>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

xavy 386

xavy

Użytkownik
Buehehe a 2 lata kto rządził? Krasnoludki? No w sumie krasnoludki ale mniejsza o to...:spokodfhgfh:
Ja również czekam na konkrety co do wielkich czynów Ziobry. Przypominam sobie tylko &quot;gwóźdź do politycznej trumny Leppera&quot; który okazał sie nie wypałem, niesłuszne oskarżenie doktora G. i zupelnie przypadkowe zniszczenie laptopów...
Pierwsze &quot;słowo&quot; świetnie o tobie świadczy...
Nie myślałem,że dożyję czasów,w których złapany za 42przypadki korupcji będzie poszkodowany...Naród głupieje...
Wiadomo,że trochę przesadził z tymi wypowiedziami, ale złapał przestępcę a to było jego głównym zadaniem i jego rolą-walka z korupcją,natomiast Miro,Zbychu,Zdzichu i Bóg wie kto jeszcze żyją w &quot;dzikim kraju&quot; i mają się dobrze i śmieją się nam w twarz...
Czekam ciągle na wyjaśnienie,czemu w rządzie PO jest już 3-ci albo nawet 4-ty minister sprawiedliwości.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Korupcji? Że gościu przyjmował w podziękowaniach jakieś podarunki?
Dlatego, że Ćwiąkalski, który złym ministrem nie był, miał za grosz honoru i podał się do dymisji po ciągu dalszym sprawy śmierci Odlewnika, która ciągnie się już łohoho, ale dopiero za czasów PO naprawdę się nią zajęto. Potem był faktycznie nie trafiony zupełnie Czuma, a teraz mamy naprawdę dobrego Kwiatkowskiego, którego pracę nawet pisiory oceniają pozytywnie.
Ty za to uważasz, że lepiej, żeby był ciągle jeden minister, nawet jeśli jest tragicznym ministrem jak Ziobro? Mylić się rzeczą ludzką, ale ważne żeby potrafić naprawić błędy i rząd PO to robi.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Pierwsze &quot;słowo&quot; świetnie o tobie świadczy...
Nie myślałem,że dożyję czasów,w których złapany za 42przypadki korupcji będzie poszkodowany...Naród głupieje...

Wiadomo,że trochę przesadził z tymi wypowiedziami, ale złapał przestępcę a to było jego głównym zadaniem i jego rolą-walka z korupcją,natomiast Miro,Zbychu,Zdzichu i Bóg wie kto jeszcze żyją w &quot;dzikim kraju&quot; i mają się dobrze i śmieją się nam w twarz...
Czekam ciągle na wyjaśnienie,czemu w rządzie PO jest już 3-ci albo nawet 4-ty minister sprawiedliwości.

Złapał przestępcę i dlatego został skazany wyrokiem sądu ???? Dzięki niemu Polska transplantologia przeżywa kryzys - rzeczywiście powód do dumy. Od kiedy to Minister Sprawiedliwości może na konferencjach prasowych oskarżać publicznie ludzi? Takie rzeczy tylko w IV RP.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Że gościu przyjmował w podziękowaniach jakieś podarunki?
Aha, tak to się teraz nazywa...
A biedni towarzysze Miro, Zdzichu itd. też tylko się wymieniali podarunkami- to nic,że z naszych podatków- a tak okrutnie ich oszkalowano...
Wróć IV RP, wypleń te wszystkie podarunki z życia publicznego.
KORUPCJA TO KORUPCJA-ja się na nią nie zgadzam.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
to weź idź złóż donos obywatelski na swoją babkę, bo pewnie też kiedyś podarowała jakiemuś lekarzowi coś za dobrą opiekę..
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Nie lubilem poprzedniego prezydenta, jego brata tez nie lubie. Nie rozumiem jak to mozliwe ze na takim forum przewage ma Jarek. Wiekszosc z nas to ludzie mlodzi a tacy zazwyczaj sa za tym lepszym, Komorrem ???? Jarek jest zbyt awanturniczy, wyzywa wszystkich, nie ma zony ???? , zamiast Komorry bym wolal Sikorskiego z mojej Bydgoszczy, no ale co tam, wybor ograniczony no to glosujemy na lepszego. Zgoda buduje! Nasty caluje! Buziaczki ;*** ;d
 
midel 189

midel

Użytkownik
Aha, tak to się teraz nazywa...

