>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne 2023

tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Tak, uważam, że w te 8 lat Polska rozwinęła się dużo bardziej, niż za rządów po i PSL mając dużo więcej kłód pod nogami. Gdyby jeszcze tylko PiS nie dał się zmanipulować covidowej propagandzie i pozwoliłby na wolność słowa + pojedyncze jednostki nie odstawilby takich chorych akcji, jak wybory kopertowe itp to uważał bym, że było nieźle. Nie wiem gdzie trzeba mieć oczy o mózg żeby nie wyklikać kilku prostych rzeczy w internecie. Gospodarka tego kraju pod wieloma względami zyskala bardzo dużo. Teraz ktoś sobie wybrał kolację pro niemiecka i pro rosyjska, bo z tego słynęli od lat lewica, Po i PSL.
Teraz cofamy się do tyłu żeby Tusk ponownie nad podporządkował Niemcom i unii żebyśmy byli w 100% zależni od nich.
Ja tak tylko przypominam, że to w ich interesie było podczas covida aby niezaszczepieni mieli ograniczone prawa.
Teraz nagle ludzie od kiedy skończył się covid otworzyli oczy i uważają, że no jednak Ci "FOLIARZE" to mieli troche racji.
Pełno osób żałuję, że się zaszczepiło i taka jest prawda.
Trzeba w końcu mówić o tym głośno, a nie traktować to dalej jak temat tabu.
W Stanach nawet Cukierberg odważył się powiedzieć, że popełnili błąd cenzurując wszystko co było anty covidowe, bo czas pokazał, że niekoniecznie Ci ludzie się mylili.
Post automatycznie złączony:

Zgadza się i ja bym dodał jeszcze do tego że bezmyślne lockdowny w Polsce,gdzie dziesiątki tysiący przedsiebiębiorców straciło żródło zarobku i zbankrutowało,oraz popełniło samobójstwa oraz za bardzo PIS się wdróżył w pomoc ukrainie gdzie najpierw sie dba o interes Polaków a pózniej ich a tutaj było na odwrót i to się przyczyniło tez że stracili władzę i przegrali wybory z opozycją!!!
 
Ostatnia edycja:
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Kilkugodzinna lokata na 30% jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;) Teraz tylko czekać na rozliczenie.
Minimum siedmiodniowa. A jeśli Adrian max przeciągnie terminy, to 21dniowa. A co jeśli na końcu Pinokio i jego szef uznają, że ta zabawa nie ma sensu? Moim zdaniem gra nie była warta świeczki.
Ale żeby nie było - życzę na koniec zielonego koloru.
 
vbdamian 974

vbdamian

Użytkownik
Minimum siedmiodniowa. A jeśli Adrian max przeciągnie terminy, to 21dniowa. A co jeśli na końcu Pinokio i jego szef uznają, że ta zabawa nie ma sensu? Moim zdaniem gra nie była warta świeczki.
Ale żeby nie było - życzę na koniec zielonego koloru.
Przecież już rozliczone ma (ar0nek rano rozliczył). Zakład wszedł.
 
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Dlaczego marna? Osobiście dołożyłem do innej dlugoterminokwki i wywalone mam czy rozlicza dziś czy za tydzień, ważne że ++ który np mógł posłużyć jako niwelator podatku.
 
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
STs - zakład


Oficjalne desygnowanie na Premiera do 22 listopada 2023 r.
- termin wręczenia nominacji w Pałacu Prezydenckim

Tak - [email protected]

2015 Pierwsze posiedzenie sejmu 12 listopada, desygnowanie Szydło 13 listopada.
2019 Pierwsze posiedzenie sejmu 12 listopada, desygnowanie Morawieckiego 14 listopada.

Jak widać Duda nie czekał z tym zbyt długo w przeszłości. A skoro już zapowiedział kto ma być premierem - zrobi to zapewne jak najszybciej.
 
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Oficjalne desygnowanie na Premiera
- termin wręczenia nominacji w Pałacu Prezydenckim

Nowa oferta na powyższy zakład i nowe terminy
17 listopada - tak, kurs @2.7
20 listopada - tak, kurs @1.85
22 listopada - tak - kurs już tylko 1.57
 
Do góry Bottom