>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

J 127

jester72

Użytkownik
Nie sądzę.Nie pytałem wprawdzie na czacie ale przypuszczam,że jeśli Bronek wygra w pierwszej( a nie wygra bo tyle razy się już skompromitował,że nawet ministerstwo propagandy nie wystarczy) to będzie zwrot.
A ja nie przypuszczam, ale jestem pewien, że tym wpisem skompromitowałeś się bardziej, niż chrabja przez całe pięć lat swojej kadencji.
Dobra wiadomość dla Ciebie mimo wszystko jest taka, że druga tura jest w zasadzie przesądzona. Jej skład także.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie sądzę.Nie pytałem wprawdzie na czacie ale przypuszczam,że jeśli Bronek wygra w pierwszej( a nie wygra bo tyle razy się już skompromitował,że nawet ministerstwo propagandy nie wystarczy) to będzie zwrot.
taki freebet znaczy się? ????
popieram post Soltysiao: żeby grać to trzeba najpierw rozumieć zakłady, które się zamierza stawiać
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
A ja nie przypuszczam, ale jestem pewien, że tym wpisem skompromitowałeś się bardziej, niż chrabja przez całe pięć lat swojej kadencji.
Wytłumacz o co ci chodzi bo nie zrozumiałem.

taki freebet znaczy się? ????
popieram post Soltysiao: żeby grać to trzeba najpierw rozumieć zakłady, które się zamierza stawiać
Zapewniam,że wystawiali większe głupoty.
soltysiao akurat nie jest najbardziej rozumną osobą więc nie będę się sugerował tym co pisze.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Co, ty myślisz że jeśli Komorowski wygra w pierwszej turze to będziesz miał zwrot? Przecież zakład wyraźnie mówi: czy BK dojdzie do drugiej rundy? Stawiasz na tak, więc jeśli wygra w pierwszej (czyli nie dojdzie do drugiej) to zakład będziesz miał po postu przegrany. Inną sprawą jest, że obudziłeś się z tym zakładem o jakieś 2 tygodnie za późno, bo wtedy taki zakład chodził po 1,7-1,8( a raczej zakład na Dudę, bo jest to praktycznie równoznaczne).
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Nie sądzę.Nie pytałem wprawdzie na czacie ale przypuszczam,że jeśli Bronek wygra w pierwszej( a nie wygra bo tyle razy się już skompromitował,że nawet ministerstwo propagandy nie wystarczy) to będzie zwrot.
Gdyby tak faktycznie bylo to kurs na Komora w takim zakladzie bylby 1.01 a nie 1.4 ...
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Ale na Komora u żadnego buka nie wiedziałam kursu 1,40 na zwycięstwo w pierwszej rundzie. Najwyższy ma unibet - 1,10, reszta wystawiła 1,04. Ogólnie bardziej się opłaca zawrzeć zakłady na to, kto przejdzie do drugiej tury kursy na BK 1,40, na Dude -1,38. Myślę, że za kilka tygodni kursy się zmienią w zależności od wyników sondaży, dlatego warto już zrobić pierwsze zakłady. Ciekawe czy któś będzie obstawiał wygraną Ogórek czy Mikke, ich wygrana może przynieść od 51 do 151 zł. nawet na stronie Mikke się podniecają tym http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/mozna_bardzo_duzo_zarobic_na_zwyciestwie_jkm/108684. On pewnie znowu uzyska 3 % popracia, nie więcej. Szkoda, że bukmacherzy nie oferują takich zakładów na to jaki procent poparcia może uzyskać każdy z kandydatów. Takie kursy bardziej by sie opłacały graczom.
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Ale na Komora u żadnego buka nie wiedziałam kursu 1,40 na zwycięstwo w pierwszej rundzie. Najwyższy ma unibet - 1,10, reszta wystawiła 1,04. Ogólnie bardziej się opłaca zawrzeć zakłady na to, kto przejdzie do drugiej tury kursy na BK 1,40, na Dude -1,38. Myślę, że za kilka tygodni kursy się zmienią w zależności od wyników sondaży, dlatego warto już zrobić pierwsze zakłady. Ciekawe czy któś będzie obstawiał wygraną Ogórek czy Mikke, ich wygrana może przynieść od 51 do 151 zł. nawet na stronie Mikke się podniecają tym http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/mozna_bardzo_duzo_zarobic_na_zwyciestwie_jkm/108684. On pewnie znowu uzyska 3 % popracia, nie więcej. Szkoda, że bukmacherzy nie oferują takich zakładów na to jaki procent poparcia może uzyskać każdy z kandydatów. Takie kursy bardziej by sie opłacały graczom.
https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie/zaklady-sportowe/ - rozrywka --&gt; wydarzenia społeczne --&gt; Wybory Prezydenckie 2015 wynik procentowy w 1 turze (jeśli o to ci chodziło).
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
@Zksstal potrzeba było &quot;słynnego polskiego jasnowidza&quot; żeby przewidzieć zwycięstwo Bronka? ????
A tak trochę poza tematem: rzućcie okiem na dzisiejszy sondaż CBOS dotyczący wyborów parlamentarnych.
http://ewybory.eu/sondaze/
46 do 27 na korzyść PO? Czy na prawdę ludzie uwierzą w taki cyrk na kółkach? Ciekawie ile im zapłacili za ten &quot;sondaż&quot;
 
