>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne w Polsce (2015)

Status
Zamknięty.
xavy 386

xavy

Użytkownik
Wiadomo, że oni tam zarabiają grube pieniądze np. Belka i bardzo dobrze, ale jak ludzie słyszą, że idą na obiad za 2 tyś to jednocześnie wzbudza się znana z psychologii zazdrość: &quot;dlaczego nie ja ?&quot; w połączeniu z tezą &quot; za co ?, przecież ja mam fatalnie&quot;
Bez komentarza...
PS. Adamo80, ciągle czekam na informację ile to kosztują kredyty na Węgrzech.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ma ktos kontakt do ludzi ze sztabu Kukiza? Potrzebuje sie z nimi skontaktowac a ten &#39;prezydencki&#39; lezy i kwiczy
Z gory dziekuje
PS trzeba rozpieprzyc te cala platforme chocby za ustawe antyhazardowa bubla ktory zalatwial lewe interesy dla pana Schetyny czy Sobiesiaka i chocby za darmo zaangazuje sie w wykonczenie Platformy
Generalnie w wyborach 2015 SLD i PSL ida do piachu, Kukiz wchodzi i partia zainstalowana przez sluzby specjalne przegrywa te wybory wiec powoli szykuje sie ewakuacja na szalupe ratunkowa, stad rozdmuchiwanie pomyslow typu jakas nowoczesna.pl.
Co do koalicji to ciezko bedzie jesli tylko trzy partie znajda sie w parlamencie (nie sadze zeby Korwin z Kukizem sie dogadali i slusznie bo Korwin z calym szacunkiem to gwarancja przegranych wyborow i zrazania do siebie wyborcow.
Jedyna tak naprawde koalicja moze byc PO z PiS przeciwko antysystemowi, to co wyprawia Kukiz to jakis szok jeszcze przed wyborami dawalbym mu 3-5 % ale jak rozmawiam z ludzmi to trafiaja do nich jego argumenty.
Co do bankow mozna je po prostu przegonic i mieszkania beda 4 razy tansze. Korwin to dobrze wytlumacyl. Nie bedzie kredytow to nie bedzie popytu i mieszkania stanieja a tak jest to element czynienia z ludzi niewolnikow na lata i system jest nieuczciwy. Z jednej strony banki drukujace pieniadze z powietrza a zdrugiej ludzie splacajacy te &#39;kredyty&#39; krwawica. Panstwo spokojnie moze przejac role bankow, wprowadzic przyjazna polityke kredytowa (uznajac ze prawo do mieszkania to prawo czlowieka a nie narzedzie rbienia sobie niewolnikow) jestem ciekaw jakie &#39;aj waj&#39; podniosloby sie w Wyborczej, TVN itp jakby ktos powiedzial ze banki won, panstwo przejmuje emisje pieniadza ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Ma ktos kontakt do ludzi ze sztabu Kukiza? Potrzebuje sie z nimi skontaktowac a ten &#39;prezydencki&#39; lezy i kwiczy
Ostatnio na facebooku podawał numer telefonu kontaktowego.
kol. Janusz Sanocki tel. 602-397-455, mail: [email protected]
Co do koalicji to ciezko bedzie jesli tylko trzy partie znajda sie w parlamencie (nie sadze zeby Korwin z Kukizem sie dogadali i slusznie bo Korwin z calym szacunkiem to gwarancja przegranych wyborow i zrazania do siebie wyborcow.
Koalicja będzie, Prawo i Sprawiedliwość + Kukiz. Można obstawiać, lokata.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PS. Adamo80, ciągle czekam na informację ile to kosztują kredyty na Węgrzech.
Myślisz, że będę poświęcał jeszcze więcej czasu i szukał ci dokładnych informacji. Ja nie jestem działaczem partyjnym i nikt mi nie płaci za te wpisy tutaj. Średnio koszt kredytów jest 2razy większy niż w Polsce i to jest obiektywna prawda. Wejdź na forum ekonomiczne, a nie bukmacherskie i dowiedz się ile.
