>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie 2020

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jeszcze może być ciekawie z tymi protestami, bo tych będzie ogromna liczba. Podobno istnieje nawet szansa powtórzenia wyborów.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Sądy mają jakiś czas na rozpatrzenie protestów i w przypadku jakby nie zdążyły, to wtedy wybory trzeba powtórzyć. Wiadomo, że najprawdopodobniej do tego nie dojdzie, ale całkiem wykluczyć tego raczej też nie można. Oczywiście nawet jeśli, to na zakłady to już nie powinno mieć żadnego wpływu, bo bukmacherzy szybciej to rozliczą.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sądy mają jakiś czas na rozpatrzenie protestów i w przypadku jakby nie zdążyły, to wtedy wybory trzeba powtórzyć. Wiadomo, że najprawdopodobniej do tego nie dojdzie, ale całkiem wykluczyć tego raczej też nie można. Oczywiście nawet jeśli, to na zakłady to już nie powinno mieć żadnego wpływu, bo bukmacherzy szybciej to rozliczą.
Nie sądy a Izba Kontroli Nadzwyczajnej SN i przy takiej różnicy protesty wyborcze mogą być uznane, ale Izba orzeknie, że nie miało to wpływu na ważność wyborów... Więc nie wiem po co to piszesz, żeby dać bukom dodatkowy pretekst do przetrzymywania naszych pieniędzy ? Nie mieszaj ludziom w głowie...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Więc nie wiem po co to piszesz, żeby dać bukom dodatkowy pretekst do przetrzymywania naszych pieniędzy ? Nie mieszaj ludziom w głowie...
Gdybyś miał IQ wyższe niż 80 to umiałbyś przeczytać to co napisałem, że to i tak nie będzie miało wpływu na zakłady, bo bukmacherzy wypłacą wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jeszcze może być ciekawie z tymi protestami, bo tych będzie ogromna liczba. Podobno istnieje nawet szansa powtórzenia wyborów.
Tak na bank.
Pół miliona głosów różnicy a będzie powtórka bo kilka tysięcy osób kart nie dostało.
Owszem SN może przyznać, że dana skarga jest słuszna ale bez wpływu na wynik wyborów.

Platformie polecam zaakceptować to co się wydarzyło. I widocznie Polakom nie jest źle skoro bo tyłu podobno fatalnych latach rzadow nadal jest ponad 10 mln obywateli, którzy głosują na Dude tzn, że z tą platforma jest jeszcze gorzej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dokładam następujące bety:

Duda vs Trzaskowski ( 2 handicap +3,5%) kurs 1,70 buk: STS ✅ ✅ ✅
Duda vs Trzaskowski (2 handicap +2,5%) kurs 2,01 buk: STS ✅✅✅
Duda vs Trzaskowski frekwencja pow. 63,5% kurs: 1,95 buk: LVBET ✅✅✅

Uwaga w LVBET chyba są limity dla wszystkich. Przepuściło mi tylko 160zł, a nie mam tam limitów. Ale jak widzicie linia i kurs jest piękna... Pow 63,5% a więc mniej niż w I turze. Z kolei w STS są znakomite kursy. Pograłem dodatkowo +3,5% co jest już jak dla mnie super bezpieczną linią i kurs całkiem niezły na to...

Jedyne co to zakład jest dziwnie opisany bo jest Duda -3,5 vs Trzaskowski i pograłem na Trzaskowski i w zakładach mam Trzaskowski -3,5 więc mam nadzieję, że nie chodzi, że ma on mieć więcej niż 3,5 od Dudy. Za chwilę zapytam na czacie.

edit// wyjaśnione na czacie - wszystko ok - tak jak podawałem - linie w STS na tą chwilę jeśli chodzi i handicapy są najlepsze, a na frekwencję w LVBET, ale tam limity
Przez cały temat uzasadniałem te bety natomiast tutaj tylko podsumowanie... Weszły mi te i inne bety jakie podawałem w temacie - jeszcze Betfan i różnica między kandydatami poniżej 2,75%

Sondaże się bardzo przydały do analiz... Można było wyłapać, szczególnie 2 tyg. temu niezłe kursy nawet na linie na frekwencję over 65,5%... Większość osób podawała dobre typy... Zdarzył się raz albo dwa ktoś kto chciał grać under 68% i mu to nie weszło, osoby nie wierzące w sondaże i grające handi na Dudę - 2,5% żeby zrobić na złość sympatykom Trzaska, ale... generalnie większość dobrze typowała... Jestem bardzo zadowolony... Myślałem, że różnica między kandydatami będzie mniejsza - ok 1% więc tu się pomyliłem i do końca musiałem drżeć o linię +2,5% , ale z 2 strony zaraz po zagraniu tego w Fortunie wycofałem wszystkie te bety bo stwierdziłem, ze może być ciężko i główne stawki poszły na +3,5% ....:) Więc w sumie było ok... Frekwencja kolejny raz po za liniami buków...

Były owszem limity, ale można było zagrać za tyle co się chciało... W ostateczności przejść się po punktach naziemnych... Ale i były jak pisaliście buki internetowe co nie dawały limitów... Dziękuję paru osobom z tematu, że swoimi wpisami utwierdziły mnie w przekonaniu, że dobrze gram co pozwoliło mi zwiększyć stawki... Cieszę się, że wszyscy wspólnie zarobiliśmy kasę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
o 23 w STS Trzaskowski w lublinie z handi -0,5 był już po 2,35 z czego skrzętnie skorzystałem
Niestety smutne jest to, że śmieciowi bukmacherzy typu lvbet,noblebet,totalbet,betfan limitują w moment każdego kto postawi zakład za więcej niż 1000. W obecnych realiach zagrać kupon w legalnym buku za 2,3 tys złotych to rzecz bardzo karkołomna.
Wniosek jest jeden bukmacherzy nie lubią grających za większe stawki, zdecydowanie za to preferują 5 złotowych Januszy...
Pozdrawiam nielicznych merytorycznych z działu!
Co do tych limitów to nie do końca tak jak piszesz... Limity nie dotyczyły poszczególnych graczy tylko były po prostu na wybory i u wszystkich dla wszystkich... Z tego co wiem także u zagranicznych jak Unibet czy Betson też byly... W bah ktoś pisał, że zagrał za 6tyś, ale był kurs 1,45 no ale może bah nie miał żadnych limitów... Wracając do polskich w STS bez problemu zagrałem za 500zł a myślę, że i do 4000 by tez można było spokojnie... W ostateczności zawsze można było się przejść po naziemnych i tu to naprawdę raczej by nie było limitów... Co by nie mówić jak ktoś by chciał pograć mocno dałby radę przez te 2 tyg... I limity były na bet po określonym kursie i linii, a to zmieniało się codziennie wiec nawet teoretycznie po te 150-200zł codziennie można było uzbierać... Sposoby były...
 
M 0

marcin.kowalsk

Użytkownik
Cześć, mam do Was dwa pytania...
na jakie rzeczy polityczne czy inne poza wyborami warto jest zwracać uwagę ,żeby sobie dorobić?
Powiem Wam,że przyglądałem się typom na piłkę nożną i raz się wygrywa, drugi raz przegrywa, słabo w ciul.
Jeśli chodzi o walki typu ksw to też róznie bywa bo czasami same oczywistości a czasami niespodzianki.

Potem widzie się ludzi grających "pewniaka" za grubo z piłki po kursie 1.4 pln i topią gruby hajs (ja też tak robiłem kiedyś)

Teraz wpadłem na wybory, popatrzyłem pomyślałem i zagrałem frekwencję bo zwycięstwa się bałem . Oczywista oczywistość to dla mnie było tylko kwestia była jak duża frekwencja będzie (które linie wejdą) i weszły nawet największe hardory) ich nie grałem) akurat).
swoje zarobiłem i zastanawiam się co poza sportem można analizować,żeby miało to sens.


druga sprawa... bardziej na priv pewnie. Chcę z betclic wypłacić kilka k. jakoś na jakieś zagraniczne konto można ? albo jakiś bankomat czy inne btc. ? :)
 
Do góry Bottom