[/b]
Dla mnie to jest normalne, że po operacji i leczeniu daje się lekarzowi jakiś alkohol, kwiaty czy czekolady. Podobnie nauczycielom na koniec roku szkolnego. Jakoś nie widzę w tym nic zdrożnego. Widocznie tylko w IV RP jest to największe przestępstwo. Gorzej od kogoś dostać czekoladę niż kogoś publicznie zlinczować słowem - ot ta PiSowska mentalność.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Pierwsze &quot;słowo&quot; świetnie o tobie świadczy...
Nie myślałem,że dożyję czasów,w których złapany za 42przypadki korupcji będzie poszkodowany...Naród głupieje...

Wiadomo,że trochę przesadził z tymi wypowiedziami, ale złapał przestępcę a to było jego głównym zadaniem i jego rolą-walka z korupcją,natomiast Miro,Zbychu,Zdzichu i Bóg wie kto jeszcze żyją w &quot;dzikim kraju&quot; i mają się dobrze i śmieją się nam w twarz...
Czekam ciągle na wyjaśnienie,czemu w rządzie PO jest już 3-ci albo nawet 4-ty minister sprawiedliwości.
Bo PO wymienia złych ministrów, nie tak jak rzad PiS-u. Potrafią sie przyznac do błedu, zmienić człowieka i już sie nikt nie czepia.
Mirowi, Zdzichowi, Rychowi i innym nikt nic nie udowodnil i nie udowodni. Jedyne co im mozna udowodnic to brak asertywnosci i jaj... ale nie czyny przestepcze.
Zadaniem Ziobry nie była walka z korupcja tylko szukanie haków na wszytskich, Leppera oskarzono po prowokacji, sam z siebie nic nie inicjował, Blida zgieneła po prowokacji, doktor G. oskarzony bezpodstawnie a Polska transplantologia cierpi do dziś i co to sa powody do dumy? No gdzie te wspaniale czyny najlepszego ministra sprawiedliwosci? Czekamy!
Co prawda mi osobiscie jest milo poczytac jak zwolennicy JK sie kompromituja i nie potrafia podac zadnych konkretow dlaczego im tak dobrze w IVRP było ale skoro to ma byc dyskusja to czekamy na konkrety.
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
w czasach rządów pisowskich też większość przegrywali, więc trzeba zmienić, że z reguły są przychylne dla platformy..

co do bydła..
Ludzi, których mogliśmy zobaczyć okiem kamery programu Lisa na wiecu Kaczyńskiego bez żadnych oporów można nazwać &#39;bydłem&#39;.

Dziwne, że wszystkich ludzi z różnych ugrupowań, którzy w przeszłości przyczynili się czymś dla Polski (Wałęsa, Bartoszewski, Kwaśniewski, Bielecki, Cimoszewicz i wielu innych) łączy jedno - zgodność co do tego, że Kaczyńskich (teraz tylko jednego) trzeba od władzy trzymać jak najdalej..
Można nazywać bydłem, mówisz? No to nie pogadamy za bardzo, bo jakkolwiek nie mam najlepszego zdania o sympatykach Platformy, to jednak od bydła ich nie wyzywam. Nie ten sposób prowadzenia dyskusji. Po prostu.

Druga sprawa odnośnie zasłużonych. Czym tak bardzo przysłużył się Kwaśniewski? Może tym, że pijany jak szpadel chwiał się nad grobami poległych w Katyniu? Pewnie tak. A Wałęsa? Może tym wpisał się w na karty historii, że w jeden dzień (a raczej noc) ze strachu przed ujawnieniem agenturalnej przeszłości, odwołał rząd Olszewskiego? A może tym, że jako prezydent &quot;wypożyczał&quot; sobie dokumenty UOP-u? Dokumenty, które nigdy nie zostały zwrócone. A może tym, że był po prostu agenturalnym współpracownikiem? Chichot historii.

Korupcji? Że gościu przyjmował w podziękowaniach jakieś podarunki?