Tak jak pisałem wcześniej jestem generalnie uspokojony, propozycja Dudy w sprawie wieku emerytalnego jest ok, jak reszta będzie równie wyważonych to nie zniszczą kraju. Zresztą ciepło o Dudzie wypowiadał się i Kwaśniewski i Wałęsa, więcej rekomendacji mi nie potrzeba. Czas pokaże jak będzie rządził, a jak po jesieni PiS zdobędzie władzę to czas pokaże jak będzie rządził cały obóz władzy, dzisiaj opozycji. Znamienne też są słowa Kaczyńskiego, że to Prezydent będzie mianował Premiera i że on sam się dostosuje. Więc tak jak widzisz nie jestem lemingiem z klapkami na oczach i potrafię doceniać konkretne propozycje nie niszczące kraju.
Koalicja będzie, Prawo i Sprawiedliwość + Kukiz. Można obstawiać, lokata.
Też tak myślę, ale tylko pod warunkiem, że ludzie Kukiza będą normalni bo PiS już się raz potężnie przejechał na koalicjantach i będą bardzo uważać.
jestem ciekaw jakie &#39;aj waj&#39; podniosloby sie w Wyborczej, TVN itp jakby ktos powiedzial ze banki won, panstwo przejmuje emisje pieniadza :grin:
A czy przypadkiem nie przerabialiśmy tego w czasie PRLu ? No i teraz na Białorusi ? Jestem zdumiony, że Korwin by chciał przegonić banki bo to przeczy liberalizmowi gospodarczemu, który nie reguluje rynku w żadnym stopniu.
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Martwią też bardzo takie teksty jak &quot;Polska istnieje teoretycznie&quot; itd, ale mimo tych wszystkich taśm prawdy NIGDZIE NIE BYŁO KORUPCJI, co bardzo cieszy, czego np nie można powiedzieć było o byłym koalicjancie PiSu, nie istniejącym już - Samoobronie.
Możesz wyjaśnić skąd to stwierdzenie, które sam pogrubiłeś? chodzi Ci o brak znamion korupcji w wypowiedziach na tych taśmach? czy chodzi Ci ogólnie o brak korupcji za rządów PO+PSL?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Możesz wyjaśnić skąd to stwierdzenie, które sam pogrubiłeś? chodzi Ci o brak znamion korupcji w wypowiedziach na tych taśmach? czy chodzi Ci ogólnie o brak korupcji za rządów PO+PSL?
Chodziło mi dokładnie o taśmy. Ja przynajmniej nie słyszałem żeby ktoś na podstawie tych taśm zgłaszał przestępstwo i też nie słyszałem nic takiego. Tak samo żadnego nepotyzmu czym już jestem bardzo zdziwiony bo to powszechna praktyka bez względu na partię.
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Chodziło mi dokładnie o taśmy. Ja przynajmniej nie słyszałem żeby ktoś na podstawie tych taśm zgłaszał przestępstwo i też nie słyszałem nic takiego. Tak samo żadnego nepotyzmu czym już jestem bardzo zdziwiony bo to powszechna praktyka bez względu na partię.
To że tam nie nagrali żadnych tego typu wypowiedzi, może być dziełem przypadku, z resztą i tak by nie było pożytku z takich nagrań, ponieważ były one &quot;nielegalne&quot; i każdy średnio rozgarnięty prawnik by ich wybronił w ten sposób. Z naszego punktu widzenia to oczywiste, że powinni ponieść konsekwencje, z prawniczego już niekoniecznie.
Nepotyzm to powszechna praktyka, wystarczy spojrzeć na rady nadzorcze w spółkach Skarbu Państwa - tam aż się roi od kolesi i rodzin członków PO i PSL. Śmiem twierdzić, że takiego poziomu kolesiostwa nie było za PiSu. Zobacz np. tu:
Kolesiostwo było, jest i będzie, czy to będzie rządził Kukiz, PiS czy PO. Ty, ja czy ktokolwiek inny, gdybyśmy mieli jakąkolwiek władzę, czy znajomości to byśmy z tego korzystali. Takie uroki bycia przy korycie, przynajmniej w tym kraju. Z korupcją jest identycznie, jest ona powszechna i występuje na każdym kroku gdzie chodzi o duże pieniądze. Więc proszę nie pisz, że w tym kraju nie ma zjawisk nepotyzmu i korupcji.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Adamo80, który grozi mi procesem za słowa, że &quot;banki są złodziejskie i żydowskie&quot; ( doniesienie już złożone? ) nadal nie podał twardych danych odnośnie kredytów na Węgrzech a bredzi coś żebyśmy sobie sprawdzali na forach ekonomicznych.
