>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015) - dyskusja polityczna

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jako forumkowy zwolennik PO gratuluję Panu Dudzie i jego wyborcom. Mam nadzieję, że rzeczywiście zakończy ten spór polsko - polski, ale przede wszystkim czego obawiam się najbardziej - nie podniesie podatków, albo innych obciążeń dla przedsiębiorców żeby znaleźć kasę na te wszystkie ulgi na dzieci, stoczniowców, górników i obniżenie wieku emerytalnego (oczywiście chodzi o podpisywanie takich ustaw bo sam jako Prezydent nic nie może). Prawie ponad 70% wyborców JKM głosowało na Dudę, a jak wiemy głównym programem JKM było właśnie obniżenie podatków więc zobaczymy czy ci co głosowali na Dudę byli idiotami czy geniuszami. Ja zawsze będę szanował Prezydenta nawet Dudę, bo szanując Prezydenta szanuje się Naród Polski i nie będę go wyzywał ani obrażał w stylu &quot;bronek odstrzelony&quot;; tak jak szanowałem Profesora Lecha Kaczyńskiego.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
52% uratowalo ten kraj przed kolejnym &quot;genialnym&quot; wyborem oglupionych do granic mozliwosci popierdolencow i ten kraj przed totalna zaglada
wlasciwie to glownie ludzie mlodzi pogonili szoguna,bo stare glaby jak byly tepe tak sa tepe nadal
zwlaszcza cieszy to z tego powodu ze w ciagu ostatniego tygodnia we wszelkich tvnach,tvp,wp,onetach i innych gownach wyborczych przechodzili sami siebie aby tylko zmusic swoich tepych ale wiernych idiotow do zaglosowania na jedyny WlaScIwy wybor

warte tez sa uwagi wyniki z Chicago - 90% Duda!
jak widac z dala od polskiego burdelu,od najglupszego spoleczenstwa w europie,
z dala od wszelkich warsaw shore,celebrity splash i rezizmowych mediow ludzie potrafia myslec
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
ANDRZEJ DUDA TO SIE UDAŁO!
Słyszałem opinie &quot;ekspertów&quot; że to słaby kandydat, że nie ma szans, że Prawo i Sprawiedliwość już nigdy nic nie wygra. Słyszałem tak wiele bzdur. Wczorajszy dzień był dla mnie najszczęśliwszym od dawien dawna. Polska otworzyła oczy, przestaliśmy wierzyć w straszenie Kaczyńskim, Macierewiczem. To piękny dzień dla kraju, mamy Prezydenta którego nie będziemy się wstydzić, wykształconego, mądrego, energicznego! Wierzyłem od początku, chociaż pojawiał się strach gdy kłamano, atakowano Dude w sposób nie fair. Robiono wszystko by Komorowski wygrał, na każde spotkanie z wyborcami jeździł TVN czekając na potknięcie Andrzeja, ale to im się nie udało. #Czuje Zmiane, tak właśnie! Dziś zaczyna się wszystko na nowo, to był pierwszy krok, na jesień walczymy o przejęcie Sejmu. I to się uda, tak jak udało się wygrać wczoraj.
A co robi teraz Prezydent Duda? Znowu jest wśród ludzi, rozdaje kawe pod metrem. ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Polonia amerykańskia i kanadyjska zawsze na +
brawo, brawo, brawo!
bronek- czas na emigrację!!
https://www.youtube.com/watch?v=VgQQKbqF56M
się dobrali ???? http://tomaszlis.natemat.pl/134813,prezydencie-pobudka
Jeszcze nigdy w politycznej historii tak wielkiego zainteresowania nie budziły wybory, których wyniki wszyscy znają. Wybory prezydenckie w roku 2015 wygrał Bronisław Komorowski. A teraz poekscytujmy się trochę kampanią wyborczą.
 
N 31

nocoty

Użytkownik
No i PO Bulu. Teraz wszyscy z upragnieniem czekają aż Duda obniży podatki. Ale jak komor był preziem, to oczywiście mówili, że to nie leży w gestii prezydenta itd.. Kampania straszenia pisem już się zaczęła. Wszyscy dociekają gdzie jest Jarek. Szok i niedowieżanie. Czekam tylko na harakiri karolaka.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
No i PO Bulu. Teraz wszyscy z upragnieniem czekają aż Duda obniży podatki. Ale jak komor był preziem, to oczywiście mówili, że to nie leży w gestii prezydenta itd.. Kampania straszenia pisem już się zaczęła. Wszyscy dociekają gdzie jest Jarek. Szok i niedowieżanie. Czekam tylko na harakiri karolaka.
