>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ziętek nie ma żadnych głosów, bo to naprawdę dziwny człowiek :]
Z jego programu wyborczego wywnioskowałem, że jest za homoseksualizmem, chce refundować in vitro, usunąć Senat i zmniejszyć liczbę posłów ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Kandydat na prezydenta Grzegorz Napieralski osiągnął zaskakujący wynik w sondażu opublikowanym na jego stronie internetowej. Według badań kandydat SLD do Pałacu Prezydenckiego uzyskał 27 proc. głosów poparcia.


Sondaż został przeprowadzony przez mgr Andrzeja Twardzika, socjologa, wykładowcę Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku. Badanie było przeprowadzone wśród dorosłych włocławian.
Według wyników badań mgr Twardzika Jarosław Kaczyński uzyskał 32 proc. poparcia, Grzegorz Napieralski 27 proc. , Andrzej Olechowski 18 proc. , Bronisław Komorowski 16 proc.


W opisie przeprowadzonego badania zasugerowano, że główne ośrodki badania, które w swoich wynikach nie dają szansy Grzegorzowi Napieralskiemu mylą się. Z informacji zawartych na stronie kandydata wynika, że kandydat PO Bronisław Komorowski jest faworyzowany przez ośrodki badania opinii publicznej.

źródło : napieralski.com

-----------------------------------------------------

coś mi się nie chce wierzyć w takie sondaże ...
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Ziętek nie ma żadnych głosów, bo to naprawdę dziwny człowiek :]
Z jego programu wyborczego wywnioskowałem, że jest za homoseksualizmem, chce refundować in vitro, usunąć Senat i zmniejszyć liczbę posłów ????
Daj spokój. To jest typowa polityczna marionetka. Kilka lat temu współpracował z NOP-em, a teraz jest liderem partii, która na swojej liście wyborczej miała oszołomów z KPP.????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Tym co mieszkają do powiedzmy kilometra od rzeki, w tzw. obszarach zalewowych tak, popieram wtedy to zdanie w 100%. Ale patrząc na obecną sytuację, że zalewa ludzi, co mieszkają 15-20km od rzeki to byłaby głupota.
Jeśli dobrze pamiętam to chodzi o jego wypowiedź, którą pokazały &quot;Wiadomości&quot; wtedy gdy zalało wrocławski Kozanów (jak 13 lat temu) i była mowa, że po tamtej powodzi dano pozwolenia na kolejne bloki w tym miejscu. Wtedy pokazano wypowiedź m.in. Komorowksiego, który stwierdził , że trzeba zmienić prawo i zakazać budownictwa w takich terenach a następnie JKM, który powiedział tak jak przytoczył kolega wyżej. Co do niego to chyba w gazecie Dziennik (Kraków) dla którego pisze, wspominało politykach, którzy nic nie robili, nie mają żadnego gotowego planu na wypadek powodzi i teraz mogą tylko jeździć i pokazywać się ludziom jak się o nich martwią.

coś mi się nie chce wierzyć w takie sondaże ...
Powiedzmy sobie szczerze: w żaden sondaż nie ma co wierzyć (ale żeby w jedne wierzyć a w inne nie ? tego to chyba nie było). Przecież na naszym forum także mamy sondaż. Dlaczego go nie przekazać mediom? Odpalasz potem wp.pl czy oglądasz Fakty i co? Sensacyjny wynik sondażu przeprowadzonego na grupie młodych ludzi. Zdecydowanie prowadzi JKM ... To w niego też nie uwierzymy?