Nadal czekamy. I odpowiedź na kolejne pytanie: czemu gdy te kredyty są tak rzekomo drogie naród po raz drugi wybiera tego faszystę ( w narracji unii radzieckiej i gejzetki wyborczej ) z poparciem bliskim 50%?!
 
J 127

jester72

Użytkownik
I odpowiedź na kolejne pytanie: czemu gdy te kredyty są tak rzekomo drogie naród po raz drugi wybiera tego faszystę ( w narracji unii radzieckiej i gejzetki wyborczej ) z poparciem bliskim 50%?!
Z tego samego powodu, dla którego Niemcy w 1933 roku wybrali pewnego kurdupla do władzy - zawsze znajdą się debile albo idioci gotowi glosować na łajdaka. Trafnie opisał ten mechanizm Erich Fromm w swej książce - &quot;Ucieczka od wolności&quot;.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Bardzo dobry tekst, pokazujący dlaczego Komorowski przegrał i dlaczego ludzie mają już dość Platformy. Ciekawe jest to, że pisze go wyborca samej Platformy, który już raczej na nich nie zagłosuje.

źródło: http://natemat.pl/143871,list-wyborcow-platformy-wkurzyliscie-ludzi-i-ciagle-nie-wiecie-dlaczego-powiemy-wam
Szczerze to nie czytałem, bo jak ktoś w 2015 roku jest wyborcą PO to nie za dobrze o nim świadczy.
Autor listu to ten który jak się okazało życzył już prezydentowi elektowi drugiego tupolewa czy jakoś tak? &quot;Typowy wyborca Platformy&quot;, no tak.
Z poważnych listów, polecam ten http://www.wykop.pl/ramka/2573477/list-otwarty-do-zawiedzionych-wyborcow-po-piszacych-listy-otwarte/
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Z tego samego powodu, dla którego Niemcy w 1933 roku wybrali pewnego kurdupla do władzy - zawsze znajdą się debile albo idioci gotowi glosować na łajdaka. Trafnie opisał ten mechanizm Erich Fromm w swej książce - &quot;Ucieczka od wolności&quot;.
To wyjaśnia 48% Komorowskiego.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Z tego samego powodu, dla którego Niemcy w 1933 roku wybrali pewnego kurdupla do władzy - zawsze znajdą się debile albo idioci gotowi glosować na łajdaka.
Można oczywiście obrażać wszystkich dookoła tylko co w takiej sytuacji powiesz o Polakach głosujących dalej na PO? Każdy głosuje tak, jak wydaje mu się że będzie najlepiej dla niego, jego rodziny i dla kraju. Niemcom było źle za Hitlera (mówię o czasie przed IIWŚ)? Robotę mieli, dyscyplina była taka jaką lubią. Ludzie chcą głosować na Orbana to nic ani nam ani Unii do tego, podobno wolny kraj. A jeśli sądzisz, że około połowy wyborców na Węgrzech to idioci i debile to niech żyją sobie jak chcą.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Koalicja będzie, Prawo i Sprawiedliwość + Kukiz. Można obstawiać, lokata.
A ministrem środowiska kto będzie? Gratuluję analizy politologicznej na poziomie gimnazjum.
Są nowe inicjatywy (NowoczesnaPL), na lewicy coś tworzą co chwilę, czy próg wyborczy przekroczy Korwin, PSL, SLD, jak zachowa się niestabilny elektorat Kukiza (szczególnie po referendum, jeśli do takiego dojdze), z kim Kukiz ruszy do wyborów. To są pytania które pokazują gdzie można sobie wsadzić w tej chwili powyborcze koalicje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To że tam nie nagrali żadnych tego typu wypowiedzi, może być dziełem przypadku, z resztą i tak by nie było pożytku z takich nagrań, ponieważ były one &quot;nielegalne&quot; i każdy średnio rozgarnięty prawnik by ich wybronił w ten sposób. Z naszego punktu widzenia to oczywiste, że powinni ponieść konsekwencje, z prawniczego już niekoniecznie.
Nepotyzm to powszechna praktyka, wystarczy spojrzeć na rady nadzorcze w spółkach Skarbu Państwa - tam aż się roi od kolesi i rodzin członków PO i PSL. Śmiem twierdzić, że takiego poziomu kolesiostwa nie było za PiSu. Zobacz np. tu:
Kolesiostwo było, jest i będzie, czy to będzie rządził Kukiz, PiS czy PO. Ty, ja czy ktokolwiek inny, gdybyśmy mieli jakąkolwiek władzę, czy znajomości to byśmy z tego korzystali. Takie uroki bycia przy korycie, przynajmniej w tym kraju. Z korupcją jest identycznie, jest ona powszechna i występuje na każdym kroku gdzie chodzi o duże pieniądze. Więc proszę nie pisz, że w tym kraju nie ma zjawisk nepotyzmu i korupcji.
