiele do życzenia. Nie działały dobrze mikrofony, sędzia robił z siebie błazna dając kartki i ciągłym przerywaniem sugerując, że czas dla jednej lub drugiej strony się skończył. Ale to nieważne. JKM i Palikot zaprezentowali się naprawdę solidnie, merytorycznie. Ocenę pozostawiam każdemu z Was, dla mnie wygrał bezdyskusyjnie JKM, który co rusz celnie ripostował, niszcząc tym samym rywala.
Polecam wszystkim obejrzeć retransmisję, która wkrótce ma się ukazać na portalu polityczni.pl i pewnie też na portalach obu szefów partii.

Kilka stwierdzeń, które utkwiły mi w pamięci:
JKM:
- 3 sekundy dla JKM i krótka riposta: To jest oczywista bzdura ????
- Jest bardzo niedobrze, że w dawnych czasach, człowiek w potrzebie wołał Matko Boska, a dzisiaj kur.a mać
Palikot:
- zabrać kościołom oświetlenie ????
- Sadzić, Palić, Zalegalizować
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Widziałem cała debatę i jestem bardzo szczęśliwy, że są jeszcze prawdziwi politycy, nie te dmuchane popychadła, które rządzą od 20 lat i swoje populistyczne tezy określają mianem &quot;merytoryczne&quot;.
Jeżeli ta debata zostałaby pokazana o godzinie 18 czy to w polsacie czy tvn-ie to gwarantuje, że poparcie POPiSSLDPSL gwałtownie by spadało.Każdy kto ma troche dystansu do tego co mówią w tv i widział tę debatę wie o czym mówie.
http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/news/artykuly/353033,palikot-i-korwin-mikke-o-po-i-pis-kondominium-kretynow-i-tchorzy.html
Krótki opis debaty dla tych którym nie będzie dane zobaczyć.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Jestem zbudowany tym co zobaczyłem. Konkretnie, merytorycznie, na temat. I choć jestem zagorzałym anty-socjalistą to cieszę się, że jest na naszej scenie politycznej Palikot ze swoją partią.
Trzeba podkreślić, że pomimo dużych różnic poglądowych obaj panowie w kilku kwestiach się zgodzili. Przede wszystkim w kwestii biurokracji.
Podobały mi się podsumowania. szczególnie Palikota.
&quot;Drodzy Państwo - Idzćie do domu z dobrą nowiną. Jest alternatywa dla bandyckich rządów PO-PISu. Głosujcie na Janusza Palikota, głosujcie na Janusza Korwina-Mikke, wyjdźmy z tego bagna lewicą lub prawica. Możemy to zrobić&quot; - mniej więcej tak powiedział.
Na co cała sala wstała i aplauz na stojąco.
Brawo brawo brawo.
Przesyłać znajomym, na inne fora i gdzie sie da. Dołóżmy mała ciegiełke od siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom