>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

I 365

iczasopisma

Użytkownik
&quot;Zuchwała próba zamachu na prezydenta&quot; ???? Tak myślałem, że w desperacji ekipa trzymająca władzę coś jeszcze odpali w ostatnim dniu.
Lemingi to kupią, ale tak żenujący manewr zmobilizuje też myślących pod prąd.
Typ na frekwencję Adamo może wejść, ale zauważmy, że pogoda na ścianie wschodniej będzie do dupy - ma padać.
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
Ściana wschodnia bastiony jarko-antko-tadeusza takze frekwencja wjezdza w 99%.pedofile mobilizacje z ambony wykonają i deszcz nie będzie straszny
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
porównywarki kursów nie podają ofert chyba z wyjątkiem oddschecker, może ktoś wie u którego buka są są handicapy. zagrałem już komora 2,2 bah, ale chce jeszcze jakiś dodani handicap
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Komorowski wygra 2,00 @ Unibet
W tych wyborach zamierzam głosować na Dudę, ale jakoś nie widzę porażki Komorowskiego. W ostatnich dniach w mediach mamy do czynienia z ogromną propagandą. Propagandą która ma na celu wylansować Komorowskiego, a z drugiej strony pokazać Dudę jako nieodpowiedzialnego, niepoważnego za którym stoi Macierewicz, Kaczyński itd. Prym tutaj wiedzie TVN24 ale Polsat czy TVP próbują dzielnie dotrzymywać im kroku. Spójrzmy co się dzieje. Na jaw wyszły nowe taśmy, Bieńkowska mówi że Piechociński ma w dupie górników (cytuje). Później mówi że &quot;tylko idiota pracuje za 6000 zł na miesiąc&quot;. A ile o tym mówiono w mediach? Za to że Duda gdzieś tam pracował w Poznaniu jest wałkowane przez 1,5 tygodnia. Zobaczmy jak dzień czy dwa dni temu byli obaj przedstawieni w Faktach. Komorowski jaki cudowny mąż stanu, od zarania dziejów walczący o Polskę. Duda natomiast w 100% przedstawiany od strony negatywnej. Cała ta nagonka ma być uwiarygodniona zapraszaniem &quot;niezależnych&quot; specjalistów - ekonomistów którzy uważają pomysły Dudy za niedorzeczne. Tacy niezależni ale nie powiedzą już w komitecie poparcia którego kandydata są. To co się dzieje dzisiaj to masakra. Najpierw jakiś podstawiony ziomek atakuje prezydenta, a potem wcale nie skuty, uśmiechnięty wsiada do samochodu. Później na scenie jakiś ziomek wykrzykuje coś za Bronkiem. Dodajmy że to spotkanie w Toruniu było na jakimś zamkniętym placu, aby tam wejść trzeba było być na liście. Tak by nie było żadnych niewygodnych pytań i Komorowski nie walnął jakiegoś babola. Parę razy wyszedł do ludzi i widzieliśmy co z tego wyszło. Serio wierzycie że wpuścili by tam takiego gościa bez sprawdzenia? TO JEST CZYSTA PROPAGANDA. Tylko po to by oczernić PIS. Hadacz też był podstawiony - biedaczek który miał udawać osobę oszukaną przez PIS. Reasumując, to jeden i drugi ma twardy elektorat. Moim zdaniem zadecyduje ta cała propaganda z którą mamy do czynienia w ostatnich dniach. I mimo że głosuję na Dude to uważam że będziemy (niestety) zmuszeni na kolejne 5 lat rządów tego nieudacznika.