Oby tak dalej! Przecież oni dalej nie zauważyli że to nie skutkuje i przez to przegrali.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No i PO Bulu. Teraz wszyscy z upragnieniem czekają aż Duda obniży podatki.
Oby tylko nie podwyższył to już będę się cieszył, a w kolejce stoją matki z dziećmi po 500zł, Piotr Duda i jego związki no i ludzie z obniżeniem wieku emerytalnego. Obawiam się, że dopiero teraz zobaczymy co to socjalizm, ale karty i tak będzie rozdawał na jesieni Kukiz - z kim wejdzie w koalicję tak będzie rządził, a jak z nikim nie wejdzie to czeka nas poważny kryzys państwa, finansów i wszystkiego bo kraj nie rządzony i z zamętem jest gorszy niż nawet źle rządzony. Tak naprawdę ja już nie boję się PiSu bo tam mimo wszystko są zawodowi politycy, jacyś tam eksperci, ale eksperci i PiS jest przewidywalny i racjonalny (mimo wszystko), ale muzyk - Pan Kukiz co już udowodnił w dniu ogłoszenia wyników sondażowych I tury i w czasie potyczki z Korwinem - jest emocjonalny, nie przewidywalny i bardzo możliwe, że się &quot;obrazi&quot; i z nikim nie wejdzie w koalicję, a wtedy będzie dramat bo ani PO ani PiS nie będą mogły rządzić samodzielnie.
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Tu sie musze z Toba zgodzic - z jednej strony jestem za Kukizem, bo nie jest &quot;zawodowym&quot; politykiem, bo nie idzie do koryta w celu zarabiania dla siebie pieniedzy. Z drugiej strony, obawiam sie ze jesli wygralby wybory, co wcale nie jest niemozliwe (wyborcy PO, niezadowoleni z ich rzadow raczej nie zaglosuja na PiS tylko na Kukiza), to nie bedzie on mial pomyslu na rzadzenie, wszak nie sztuka jest wejsc do sejmu jako antysytemowiec, tylko bedac antysytemowcem miec jakis pomysl na rzadzenie i konsekwentnie go realizowac. Wszystko zalezy od tego jakimi ludzmi sie Kukiz otoczy i kogo wprowadzi do sejmu. Wiadomo, ludzi z ulicy nie wezme, tylko politykow z innych partii i wszelakich specjalistow, wtedy sila rzeczy sam bedzie elementem systemu przeciwko ktoremu wystapil. JOWy nie sa lekiem na cale zlo w tym kraju, musi miec pomysl na uporzadkowanie gospodarki, polityki finansowej oraz socjalnej. Czuje ze jego polityka to bedzie mieszanka Korwina plus troche z PiSu plus troche &quot;antysystemowosci&quot;. Ciekawe co z tego wyjdzie, zeby sie nie okazalo na jesien ze Kukiz wygra, a na opozycji bedzie koalicja POPiS, to by byly jaja ???? .
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Oby tylko nie podwyższył to już będę się cieszył, a w kolejce stoją matki z dziećmi po 500zł, Piotr Duda i jego związki no i ludzie z obniżeniem wieku emerytalnego. Obawiam się, że dopiero teraz zobaczymy co to socjalizm, ale karty i tak będzie rozdawał na jesieni Kukiz - z kim wejdzie w koalicję tak będzie rządził, a jak z nikim nie wejdzie to czeka nas poważny kryzys państwa, finansów i wszystkiego bo kraj nie rządzony i z zamętem jest gorszy niż nawet źle rządzony. Tak naprawdę ja już nie boję się PiSu bo tam mimo wszystko są zawodowi politycy, jacyś tam eksperci, ale eksperci i PiS jest przewidywalny i racjonalny (mimo wszystko), ale muzyk - Pan Kukiz co już udowodnił w dniu ogłoszenia wyników sondażowych I tury i w czasie potyczki z Korwinem - jest emocjonalny, nie przewidywalny i bardzo możliwe, że się &quot;obrazi&quot; i z nikim nie wejdzie w koalicję, a wtedy będzie dramat bo ani PO ani PiS nie będą mogły rządzić samodzielnie.
Tak, tak, wiemy to juz wszyscy. W kazdych mediach nam to juz wmawiano, Kazdy &quot;ekspert&quot; od profesorow Kikow, Naleczow, Markowskich po ... muzycznych frustratow pokroju Malenczuka czy pseudo dziennikarskie postacie takie jak Lisy, Kraski mowili nam to juz bilion razy, ze ludzie ktorzy gosowali na Kukiza to sa jacys debile, idioci, kretyni bez wiedzy, niewyksztalceni, ze wsi, bez osiagniec, bez zaslug, margines spoleczensta, szemrani spod ciemnej gwiazdy, &quot;taksowkarze&quot;, zlomiarze sprowadzajacy samochody z zagranicy, frustraci, bezdomni, cpuny, wariaci, pedaly, nie znajacy sie na polityce, nie znajacy sie na zyciu, nie znajacy sie na niczym, nie warci zlamanego grosza, emocjonalnie niepelnosprawni ... no a &quot;my&quot; ktorzy glosowalismy za jedyna sluszna partia i jedynym &quot;slusznym&quot; kandydatem to przeciez sama inteligencja, same tegie glowy, z sukcesami, z osiagnieciami, wyksztalceni z miast (i to w dodatku tych powyzej 250k ludzi), w swiecie obyci, znajacy jezyki (i to nie jeden lecz wiele tysiecy), walczacy o prawde, kulturalni, prawdomowni, milujacy bliznich, szanujacy innych ludzi, walczacych przeciez o &quot;demokracje&quot; w ktorej kazdy moze miec wlasne zdanie... no chyba, ze ten &quot;kazdy&quot; to ... debil, idiota, frustrat muzyczny, emocjonalny kretyn ktory nigdy nic nie osiagnal, moher co chodzi do kosciola bo tak mu sie podoba, co glosno mowi o rzeczach dla zwyklych ludzi waznych ... itd itp... dla nich nie ma w tym kraju demokracji, dla nich powinny byc wiezienia i wariatkowo, bo przeciez &quot;kraj rzadzony zle i tak jest lepszy&quot; ???? ...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tu sie musze z Toba zgodzic - z jednej strony jestem za Kukizem, bo nie jest &quot;zawodowym&quot; politykiem, bo nie idzie do koryta w celu zarabiania dla siebie pieniedzy. Z drugiej strony, obawiam sie ze jesli wygralby wybory, co wcale nie jest niemozliwe (wyborcy PO, niezadowoleni z ich rzadow raczej nie zaglosuja na PiS tylko na Kukiza), to nie bedzie on mial pomyslu na rzadzenie, wszak nie sztuka jest wejsc do sejmu jako antysytemowiec, tylko bedac antysytemowcem miec jakis pomysl na rzadzenie i konsekwentnie go realizowac. Wszystko zalezy od tego jakimi ludzmi sie Kukiz otoczy i kogo wprowadzi do sejmu. Wiadomo, ludzi z ulicy nie wezme, tylko politykow z innych partii i wszelakich specjalistow, wtedy sila rzeczy sam bedzie elementem systemu przeciwko ktoremu wystapil. JOWy nie sa lekiem na cale zlo w tym kraju, musi miec pomysl na uporzadkowanie gospodarki, polityki finansowej oraz socjalnej. Czuje ze jego polityka to bedzie mieszanka Korwina plus troche z PiSu plus troche &quot;antysystemowosci&quot;. Ciekawe co z tego wyjdzie, zeby sie nie okazalo na jesien ze Kukiz wygra, a na opozycji bedzie koalicja POPiS, to by byly jaja ???? .
Szans na to, żeby Kukiz samodzielnie zdobył więcej niż ma PO lub PiS czyli musiałby coś zakręcić ok 40% raczej nie ma, a nawet wtedy i tak brakowało by mu jeszcze 10%, więc samodzielnie to nie ma żadnych szans, zresztą samodzielnie jeszcze nigdy nikt w tym kraju nie rządził. Ja myślę, że PO zdobędzie jakieś 30%, PiS jakieś 40% i Kukiz jakieś 20%, i reszta pozostałe. W takim układzie może się związać tak z PiSem jak i PO. Tradycja nakazuje żeby ze zwycięzcą czyli PiSem, ale jeśli coś odwali w czasie kampanii czy już jak wejdzie, coś naprawdę idiotycznego np. wezwanie do zbrojnej rewolucji (to oczywiście political fiction - nie życzę Polsce żeby tak się stało) to wtedy mogę sobie wyobrazić nawet koalicję PO-PiS co dzisiaj jednak jest raczej niewyobrażalne. Zresztą jak by Kukiz zrywał koalicję za koalicją czy by się z nikim nie dogadał to kto wie czy nie będzie PO-PiSu. O ile starsze pokolenie w PiSie - Jaro, Maciarewczi czy w PO - Komor, Kopacz, Tusk nie jest się w stanie dogadać to młodsze z Dudą na czele jak najbardziej, bo w gruncie rzeczy to są podobni ludzie mentalnościowo. Generalnie uważam, że Kukiz byłby świetnym opozycjonistą w sejmie i przyglądał się władzy, ale jako współrządzący niekoniecznie.