Dlatego, że Ćwiąkalski, który złym ministrem nie był, miał za grosz honoru i podał się do dymisji po ciągu dalszym sprawy śmierci Odlewnika, która ciągnie się już łohoho, ale dopiero za czasów PO naprawdę się nią zajęto. Potem był faktycznie nie trafiony zupełnie Czuma, a teraz mamy naprawdę dobrego Kwiatkowskiego, którego pracę nawet pisiory oceniają pozytywnie.
Ty za to uważasz, że lepiej, żeby był ciągle jeden minister, nawet jeśli jest tragicznym ministrem jak Ziobro? Mylić się rzeczą ludzką, ale ważne żeby potrafić naprawić błędy i rząd PO to robi.
Tak się naprawdę zajęli, że powiesiło się dwóch, czy trzech ludzi kluczowych dla całej sprawy. No ale okej. Każdy widzi, to co chce widzieć. Kwestii podarunków nawet nie komentuję, bo nie ma po co. Skrajny relatywizm, albo skrajna głupota. I tak źle i tak niedobrze. Pokój.

PS. Moja dziewucha po przeczytaniu tego tematu, powiedziała: &quot;No ten cały blaise ograniczony zdecydowanie&quot;. Taka tam ciekawostka.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Można nazywać bydłem, mówisz? No to nie pogadamy za bardzo, bo jakkolwiek nie mam najlepszego zdania o sympatykach Platformy, to jednak od bydła ich nie wyzywam. Nie ten sposób prowadzenia dyskusji. Po prostu.

Druga sprawa odnośnie zasłużonych. Czym tak bardzo przysłużył się Kwaśniewski? Może tym, że pijany jak szpadel chwiał się nad grobami poległych w Katyniu? Pewnie tak. A Wałęsa? Może tym wpisał się w na karty historii, że w jeden dzień (a raczej noc) ze strachu przed ujawnieniem agenturalnej przeszłości, odwołał rząd Olszewskiego? A może tym, że jako prezydent &quot;wypożyczał&quot; sobie dokumenty UOP-u? Dokumenty, które nigdy nie zostały zwrócone. A może tym, że był po prostu agenturalnym współpracownikiem? Chichot historii.



Tak się naprawdę zajęli, że powiesiło się dwóch, czy trzech ludzi kluczowych dla całej sprawy. No ale okej. Każdy widzi, to co chce widzieć. Kwestii podarunków nawet nie komentuję, bo nie ma po co. Skrajny relatywizm, albo skrajna głupota. I tak źle i tak niedobrze. Pokój.

PS. Moja dziewucha po przeczytaniu tego tematu, powiedziała: &quot;No ten cały blaise ograniczony zdecydowanie&quot;. Taka tam ciekawostka.
A jak nazwiesz pełen chrzescijanskiego miłosierdzia naród, który wykrzykuje &quot;won stad! tu jest polska!&quot;, rzuca kamieniami w dziennikarzy i wyrywa im kamery? Jakoś na wiecach Komorowskiego tego nie widac...
Jesli dla Ciebie Wałęsa nic nie zrobił to nie mamy o czym gadać. Wałęsa i JPII to najbardziej znani i cenieni na świecie polacy, ja jestem z tego dumny, że mam takich rodaków. Nie pani Staniszkis (proponuje jej zmiane nazwiska na Kaczynska, ew. ProPiSszkis), nie Ziobro ani europoseł Kurski.
PS: gdzie argumenty chwalebne najwybitniejszego ministra sprawiedliwosci w histori Ziobre? czekam!
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
w czasach rządów pisowskich też większość przegrywali, więc trzeba zmienić, że z reguły są przychylne dla platformy..
co do bydła..
Ludzi, których mogliśmy zobaczyć okiem kamery programu Lisa na wiecu Kaczyńskiego bez żadnych oporów można nazwać &#39;bydłem&#39;.
Dziwne, że wszystkich ludzi z różnych ugrupowań, którzy w przeszłości przyczynili się czymś dla Polski (Wałęsa, Bartoszewski, Kwaśniewski, Bielecki, Cimoszewicz i wielu innych) łączy jedno - zgodność co do tego, że Kaczyńskich (teraz tylko jednego) trzeba od władzy trzymać jak najdalej..
Chyba sobie zarty robisz czym ci panowie przyczynili dla Polski??Dziwie sie,ze po tych 3 latach nieudolnych rzadow tyle ludzi chce glosowac na Komorowskiego.
 
picia 13

picia

Użytkownik
Hej, moment..
Wy tu się spieracie na temat tego kto jest lepszym kandydatem na prezydenta, Komorowski czy Kaczyński, ale..
1. Jarosław Kaczyński już u władzy był, właściwie to o rządach PiS świetnie wszystko mówi to posiedzenie sejmu:
http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4
2. Bronisław Komorowski będzie na pewno pod kontrolą Donalda Tuska i tu głosy, że PO przejmie wszystko, będzie monopartyjność, lecz..
3. ..za trochę ponad pół roku znów pójdziemy do urn i wybierzemy skład Sejmu VII Kadencji! Skąd Wasza pewność, że PiS nie będzie miał większości?
4. Bądźmy szczerzy.. kampania trwała przez dwa miesiące. Jarosław Kaczyński cały czas powtarzał, że trzeba zaprzestać &quot;wojny polsko-polskiej&quot; (co nijak mi się łączy z celami narodu i państwa polskiego..) po czym kłamał (wg wyroku sądu) w sprawie podejścia Bronisława Komorowskiego do prywatyzacji polskiej służby zdrowia. Tak więc z czym do ludzi? Krzyczeć przez całą kampanię, że trzeba skończyć z kłamstwem i obrażaniem się nawzajem, a zarazem to łamać? Hipokryzja.
5. Fakt, Bronisław Komorowski wypadł fatalnie we wszelakich wystąpieniach, lecz nie tak jak to ukazywał PiS (np. użycie wydruku z Wikipedii).
6. O łamaniu ciszy wyborczej nie wspomnę. Od zawsze uważałem, że Kościół nie powinien się mieszać do polityki (w ogóle do spraw państwa), ale żeby w dniu wyborów w kościele głośno mówić, że trzeba iść zagłosować na Jarosława Kaczyńskiego? Coś jest nie tak.
7. W przeciągu całej kampanii zdecydowanie więcej o tym jak widzą Polskę mówili Grzegorz Napieralski, Janusz Korwin-Mikke czy Andrzej Olechowski. Mimo to uzyskali znacznie gorsze wyniki od dwójki prowadzących, którzy praktycznie nic znaczącego nie powiedzieli.
8. Jak słyszę o głosujących na Grzegorza Napieralskiego, którzy chcą poprzeć teraz Jarosława Kaczyńskiego.. w jakim kraju my żyjemy? Jak można z lewicy przeskoczyć na skrajną prawicę? W ciągu kilku dni poglądy się zmieniają o 180 stopni?
9. Prezydent, jakikolwiek by nie był.. nie ma za wiele do powiedzenia. Jest organem wykonawczym. Może zainicjować ustawę, może podpisać ustawy lub zgłosić veto. Lecz nawet to veto można bardzo łatwo obalić w Sejmie i Senacie. Tak naprawdę wybieramy tylko reprezentanta..
Ważne, żeby jak najwięcej osób poszło na wybory. Każdy głosuje wg własnego sumienia i opinii. Nie musimy się o to spierać. Demokracja ma to do siebie, że mniejszość musi zaakceptować decyzję większości. Bez względu na to czy wyniki będą tj. 80% do 20% czy 50.1% do 49.9%.
PS Lukasz80, te &quot;nieudolne&quot; rządy doprowadziły do tego, że nie mamy takiej sytuacji gospodarczej jak Grecja czy Hiszpania. To chyba jednak nie są tak bardzo nieudolne rządy. Już nie pamiętasz końca rządów Jarosława Kaczyńskiego? Afera za aferą. Chcesz powtórki? Spadek wartości złotówki ze względu na niestabilną sytuację państwa?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
że wszystkie partie są lewicowe? :-D
trudno choderek. Nie mówiłem o wszystkich wyborcach PiSu, ale o tych widocznych tu
http://www.youtube.com/watch?v=AxDwkA-fK68
jeżeli nie oglądałeś tego, to nie musisz całości, już początek to mocne wejście. Większość z tych ludzi to BYDŁO. Jeżeli ty się do nich zaliczasz, to faktycznie nawet ja nie chcę dyskutować.
Kwaśniewski przysłużył się tym, że po prostu był. I mimo, iż może dla was być starym komuchem (jak Cimoszewicz) to nie zmienia faktu, że prezydentem był bardzo dobrym. Prawdziwym reprezentantem narodu (narodu sporo pijącego, więc taki Kharkov tez mógł się zdarzyć :p) i jakby mógł być więcej kadencji to znowu by wygrał. Razem z małżonką stanowili prawdziwą parę prezydencką, której na pewno nie musieliśmy się wstydzić.
Co do Wałęsy.. Nawet nie wiem co mam pisać. Facet walczył o wolną Polskę, dostał pokojową nagrodę Nobla za to, jest najpopularniejszym Polakiem na świecie obok JPII, ale dla was a skąd. Cóż on zrobił. Zmieszać go z błotem. Wykreślić ze społeczeństwa.
To masz bardzo konkretną dziewuchą, siebie warci jesteście rzekłbym ;-)
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Picia -jak Kaczynski byl premierem to Polska miala spory wzrost gospodarczy,wiec takie populistyczne argumenty do mnie nie docieraja,jak wspominasz o aferach to za rzadow PO nie bylo afer??
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Picia -jak Kaczynski byl premierem to Polska miala spory wzrost gospodarczy,wiec takie populistyczne argumenty do mnie nie docieraja,jak wspominasz o aferach to za rzadow PO nie bylo afer??
No fakt spory, a powinna miec duzo wiekszy i powinien zostac duzo lepiej wykorzystany, a według wiekszosci ekonomistów nie był, lata dobrobytu i wzrostu gospodarczego za rzadów PiS zostały zmarnowane i przejedzone.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Hej, moment..

