>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

W 49

wojti1830

Użytkownik
Kościół może zabierać głos jedynie w sprawie frekwencji i &quot;madrego głosowania&quot;. Namawianie przez Kościoł do głosowania na konkretna osobe/partie nieprzystoi. Oficalnego stanowisku episkopatu Polski jest własnie takie-namawiać do glosowania w ogole, aby frekwencja byla duza, ale wstrzymywac się od agitacji z ambony.
W ogóle Koscioł powinien byc opodatkowany według mnie. Obecnie nie ma w Polsce lepszej roboty jak bycie ksiedzem (no moze poza byciem posłem). Za nic nie płacisz, taca co tydzien ciezka, koledy, sluby, komunie, pogrzeby-wszytsko do ręki. Do tego zawsze mozna ministranta obmacac za batona i 5zł, w weekend na dyskoteke i na dziwki i wszytsko oczywiscie za tacowe. Wystarczy spojrzec jakimi samochodami się rozbijaja i jakie maje ville. U mnie najpierw powstała plebania (jeden z najwiekszych i najbogatszych domow w okolicy), potem jeden kosciol, ale klechom bylo za ubogo i postanowili wybudowac drugi, stylowy. Oczywiscie wszyscy robotnicy pracowali za &quot;Bóg zapłac&quot; a materiały za pół darmo-jednym słowem rozbój w biały dzien!
Co niektórzy mogą mieć do Rydzyka? To, że jest biznessmanem w sutannie. To, że wygłasza antysemickie, rasistowskie poglady. To, że zamiast serca ma portfel. To, że jego moherowi-zwolennicy, ktorzy sa swietsi od papieza, nie stronia od tego aby przy**bać operatorowi innej staci TV. Wiele moznaby pisac.
Pozdrawiam!
drogi kolego,po 1 kościół płaci kase do skarbu państwa, za każdego swojego parafianina niezależnie od tego czy chodzi do kościoła czy nie.
po 2 nikt Ci nie bronił iść na księdza- miałbyś prawie najlepszą robotę(jak sam to określiłeś). po 3 ile kasy dałeś na tace, kolędę? nie Twoja kasa to wara. po 4 zazwyczaj jeśli mają lepsze samochody to są to ich prywatne samochody zakupione najczęściej przez rodziców danego księdza, po 5 zostałeś kiedyś obmacany przez duchownego? no właśnie, pieprzyć to Ty potrafisz. żebyś się nie żdziwił jak za 10 lat żona córkę przeciw tobie tak nastawi że pójdą do sondu i mała powie że &quot;tata mnie dotykał tam&quot; to w pierdlu skończysz, a chodzą słuchy że, takich tam nie lubią najbardziej, a jeśli już się gdzieś zdarzy ksiądz który robił takie rzeczy(bo w każdym zawodzie są ludzie chorzy których trzeba odizolować od społeczeństwa i leczyć), no to powinien i jest sądzony jak normalny obywatel, więc nie bój żaby. po 6 &quot;w weekend na dyskoteke&quot; człowiek jak każdy inny może sobie wypić piwo w pubie, a że Ty chodzisz na dziwki bo ci twoja nie daje to nie znaczy że wszyscy chodzą. po 7 pracowałeś przy budowie kościoła za &quot;Bóg zapłać&quot; nikt ci nie kazał, a jak ja chcę to mogę całe swoje życie społecznie pracować i tobie gó**o do tego.
co do Rydzyka gdzie w polskim prawie jest napisane że ksiądz nie może być biznesmenem? boli cię to że robisz u kogoś za 1000pln bo nie masz wystarczająco mózgu żeby założyć własny biznes (typowa zawiść polaków, sąsiad ma a ja nie mam-skandal) Udowodnij że rydzyk wygłasza antysemickie hasła, bo to że jakiś publicysta tudzież nawiedzona babulka zadzwoni do radia i powie np: &quot;żydzi, żydzi cała polska się was wstydzi&quot;- nmo to wybacz ale ja mogę iść do tvn24 i powiedzieć tak samo i co powiesz że walter to antysemita- śmieszny jesteś, a poza tym gdyby rydzyk wygłaszał hasła antysemickie to KRRiT i prokuratura by się tym zajęła, a z tego co wiem niczym się nie zajmuję więc twój osąd jest znowu bezzasadny. &quot;to że zamiast serca ma portfel&quot; - no tak bo Ty całą swoją pensje dajesz na biednych, i głodujące dzieci w afryce. To że ktoś przywali operatorowi no to masz rację ???? spalić rydzyka na stosie bo jakaś babiczka, mocheram pobiła, prawie na śmierć jakiegoś operatora. A propo babci to nie wiesz jaka była sytuacja więc nie pisz bzdur, w Toruniu kiedyś było głośno o pewnej babiczce która przez kilka lat gościła u siebie w domu studenta uczelni rydzyka. po czym on wyszkolony przez rydzyka, poszedł do tvn-u i zaczął pluć i nagabywać na rydzyka. Ty byś się na miejscu takiej babci nie wkurzył?
&quot;wiele można by pisać&quot; no tak bo jak się nie myśli samodzilnie i jak małpa siedzi się wklejonym w tvn, a w przerwie obiadowej czyta GW to ma się głęboką &quot;wiedzę&quot;
pozdrawiam, wyłącz telewizor, otwórz oczy i zacznij myśleć samodzielnie
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Kościół jest opodatkowany - płacą ryczałtem jakieś grosze od liczby parafian. Jeżeli chodzi o podatki kościoła to jest coś takiego jak konkordat i to pokazuje, że podatki które płaci kościół ten ryczałt są po prostu śmieszne
Każdy jeden ksiądz uczy religii, i przede wszystkim kształci się - wiadomo jak robi się doktorat z filozofii u &quot;siebie&quot; to jest chyba oczywiste, że się go obroni, skończy i, że pieniążki na studiowanie się znajdą, potem przychodzi się na Politechnikę i uczy się etyki zawodu czy czegoś podobnego i robi ze studentów Polibudy debili bo nie rozumieją poglądów filozofów, a zamiast prosto to przekazać to używa takiego słownictwa, że połowy z tego nikt nie rozumie. I tak powstaje błędne koło. O tym jak to wygląda mówię z własnego doświadczenia - wiem, że ktoś zaraz zarzuci mi uogólnianie - ale niestety taka jest prawda.
Jak kościół namawia do głosowania ?
W trakcie mszy jest coś takiego jak modlitwa wiernych - i pada tekst:
&quot;módlmy się za to, aby rządzili nami ludzie z prawem i sprawiedliwością&quot;
Nie jest to perswazja ?
Wiem, wiem - nikt nie powiedział wprost róbcie tak i tak - ale dla ludzi starszych znaczy to tyle co i dla mnie - jedyna właściwa partia to PIS.
.
 