Ja nigdy nie pisałem, że nie ma nepotyzmu czy korupcji tylko, że nie ma tego na &quot;taśmach&quot; co mnie cieszy. Też uważam, że za rządów PO-PSL nepotyzm przybrał nie znane wcześniej rozmiary, szczególnie w wydaniu PSLu. Niestety tam wszędzie gdzie będzie państwowy tam nie będzie nikomu specjalnie na niczym zależało. Sam nepotyzm nie jest zły pod warunkiem, że wybiera się znajomych, ale znających się na rzeczy, gorzej jak zatrudnia się kogoś kto nie ma kompetencji tylko dlatego, że jest znajomym.
Adamo80, który grozi mi procesem za słowa, że &quot;banki są złodziejskie i żydowskie&quot; ( doniesienie już złożone? ) nadal nie podał twardych danych odnośnie kredytów na Węgrzech a bredzi coś żebyśmy sobie sprawdzali na forach ekonomicznych.
Nadal czekamy. I odpowiedź na kolejne pytanie: czemu gdy te kredyty są tak rzekomo drogie naród po raz drugi wybiera tego faszystę ( w narracji unii radzieckiej i gejzetki wyborczej ) z poparciem bliskim 50%?!
Ja ci kolego niczym nie groziłem tylko pisałem, że można by to zakwalifikować jako szerzenie nienawiści i to było w kontekście twojej bardzo agresywnej i napastliwej wypowiedzi w stosunku do mnie. Na tym forum mnie obrażano wielokrotnie i jeśli kogoś bym pozwał to pewnego moderatora, ale nie mam czasu na pierdoły.
A dlaczego naród wybiera po raz kolejny ? Nie wszyscy przecież biorą kredyty i to jest tylko jedna z wielu rzeczy. Zresztą się wyrównało bo z kolei pomogli frankowiczom, ale tam była stała stopa kredytowa więc inne warunki niż u nas. Obecnie te rządy przynoszą pozytywne efekty, ale ekonomiści zwracają uwagę na długofalowe skutki negatywne bo banki odpływają, a bez pomocy banków żadna gospodarka nie pociągnie za długo. Ludzie patrzą w kategorii miesiąca roku, a nie dziesięcioleci dlatego często ludzie są przeciwni reformom, cięciom socjalnym, a nawet po nich tego nie doceniają. Taka niestety natura ludzka. To co się dzieje, jak rządy słuchają obywateli i dają im jak rozpuszczanym bachorom wszystko o co poproszą mamy dzisiaj w modelowym przykładzie bankrutującej Grecji.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Z tego samego powodu, dla którego Niemcy w 1933 roku wybrali pewnego kurdupla do władzy - zawsze znajdą się debile albo idioci gotowi glosować na łajdaka. Trafnie opisał ten mechanizm Erich Fromm w swej książce - &quot;Ucieczka od wolności&quot;.
Te a co takiego złego robi Orban?
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
A ministrem środowiska kto będzie? Gratuluję analizy politologicznej na poziomie gimnazjum.
Są nowe inicjatywy (NowoczesnaPL), na lewicy coś tworzą co chwilę, czy próg wyborczy przekroczy Korwin, PSL, SLD, jak zachowa się niestabilny elektorat Kukiza (szczególnie po referendum, jeśli do takiego dojdze), z kim Kukiz ruszy do wyborów. To są pytania które pokazują gdzie można sobie wsadzić w tej chwili powyborcze koalicje.
Przeciez ta twoja ,,nowa inicjatywa&#39;&#39; to spadochron dla osob z PO , zeby sie gdzies zalapali i mogli dalej czerpac pieniadze. Petru mowi : u nas nie bedzie nie kogo z poltyczna przeszloscia, az sam chyba zapomnial jak byl w AWS i z ich list startowal do parlamentu ;)
E: Moja pomylka Petru wraz z Balcerowiczem nalezeli do UW . Moja gafa sorry.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Ja ci kolego niczym nie groziłem tylko pisałem, że można by to zakwalifikować jako szerzenie nienawiści i to było w kontekście twojej bardzo agresywnej i napastliwej wypowiedzi w stosunku do mnie. Na tym forum mnie obrażano wielokrotnie i jeśli kogoś bym pozwał to pewnego moderatora, ale nie mam czasu na pierdoły.