M 0

matief

Użytkownik
JKM powyżej 3,8 pewniaczek, już teraz sondaże dają mu 4 % a wiadomo jak mu zaniżają.

Kukiz powyżej 2 też bardzo możliwe.


A teraz kampania od kuchni tak było wczoraj w Dębicy, śmiechu to wszystko warte ludzie którzy pracują w urzędach obowiązkowo każdy miał się stawić bo jak Komurski przyjeżdża to tłumy muszą być ???? Media budują otoczkę wokoło tego człowieka sondaże ni jak się do tego mają.
https://www.youtube.com/watch?v=l03smHLgGzg&amp;amp;feature=youtu.be
26 lat &quot;Wolności&quot;
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Ktoś tutaj pisał o tym, że zgłosił informacje, by typy na wybory prezydenckie dodać do Betfair, czy dostał odpowiedź, że pojawią się wkrótce, czy jednak ich nie będzie ?
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ktoś tutaj pisał o tym, że zgłosił informacje, by typy na wybory prezydenckie dodać do Betfair, czy dostał odpowiedź, że pojawią się wkrótce, czy jednak ich nie będzie ?
Ja pisalem na helpdesku i konsultant mi odpisal, ze dodadza do oferty, no ale chyba cos poszlo nietak ;)
Jak chcesz to mozesz ponowic prosbe.
 
B 59

bula_ldz

Użytkownik
Nie mogę uwierzyć, że człowiek tak skompromitowany w polskiej polityce, nawet z szerokim poparciem mediów głównego ścieku może w ogóle być brany pod uwagę jako kandydat na prezydenta, a co dopiero na to, że wygra w 1 turze. Co raz bardziej przychylam się do opcji, że wybory to tylko szopka dla ludzi. Wiadomo nie od dziś, że sondaże są zmanipulowane - mają one zaciemnić obraz sytuacji. Gdyby nagle okazało się, że sondaże wskazują na Bronka 20% to nikt nie uwierzyłby, że czysto wygrał w 1 turze. A tak... Można po cichu po wyborach oddalać sprawy w sądach o fałszerstwa wyborcze jak to było na śląsku (w jednym tylko województwie ponad 120 tys głosów podstawionych). Oczywiście niezależny sąd nie widział w tym nic dziwnego, że przewodniczący komisji podmienił listy wyborcze. Były nawet dowody w postaci zdjęć pani z tej samej komisji, ale nic to.
Ale ja nie o tym. Jak człowiek współpracujący z szpiegami obcych państw na niekorzyść naszego kraju (chodzi o kradzież dokumentów) może być prezydentem?! Sam zeznawał o tym w sądzie pod przysięgą (oczywiście nie on jest oskarżony, a media na wszelki wypadek mimo tego, że miały prawa do transmisji to nie emitowały tego). Jak człowiek wyprowadzający setki milionów zł z wojska może być prezydentem? Polecam posłuchać co ma do powiedzenia Sumliński, a jego wiedza jest rozległa na te tematy (on też leżał w szpitalu 3 miesiące, bo przecież osoba wiedząca tyle powinna popełnić samobójstwo...).

Mimo wszystko typ ciekawy, ale w tym kursie trzeba też uwzględniać to co kolega napisał, a więc, że ktoś tam ustali, iż wynik ma się rozstrzygnąć w 1 turze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

matief

Użytkownik
UP Gdyby wybory mogly coś zmienić to by były zakazane
Co do wyborów to myślę że jednak bedzie 2 tura.
A jeśli ktoś wierzy w jasnowidzów to Jackowski również przewidział że bedzie 2 tura. ????
 
Do góry Bottom