Frekwencja - over 51,5% 2,05 @ STS
Jeszcze taki typ bez większej analizy, tak trochę na &quot;czuja&quot;. Frekwencja w tych wyborach będzie najwyższa od kilku lat i myślę że over jest do pokrycia.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Ja już swój typ przedstawiłem wcześniej.
Dla przypomnienia:
była to wygrana Dudy z handi (-1,5)
Niemniej, Panowie! Nie dajcie się nabrać na to, że elektorat Komora został w domu, a w niedzielę ruszy do urn. To mit! Przeanalizujcie sobie wyniki PO osiągane w zeszłym roku. To są osiągi gorsze niż wynik Komorowskiego w I turze. Gdzie wtedy był ten rzekomy elektorat? Do tego moim zdaniem, on miałby jeszcze większą stratę gdyby postkomuniści nie odwrócili się od Ogórek. Piszecie o gigantycznej frekwencji tylko pamiętajcie, że jakaś 1/4 antysystemowców nie pójdzie na wybory.
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
wszyscy widzą co się dzieje np. w tych ostatnich godzinach na typ info, 25 lat po rzekomym obaleniu komuny. widać to po doborze komentatorów , właśnie oglądałem komentarz Ordyńskiego, tragedia. widać kto wybrał całą KRRiT. głosuję na Dudę, więc być może moje widzenie jest spaczone, ale uważam że Bronisław K wygra
Ale to temat bumkacherski , więc podbijam prośbę,szczególnie do alianta, który buk daje handicapy, tylko że ja chcę + na Komorosia
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Frekwencja powyżej 51,5% kurs: 2,05 buk: STS ✅✅✅✅ (ból serca, że bul przegrał ???? , ale gratuluję Panu Dudzie i mam nadzieję, że rzeczywiście coś zrobi żeby zakończyć tą wojnę polsko-polską, a bukmachersko zarobiłem sporo kasy, żałuję tylko, że jeszcze mocniej tego nie zagrałem, byłem naprawdę pewien tego typu)
Oj przyłożyłem mocno te wszystkie overy na frekwencję. O ile granie na Dudę czy Komora nie ma dla mnie najmniejszego sensu bukmacherskiego, a wszyscy głosujący na Dudę i grający na Komora kierują się tzw syndromem kibica czyli gram przeciw swojemu zespołowi bo jak wygra nie będzie mi żal straconej kasy, jak przegra - pocieszę się chociaż wygraną; to overy frekwencyjne są świetne. Sondaż za sondażem podaje wyniki 58% czy 72%, ale i bez tego widać czym przez ostatnie 2 tygodnie żyją Polacy. Ma być ładna pogoda (najnowsze informacje), prawie wszędzie słonecznie. Mobilizacja jednego i drugiego elektoratu będzie ogromna. To są też najbardziej takie &quot;ludzkie&quot; wybory, bo głosuje się na konkretnego człowieka, ale też na naszej spolaryzowanej scenie politycznej na jeden z obozów - PO albo PiS, do tego wszyscy, którym się żyje w miarę dobrze będą głosowali na Komora, a wszyscy, którym nie żyje się za dobrze na Dudę (w wielkim uproszczeniu). Media też zrobiły swoje, jak nawet ktoś się nie interesował specjalnie polityką musiał zacząć. Nie chcę też przytaczać argumentów podanych przy wcześniejszych typach - historycznych, jak wysokie frekwencyjnie były II tury. W zasadzie tylko ta z 2010 r. gdzie było ok. 51% była najniższa, ale wybory jak pamiętamy rozstrzygały się wtedy w cieniu wielkiej tragedii (nie było jeszcze &quot;wybuchów i mgły&quot;) w bardzo spokojnej atmosferze, nie tak jak dzisiaj. W obawie o złamanie ciszy wyborczej część buków, szczególnie polskich może wycofać rynki o północy więc lepiej obstawiać teraz.
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
over 51,5 wydaje się pewny, ale który internetowy buk daje totale, proszę o info, pomijając Sts, Fortunę, Milenium i totolotek
mobilizacja jest wściekła, będzie frekfencja
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
do: thierryhenry
Czy ty tępy lemingu wiesz co w tym umęczonym przez *****ane władze kraju uczyniły kreatury takie jak: Szczurek, Kapica, Miro, Rycho i reszta p...lonej ekipy od afery hazardowej? Masz pojęcie co się wokół Ciebie dzieje, czy jesteś tylko tępym ch...em, jak mawiał kultowy kpt. Bomba?
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
do: thierryhenry
Czy ty tępy lemingu wiesz co w tym umęczonym przez *****ane władze kraju...



