>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Może napiszę tak, głosuję na PO jedynie dlatego że nie chcę żeby wybory wygrał PiS, normalnie głosowałbym na Palikota, ale z racji tego że PiS ma duże poparcie trzeba głosować na PO.
Dopóki takie myślenie ludzi się nie zmieni to dalej będziemy mieć w naszym państwie taką sytuację jaką mamy teraz :-|
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
A mnie poraża że PiS może wygrać wybory.
Mnie przeraża że PO może pozostać przy władzy na kolejne 4 lata.
No tak, tylko czy wierzysz że JKM chociaż przekroczy próg wyborczy? Są dwie partie które mogą wygrać wybory, więc ja wolę zagłosować przeciwko PiS-owi.
Nigdy nie zrobię czegoś co jest sprzeczne z moimi poglądami. Nawet jeśli nie przekroczą progu to ja sobie nie będę mógł mieć niczego do zarzucenia, a głos oddam z czystym sumieniem. Długo nad tym myślałem i kierowałem się chłodną kalkulacją, podobnie jak w bukmacherce.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
A mnie poraża że PiS może wygrać wybory.
Wiadomo - każdy ma jakieś swoje przekonania - jeden głosuje bo mu się podoba i odpowiada program wyborczy partii, drugi ze względu na to, że nie lubi opozycji bo media robią z głownego opozycjonisty względem PO debila i wariata - mnie również nie odpowiada retoryka i problemy jakimi sobie dupe zawraca Kaczyński i jego orszak, ale też mnie krew zalewa jak TVN, Polsat, Publiczna i inne media robią z niego kretyna pozostając pasywne na to co robi Tusk - pierwsze lepsze - afera hazardowa - wszystkich kumpli odsunął na bok, jakiegoś manekina postawił na czele komisji śledczej [ oczywiście przewodniczący ], coś dla ściemy poprzesłuchiwali a i tak końcowy raport był jaki był i można było się tego spodziewać.A Mirek D. siedzi na Florydzie i on jest Mirek Drzewiecki i może robić co chcę.
Nienawidzę takiego krętactwa gdzie jasno na białym widać lewe interesy a typ się śmieje w twarz i nie ma względem kolegów konsekwencji.
O temacie mi bliskim - kibice i brak możliwości tego abym mógł pojechać na mecz [ dlaczego nie mogę ? jestem bandytą ? niech Rudy udowodni ] oraz nadużycia policji to nie chcę mi się pisać bo się az we mnie gotuje.
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
Myślenie kolegi głosującego na PO jest porażające...
Przecież pewnie z połowa ludzi głosujących na PO podobnie myśli. Gdyby nie Kaczyński nie chodziłbym na wybory, ogólnie nie interesuję się polityką bo nie mam zamiaru sobie zawracać głowy, dla mnie to jeden wielki syf. Gdyby nie Kaczyński PO najprawdopodobniej nie byłaby wcale u władzy. Dla mnie ten człowiek jest chory, chory i żądny władzy i możecie sobie pisać 3 miliony rzeczy żę PO jest be fuj i nie wiem jakie jeszcze, ale jeśli partia tak obłudnego demagoga miałaby rządzić Polską to ja już wolę zagłosować na PO, przynajmniej jak taki Kaczyński nie będzie u władzy to nie będzie sobie mógł obrażać się na Putinów i takich innych i cudować co mu się podoba.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przecież pewnie z połowa ludzi głosujących na PO podobnie myśli. Gdyby nie Kaczyński nie chodziłbym na wybory, ogólnie nie interesuję się polityką bo nie mam zamiaru sobie zawracać głowy, dla mnie to jeden wielki syf. Gdyby nie Kaczyński PO najprawdopodobniej nie byłaby wcale u władzy. Dla mnie ten człowiek jest chory, chory i żądny władzy i możecie sobie pisać 3 miliony rzeczy żę PO jest be fuj i nie wiem jakie jeszcze, ale jeśli partia tak obłudnego demagoga miałaby rządzić Polską to ja już wolę zagłosować na PO, przynajmniej jak taki Kaczyński nie będzie u władzy to nie będzie sobie mógł obrażać się na Putinów i takich innych i cudować co mu się podoba.
Nie popieram ani Kaczyńskiego, ani Tuska, ale różnica między nimi jest spora. Jeśli Kaczyńskiemu się coś nie podoba, mówi to wprost. Tusk bezczelnie okłamuje wszystkich i udaje że wszystko jest ok. Media to potężna broń i większość z nas nie wie jak duży wpływ ma to na kształtowanie świadomości i światopoglądu wielu ludzi.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Kaczynski jest chory, niech osoby ktore glosowaly na PiS napisza co takiego jest w Jarku zeby na jego partie głosowa + bonusowo kurski i ziobro

No tak, tylko czy wierzysz że JKM chociaż przekroczy próg wyborczy? Są dwie partie które mogą wygrać wybory, więc ja wolę zagłosować przeciwko PiS-owi.
Ja wierze, ze przekroczy, zobaczysz, za duzo ludzi ma dosyc, ja juz duzo osob przekonałem, znam duzo ludzi ktorzy na niego zaglosuja
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
Nie popieram ani Kaczyńskiego, ani Tuska, ale różnica między nimi jest spora. Jeśli Kaczyńskiemu się coś nie podoba, mówi to wprost. Tusk bezczelnie okłamuje wszystkich i udaje że wszystko jest ok. Media to potężna broń i większość z nas nie wie jak duży wpływ ma to na kształtowanie świadomości i światopoglądu wielu ludzi.
Nie będę się odnosił do Twojej wypowiedzi, gdyż nie oglądam praktycznie żadnych kanałów czy programów informacyjnych, więc nie mam pojęcia co aktualnie się dzieje. Ostatnia rzecz, która poraz kolejny wg mnie pokazała charakter KAczyńskiego to cała sprawa z katastrofą w Smoleńsku a pozniej ta cala wojna o krzyz. Wedlug mnie tam caly PIS dal taki popis ze mi juz wystarczy i podziekuje. PO tez tam robilo cuda ale sa pewne granice.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Nie będę się odnosił do Twojej wypowiedzi, gdyż nie oglądam praktycznie żadnych kanałów czy programów informacyjnych, więc nie mam pojęcia co aktualnie się dzieje. Ostatnia rzecz, która poraz kolejny wg mnie pokazała charakter KAczyńskiego to cała sprawa z katastrofą w Smoleńsku a pozniej ta cala wojna o krzyz. Wedlug mnie tam caly PIS dal taki popis ze mi juz wystarczy i podziekuje. PO tez tam robilo cuda ale sa pewne granice.
nie będę się kopał z koniem - i koledzy Wy też sobie odpuśćcie.
Tadzin - Po prostu idź zagłosuj na Kongres Nowej Prawicy. Zaufaj Nam, a przyznasz Nam racje.
I jeszcze jedno.
Myśl samodzielnie, kolego.
Pozdrawiam.
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
No niestety nie udało mi sie na yt znalezc cudownej wypowiedzi Korwina, jak to kobiety na studia nie powinny byc wpuszczane bo sa za glupie, w ogole do matury tez nie powinny bo ich miejsce jest tylko jedno ????
Po pierwsze jesli taki czlowiek chce wygrac wybory to ciekaw jestem jak chce to osiagnac zmniejszajac sobie na starcie elektorat o cala plec zenska ???? powodzenia
A po drugie to takie wypowiedzi mnie tylko smiesza a wy jeszcze namawiacie do glosowania na takiego czlowieka, dla mnie to pajac.
Nie mam nic wiecej do powiedzenia, Tusk moze byc zlodziejem, Kaczynski &quot;polskim fuhrerem&quot;, a Korwin Mikke &quot;homosiem&quot;, wisi mi to.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
dla mnie to pajac.
pajac, który jeśli stanął by do debaty na żywo w TV z Tuskiem, Kaczyńskim, Napieralskim i Pawlakiem i wyciągnął konkrety na stół to wyszliby ze studia ze wstydu.
na szczęście KNP osiągnie na pewno co najmniej 3% w tych wyborach, co już pozwoli uzyskać dotacje z budżetu na następna kampanie, co na pewno przełoży się na lepszy wynik i złamanie progu. więc w wariancie pesymistycznym za 4lata zacznie się początek końca złodziejskiego betonu.
ale ja gorąco wierzę, że będzie to już tej jesieni.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Fantastycznie. Każdy kto tutaj próbuje udowodnić jaki jest mądry bo głosuje na PO najzwyczajniej się ośmiesza. Nie chodzi o mi jego wybór, ale o argumenty czyli &quot;ja nie chce Kaczyńskiego głosuje na PO&quot; Przecież cały ten Tusk powinien normalnie nosić Kaczyńskiego na rękach.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jak PiS mógłby polepszyć warunki życia takich ludzi ? W życiu trzeba się uczyć,
No to może mi powiesz kto wprowadził płatny II kierunek studiów ? - Pewnie złe Pisiory
Sam Palikot mówi, dzisiaj brakuje nam inżynierów, a kto studiuje filozofię, pedagogikę musi płacić, bo tych absolwentów jest za dużo.
Tutaj gość mi przypadł go gustu.
