>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne 2023

psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj poleci więc te 1,25 wejdzie. Pierwszy bet może być zwrot bo zostanie zwolniony a nie poda się do dymisji
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Bo zaznaczył opcję, że tego dnia nie zostanie odwołany. Inna sprawa, jak to zinterpretuje STS. Btw - dlaczego nie dymisja, a odwołanie przez RN? Bo przy złożeniu dymisji nie przysługuje odprawa.
Zauważyłem to i poprosiłem o wykasowanie posta. Z tego co w radiu dzisiaj gadali to jest to stara rada nadzorcza i dlatego dostanie sporą odprawę. Gdyby pogoniła go nowa RN która jeszcze nie została wybrana to byłoby inaczej. Pisiory i ich ludzie ciągną kasę z czego się da bo wiedzą że to ich koniec.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Sts juz sam nie wie jak rozliczyć zaklad że Obajtek nie straci stanowiska 6lutego. Wczoraj dali zwrot, a teraz poprawili jako wygrany:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
A 0

andon

Użytkownik
Pytanie do bardziej doświadczonych. Zagrałem w Sts-ie zdarzenie dotyczące wyborów prezydenta Wa-wy: Polska -> wybory samorządowe -> Rafał Trzaskowski wygra w I turze. Stawiając myślałem, że chodzi o to, że zostanie wybrany prezydentem w pierwszej turze(wygra w I turze, nie będzie potrzebował drugiej). Po dwóch dniach wydumałem, że to może jednak chodzić o wyższy wynik procentowy w pierwszej turze (np. 28% do 26% w porównaniu z drugim kandydatem z kolei). Z opisu zakładu zupełnie nie wynika czy zwycięstwem jest zostanie prezydentem czy uzyskanie większego procentu głosów. Co o tym myślicie?
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
hmm patrząc na kurs (1.15) w pierwszej chwili byłem przekonany, że zakład dotyczy zwycięstwa w 1 turze ale z WŁĄCZENIEM drugiej tury. czyli tak jak napisałeś tu:

Po dwóch dniach wydumałem, że to może jednak chodzić o wyższy wynik procentowy w pierwszej turze (np. 28% do 26% w porównaniu z drugim kandydatem z kolei).
Natomiast po dłuższym namyśle skłaniam się bardziej ku tej pierwszej wersji. Nie ma takiej możliwści na dzień dzisiejszy żeby Trzaskowski przegrał w 1 turze z jakimkolwiek kandydatem, on ma dosłownie zagwarantowane pierwsze miejsce w 1 turze zatem kurs 1.15 wydaje się być za duży jak na niemal 100% prawdopodobieństwo. (przekładając to na sport to tak jakby dawać kurs 1.15 np. na Polskę w meczu San Marino, a nie 1.01) Tak czy inaczej zakład rzeczywiście jest niejednoznacznie sformułowany i STS powinien dodać jakąś notkę, można też zapytać konsultanta by rozwiać wątpliwości.
ja uważam, że chodzi o zwycięstwo absolutne to jest bez wchodzenia w drugą turę ale też kurs w takim przypadku w mojej ocenie powinien być nieco wyższy.
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Tak czy inaczej zakład rzeczywiście jest niejednoznacznie sformułowany i STS powinien dodać jakąś notkę, można też zapytać konsultanta by rozwiać wątpliwośc
Dokładnie. Ale póki co wchodzi wykładnia językowa, a z niej jasno wynika - Trzaskowski wygra w I turze. Czyli zdobędzie w I turze najlepszy wynik. Poprawnie sformułowany zakład powinien brzmieć: Trzaskowski zostanie wybrany prezydentem w pierwszej turze.