Bo sondaż jest na pewnej grupie .. tu akurat tak się rozłożyło...
To jest sedno sprawy. Przeważnie mamy pokazany sondaż. Nie raz nawet nie wiemy na jakiej grupie osób. A nawet jeśli to co? Nic o nich nie wiemy. To jak możemy wierzyć, że taki sondaż jest wiarygodny? Bo na zlecenie TVN przygotowany przez TNS OBOB?
Tutaj dalej podtrzymuje swoje zdanie, które wyraziłem kilka postów wcześniej. Nie powinniśmy zwracać uwagi na sondaże ponieważ nie są one wiarygodne. Tylko pójść i zagłosować na kandydata, który naszym zdaniem zasługuje zostać Prezydentem. A tak niestety Polacy dają się manipulować i co gorsza nie chcą się do tego przyznać.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Powiedzmy sobie szczerze: w żaden sondaż nie ma co wierzyć (ale żeby w jedne wierzyć a w inne nie ? tego to chyba nie było). Przecież na naszym forum także mamy sondaż. Dlaczego go nie przekazać mediom? Odpalasz potem wp.pl czy oglądasz Fakty i co? Sensacyjny wynik sondażu przeprowadzonego na grupie młodych ludzi. Zdecydowanie prowadzi JKM ... To w niego też nie uwierzymy?
Przesadzasz, są sondaże przeprowadzane profesjonalnie i odzwierciedlające bardzo dokładnie to jak wyglądać będzie głosowanie. Te robione na kilka dni lub w dzień wyborów zazwyczaj różnią się od końcowych wyników minimalnie (w granicach błędu). Prędzej uwierzę w prace wykonaną przez TNS OBOP niż w sondaże robione na zlecenie konkretnych kandydatów ...
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Ja radzę tylko prześledzić wyniki sondażowe, &quot;poważnych&quot; ośrodków, a późniejsze wyniki, choćby wyborów prezydenckich 2005. Czysta manipulacja.
Pamiętam, że jeden z ostatnich przedwyborczych sondaży dawał Tuskowi 60% w II turze, a jak się skończyło wszyscy wiemy.
Zgadzam się co do tego, że trzeba iść i zagłosować na swojego kandydata nr 1, a nie na tego kto ma największe szanse. Druga tura będzie, wtedy wybierzemy mniejsze zło. Bo kto będzie w drugiej turze to już wszyscy dobrze wiemy, niestety.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No to ja chętnie z Panami porównam wyniki z sondaży TNSu te powiedzmy z przed 3-4 dni przed wyborami z wynikami końcowymi. Akurat tak się składa że wiem jak ta firma pracuje i nie kojarzę jakiegoś ich dużego błędu sondażowego w tak poważnej sprawie.
To jak takie sondaże wcześnie podawane manipulują ludzką psychiką i wpływają na końcowy wybór to druga sprawa.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Od modlitwy w intencji ojczyzny w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach rozpoczął Jarosław Kaczyński swoją wizytę w Zakopanem. - Ojczyzna przemawia do nas niepokojem rolników i przez łzy bliskich tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej - mówił podczas modlitwy kustosz ks. Marian Mucha.


Zgromadzeni przed sanktuarium na Krzeptówkach górale witali Jarosława Kaczyńskiego oklaskami. - Witomy wos chlebem i solom na tom nowom droge wasego nowego zycio, Boze, wos prowodź - po góralsku powitała Jarosława Kaczyńskiego Anna Karpiel. Kaczyński urwał kawałek chleba, posypał solą i zjadł.
W czasie kilkunastominutowej modlitwy w Sanktuarium ks. Mucha mówił o tym, że &quot;ojczyznę trzeba kochać, a nie tylko o niej mówić&quot;.


Podkreślał, że ojczyzna przemawia młodością dzieci, niepokojem rolników, przez łzy bliskich tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. - Przyjdź z pomocą i spraw, by ojczyzna nasza dla każdego z nas była najważniejsza - zwrócił się na zakończenie do patronki sanktuarium.
Po spotkaniu na plebanii z kustoszem Kaczyński przejedzie na plac Niepodległości w bryczce i z banderią konną. Odbędzie się tam spotkanie z mieszkańcami Zakopanego, a później kandydat PiS na prezydenta wygłosi przemówienie programowe.
Jego wystąpienie poprzedzi występ zespołu De Press i krótkie przemówienia miejscowych górali.

Źródło : PAP

--------------------------------------

Jakieś komentarze ?
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Chcemy żyć w dumnej, liczącej się w Europie Polsce. To marzenie jest powszechne. Musimy sobie zadać pytanie jakie są warunki realizacji tego marzenia - mówił prezes PiS.
Jarosław Kaczyński wymienił kilka takich warunków:
- Po pierwsze musimy raz na zawsze skończyć polsko-polską wojnę, ona nic dobrego nie przyniosła. A przyniosła wiele zła. W wielu miejscach potrzebny jest kompromis - mówił Prezes PiS.
- Po drugie powinna być prowadzona mądra i dobra polityka gospodarza. Powinna być nastawiona na interesy każdego obywatela, nie dzielić Polski na lepszą i gorszą. Społeczeństwo jest organiczną całością - kontynuował.
- Po trzecie polityka nie może być podporządkowana żadnym zamkniętym doktrynom. Doktrynerstwo kończy się źle. Każda prowadzi do różnego rodzaju błędów - zaznaczył.
- Warunek czwarty to właściwe ułożenie tego wszystkiego, co określa naszą międzynarodową pozycję. Mamy wielkich sąsiadów. Musimy starać się z każdej okazji, by wokół nas było dobrze, by budować, coś co jest naszą szansą i siłą. Na wszystkich kierunkach: na wschód, zachód, północ i południe. Wiem, że my Polacy wnioski z historii wyciągnęliśmy - wyliczał.
- Po piąte musimy dobrze rozwijać się, budować pomyślność naszej ojczyzny. Zrobimy to jeśli będziemy żyli w prawdzie. Polscy obywatele mają prawo wiedzieć, co wszystko w naszym życiu społecznym jest dobre, a co złe. Musimy znać prawdę, na kłamstwie nie możemy niczego budować - wymieniał listę warunków Kaczyński.
- Musimy znać całą prawdę o ostatnich tragicznych wydarzeniach. Tylko wtedy możemy być silni i solidarni - dodał.
zródło onet.pl
I już wiem jak JK chce wypełnić testament brata-poprzez kontynuacje polityki zagranicznej poprzez izolacje od Unii; pełen socjal, co za tym idzie ewentalne kolejne weta w sprawie reformy emerytalnej.
Oczywiście nie mogło zabraknać &quot;dyskretnego&quot;, opisanego w wielkie słowa, wykorzystania tragedii Smolenskiej, a miało tego nie być...
Warto dodać, że ostatnio JK powiedział, że jest tym samym człowiekiem, tylko ludzie patrzą na niego poprzez inne aspekty...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Pięknie to uczynił dzisiaj Prezydent Niemiec zrzekając się urzędu po niefortunnej wypowiedzi. Ahh, gdyby tak nasi politycy podejmowali takie decyzje za swoje błędy ????
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
M 0

manganian1990

Użytkownik
Ja raczej nie pójdę na wybory. Spojrzałem na wyniki ankiety i się przeraziłem. Jak można głosować na tego idiot* korwina mikke. Jego poglądy są chore. Czasami ma racje jak każdy, ale nieodpowiedzialnych debili nie powinno być przy władzy. Zrobiłby z Polski Koreę DPR a on stanąłby na cele jako najwspanialszy, wszechwiedzący ojciec narodu. Opinia pobliczna nie zatrzymałaby go w realizacji swoich chorych celów.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Ja raczej nie pójdę na wybory. Spojrzałem na wyniki ankiety i się przeraziłem. Jak można głosować na tego idiot* korwina mikke. Jego poglądy są chore. Czasami ma racje jak każdy, ale nieodpowiedzialnych debili nie powinno być przy władzy. Zrobiłby z Polski Koreę DPR a on stanąłby na cele jako najwspanialszy, wszechwiedzący ojciec narodu. Opinia pobliczna nie zatrzymałaby go w realizacji swoich chorych celów.
Zanim jakiś moderator (słusznie) usunie ten post chciałbym żebyś napisał jakieś argumenty potwierdzające to, co powiedziałeś, bo niestety tą wypowiedzią skompromitowałeś się.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
JKM chociażby uważa, że z tą demokracją jest coś nie tak. To znaczy wyrażając swoje poglądy powiedział mniej więcej, że głos większości jest głupotą w sprawach ważnych dla Polski. Idąc tym tokiem rozumowania, wynika że chce być tyranem ????
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
JKM chociażby uważa, że z tą demokracją jest coś nie tak. To znaczy wyrażając swoje poglądy powiedział mniej więcej, że głos większości jest głupotą w sprawach ważnych dla Polski. Idąc tym tokiem rozumowania, wynika że chce być tyranem ????
Żeby był tyranem to musiałby zdobyc władzę w sposób sprzeczny z obowiązującym prawem, a skoro startuje w demokratycznych wyborach to raczej na razie o tym nie myśli.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
JKM chociażby uważa, że z tą demokracją jest coś nie tak. To znaczy wyrażając swoje poglądy powiedział mniej więcej, że głos większości jest głupotą w sprawach ważnych dla Polski. Idąc tym tokiem rozumowania, wynika że chce być tyranem ????
Przecież to oczywiste, że to głupota. Bo nawet ludzie, którzy nie ukończyli podstawówki mają tak samo ważny głos, jak chociażby profesorowie. Gdybyśmy mieli kiedykolwiek rząd fachowców to na pewno wolałbym, żeby on podejmował decyzję w ważnej sprawie, a nie &quot;naród&quot;.
 
Do góry Bottom