Tak, tak, wiemy to juz wszyscy. W kazdych mediach nam to juz wmawiano, Kazdy &quot;ekspert&quot; od profesorow Kikow, Naleczow, Markowskich po ... muzycznych frustratow pokroju Malenczuka czy pseudo dziennikarskie postaci takie jak Lisy, Kraski mowili nam to juz bilion razy, ze ludzie ktorzy gosowali na Kukiza to sa jacys debile, idioci, kretyni bez wiedzy, niewyksztalceni, ze wsi, bez osiagniec, bez zaslug, margines spoleczensta, szemrani spod ciemnej gwiazdy, &quot;taksowkarze&quot;, zlomiarze sprowadzajacy samochody z zagranicy, frustraci, bezdomni, cpuny, wariaci, pedaly, nie znajacy sie na polityce, nie znajacy sie na zyciu, nie znajacy sie na niczym, nie warci zlamanego grosza, emocjonalnie niepelnosprawni ... no a &quot;my&quot; ktorzy glosowalismy za jedyna sluszna partia i jedynym &quot;slusznym&quot; kandydatem to przeciez sama inteligencja, same tegie glowy, z sukcesami, z osiagnieciami, wyksztalceni z miast (i to w dodatku tych powyzej 250k ludzi), w swiecie obyci, znajacy jezyki (i to nie jeden lecz wiele tysiecy), walczacy o prawde, kulturalni, prawdomowni, milujacy bliznich, szanujacy innych ludzi, walczacych przeciez o &quot;demokracje&quot; w ktorej kazdy moze miec wlasne zdanie... no chyba, ze ten &quot;kazdy&quot; to ... debil, idiota, frustrat muzyczny, emocjonalny kretyn ktory nigdy nic nie osiagnal, moher co chodzi do kosciola bo tak mu sie podoba, co glosno mowi o rzeczach dla zwyklych ludzi waznych ... itd itp... dla nich nie ma w tym kraju demokracji, dla nich powinny byc wiezienia i wariatkowo, bo przeciez &quot;kraj rzadzony zle i tak jest lepszy&quot; :grin: ...
Okazało się, że wśród wyborców Kukiza ponad 40% to byli ludzie z wyższym wykształceniem więc ja bym nie obrażał jego elektoratu. Zagłosowało na niego mnóstwo Polonii. Sam Kukiz to fajny facet, szczery i dobroduszny i patriota, ale on jeden nie będzie tylko musi wprowadzić ludzi i wszystko zależy kim się będzie otaczał, komu zaufa i kto go nie wykorzysta. No i jeśli będzie podejmował ważne decyzje emocjonalnie - to będzie tragedia, bo decyzji emocjonalnych nie powinien podejmować nawet szef mający jednego pracownika, a co dopiero szef całego kraju mający miliony pracowników ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
wszystko zależy kim się będzie otaczał, komu zaufa i kto go nie wykorzysta.
No i co do tego to sie z Toba zgodze... ????
Jednak mentalnosc ktora pokazuja i politycy, i wyborcy w stylu &quot;Nie mozna byc politykiem bez doswiadczenia politycznego&quot; jest dla mnie kretynska. Jakby tak bylo to w kolko rzadzili by nami ci sami ludzie, bo inni nie maja w tym doswiadczenia... ????
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
PAP
‏@PAPinformacje
Kancelaria Prezydenta wycofuje z konsultacji projekt ustawy dot. możliwości przejścia na emeryturę przez osoby z 40-letnim stażem
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobry wpis z fejsa:
Z cyklu &quot;Wulgarne podejście do polityki&quot; Emotikon smile
Po wczorajszym spektakularnym wypierdoleniu(dlatego spektakularnym, że AD pół roku temu nikt nie znał, a BK miał 65% poparcia) pana Borata Komorowskiego z funkcji prezydenta miałem sobie dać spokój z wpisami politycznymi..