II sprawa - może powiesz mi kto w 2007 roku obiecywał:
&quot;Wszystkie obwodnice i autostrady będą bezpłatne :!: &quot; - a dzisiaj mówi, kij wam w szprychy debile wykiwaliśmy was i jest bueno ????
A mnie poraża że PiS może wygrać wybory.
Masz jakieś lewe interesy ???? ? Czyżby 2 mln łapówki poszło na jakąś cichą niekorzystną prywatyzację ???? ?
Właśnie największym sukcesem propagandy PO jest obwinianie za 4 lata rządów partii pod tytułem PIS.
Ludzie czy jesteście tak naiwni :?:
Geobbels powiedział : &quot;Kłamstwo powtarzane 100x staje się prawdą&quot;
Jak ma zaistnieć taki człowiek jak JKM czy inna partia skoro upolitycznione media nie dają im dojść do głosu :?:
Podobał mi się telefon do &quot;Szkła kontaktowego&quot; pewnego Pana z Lublina - 100% prawdy. (odnośnie manipulacji i oszustwa sondażowego)
Wam media wmawiają PO jest cacy, buduje, remontuje, kraj się rozwija, spokój z sąsiadami. PIS to ble bo Kaczyński walczy o zwykłych ludzi, twardo uderza pięścią w stół jeżeli chodzi o ważne sprawy i jest psychol.
JKM i Palikot to debile bo mają radykalne metody ograniczenia wydatków budżetowych. (NP komputeryzacja ZUSU, wycofanie wojsk z Afganistanu).
Ja apeluję o jedno - o dojrzałość polityczną i łączenie faktów.
Tak jestem anty PO - najgorsza partia w historii Polski, wyłączcie media mainstreamowe WŁĄCZCIE MYŚLENIE :!:
A teksty typu : Głosuję na PO, bo Kaczyński to psychol - to gratuluję poczucia relatywizmu i sytuacji w Polsce ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Można pisać że sondaże kłamią, ale czy kiedykolwiek było tak że partia która nie miała w sondażach nawet 1% wchodziła nagle do sejmu?
Jak ma zaistnieć taki człowiek jak JKM czy inna partia skoro upolitycznione media nie dają im dojść do głosu
Tylko że jeśli JKM dopuścić do mediów to tak naprawdę każdego innego który założe sobie partię też trzeba byłoby dopuścić. Zasada jest prosta, nie masz poparcia, nie masz posłów w sejmie, to mediów to nie interesuję, PJN nie ma poparcia, ale ma posłów w sejmie, więc o tej partii w mediach się mówi.
Właśnie największym sukcesem propagandy PO jest obwinianie za 4 lata rządów partii pod tytułem PIS.
PiS rządził na szczęście tylko dwa lata. ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tylko że jeśli JKM dopuścić do mediów to tak naprawdę każdego innego który założe sobie
partię też trzeba byłoby dopuścić. Zasada jest prosta, nie masz poparcia, nie masz posłów w sejmie, to mediów to
nie interesuję, PJN nie ma poparcia, ale ma posłów w sejmie, więc o tej partii w mediach się mówi.
Wiesz co żal mi Ciebie z jednego powodu.
Szukałem trochę ponad 6 miesięcy pracy w zawodzie, zbywali mnie tekstem &quot;nie ma Pan doświadczenia&quot; na stanowisko
junior programisty. Okazuje się że w pracy obecnej mam więcej świeżych pomysłów i wiedzy niż programiści z 3 letnim
doświadczeniem - morał? Nie zawsze ktoś kto ma dojścia do mediów. Z resztą w Polsce masz tylko 1 nurt, PO ma na
własność TVN i inne kanały grupy ITI, zawsze gdy pojawiają się wybory to jeden temat:
Kaczyński pierdział tu, Kaczyński wszedł do sklepu tam. Kaczyński przywitał się z tym...
Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński - piorą Ci mózg non stop, a czemu te wspaniałe media nie zajmą się np Napieralskim,
Pawlakiem i nie wytkną błędów Tuska :?:
Tutaj masz to samo myślenie, skoro jest świeży powiew i nowa myśl to dajmy ludziom równy dostęp po równo. Dajmy szansę tym, którzy nie istnieją bo nie mają mediów by wyrazili swoje zdanie.
Może w końcu wymienisz mi osiągnięcia rządu germańca Tuska ???? ?
(nie chcę papki o Orlikach), chcę byś poruszył kwestię infrastruktury, służby zdrowia, kolei, długu publicznego, OFE i emerytur.
Merytorycznie i na temat - dokonania w tych dziedzinach i ogólnie największe dokonania.
Jeszcze nikt nam złym i zacofanym Pisiorom tego nigdy nie wymienił - a szkoda. Może będziesz pierwszy ???? :?:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom