>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Wiesz dlaczego nie zgłasza? Tak się składa że ja wiem, należę do partii i mam trochę więcej pojęcia od Ciebie. Dzięki mężom zaufania, którzy od rana do wieczora siedzieli i pilnowali wybory były uczciwe. 50 tysięcy w całej Polsce pilnowało tych wyborów, którzy poświęcili swój czas by pilnować. Szczególny nacisk był na te komisje, gdzie wyniki były &quot;zaskakujące&quot;, gdzie radzili socjologowie. Wyniki są poprawne.
Haha, sorry ale to już jest mega manipulacja i tylko potwierdzasz moje poglądy na waszą partię.
A jak były wybory na radnych i prezydentów ostatnio, w których też przegraliście(wygrali, ale tak naprawdę to rządzą tylko na podkarpaciu) i znów zrzuciliście wszystko na oszustwo podczas wyborów, to gdzie wtedy byłeś? Wasi MĘŻOWIE ZAUFANIA jak to samozwańczo się określiliście mieli wtedy wolne? Już od paru wyborów NIBY ich pilnujecie. Problem polega na tym, że nie ma oszustw tylko kiedy wy wygrywacie. To, że Jarek powiedział, że były oszustwa podczas gdy sami ich pilnowaliście to jeden wielki strzał w stopę. Prawda jest taka, że robicie wszystko pod siebie mamiąc ludzi. Jeżeli komuś się wydaje, że pis coś zmieni i jest lepszy od po to mocno się przeliczy. Jedna wielka sitwa manipulantów i oszustów. Gdyby Komorowski wygrał pierwszą turę, to pierwsze co Jarek by płakał w wiadomościach, że wybory zostały sfałszowane.

Na potwierdzenie link:
http://natemat.pl/125223,jaroslaw-kaczynski-w-sejmie-wybory-zostaly-sfalszowane
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Myślę że do rozważenia jest pogranie underów w totolotku. Poniżej 49,5 @1,85 poniżej 48,5 @2 i poniżej 50,5 @1,65 Wyglądają ciekawie. Nie sądzę by frekwencja była wyższa niż w I turze
 
J 127

jester72

Użytkownik
@ Marcin-Odra
No nareszcie, przecież wpisów wielu miejscowych &quot;pacjentów&quot; nie dało się już czytać!
@ radlna
Póki co w dotychczasowych wyborach prezydenckich frekwencja w drugiej turze zawsze była wyższa niż w pierwszej, i to pomimo odpływu części tych wyborców, których kandydaci już odpadli. Moim zdaniem tak długo, jak wybory nie są ostatecznie rozstrzygnięte, przynajmniej w sondażach (jakie by one nie były) frekwencja może być raczej wyższa niż niższa.
 
fuckland 57

fuckland

Użytkownik
panowie Duda wygra na 99%
elektorat Kukiza napewno pojdzie na wybory i napewno nie zaglosuje na Komora
to jest pewne jak smierc
a frekwencja bedzie sie roznic +-5% max
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
PREZENTUJĘ WYNIKI BUKÓW NAZIEMNYCH PRZED WYBORAMI:

przyda się za 5 lat
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
panowie Duda wygra na 99%
elektorat Kukiza napewno pojdzie na wybory i napewno nie zaglosuje na Komora
to jest pewne jak smierc
a frekwencja bedzie sie roznic +-5% max
Rzekomy antysystemowiec ma popierzeć systemowca? Rzeczywuicie jego wyborcy poprą żyda budynia. hahhaahhahahahha. Beka człeku z Ciebie.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Na logikę, skoro Duda przed 1 turą przegrywał w sondażach o 8-10% i wygrał o 1%, no to skoro teraz wygrywa w sondażach o 4 lub 8% no to powinien wygrać w cuglach. Problem polega tylko na tym, iż sondaże od lat są używane do manipulacji, więc wcale bym się nie zdziwił jakby się okazało, iż obecne wyniki Dudy są prezentowane po to by uśpić jego elektorat i zmobilizować Komorowskiego.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Panowie pytanie, u jakiego buka można znaleźć najwyższy kurs na Dudę?
W betsyfie było dwa dni temu 1.55 dziś rano wstałem jest 1.33
Ewentualnie poczekać na debatę, może po niech coś się zawahają kursy
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Panowie pytanie, u jakiego buka można znaleźć najwyższy kurs na Dudę?
W betsyfie było dwa dni temu 1.55 dziś rano wstałem jest 1.33
Ewentualnie poczekać na debatę, może po niech coś się zawahają kursy
W tej chwili na efortuna jest chyba najwyższy 1.6 na Dudę, ale to pewnie tylko przez chwilę, bo na STS już jest niższy.
 
paul-scholes 38

paul-scholes

Użytkownik
Właśnie, dziś ważna debata. Niby ważna, bo wszyscy spodziewają się, że Duda zgniecie Komorowskiego. Ja jednak nie byłbym taki tego pewny. Bronek jak zachowa spokój, to ludzie stwierdzą, że remis. Trust me. Będą to oglądać ludzie starsi, lemingi. Elektorat Kukiza albo nie pójdzie do wyborów, albo głosy rozłożą się raczej po równo.
Handicap do brania już teraz
Komorowski(+4,5%) @ 1.75, STS, 2/10 j
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
LOKATA 58,4%!

Wybory Prezydenckie II tura - Katowice - Andrzej Duda (+20.5%) @ STS 1,80

Tak to wyglądało w pierwszej turze:



Różnica dokładnie 16% tutaj wystarczy strata 20%. Co najważniejsze w Katowicach 22% dostał Kukiz a według badania IBRiS, 52% osób głosującego na niego odda swoje głosy właśnie na Dudę. Komorowski może liczyć dokładnie na połowę mniej głosów czyli 26%. W jaki niby sposób ma się tutaj zwiększyć ta przewaga?

&quot;Andrzej Duda w Katowicach zdobył poparcie Solidarności i OPZ przed II turę wyborów prezydenckich.&quot;

Więcej o spotkaniu w Katowicach: http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/andrzej-duda-w-katowicach-ani-slowa-o-tozsamosci-slazakow,3385895,artgal,t,id,tm.html



Komorowski cały czas przegrywa te wybory i dziś odbędzie się debata z Dudą. Przed pierwszą turą miał wyniki bardzo dobre więc olał debatę bo mógł tylko na tym stracić, teraz debaty też nie chciał ale że &quot;tonący brzytwy się chwyta&quot; to się jednak zdecydował i nie oszukujmy się, tą debatę przegra prawie na pewno bo ten człowiek nawet się wysłowić nie umie a jak coś mówi to przeważnie się kompromituje. Moim zdaniem Duda go zmiażdży i tyle będzie po Komorze i nie ma opcji żeby w Katowicach wygrał z przewagą ponad 20%. TO JEST NIEMOŻLIWE!
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
...Co najważniejsze w Katowicach 22% dostał Kukiz a według badania IBRiS, 52% osób głosującego na niego odda swoje głosy właśnie na Dudę. Komorowski może liczyć dokładnie na połowę mniej głosów czyli 26%. W jaki niby sposób ma się tutaj zwiększyć ta przewaga?
Powołujesz się na badania IBRiS, a przecież one dotyczą całego kraju ,natomiast w Katowicach te proporcje wyborców Kukiza mogą być zupełnie inne...
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Typ na II turę wyborów :

Andrzej Duda zostanie prezydentem kurs : 1,40 buk : Ónibet stawka : 7/10
______________________________________________________________

Podsumowanie I tury stawianej przeze mnie :

Czy będzie II tura ? TAK kurs : 1,05 buk : Bah stawka : 9/10 ✅
Adam Jarubas under 2,5 % kurs : 1,80 buk : Bah stawka : 4/10 ✅
Bronisław Komorowski under 42,5 % kurs : 1,85 buk : Bah stawka : 3/10 ✅
Janusz Korwin Mikke over 4,5 % kurs : 1,55 buk : Bah stawka : 6/10 ⛔
Janusz Palikot under 1,5 % kurs : 1,70 buk : Bah stawka : 5/10 ✅
Magdalena Ogórek under 4,5 % kurs : 1,65 buk : Bah stawka : 7/10 ✅


Generalnie spory ✅✅✅ :grin:
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ale kursy na Bronislawa poszly w dol...w ciagu kilku godzin na Betsafe z @3 --&gt; @ 2,3... buki cos wyniuchaly, albo poszla gruba partyjna kasa na Bredzislawa...
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Ale kursy na Bronislawa poszly w dol...w ciagu kilku godzin na Betsafe z @3 --&gt; @ 2,3... buki cos wyniuchaly, albo poszla gruba partyjna kasa na Bredzislawa...
sondaże po debacie chyba zrobiły swoje, w unibecie kurs na Dudę wynosi 1.6 (nie znalazłem wyższego)
@EDIT
Druga debata 21.05 we czwartek, także jak ktoś nie zagrał to niech się wstrzyma. Bo kursy mogą znów się zmienić. Ciekawym dodatkiem jest to że ta czwartkowa debata będzie w TVN-ie. Także Bronek pytania będzie znał z góry :p
 
J 127

jester72

Użytkownik
Debata w czwartek może się nie odbyć - to raz. Dwa - TVN 24 to stacja o małym zasięgu (wczoraj oglądalność 10,5 mln! do tego transmisja w radio) więc jej znaczenie nie będzie tak duże. Trzy - czwartek wieczór to jednak troszkę zbyt późno, aby przełożyła się na wyniki. No chyba że któryś z kandydatów się popłacze albo zacznie skakać po fotelach, i to pod warunkiem że jakieś tam będą ????
Komorowski wygrał wczorajszą debatę - pytanie czy na tyle aby odrobić straty, które miał spore. Dla mnie na razie no bet, co zarobione - trzeba szanować.
 
Do góry Bottom