mr.fantastic 0

mr.fantastic

Użytkownik
Ja mój głos oddaję na pana Komorowskiego. Wiecie dlaczego? Pragnę, aby w Polsce rządziła jedna partia, aby mieli swobodę działania i nie mogli zwalić, że nie robią tego czy tamtego bo ich ktoś blokuję, nie popiera czy odrzuca ustawy. Partia, która ma większość w sejmie i prezydenta może spokojnie realizować założone cele, a to cy jednak były one beznadziejne okażę się po jakimś czasie. Wtedy wygra inna partia i też wolałbym, żeby miała większość i prezydenta. W takiej sytuacji już nie będzie możliwości zwalania winny na innych całą odpowiedzialność bierze partia rządząca. Takie jest moje zdanie. ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Ja mój głos oddaję na pana Komorowskiego. Wiecie dlaczego? Pragnę, aby w Polsce rządziła jedna partia, aby mieli swobodę działania i nie mogli zwalić, że nie robią tego czy tamtego bo ich ktoś blokuję, nie popiera czy odrzuca ustawy. Partia, która ma większość w sejmie i prezydenta może spokojnie realizować założone cele, a to cy jednak były one beznadziejne okażę się po jakimś czasie. Wtedy wygra inna partia i też wolałbym, żeby miała większość i prezydenta. W takiej sytuacji już nie będzie możliwości zwalania winny na innych całą odpowiedzialność bierze partia rządząca. Takie jest moje zdanie. ????
JKM ma racje. Demokracja to najgłupszy system.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Ameryki nie odkrył, bo to wie każdy logicznie myślący człowiek ???? Myślę nawet, że większość z posłów, ministrów etc. etc. też to wie, ale z czego by żyli? ;]
 
midel 189

midel

Użytkownik
pozdrawiam, wyłącz telewizor, otwórz oczy i zacznij myśleć samodzielnie
Ty, jako myślący człowiek powinieneś bez problemu opanować sztukę pisania zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji, o ile nim jesteś?
co do Rydzyka gdzie w polskim prawie jest napisane że ksiądz nie może być biznesmenem?
Rydzyk nie jest księdzem, jest zakonnikiem. Ślubował ubóstwo.
Udowodnij że rydzyk wygłasza antysemickie hasła,
Masz tu rasistowskich kilka:
&quot;Człowieka nie można kopnąć, chyba że czerwonego.&quot;
&quot;Kochani, jeszcze Murzyn. Boże! Gdzieś ty się nie mył! Chodź tutaj bracie! On się nie mył wcale, zobaczcie, no! &quot;
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ciągle to samo... Niby wszyscy chcą głosować na JKM, a potem okaże się nic z tego, 5 % nie przekroczy, nikt nie wspomina o Kaczyńskim i zapewne wygra(nie daj Boże) jak to zazwyczaj bywa...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Podejrzewam że przewaga Kaczyńskiego nad Komorowskim i resztą stawki jest duża. Elektorat PiS i Pana Jarosława to przeważnie ludzie z regionów biednych małych miast lub wsi gdzie sondażowe badania po prostu nie docierają.
A głos to głos, nie ważne czy oddaje go Profesor prawa czy człowiek oderwany od pługa.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Chodzą plotki, że po słowach Komorowskiego o Krakowie i Poznaniu mieszkańcy tych miast trochę się oburzyli .. ;)
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Ty, jako myślący człowiek powinieneś bez problemu opanować sztukę pisania zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji, o ile nim jesteś?

