>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

P 30

puciaq

Użytkownik
Panowie, na Ónibecie była dziś linia 25 % (!) na .Nowoczesną. Potem unieważnili zakłady, tak ku refleksji ;) Zakłady pojawiły się chwilę po godzinie 16tej. Czekam na kolejne!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Ja polecam od siebie grać over partii KORWiN. Jestem dość blisko przy podlaskich działaczach i mogę stwierdzić, że zaangażowanie w dobry wynik jest naprawdę ogromne! Dzisiejszy sondaż (dla TVN!) dający 7% partii Janusza oraz świadomość że 3% dadzą im finansowanie z budżetu. Myślę, że w tych wyborach KORWiN przejmie część elektoratu Kukiza i RN (z którego wczoraj odszedł p. Marian Kowalski) i będzie mieć całkiem spore szanse aby wejść do sejmu. Wiedzą, że teraz albo nigdy ;)
 
P 5

phyrz

Użytkownik
Potwierdzam słowa Marcyśko, sam mam kontakt z lubelskimi strukturami i widzę jak to wygląda.;)
Do dziś na Milenium była linia 3,0%, u niektórych buków widzę jeszcze 3,5%.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja się tylko boję przepływu elektoratu z PO na Nowoczesną i odwrotnie. Innymi słowy mówiąc, że z PO będą głosować na Petru i wtedy poniżej 28 na PO wejdzie, ale poniżej 5,5 na Petru nie. Mam jednak nadzieję, że elektorat PO albo w ogóle nie pójdzie, albo też częściowo zagłosuje na ZL. No i te sondaże na Petru z 6%, a wcześniej 7% chyba nie są miarodajne. Pewne siły strasznie go promują, no ale to człowiek banków więc nie ma co się dziwić.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Z tą wiekszoscią bezwgledną pisu to o co chodzi? Czy nawiążą z kimś koalicję po wyborach i będą mieli powyżej 50% w sejmie?
Chodzi o to, ze beda mieli wiecej niz 230 poslow w sejmie.


Co do ZL to under 10% jak juz podawalem to raczej bedzie dobry typ, bedzie sie krecilo wokol 8 %


Jezeli bylo na onibecie linia 25% na NOwoczesna , to nie wiem co oni tam cpaja u nich, bardzo ladne linie ????
 
P 30

puciaq

Użytkownik
Dla formalności ;)

http://img.picshare.at/1442867464_CA__O_____NOWOCZESNA.jpg

A potem:

Drogi &lt;ciach&gt;

Twój poniższy zakład został unieważniony z powodu: oczywisty błąd w kursie/linii.

Jeżeli ten zakład był częścią zakładu multi, jego kurs zostanie zmieniony na 1.00 a reszta kuponu pozostaje niezmieniona. Jeżeli zakład był pojedyńczy, jego stawka została zwrócona na Twoje konto.

Wydarzenie: Wybory parlamentarne 2015 w Polsce - .Nowoczesna (.N)
Rodzaj zakładu: Ponad/Poniżej
Kryterium: Procent zebranych głosów
5 zakłady na daną oferte zakładów zostały unieważnione na twoim koncie.

Szczegółowe informacje o unieważnionych zakładach znajdziesz w punkcie A.5.3 naszego Regulaminu.