Właśnie zajrzałem do Betfan. A tam jak widzę, siedzi ktoś bardziej ogarnięty:


Warszawa Prezydent zostanie wyłoniony w I turze
Tak - @1.2
Nie - @3.95
 
Ostatnia edycja:
A 0

andon

Użytkownik
Do tego jak powinien brzmieć zakład to zgadzam się w pełni. Natomiast "wykładnię językową" można różnie rozumieć. Zakład można znaleźć "po linku": Polska -> wybory samorządowe. Warszawa -> Rafał Trzaskowski wygra w I turze. Z tej struktury można wysnuć wniosek: "Rafał Trzaskowski wygra wybory samorządowe w I turze". Jeżeli dochodzi do drugiej tury to oznacza, że Rafał Trzaskowski nie wygrał w pierwszej turze(Jeśli wygrał, to skąd dogrywka? A druga tura ma bardziej charakter dogrywki, a nie drugiej połowy, dlatego, że ma miejsce tylko w przypadku braku rozstrzygnięcia zdarzenia wcześniej). Gdyby do zakładu prowadziła droga: Polska -> wybory samorządowe I tura. Warszawa -> Rafał Trzaskowski wygra w I turze, to sytuacja byłaby odmienna.

Generalnie opis mcz jest stu procentowym odwzorowaniem mojego procesu myślowego. Pograłem, że Rafał Trzaskowski nie wygra prezydentury w pierwszej turze, bo choć mało prawdopodobne, to ma szansę powodzenia. Natomiast to, że wygra pierwszą turę liczbowo to jest to zdarzenie w okolicach 99.9% szans.

Macie takie doświadczenie, że to co wypisują konsultanci na chacie STS-u jest jakkolwiek wiążące? Dawno temu, miałem w Unibecie taką sytuację, że dwóch konsultantów z ichniejszego chatu przekonywało mnie na temat warunków uwolnienia bonusu, po spełnieniu których ten bonus to się jednak nie uwolnił. Jak przy składaniu reklamacji powoływałem się na te rozmowy, to Unibet nawet nie odnosił się do tego argumentu(a naciskałem na to, przez kilkanaście wiadomości). Udawali, że nie mają żadnego chatu i żadni konsultanci u nich nie pracują.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
może ktoś poratować wyjściowymi kursami STS na liniach 4% / 4.5% / 5% na Wiplera w Warszawie
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawa mamy sytuacje z liniami na frekwencje w wyborach samorzadowych:
STS: linia ustawiona na 55.0%
Betfan: linia ustawiona na 64.0%
Rozstrzal jest calkiem spory i ktos tutaj sie ewidentnie mocno pomylil w takim wypadku. Pytanie tylko kto? :D
 
Ostatnia edycja:
G 5,7K

gabry5

Użytkownik
Ciekawa mamy sytuacje z liniami na frekwencje w wyborach samorzadowych:
STS: linia ustawiona na 55.0%
Betfan: linia ustawiona na 64.0%
Rozstrzal jest calkiem spory i ktos tutaj sie ewidentnie mocno pomylil w takim wypadku. Pytanie tylko kto? :D
STS już zmienił tą linię 2 razy wczoraj było 54%, a 2 dni temu bodajże 53%? (tego nie jestem pewien, ale chyba tak mi mignęło)
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Wybory samorządowe 2018 Frekwencja 54.90%

Wybory samorządowe 2018 (pkw.gov.pl)

Sondaż United Surveys dla RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej"

Sondaż: 43,6 proc. badanych nie zamierza brać udziału w wyborach samorządowych
W odpowiedzi na pierwsze pytanie 52,6 proc. badanych stwierdziło, że weźmie udział w wyborach (41,6 proc. „zdecydowanie” weźmie w nich udział).

Udziału w wyborach nie zamierza brać udziału 43,6 proc. badanych (26 proc. „zdecydowanie” nie zamierza brać w nich udziału).

3,8 proc. badanych nie wie, czy wezmą udział w wyborach.

Sondaż. KO i PiS w walce o wybory samorządowe. Zobacz, kto jest faworytem - rp.pl

Na dziś wygląda, że przestrzelił Betfan.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wg mnie na pierwszy rzut oka moze sie wydawać, ze to Betfan przestrzelil ale wg mnie kolo 60% moze sie zakrecic frekwencja albo i jeszcze więcej a to, ze ludzie deklaruja chec wziecia w wyborach w liczbie okolo 55% to nic nie znaczy. Tyle % ile w parlamentarnych to nie bedzie ale wydaje mi sie, ze i tak będzie sporo.
 
Do góry Bottom