Rydzyk nie jest księdzem, jest zakonnikiem. Ślubował ubóstwo.

Masz tu rasistowskich kilka:
&quot;Człowieka nie można kopnąć, chyba że czerwonego.&quot;
&quot;Kochani, jeszcze Murzyn. Boże! Gdzieś ty się nie mył! Chodź tutaj bracie! On się nie mył wcale, zobaczcie, no! &quot;
ślubował ubóstwo i jest ubogi, on własnej kabzy nie napycha, robi to dla ludzi
co do 1 &quot;rasistowskiego cytatu to się nie odniosę bo go nie słyszałem, nie znam więc nie będę zabierał stanowiska
ale co do 2: byłeś wtedy w czewie? no właśnie. czyli nie wiesz jak było, słowa wyrwane z kontekstu. media non stop manipulują i będą manipulować
 
midel 189

midel

Użytkownik
ślubował ubóstwo i jest ubogi, on własnej kabzy nie napycha, robi to dla ludzi
co do 1 &quot;rasistowskiego cytatu to się nie odniosę bo go nie słyszałem, nie znam więc nie będę zabierał stanowiska
ale co do 2: byłeś wtedy w czewie? no właśnie. czyli nie wiesz jak było, słowa wyrwane z kontekstu. media non stop manipulują i będą manipulować
Faktycznie, na pewno Panu misjonarzowi było miło jak go polskie, katolickie społeczeństwo przywitało salwą śmiechu po genialnym, wyrafinowanym żarcie swojego guru.
Jest ubogi? Skoro ubodzy ludzie rozbijają się takimi samochodami jak on, latają do swoich &quot;przyjaciół&quot; - bo przecież k***a nie można powiedzieć, że zagranicznych sponsorów, bo &quot;obcy kapitał&quot; to inne media sponsoruje, to tak, jest ubogi. Można powiedzieć w takim razie, że jesteśmy najbogatszym krajem świata - mieć takich ubogich ludzi, strach pomyśleć o bogatych.
Ale Rydzyk przecież robi to dla ludzi - przecież na krowie nie będzie jeździł, prawda ? ????
A głos to głos, nie ważne czy oddaje go Profesor prawa czy człowiek oderwany od pługa.
Niestety :jezora:
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Faktycznie, na pewno Panu misjonarzowi było miło jak go polskie, katolickie społeczeństwo przywitało salwą śmiechu po genialnym, wyrafinowanym żarcie swojego guru.
Jest ubogi? Skoro ubodzy ludzie rozbijają się takimi samochodami jak on, latają do swoich &quot;przyjaciół&quot; - bo przecież k***a nie można powiedzieć, że zagranicznych sponsorów, bo &quot;obcy kapitał&quot; to inne media sponsoruje, to tak, jest ubogi. Można powiedzieć w takim razie, że jesteśmy najbogatszym krajem świata - mieć takich ubogich ludzi, strach pomyśleć o bogatych.
Ale Rydzyk przecież robi to dla ludzi - przecież na krowie nie będzie jeździł, prawda ? ????

