>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wydajny laptop - jaki kupić?

airborne 105

airborne

Użytkownik
Witam

W gre wchodzi tylko SAMSUNG....

Szczerze to wypadłem ostatnio ze świata Komputerów dlatego mam pytanie....

Potrzebuje laptopa marki Samsung o silnej karcie graficznej, która pociągnie BATTLEFIELDA 3 na Full detalach.........

Do kwoty maxymalnie 3000zł/3200zł.......

Znajde cos takiego ?? Wiem, że laptop nie służy do gier....ale do tej serii gry mam sentyment i czasem wieczorkiem dobrze jest pograć ???? ..... Obecnego laptopa sprzedaje koledze i chce dołożyć pare stówek i zakupić lepszego.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Po co Ci BF3 na full detalach?jesteś kolejną osobą której trzeba jasno uświadomić że w tej grze nieliczy sie grafika a twój skill i FPS-y w grze które w odpowiedniej ilości umożliwią Ci płynna rozgrywke.Ja za swojego pc dawalem rok temu prawie 7000zł.Gram w ultra?nie...z prostej przyczyny...45-60fps top dla mnie za mało bym mógł naprawde płynnie grać.Pamiętaj że są takie mapy na których spadki potrafią sięgać nawet 30fps.Ja mam ustawione u sibie wszystko na low,jedynie rozdzielczość mam w HD i gra sie zajebiście.Stałe 120FPS i gra jest płynna jak nigdy a sam wcześniej próbowałem grać na ultra.
Jeżeli chodzi o lapki to od siebie polece Ci TO,ewentualnie TEN Acer bedzie dobry.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Wilq zgodze sie z toba....
Ale dla mnie ważna jest przyjemność z gry... ???? Lubie ładną grafikę i od czasu do czasu po prostu pograć....
Dla skilla grało się kiedyś ????
ale dzieki ????
PS: MOJ Obecny laptop na niskich detalach bez problemu obsluzy B3 ???? .
Chociaz z tym FPsem sie zgodze ze moze troche rwac na mapach z duza iloscia ludzi,,,
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
BTW jaki masz nick na BF3?pogramy razem ;)
Nie mam Oryginala (mialem na PS3)....... grywalem tylko na singlu chwile.

Musialem sprobowac czy pojdzie na solidnych detalach czy nie, dlatego na lapka nie kupilem...

B2 mam oryginal i pozostala reszte ktora wychodzila wczesniej.

Ale powiem ci ze obecnie czekam na COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE ????

szkoda ze tak malo czasu na gre,
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Który laptop w tej chwili polecacie :?: Potrzebny mi głównie do pracy. Cena ok 2200-2400pln. Wydajny, porządny sprzęt. Jak macie linki to wrzucajcie.
Z góry dzięki.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja bym Ci polecił Samsunga.Sam od półtora roku śmigam na takowym i stwierdzam,że mimo ogromnej eksploatacji nie zauważam obniżenia wydajności w pracy,spowolnienia.A (wstyd się przyznać) jeszcze nie formatowałem nawet dysku..
Pierwszy lepszy jaki zmieści się w przedziale cenowym:

http://www.x-kom.pl/p/119309-notebook-laptop-15,6-samsung-310e5c-i3-3110m-6gb-750-dvd-rw-win8-gt620.html

Wcześniej miałem laptopa Fujiitsu Siemens oraz HP.Zdecydowanie nie polecam HP( z tych w cenie do 2,5k)
 
tomk 11

tomk

Użytkownik
Osobiście kierował bym się w strone Lenovo - stosunek ceny do jakości jest nader przywoity zwłaszcza ostatnimi czasy. Najlepiej jakbyś podał jakieś podstawowe parametry z gatunku &#39;być muszą&#39; (typu przekątna ekranu, pojemność dysku twardego, jako że sugerujesz iż byłby to sprzęt do pracy w takim razie kombinowanie z kartami graficznymi byłoby tutaj nonsensem).
Na szybko proponuje model G780 59-336042, zalety to m.in.
- ekran 17,3 cali
- 1 GB HDD
Cena waha się w okolicach 2.200 - 2.400 zł zależnie od ilości pamięci ram (warianty od 8 do 16 GB).
Ewentualnie można rozejrzeć się za odpowiednikami ze stajni Asusa lub, jeżeli chcesz zaoszczędzić, Acera.
levy, nie neguj automatycznie HPków do 2,5k, seria Probook jest świetna mimo iż wiele modeli jest poniżej tej ceny. Za to Paviliony (których cena co poniektórych modeli jest wyższa niż Twój limit) to akurat niewypał.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzięki serdeczne za propozycję. Wybrałem kilka modeli do głębszej analizy.
Pytanie mam za to jeszcze jedno. Windows 8 czy Windows 7 :?:
 
m_glod 6

m_glod

Użytkownik
Dzięki serdeczne za propozycję. Wybrałem kilka modeli do głębszej analizy.

Pytanie mam za to jeszcze jedno. Windows 8 czy Windows 7 :?:
spokojnie mozesz wziac 8 bo oprocz kafelkow oferuje rowniez wyglad i obsluge windows 7 ???? a zawsze to nowszy system i wieksze oraz dluzsze wsparcie
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Windows 8 bardziej przydatny jest do tabletów w tworzony pod obslugę dotykowa, myszka i klawiatura, co do wyglądu to są same kafelki zmieniając na pulpit nie znajdziesz ikony mój komputer żeby go znaleźć musisz ponownie przełączyć widok na kafelki, lekko denerwujące to jest na dłuższą metę. Ma zbyt duże wymagania, stabilność systemu słaba, polecam Ci zakupić 7 lepszy i stabilniejszy i brak problemów ze stabilnością systemu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No właśnie bodzio57 spotkałem się z podobną opinią co Twoja. Niby wszystko ładnie, pięknie, ale nie jest stabilny system i nieco muli. Muszę to poważnie przemyśleć. Proszę o więcej opinii, ponieważ do jutra w sumie, muszę podjąć decyzję. Za wszystkie sugestie dziękuję.
 
Do góry Bottom