Wy tu się spieracie na temat tego kto jest lepszym kandydatem na prezydenta, Komorowski czy Kaczyński, ale..

1. Jarosław Kaczyński już u władzy był, właściwie to o rządach PiS świetnie wszystko mówi to posiedzenie sejmu:

http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4
Nie lubiłem nigdy Romana, ale tu ładnie pocisnął po PiSie. Zrobili koalicję i myśleli, że wszystko co przejdzie dzięki koalicji to tylko ich zasługa.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
SLD organizacją przestępczą ? I ty coś mówiłeś o poziomie dyskusji człowieku ... za takie rzeczy mógłbyś odpowiadać przed sądem jak Twój kandydat Kaczyński za opowiadanie bzdur.
Dyskusja tutaj się zaostrza, ale tym samym staje się coraz mniej merytoryczna. Ciekawe czy tak będzie także w kampanii.
Dla mnie każdy, kto wpływał na rozbudowę państwowych instytucji jest przestępcą. Dodatkowo ilość afer za rządów SLD była nieporównywalnie większa do tej obecnie.
Mój kandydat? Zagłosuję na niego w drugiej turze. Bo liczę, na to, że jako prezydent będzie blokował wejście większości idiotycznych ustaw przyjmowanych przez parlament. Chociaż do Komorowskiego tak naprawdę nic nie mam. Obydwu kandydatów szanuję, zalet raczej zbyt wielu w żadnym z nich nie widzę, ale trudno mi wierzyć, że Komorowski odrzuci jakąkolwiek ustawę.
 
pakeroso 0

pakeroso

Użytkownik
trudno mi wierzyć, że Komorowski odrzuci jakąkolwiek ustawę.
Może w końcu prezydent przestanie paraliżować pracę sejmu, bo trudno mi uwierzyć, że Jarek będzie lepszym prezydentem niż ten śp.
Po Jarku wiadomo czego możemy się spodziewać, po Bronku nie koniecznie. Warto zatem dać szansę temu drugiemu, bo za jego krzywe ruchy cały statek PO pójdzie na dno (tak jak poszedł statek PISu przez Leppera i Giertycha).
 
gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
dla rozluźnienia atmosfery,
oglądałem dzisiejszą poranną konferencję Jarosława Kaczyńskiego i odnosząc się do poparcia Komorowskiego przez Tuska powiedział takie słowa (nie dosłownie, ale taki byl ich sens): jesli premier polskiego rzadu ma swojego przybocznego prezydenta (z partii, partnera ideowego etc) to jest to NIEDOBRE dla Polski.
chyba Jarosław zapomniał, że sam był premierem i miał przybocznego swojego prezydenta, no chyba, że uważa, że tamten okres (jego rządy + prezydent Lech Kaczyński) był niedobry dla Polski.
 
Do góry Bottom