Gdzie byl Jarek jak jego brat walczyl o kraj?? Manekinie z Pis-uaru wyjety, gdybys przesunal strone troszke wyzej bys zobaczyl iz jestem czescia elektoratu p. KUKIZA. Manekinie qowalsii nie zaglosuje ani na wspierajacych pedofilow w czarnych sukienkach ani na złodzieji. Pamietaj aby do 10 przeslac skladke do torunia.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Gratuluję wszystkim, którzy zarobili na wyborach. Zwłaszcza tym, którzy postawili na Dudę gdy kurs na niego oscylował w granicach 5-6 zł.
Mój typ wszedł (najprawdopodobniej):
Wygrana Dudy z handi -1,5
czekam na wyniki drugiego:
liczba wygranych województw:
Bronisław Komorowski (-1,5) vs Andrzej Duda
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
Mistrzu poczekajna oficjalne wyniki juz zrobilo sie 51, 7 dudy a dopiero 38 okregow na 51. Wygrac wygral ale handi zagrozone
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Fakt, może trochę się pospieszyłem ???? ale są już wyniki z 46 okręgów i przewaga Dudy wzrosła do 5%, więc już nie ma raczej szans żeby to stopniało poniżej 1,5%.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Nieoficjalnie, ale bardzo pewne i sprawdzone źródło:
51/51: Duda 51,55% Komorowski 48,45% frekwencja 55,34% nieważne 1,47%
W liczbach bezwzględnych:
Duda 8 630 627
Komorowski 8 112 311
Gratulacje dla wszystkich, którym weszły typy, a było tego sporo ????
I do jesieni, oby równie udanej.
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
@Adamo80
Pomyliłem się i co w związku z tym ? Mimo wszystko uważam, że granie typu na frekwencje to zwykła loteria a nie żaden przemyślany typ.Twoje przewidywania sprawdzają się w 100% znawco ? ...
_____________________________________________
Czas podsumować tegoroczne wybory prezydenckie ! ????

I tura :

Czy będzie II tura ? TAK kurs : 1,05 buk : Bah stawka : 9/10 ✅
Adam Jarubas under 2,5 % kurs : 1,80 buk : Bah stawka : 4/10 ✅
Bronisław Komorowski under 42,5 % kurs : 1,85 buk : Bah stawka : 3/10 ✅
Janusz Korwin Mikke over 4,5 % kurs : 1,55 buk : Bah stawka : 6/10 ⛔
Janusz Palikot under 1,5 % kurs : 1,70 buk : Bah stawka : 5/10 ✅
Magdalena Ogórek under 4,5 % kurs : 1,65 buk : Bah stawka : 7/10 ✅

________________________________________________________
II tura :

Andrzej Duda zostanie prezydentem kurs : 1,40 buk : Ónibet stawka : 7/10 ✅✅✅
______________________________________

Generalnie tegoroczne wybory prezydenckie dały naprawdę fajnie zarobić. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie podczas wyborów parlamentarnych, które odbędą się już na jesieni ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
@Adamo80
Pomyliłem się i co w związku z tym ? Mimo wszystko uważam, że granie typu na frekwencje to zwykła loteria a nie żaden przemyślany typ.Twoje przewidywania sprawdzają się w 100% znawco ? ...
Absolutnie się nie zgadzam, to był jak najbardziej przemyślany typ podparty historią i teraźniejszością. A co to za argument czy moje przewidywania się sprawdzają w 100%, nikomu się nie sprawdzają. Napisałem wcześniej bo byłeś tak stanowczy i pewny i może ktoś ci uwierzył i nie zagrał i stracił. I chwalisz się, że grałeś po kursach 1,05 (!) 9/10 - to ma być przemyślany typ. Kto gra po 1,05 ? ???? Włożyłeś 1000zł i wyjąłeś 50zł - wow ciekawe czy grasz od święta tj od wyborów do wyborów czy na co dzień, ale po takich kursach się nie gra. W Unibecie zarobiłeś, w Totolotku byś stracił jak byś od tego odprowadził podatek. Najwyższy twój kurs to 1,80 reszta 1,55 czy 1,70. To ma być sens ? U mnie najwyższy kurs był 3,20, a najniższy 1,95, większość ponad 2,00.
 
Do góry Bottom