Niestety :jezora:
takimi samochodami... nie no powaliłeś mnie no to jakim rydzyk się rozbija? maybach-em? hahaha
nie no lata do niemiec i rosji do angeli merkel, eryki steinbach, putina i miedwiediew-a bo to przecie główni sponsorzy RM :razz:
nie no pewnie jest turystą i jeździ razem z cejrowskim po świecie zwiedzać :grin:
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Znam kilku ludzi &quot;oderwanych od pługa&quot;, żyjących bez żadnych perspektyw w małej wiosce, którzy mają wiekszą wiedzą, niż nie jeden studencik.
Kiedys była taka akcja: każdy głos jest ważny, idź na wybory. A ja odpowiadam jak nie masz bladego pojęcia to nie głosuj, mozesz tylko zaszkodzic.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Mnie to tak naprawdę nie obchodzi kto obejmie urząd Prezydenta. Wnet może wyemigruję i nie będę patrzył na to jak każdy ciśnie się do koryta w Polsce. Ciekawie by było gdyby został prezydentem JKM. Chociażby z tego względu , że niektóre jego poglądy są co najmniej dziwne dla niektórych i nie boi się mówić tego o czym myśli. Zaczęło by się coś dziać. Nie wiem czy ku lepszej przyszłości czy gorszej ale coś by się działo. Problem w tym, że uważają go za takiego jakiego go uważają, czyli większość za wariata. Póki co, trzeba zacząć się interesować własnym życiem i problemami a nie przenosić emocje na czas kampanii wyborczej i wyborów bo sam mam inni też pewnie o wiele więcej problemów niż te kto obejmie urząd prezydenta i na kogo będę głosował bo kiedy będę w potrzebie Komorowski , Kaczyński czy inny do mnie nie przyleci, nie zadzwoni i mi nie pomoże. Nie mniej, każdy ma inne poglądy i nigdy nie będzie dobrze bo nigdy każdy nie będzie myślał podobnie jak drugi. Zawsze będą problemy i zawsze kłótnie i nigdy nikomu nie spasuje idealnie. A na kogo zagłosuję to nie wiem. Możliwe , że JKM. Swego czasu czytałem jego rubryki w &quot;Angorze&quot; ale przestałem bo nieraz pisał głupoty i mi się już w głowie przewracało.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Znam kilku ludzi &quot;oderwanych od pługa&quot;, żyjących bez żadnych perspektyw w małej wiosce, którzy mają wiekszą wiedzą, niż nie jeden studencik.
Kiedys była taka akcja: każdy głos jest ważny, idź na wybory. A ja odpowiadam jak nie masz bladego pojęcia to nie głosuj, mozesz tylko zaszkodzic.
Ciekawe. Jestem za, jak ktoś nie ma bladego pojęcia to nie powinien głosować. U nas jednak jest zgoła odmiennie, ci co w polityce i sprawach ogólnokrajowych orientują się słabo lub gorzej chętnie do wyborów chodzą kierując się pokrętnym rozumowaniem w wyborze swojego kandydata.
Inteligentni ludzie, których wiedza i pojęcie na temat całego politycznego światka przekracza przeciętną, są zrażeni do polityków i polityki i na wybory nie mają zamiaru iść.
Oczywiście nie chce uogólniać, ot takie luźne obserwacje.
 
midel 189

midel

Użytkownik
takimi samochodami... nie no powaliłeś mnie no to jakim rydzyk się rozbija? maybach-em? hahaha
nie no lata do niemiec i rosji do angeli merkel, eryki steinbach, putina i miedwiediew-a bo to przecie główni sponsorzy RM :razz:
nie no pewnie jest turystą i jeździ razem z cejrowskim po świecie zwiedzać :grin:
Przykro mi, ale nie potrafisz posługiwać się sarkazmem ???? Poczytaj o pewnym biznesmenie z Urugwaju. Dziwne też są częste wizyty Rydzyka w Bawarii itd.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Przykro mi, ale nie potrafisz posługiwać się sarkazmem ???? Poczytaj o pewnym biznesmenie z Urugwaju. Dziwne też są częste wizyty Rydzyka w Bawarii itd.
wiesz co powiem tak, nie znam dokładnie sprawy Jana Kobylańskiego (wgłębię się w najbliższym czasie), a o wizytach w bawarii też nie słyszałem, ale wolę żeby ktoś np.kobylański dawał kasę polskiemu zakonnikowi który za to postawi mi w moim mieście aquapark z termami niż, oddać złoża gazu łupkowego za 1% wartości USA tak jak to zrobił rząd d.tuska.
 
midel 189

midel

Użytkownik
wiesz co powiem tak, nie znam dokładnie sprawy Jana Kobylańskiego (wgłębię się w najbliższym czasie), a o wizytach w bawarii też nie słyszałem, ale wolę żeby ktoś np.kobylański dawał kasę polskiemu zakonnikowi który za to postawi mi w moim mieście aquapark z termami niż, oddać złoża gazu łupkowego za 1% wartości USA tak jak to zrobił rząd d.tuska.
Branie pieniędzy od bogacza, którego przeszłość podczas wojny jest powiedzmy mroczna i bardzo niejasna jest ok?
Widziałeś jakąkolwiek umowę w sprawie gazu? Nic więcej, niż doniesienia dziennikarzy nie wiemy (jeżeli coś masz to chętnie poczytam - ja nie widziałem nigdzie żadnego dokumentu). Poza tym jest różnica pomiędzy wydobyciem a eksploatacją. Samo szukanie gazu łupkowego to są miliardy $, wydobycie to kolejne koszty.
 
Do góry Bottom