PS Czy ktoś pisał to Betssona by wystawili kursy? Bo ja do Ónibetu tak i najwidoczniej było nas więcej, bo coś wreszcie dali :p
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Jak widać trend wzrostowy na partię KORWiN idzie i to bardzo do góry (sam przyznam, że się tego nie spodziewałem w tak dużym wymiarze co potwierdził dzisiejszy sondaż). Akurat sondażownia Millward Brown nie jest aż tak wroga ku tej partii i mniej więcej odzwierciedla poparcie. Na miejscu wszystkich nie patrzyłbym pod żadnym pozorem na sondaże TNS, bo to po prostu jedno wielki śmiech.
Jeśli jeszcze jest gdzieś możliwość grania KORWiN-a powyżej 3.0% lub 3.5% to radzę się spieszyć (chociaż trzeba było robić to już wcześniej), bo ta partia może uzyskać największe poparcie z innych partii antysystemowych. Moja prognoza w kierunku coraz mniejszego poparcia dla Kukiza jest trafna co ma odzwierciedlenie w sondażach. Kukiz jest wypalony, swoje zrobił dla elit politycznych, odwrócił uwagę od innych kandydatów, a teraz ludzie odchodzą od niego po tym co robi wokół swojego Ruchu. Strasznie śmieszne ruchy kadrowe jak na polityka, które go po prostu ośmieszają i praktyki &quot;partyjne&quot; naprawdę dziwnego rodzaju. W dodatku pieniędzy w skarbonce brak, do części elektoratu przez to nie trafi, a w internecie w tych wyborach z całą pewnością KORWiN zdetronizuje Kukiza.
Do tego wszystkiego doszedł pewien &quot;rozłam&quot; w ekipie Ruchu Narodowego czyli nie startowanie Mariana Kowalskiego (twarzy partii i jednego z przywódców ugrupowania), który na swoim prywatnym profilu na facebooku dodał post popierający start jego dobrego kolegi z ugrupowania KORWiN-a. Jeśli jest jeszcze możliwość to radzę się spieszyć.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na STS dzisiaj od rana jest dużo nowych linii na wynik procentowy i doszły całe grupy zakładów handi, frekwencja i inne. Nic na razie ciekawego do grania nie znalazłem, ale jest duży wybór.
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Bardzo ciekawie wygląda też zakład na STS-ie:
PSL (-2,5%) 1,65 - KORWiN 1,98
Wszystkie znaki na ziemii i niebie wskazują, że te partie uzyskają bardzo podobny wynik.
całkiem prawdopodobne jest tez takie rozstrzygnięcie:
Zwycięzca bez PiS i PO - KORWiN 10,0
- elektorat antysystemowy jest ogromny, co pokazały poprzednie wybory. A KORWiN to najpoważniejszy kandydat spośród antysystemowców. Start kampanii (problem z imigrantami) mają kapitalny. Elektorat JKM z roku na rok się powiększa, gdyż gimbusy dorastają i mogą wreszcie zagłosować. Internet należy do Korwina. Poza tym - elektorat JKM należy do grona najbardziej zmobilizowanych.
- rozbity elektorat lewicy po poprzednich wyborach prezydenckich - spora jego część wypięła się na lewicę podczas wyborów prezydenckich, wcale nie muszą wracać do &quot;swojej&quot; pratii (poza tym, jakby to brutalnie nie zabrzmiało, spora część czerwonego elektoratu po prostu... wymiera)
Pierwsza koalicja powyborcza: PiS+PSL+KORWiN 26,0
W PiS-ie doskonale zdają sobie sprawę, że jeśli nie stworzą rządu teraz, to ponowne wybory mogą pozbawić ich tej szansy. W przypadku słabego wyniku wyborczego (o co postarają się media) będą musieli wejść w koalicję. PSL to polityczna marionetka, najbardziej zdolna do koalicji partia. KORWiN również otwarcie zapowiada, że jest w stanie wejść w koalicję z każdym, jeśli tylko ten spełni postulaty z jego programu. Postulatem, który może połączyć PiS i KORWiN może być kara śmierci.
 
R 0

riva

Użytkownik
@qba107
Zwycięzca bez PiS i PO - KORWiN 10,0 - już @8.00 - popieram w pełni - duże value.
Natomiast co do koalicji - jest duży znak zapytania - warunkiem wejścia zakładu jest ((oficjalnie zawarta koalicja, rząd z udziałem przedstawicieli w/w ugrupowań)).
KORWIN nie chce uczestniczyć w rządzie tylko &quot;przepychać&quot; swoje ustawy. Kurs piękny, ale drugi warunek wejścia zakładu raczej awykonalny.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Macie promocje Nowoczesna- Korwin @1,85 na STS.pl
Nie zajmowalbym sie innymi zakladami. Korwin spokojnie lyknie te nowoczesna ona bedzie miala kolo 3%, a Korwin w tym roku 5-6 % i to jest dobry zaklad.
 