Niestety odpaliwszy rano laptopa natknąłem się na cały zbiór pięknych wpisów ludzi, którzy kompletnie nie dyskutowali na tematy polityczne. Siedzieli jak mysz pod miotłą i czekali, aż jaśnie pan Borat przyklepie drugą kadencję. Ludzi, którzy pewnie nie byli w stanie dyskutować, bo nie mieli zdania, nie wiedzieli jak, nie chcieli, nie musieli, nie robili tego, bo teoretycznie polityka ich nie interesuje...
Aż tu nagle JEB Z DZIDY. Komorowski zmienia robotę i bierze kredyt. I zaczęło się...Lament jak skurwisin.
Znowu ***** Smoleńsk! Kaczyński! Macierewicz! Rydzyk! Będzie policja religijna! Koniec świata! Smoleńsk *****!Trza się pakować i uciekać! Brzoza! Gdzie jest krzyż! PiSiory idą po władzę!
Nic mnie tak nie cieszy jak właśnie ten lament. Nagle powyłaziły z nory bezmyślne lemingi i napierdalają stereotypowymi hasłami prosto z reżimowych stacji i portali...
Ciekawe, który z Was, drogie Lemingi ma w ogóle pojęcie o czym pisze? Skąd u Was to zacietrzewienie w stosunku do PiSu? Co Wy wiecie o rządach PiSu? Co Wy wiecie o Macierewiczu? O Kaczyńskim? Co wiecie o polityce jako takiej? To co przeczytaliście na stronie GWiazdy Śmierci? Wysłuchaliście Jarusia Kuźniara? Albo w TVP Info przekazali Wam co jaśnie panująca Platforma kazała.
Odpowiem Wam. CHUJA WIECIE! Emotikon smile
Pierdolicie kocopoły o religii, o obowiązkowych książeczkach z podbitymi mszami itp. Wydaje Wam się, że jesteście zabawni i postępowi. Że będzie katolicka propaganda.
Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam tego typu &quot;argumenty&quot;. Ja, gość, który od 20 lat jest zadeklarowanym ateistą, z kościołem mi nie po drodze...gość co nawet mgr pisał o krytyku chrześcijaństwa, tego zagrożenia nie widzę. Nie przypominam sobie żeby za PiSu, państwo polskie, było wyznaniowe.
Pierdolicie o Macierewiczu, że oszołom...że idiota. Niesiołowskiego - piewce miłości - widzieli? Widzieliście kiedyś Antka Macierewicza pieniącego się, obrażającego ludzi na około? Wiedzieliście, że ten facet rozpracowywał komunistyczną agenturę i chciał wprowadzić dekomunizację, dzięki której nie byłoby politycznych ścierw w PL? Facet, który od 2010 zajmuje się Smoleńskiem, bo widzi, że coś jest nie tak. Szkodzi komuś? Próbuje wyjaśnić katastrofę, która do tej pory nie jest wyjaśniona w 100%, a państwo polskie nie ma ani wraku, ani oryginałów skrzynek. Nie ma nic. Bo Polska istnieje teoretycznie, jak powiedział był minister spraw wewnętrznych...który nota bene kazał podpalić budkę koło Ambasady Rosji..od taka prowakacyjka, żeby upierdolić Narodowców.
Pierdolicie o Kaczyńskim. Co o nim wiecie? Prócz tego, że jest starym kawalerem, nie ma kota, nie miał rachunku bankowego...Znowu Wam się wydaje, że jesteście postępowi, nowocześni, europejscy...bo Wam w TVN tak powiedzieli.
Pierdolicie o pukaniu o 6 do drzwi itp...Szkoda tylko, że za rządów PO staliśmy się najbardziej inwigilowanym społeczeństwem w UE. Że podsłuchuje się najwięcej rozmów, że areszty tymczasowe wydłuża się za byle pierdołę, że ludzie giną, bądź są pobici z rąk policji, a ta policja jest bezkarna.
Także taka moja rada. Zanim napiszecie bzdury...POMYŚLCIE. Bo chuja się znacie, a tylko się kompromitujecie...
I piszę to ja - gość, który z PiSem nie ma nic wspólnego. Nigdy na nich nie głosował, a wczorajsze wybory traktował jako wybór mniejszego zła. Rozumiem, jak ktoś ma poglądy lewicowe...i pisze merytorycznie o takim, a nie innym wyborze, tyle...że nie widziałem ani jednego takiego wpisu Emotikon smile
Ot, lemingi...po prostu jesteście lemingami. Idziecie jeden za drugim w przepaść...BEZMYŚLNIE Emotikon smile
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom