>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

ml1916 0

ml1916

Użytkownik
No nie oszukujmy się, PO traci z dnia na dzień. Gdyby Kaczyński nie skupił się na pieprzeniu głupot, które miały mu pomóc w zdobyciu głosów lewaków, a bardziej skupił się na tych, co nie wiedzieli na kogo głosować, to wyszłoby lepiej. PIS jest wygranym tych wyborów. Zdobyli to co chcieli.

Nie wiem po co tak to wszystko przeżywacie. Boicie się, jakby co najmniej wojna jakaś się miała zacząć. Coraz bardziej przekonuję się do tego, że młode pokolenie Polaków to tchórze. Chyba wolelibyście taką sytuację jak w PRL. Czyli bez względu na to, jak głosuje lud, rządzą ci sami... Zresztą &quot;gdyby wybory coś zmieniały, już dawno byłyby zakazane&quot;.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
no ja myśle. Zaslugujemy w koncu na normalny nowoczesny kraj, a nie propagowanie średniowiecznych mitów, totalną wladząę kościoła i poddanych mu nieświadomych beretów...
Ten post nadaje się do łapu capu.
HAHAHAHAHAHAHA gościu Ty ogarniasz w ogóle choć po części politykę krajową? Czy tylko bazujesz na sloganach wygłaszanych przez media?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Szansa dla PO na zrobienie solidnej pracy. Teraz nie będzie już tłumaczeń, że prezydent wetował i kicha. Szansa dla PiSu na solidną i stałą zmianę wizerunku i nie powracanie do plucia jadem na każdego przeciwnika.

Do roboty!

PKW: Kaczor 50.41% Do rana napłyną miasta 100-500 gdzie Komorowski wyraźnie wygrywał, więc luz
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Taka jest mała różnica w głosach, że rano Kaczyński moze byc prezydentem ????
Wątpię w to i to bardzo. Pamiętaj że zawsze w wyborach pierwsze wyniki dla PKW spływają z wsi, więzień, szpitali itd. ale przede wszystkim z wsi gdzie poparcie Jarka jest bez apelacyjne.
Jak spłynął głosy z miast wydaję mi się Bronek może liczyć na 52% poparcia.
A wie ktoś może o której będzie kolejny komunikat PKW ?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Taka jest mała różnica w głosach, że rano Kaczyński moze byc prezydentem ????
Już teraz jestem przekonany, że nie ma takiej opcji. Patrząc na to z jakich komisji spłynęły głosy na początku.

HAHAHAHAHAHAHA gościu Ty ogarniasz w ogóle choć po części politykę krajową? Czy tylko bazujesz na sloganach wygłaszanych przez media?
Ty, skoro tak ogarniasz to na pewno zaszczycisz nas jakąś ciekawą puentą? Czy może nie widzisz problemu braku rozdziału kościoła od państwa? Kolega Norek może nie posiadł sztuki precyzyjnego wysławiania się, ale trudno odmówić mu racji.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Tak trudno odmówić mu racji:
Zaslugujemy w koncu na normalny nowoczesny kraj
Który bez wątpienia stworzyłoby PO pstryknięciem palca po zdobyciu władzy ;)
Ty, skoro tak ogarniasz to na pewno zaszczycisz nas jakąś ciekawą puentą? Czy może nie widzisz problemu braku rozdziału kościoła od państwa? Kolega może nie posiadł sztuki precyzyjnego wysławiania się, ale trudno odmówić mu racji.
Pewnie, że to problem aby oddzielać sprawy i politykę stricte państwową od spraw kościelnych, ale pisanie i z góry przesądzanie, że jeśli prezydentem zostanie Jarek z partii PiS to na ulicę wyjdą wspomniane &quot;mohery&quot;, a kościół przejmie władze jest prześmieszne ???? Ogólnie ludzie wypowiadający się w temacie wyborów i uważający, ze jedna ze stron po przejęciu władzy zrobi jakieś cuda i znacząco odmieni Polskę są chyba fanami doktora Judyma.
ps. żeby nie było nie jestem ani z obozu PiS ani z PO, głosowałem na Jarka, ale tylko ze względu na wybór &quot;mniejszego zła&quot;
ps2. wybacz, że bez ciekawej puenty jakoś nie mam weny
 
midel 189

midel

Użytkownik
Kościół nie musi przejmować władzy, on ją ma. Może nie sam kościół, bo hierarchowie obecnie stracili kontrolę, ale mafia toruńska dyktuje warunki.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Jeszcze dobrze byłoby usłyszeć, na czym ma polega ta nowoczesność. Na realizacji wszystkich postanowień unioparlamentu? To jest właśnie cofanie się, a nie rozwój.
Mafia toruńska? Jakie kierunki? Bzdura kompletna. Część biskupów jawnie wspierała PIS, część PO. Więc i w samym Kościele jest jakiś rozłam, ale mnie dziwi ta chęć ograniczania wolności słowa. Niby dlaczego duchowni mają nie wypowiadać się na temat wyborów? Dla mnie to normalne, że ktoś powie na kogo głosuje. Irracjonalne jest nawoływanie do tego, żeby pójść na wybory &quot;bo to obowiązek&quot; i inne takie bzdury.
W tych wyborach było jasne, że Komorowski opowiadając się za refundowaniem in vitro odwrócił się od Kościoła.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Orientuje się ktoś kiedy zostaną podane kolejne wyniki cząstkowe? Czy jeszcze w przeciągu około 1-2 godziny czy dopiero jutro rano?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Szef PKW mówił, że generalnie co godzinę mogą być podawane. Być może o 3:00 około 90-95% komisji obwodowych. Na samym końcu doliczana jest Warszawa, gdzie większe poparcie ma Komorowski.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Orientuje się ktoś kiedy zostaną podane kolejne wyniki cząstkowe? Czy jeszcze w przeciągu około 1-2 godziny czy dopiero jutro rano?
Wyczytałem, że prawdopodobnie między godziną 2-3 w nocy PKW poda wyniki z ok. 90-95 proc. obwodów głosowania.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Większość z was twierdzi, że Komorowski wygra, bo podliczą głosy z większych miast. Być może.. Ale przypominam, że wiedze, iż Komorowski ma tam większe poparcie jest tez z sondaży, a jak one odzwierciedlają rzeczywistość widzieliśmy..
 
Do góry Bottom