Q 3

qba107

Użytkownik
@qba107
Natomiast co do koalicji - jest duży znak zapytania - warunkiem wejścia zakładu jest ((oficjalnie zawarta koalicja, rząd z udziałem przedstawicieli w/w ugrupowań)).
KORWIN nie chce uczestniczyć w rządzie tylko &quot;przepychać&quot; swoje ustawy. Kurs piękny, ale drugi warunek wejścia zakładu raczej awykonalny.
Przedwyborcze gadanie to jedno, rzeczywistość to drugie. Wierzysz w to, że jeżeli KORWiN osiągnie wynik na poziomie 8-9%, nie pokuszą się choćby o jedno stanowisko ministra, np. dla Wiplera? Im nie zależy na stanowiskach, tylko na spełnianiu postulatów, ale zawsze można się wykręcić tym, że żeby spełnić postulaty, niezbędne jest stanowisko ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Macie promocje Nowoczesna- Korwin @1,85 na STS.pl
Nie zajmowalbym sie innymi zakladami. Korwin spokojnie lyknie te nowoczesna ona bedzie miala kolo 3%, a Korwin w tym roku 5-6 % i to jest dobry zaklad.
Ja bym jednak z Korwinem to się wstrzymał, bo nigdy nie wiadomo czy nie palnie takiej głupoty, że nawet jego elektorat będzie miał dość. Po za tym bardzo słabe kadry. W Babilonie (audycja TVN 24) poprosili o wywiad jakąś kandydatkę, którą nazywa się polską Thatcher i dziennikarz spytał zupełnie normalnie z jakiego powodu tak się ją nazywa i co wie o żelaznej damie. Dziewczyna oprócz rzucenia, że &quot; Thatcher chyba zniosła podatki&quot; kompletnie nic nie wiedziała, była do tego zdenerwowana strasznie, a na końcu powiedziała, że Janusz (Korwin) bez przerwy rzuca jakieś &quot;głupotki&quot; i w ogóle ona jest niezależna. To była jedynka i zdaje się z dużego miasta. Całkiem ładna, ale widać, że przygotowała się wyłącznie na temat uchodźców i nic więcej. Mówiła też, że chce bronić wartości europejskich i pewno miała na myśli podstawowe wartości o których i mówi Korwin, ale wyszło, że w ogóle chce bronić UE i w końcu dziennikarz zapytał, czy aby nie pomyliła partii z której startuje ???? To jest niestety cały KORWIN. Do tego Kukiz zapowiedział dziś, że &quot;wraca&quot; walczyć więc różnie może być. Może i mieć więcej niż Nowoczesna i bet wejdzie, ale myślę, że lepiej poczekać do ostatniego dnia kampanii, kursy na te partie niszowe nie powinny ostro się zmieniać. Generalnie typ jak najbardziej pod rozwagę, ale lepiej jeszcze tego nie grać teraz.
edit// dzięki phyrz za sprostowanie. Więc ta Pani, o której pisałem to Miriam Shaded, zgadza się. Niewłaściwie dałem jej jedynkę, ale cała reszta się zgadza. Zresztą nie chodzi o nią tylko o przykład, że KORWIN nie ma na listach zawodowych polityków lub nawet osób znających się jako tako na polityce i w każdej debacie można będzie ich zagiąć. Największym zagrożeniem jest jednak Kukiz, który może tak jak w wyborach prezydenckich odebrać elektorat. To będzie walka pomiędzy nimi o tych samych ludzi. Prywatnie gorąco kibicuję Korwinowi bo choć nie zgadzam się z jego poglądami społeczno-obyczajowymi, po prostu mu się to należy, za 25 lat trwania przy swoim. I ma jakiś wyrazisty program, a Kukiz to mydło i powidło. I ciekawe jak to rozpłynęło się poparcie na Kukiza, a na naszym forum rozpłynął się byku, którego swojego czasu pisał co 10 min i nawet sam miał startować z list Kukiza ???? Może startuje ???? wracając do typów myślę, że ten bet na kto lepszy Korwin czy Nowoczesna jest całkiem dobry i na teraz tak, ale Korwin jak i jego elektorat co pokazały wybory prezydenckie jest za bardzo nieprzewidywalny.
 
Do góry Bottom