A dlaczego naród wybiera po raz kolejny ? Nie wszyscy przecież biorą kredyty i to jest tylko jedna z wielu rzeczy. Zresztą się wyrównało bo z kolei pomogli frankowiczom, ale tam była stała stopa kredytowa więc inne warunki niż u nas. Obecnie te rządy przynoszą pozytywne efekty, ale ekonomiści zwracają uwagę na długofalowe skutki negatywne bo banki odpływają, a bez pomocy banków żadna gospodarka nie pociągnie za długo. Ludzie patrzą w kategorii miesiąca roku, a nie dziesięcioleci dlatego często ludzie są przeciwni reformom, cięciom socjalnym, a nawet po nich tego nie doceniają. Taka niestety natura ludzka. To co się dzieje, jak rządy słuchają obywateli i dają im jak rozpuszczanym bachorom wszystko o co poproszą mamy dzisiaj w modelowym przykładzie bankrutującej Grecji.
Szerzenie nienawiści w stosunku do konkretnej osoby? A co to za paragraf w kk? Za agresywne i napastliwe wypowiedzi to się karze? Nie masz czasu na pierdoły, tylko masz zerowe pojęcie o prawie, za agresywne wypowiedzi się nie karze, co najwyżej dostaje ostrzeżenia bądź bany. Nie kompromituj się bardziej niż można.
I dalej znowu brednie. Nadal nie podałeś kosztów kredytów na Węgrzech a rozmywasz temat. Nie każdy bierze kredyty? To może podasz jaki procent nie bierze? Rzucasz tu jakimiś hasełkami i bredniami i sądzisz, że coś wiesz.
Proszę wskazać gdzie i jakie banki na Węgrzech &quot;odpłynęły&quot; po ich opodatkowaniu. Czekam.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szerzenie nienawiści w stosunku do konkretnej osoby? A co to za paragraf w kk? Za agresywne i napastliwe wypowiedzi to się karze? Nie masz czasu na pierdoły, tylko masz zerowe pojęcie o prawie, za agresywne wypowiedzi się nie karze, co najwyżej dostaje ostrzeżenia bądź bany. Nie kompromituj się bardziej niż można.
I dalej znowu brednie. Nadal nie podałeś kosztów kredytów na Węgrzech a rozmywasz temat. Nie każdy bierze kredyty? To może podasz jaki procent nie bierze? Rzucasz tu jakimiś hasełkami i bredniami i sądzisz, że coś wiesz.
Proszę wskazać gdzie i jakie banki na Węgrzech &quot;odpłynęły&quot; po ich opodatkowaniu. Czekam.
Chcesz w to brnąć proszę bardzo: Art 256 KK § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. I jak będziesz dalej w to brnął to poświęcę jeszcze więcej czasu i naprawdę złożę doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Masz to jak w banku, przynajmniej pierwsze przesłuchanie. Zobaczysz jak to miło jak zapuka do twoich drzwi listonosz z wezwaniem z Prokuratury. I żeby była jasność to nie w to brnę dalej tylko ty.
i niech sobie prokuratura i sąd bada czy słowa: &quot;żydowskie banki&quot; to szerzenie nienawiści. Takich ludzi jak Braun powinno się skazywać za to co wygadywał w czasie I debaty. Śmiesz mi mówić, że mam zerowe pojęcie o prawie jak jestem właśnie prawnikiem. Jakie ty masz wykształcenie ? Liceum to chyba szczyt ! Nie mam czasu na te dyskusje - tak ci ciężko zrozumieć, że ktoś ma inne zajęcia niż ciągłą dyskusję. Nie będę podawał danych z Węgier - wejdź sobie do Eurostatu. Nie pisałem, że banki odpłynęły tylko, ze długofalowo mogą odpłynąć. Wszystkie dalsze twoje posty w stosunku do mnie pozostaną bez odpowiedzi.
Widać jaki PiS i Kukiz ma elektorat. Ja już chyba w kilku postach pisałem, że Duda ma potencjał, że się z nim zgadzam, a ty ciągle atakujesz zamiast ucieszyć się, że przeciwnik polityczny docenia to budowanie zgody. Sam hejt i nienawiść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom